Moderator/ica: storm_raider

 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:32 am

Qooler je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:
pon jun 17, 2019 10:16 am
Evo sta je scenario koji ja ocekujem. Digli smo kredit, necemo ga otplatiti, banka uzima dio stadiona. Dizemo novi kredit, banka uzima jos dio stadiona. Kad banka uzme citav stadion ulazi privatni investitor i kupuje sta je ostalo od kluba a onda ako smo jako jako sretni pocinje proces kupovine stadiona nazad od banke. Nisam bankar nemam pojma kako stvari rade ni jeli ista od ovoga moguce ali ja nas vidim u privatnim rukama za stogodisnjicu.
Ja vidim jos gori scenario. Kada banka uzme nekretnine, ona ih prodaje putem javnog poziva za dostavljanje ponuda. Neće ona čekati nas da ih vratimo nego prodaju trećim licima. To znači da ćemo na stadion useliti probleme. Sada imamo sa SD problem, a možeš misliti jedno dvadeset takvih. Niko nas više ne sastavi.
Da naravno... ovo sto sam ja rekao je “najbolji” ishod


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:39 am

Ne znam kako raja ima obraza pravdat i dalje Amara.
Kad se sjetim hvalili Siljka za govor na skupstini, pa govorili za Nihada kako je sposoban, drzi fakultete i kosarkaski klub, imacemo mozda KK Zeljo. Misiraca i česi, pa francuzi, pa kampovi, pa domaci investitori se spominjali.
Amar stedi jer ne moze dalje od mjesta za Evropu, reze troskove, nije doveo svoje igrace (iako ih je doveo 8), na ljeto idu njegovi igraci za titulu, otjerace Amar pola ovih igraca.

Kako vrijeme prolazi, Zeljo propada, a branioci grobara kluba i dalje nalaze inspiraciju za opravdanja ali ne znam odakle crpe tu energiju i gdje ostavise obraz i Zelju pri tome..
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:57 am

cikazubo je napisao/la:
pon jun 17, 2019 10:39 am
Ne znam kako raja ima obraza pravdat i dalje Amara.
Kad se sjetim hvalili Siljka za govor na skupstini, pa govorili za Nihada kako je sposoban, drzi fakultete i kosarkaski klub, imacemo mozda KK Zeljo. Misiraca i česi, pa francuzi, pa kamp
Zadrti ljudi, nije ni cudo sto nam je situacija u drzavi kakva jeste kada je stanovnistvo nepismeno.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:04 am

DANAN je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:09 am
hardwell je napisao/la:
pon jun 17, 2019 8:06 am
Koliko sam ja shvatio Zeljeznicaru su mnogi ljudi posudjivali novac. Izmedju ostalog i Amar Osim i Senad Misimovic (Obojicu gotivim i obojica su na neke svoje nacine ostavili dubok trag u Zelji). Osim posudi pare Zelji u periodu gdje nam pare ulaze i izlaze iz kluba samo tako, veze nemamo ni gdje su usle ni gdje su izasle. Amar Osim osvoji par titula kojih se i danas rado sjećamo. Za par godina dodje Misimovic, postavi red u klub kakav nikada nije bio. Posudi legalno preko svoje firme novac Zelji uz kamatu koju je obecao vratiti preko sponzorskih ugovora. U svom mandatu osvoji kup i izgradi Istocnu tribinu, vrati Evropu na Grbavicu i sta ja znam jos.

Pljujemo Amara jer je posudio novac Želji iz razloga jer voli Željezničar isto kao što i Misimović voli pa je i on posudio novac. Amar je laik u pravu, a Misimović je laik u fudbalu. Tako da Misimović postavi situaciju da Amar ne može dobiti nazad svoj novac jer nema potvrde ni da je posudio isti. A Senad svoj novac uredno vrati. Poznavajuci Osima, a isto tako poznavajuci inat u bilo kojoj osobi sa ovih prostora jasno je zašto se ovo događalo.

