Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:48 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:37 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:35 pm
e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
upravo ovo se prije radilo, zasto ne bi opet ? kome da vjerujemo nakon sto smo pred gasenjem bili ? ko ti moze garantovati da se nece zaustaviti sudski procesi koji su pokrenuti protiv stetocina kluba jer te stetocine namjeravaju opet uci u klub ?
prije se moglo raditi. jer nikakvog papira u klubu bukvalno nisi imao da se poslovalo. niti su igrači bili prijavljeni, niti su se knjige vodile, niti se gradilo, niti su se plate isplaćivale kako treba, niti su se dugovi vraćali igračima, a najgore od svega što su ostali državi dužni a i u narednih 10.godina ćemo vraćati sve to.
sad je sve uredno. sve na papiru. sve ide kako treba.
i sad dođe neko i kaže dosta je ovoga.
ma dajte ba.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:50 pm

ublehas je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:35 pm
e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
Ti nikad nisi razmišljao. Samo si pisao razne gluposti ;)
Sta ce klinjo od 19.godina razmisljat
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:52 pm

cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:43 pm
U anketi je vec vise glasova nego ljudi u kopu.
:placeodsmijeha: sto jes,jes
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:52 pm

Masinovodja je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:50 pm
ublehas je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:35 pm
e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
Ti nikad nisi razmišljao. Samo si pisao razne gluposti ;)
Sta ce klinjo od 19.godina