Moj neki zaključak jeste da mi imamo izuzetno jake i vješte ljude kojima je stalo do kluba samo se trebamo truditi da ih ujedinimo.
Malo pogresno postavljene stvari.
Ne mozes nekome isplatiti nesto ako taj neko nema valjan dokumenat.
Ne ulazim u to jeli ili nije posudio pare.
Ali zna se kako to trenutno funkcionise.
Senad je kao i svi ostali naplatio posudbe jer je imao valjan dokumenat o posudbi.
Eh sad imas nekoga kome je rad,red i disciplina sve u zivotu i imas nekoga koji moze samo da funkcionise u neredu....
Kako spojiti takve osobe.....
Moje je misljenje nikako.
Pravno gledano je tako. Ne trebas nekome isplatiti novac jer nemas validnu dokumentaciju da ti je taj neko posudio. Ali zamisli sebe, posudiš novac Želji (ne mali novac). Dogovoriš se da ti taj novac klub vrati kad bude u situaciji. Klub ti ne vrati taj novac. Dođe neki drugi čovjek isto to uradi na samo malo pametniji način i vrati svoj novac. Meni prvom ne bi bilo pravo zbog toga, a isto tako i bilo kome drugom.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:12 am

Opet se svezali Amara i Misimovic. Pitanje: Koliki budzet Zelji treba da zavrsi sezonu u plusu?

Propao je rukometni klub Bosna, kosarkaski klub Bosna, gdje je sport u drzavi?

Sistem kako se vodi klub Zeljeznicar je prevazidjen. Ako cemo se furati radnici klub, onda je ovo i realno stanje. Nama trebaju novci. I u tom smjeru treba da se vodi prica. Sadašnje vodjenje kluba je rupa bez dna, troskove ogromni, para na kapaljku, ocekivanja ogromna.

Sad treba prelomiti u kojem smjeru ce strategija kluba ici. Ja sam za filozofiju ajaxa, bar u ex yu okvirima.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:15 am

Plavanacija je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:12 am
Opet se svezali Amara i Misimovic. Pitanje: Koliki budzet Zelji treba da zavrsi sezonu u plusu?

Propao je rukometni klub Bosna, kosarkaski klub Bosna, gdje je sport u drzavi?

Sistem kako se vodi klub Zeljeznicar je prevazidjen. Ako cemo se furati radnici klub, onda je ovo i realno stanje. Nama trebaju novci. I u tom smjeru treba da se vodi prica. Sadašnje vodjenje kluba je rupa bez dna, troskove ogromni, para na kapaljku, ocekivanja ogromna.

Sad treba prelomiti u kojem smjeru ce strategija kluba ici. Ja sam za filozofiju ajaxa, bar u ex yu okvirima.
Slažem se da je ovo prevaziđen sistem. Mi navijači ili trebamo stati iza kluba ili ga pustiti da ide bez nas.

Možeš li pojasniti to oko Ajaxa. Kako su oni uređeni?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:44 am

hardwell je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:04 am
DANAN je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:09 am
hardwell je napisao/la:
pon jun 17, 2019 8:06 am
Koliko sam ja shvatio Zeljeznicaru su mnogi ljudi posudjivali novac. Izmedju ostalog i Amar Osim i Senad Misimovic (Obojicu gotivim i obojica su na neke svoje nacine ostavili dubok trag u Zelji). Osim posudi pare Zelji u periodu gdje nam pare ulaze i izlaze iz kluba samo tako, veze nemamo ni gdje su usle ni gdje su izasle. Amar Osim osvoji par titula kojih se i danas rado sjećamo. Za par godina dodje Misimovic, postavi red u klub kakav nikada nije bio. Posudi legalno preko svoje firme novac Zelji uz kamatu koju je obecao vratiti preko sponzorskih ugovora. U svom mandatu osvoji kup i izgradi Istocnu tribinu, vrati Evropu na Grbavicu i sta ja znam jos.

Pljujemo Amara jer je posudio novac Želji iz razloga jer voli Željezničar isto kao što i Misimović voli pa je i on posudio novac. Amar je laik u pravu, a Misimović je laik u fudbalu. Tako da Misimović postavi situaciju da Amar ne može dobiti nazad svoj novac jer nema potvrde ni da je posudio isti. A Senad svoj novac uredno vrati. Poznavajuci Osima, a isto tako poznavajuci inat u bilo kojoj osobi sa ovih prostora jasno je zašto se ovo događalo.

Moj neki zaključak jeste da mi imamo izuzetno jake i vješte ljude kojima je stalo do kluba samo se trebamo truditi da ih ujedinimo.
Malo pogresno postavljene stvari.
Ne mozes nekome isplatiti nesto ako taj neko nema valjan dokumenat.
Ne ulazim u to jeli ili nije posudio pare.
Ali zna se kako to trenutno funkcionise.
Senad je kao i svi ostali naplatio posudbe jer je imao valjan dokumenat o posudbi.
Eh sad imas nekoga kome je rad,red i disciplina sve u zivotu i imas nekoga koji moze samo da funkcionise u neredu....
Kako spojiti takve osobe.....
Moje je misljenje nikako.
Pravno gledano je tako. Ne trebas nekome isplatiti novac jer nemas validnu dokumentaciju da ti je taj neko posudio. Ali zamisli sebe, posudiš novac Želji (ne mali novac). Dogovoriš se da ti taj novac klub vrati kad bude u situaciji. Klub ti ne vrati taj novac. Dođe neki drugi čovjek isto to uradi na samo malo pametniji način i vrati svoj novac. Meni prvom ne bi bilo pravo zbog toga, a isto tako i bilo kome drugom.
To onda moze znaciti samo jedno.
Da sam jako glup kada dam toliki novac a da za to ne uzmem validan dokumenat.
Danas brat bratu posudi pare pa odu kod notara da ga ovjere,u slucaju da nekome od njih u medju vremenu nesto desi....
Ne znam...ja barem tako vidim stvari i u principu tako se ponasam i u svom zivotu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:47 am

jel bi to neko da se vrate tolike pare Amaru cisto zbog njegove rijeci? E moj Zeljo jadan ti sa tvojim navijacima i simpatizerima.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3526
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:54 am

Ma ljudi pare nisu problem. Sta pricate o parama vise.

Liku je fino nudjeno i mimo tuzbe da mu se da velika premija na titulu i kup, plus premije u evropi, te se tako "prebije" prica oko duga.

Znaci bukvalno je lik odbio. Tako da tih 400k nije uopste problem nikada bio.

Ego i "ja sam tito" je presudilo.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:55 am

Durgo je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:54 am
Ma ljudi pare nisu problem. Sta pricate o parama vise.

Liku je fino nudjeno i mimo tuzbe da mu se da velika premija na titulu i kup, plus premije u evropi, te se tako "prebije" prica oko duga.

Znaci bukvalno je lik odbio. Tako da tih 400k nije uopste problem nikada bio.

Ego i "ja sam tito" je presudilo.
Eh jbg onda, fakat zamaranje vise. Svaki dan natezanje o Amaru, Zelji, Misimovicu. Nista konkretno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:57 am

DANAN je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:44 am
hardwell je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:04 am
DANAN je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:09 am


Malo pogresno postavljene stvari.
Ne mozes nekome isplatiti nesto ako taj neko nema valjan dokumenat.
Ne ulazim u to jeli ili nije posudio pare.
Ali zna se kako to trenutno funkcionise.
Senad je kao i svi ostali naplatio posudbe jer je imao valjan dokumenat o posudbi.
Eh sad imas nekoga kome je rad,red i disciplina sve u zivotu i imas nekoga koji moze samo da funkcionise u neredu....
Kako spojiti takve osobe.....
Moje je misljenje nikako.
Pravno gledano je tako. Ne trebas nekome isplatiti novac jer nemas validnu dokumentaciju da ti je taj neko posudio. Ali zamisli sebe, posudiš novac Želji (ne mali novac). Dogovoriš se da ti taj novac klub vrati kad bude u situaciji. Klub ti ne vrati taj novac. Dođe neki drugi čovjek isto to uradi na samo malo pametniji način i vrati svoj novac. Meni prvom ne bi bilo pravo zbog toga, a isto tako i bilo kome drugom.
To onda moze znaciti samo jedno.
Da sam jako glup kada dam toliki novac a da za to ne uzmem validan dokumenat.
Danas brat bratu posudi pare pa odu kod notara da ga ovjere,u slucaju da nekome od njih u medju vremenu nesto desi....
Ne znam...ja barem tako vidim stvari i u principu tako se ponasam i u svom zivotu...
Ja sam mišljenja da sin Ivice Osima nije lažov. Ako kaže da je dao novac, onda ga je dao.
Isto sam mišljenja da tom istom čovjeku ne treba dozvoliti da radi od kluba ovo što radi. Ne vjerujem da je namjerno, ali Amar je dovodjenjem svojih klimača glavom, unazadio klub. Samo na jednoj licenci Željo je izgubio tri puta više nego li je Željo dužan para Amaru.
Ovo sa kreditima je propast Želje, a sve je to Amarovo djelo.

Zaista smatram da navijači Želje preuzmu svoj klub i stanu iza njega. Ovako lajanje dok karavani prolaze ne pije vode. Ako nešto smatramo našim, onda to trebamo i čuvati, pomagati i slično. J tri tačke nas ako samo znamo zapalit baklju, doći na utakmicu kad nam je ćejf i voliti Želju kad je sve OK.
Tipično mahalska posla.
Umjesto toga, trebamo svi viditi šta možemo uraditi. Trebamo naći model kluba da ako je Željo naš da se pitamo i da plaćamo greške ili uživamo u uspjehu.
Ovo sada mi svi volimo Želju, a sve samo deklarativno. Svi se zapitajte koliko ste spremni uložit u Želju i koliko stojite iza Želje osim riječima.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:04 pm

Durgo je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:54 am
Ma ljudi pare nisu problem. Sta pricate o parama vise.

Liku je fino nudjeno i mimo tuzbe da mu se da velika premija na titulu i kup, plus premije u evropi, te se tako "prebije" prica oko duga.

Znaci bukvalno je lik odbio. Tako da tih 400k nije uopste problem nikada bio.

Ego i "ja sam tito" je presudilo.
E onda i "tom egu" treba presuditi. Da mi je otac više j tri tačke njega.
Mi ovde jedemo svoju džigaru zbog nečijeg ega.
Goni više u tri pm i ega i sve oko ega.
Željo treba ustanovit sistem koji je otporan na ega i na baklje. Bez toga nema naprijed. Dakle treba mjenjat statut i ulogu navijača/ulagača.
Ovo da je svačije i ničije, da ima pravo pljuvator isto ko i uspješan navijač nema šanse za uspjeh.
Sadašnje uređenje Želje je idealno tlo za propalice koje su jake na jeziku.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:13 pm

Vidi.
Niko ne treba osporavati stvari koje su ispravne i interesu kluba.
Niko nikada ne smije osporavati necije pare ako za to ima dokaza.
Da bi razumio ovi sve moras znati kakav je sistem bio u to vrijeme u klubu.
Osoba xy je dosla i donijela kes kao posudbu klubu.Ista ta osoba od direktora kluba dobije urednu potvrdu o pozajmici.
Direktor.te.pare polozi u blagajnu kluba gdje se napravi zapisnik o polaganju tog iznosa.
Dalje je odgovorna osoba koja je zaduzena za blagajnu.
Toga u ovom slucaju nije bilo.u stvari ima i ta potvrda koja ne pije vise vode jer U medjuvremnu drzava jej tome tome stala u kraj i svela poslovanje kesom na najmanju mogucu mjeru.Te bi.eventualna isplata svega toga bila krivicno djelo.
Sva poslovanja se zavrsavaju virmanom.Pa tako i pozajmice.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:21 pm

Nekada je bio sportski segment problem, danas nijedan segment ne radi. Hahahaha joooj. Tuga.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:24 pm

Ps.
Hajdemo sada biti posteni pa se upitati sta je sa Zeljinih 300 000€.Ako su.zbog nekog razloga uplacene tako kako susu uplacene,.
Ako su potrosene na.klub,gdje su i kako potrosene....
Toga nista nema u klubu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:25 pm

Da bi prica NIKOM TE NE DAMO pila vode nas na svakoj utakmici mora biti minimalno 5000. Znaci na onoj najglupljoj, tipa prvo kolo kupa u srijedu prije Lige sampiona. Trebamo imati 15.000 clanova, od toga barem 5000 aktivnih. Svake godine 5000 godisnjih, plus barem 100 maraka potrosenih u fan shopu godisnje. I trebalo nas je biti 2000 ispred Masinskog fakulteta, a ne 250. Znaci ovo sto ja govorim su minimalne brojke, a mi smo i od toga miljama udaljeni. Ako smo vec izabrali put da je ovo klub navijaca i radnicke klase onda dajmo sve od sebe da tako i bude. A ne ne damo te nikome, al Boga mi ni sami te nesto nismo zeljni plaho.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:26 pm

Ovdje svi zaboravljaju jednu cinjenicu. Da bi isplatio nekom toliki novac, trebaju postojati zakonske pretpostavke. Treba biti sve dokumentovano jer ce sutra doci inspekcija u klub i takvu isplatu bez valjane dokumentacije ce posmatrati kao utaju/pronevjeru. Neko ko vodi racuna o zakonitom poslovanju kluba ne da ne zeli vratiti 400.000 KM nego nema nikakvog osnova. Zato je receno da je tuzba jedini nacin za takvo nesto. Tuzi klub, sud utvrdi na osnovu cinjenica i onda ako presudi da je Zeljo duzan Amaru novac, Zeljo ima OSNOV da mu uplati taj novac po zakonskoj proceduri. Ranjne se radilo na principu dodjem ti, bez valjane dokumentacije, na osnovu necije rijeci. Mozda se muljalo, mozda su stvarno svi bili posteni pa su uzimali samo onoliko koliko su davali, mi to ne znamo. Znamo da je jedna garnitura ljudi tome stala u kraj. I nije Senad osporio Amaru dug nego je stao da zastiti Zeljin interes i da osigura zakonski okvir za eventualni povrat pozajmice.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:46 pm

Eto na gg ide zalba
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:50 pm

santakuruz je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:26 pm
Ovdje svi zaboravljaju jednu cinjenicu. Da bi isplatio nekom toliki novac, trebaju postojati zakonske pretpostavke. Treba biti sve dokumentovano jer ce sutra doci inspekcija u klub i takvu isplatu bez valjane dokumentacije ce posmatrati kao utaju/pronevjeru. Neko ko vodi racuna o zakonitom poslovanju kluba ne da ne zeli vratiti 400.000 KM nego nema nikakvog osnova. Zato je receno da je tuzba jedini nacin za takvo nesto. Tuzi klub, sud utvrdi na osnovu cinjenica i onda ako presudi da je Zeljo duzan Amaru novac, Zeljo ima OSNOV da mu uplati taj novac po zakonskoj proceduri. Ranjne se radilo na principu dodjem ti, bez valjane dokumentacije, na osnovu necije rijeci. Mozda se muljalo, mozda su stvarno svi bili posteni pa su uzimali samo onoliko koliko su davali, mi to ne znamo. Znamo da je jedna garnitura ljudi tome stala u kraj. I nije Senad osporio Amaru dug nego je stao da zastiti Zeljin interes i da osigura zakonski okvir za eventualni povrat pozajmice.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
I samo da se ne zaboravi,ta tuzba ce moguce otvoriti "pandorinu"kutiju.Transferi tolike love bez uredne dokumentacije nisu legalni.U danasnjem vaktu to se zove pranje novca.Svi koji su po ucestvovali u toj i takvoj raboti ne bez razloga odbijaju da posvjedoce bilo sta na tu temu jer bi lako mogli biti i sami procesuirani
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:50 pm

Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:57 am

Ja sam mišljenja da sin Ivice Osima nije lažov. Ako kaže da je dao novac, onda ga je dao.
Haj kad vjerujes svima na rijec, kad ces mi vratiti onih 2000KM? Posudio sam ti, a ti nikad da vratis. Evo cijeli forum mi je svjedok.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 211 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija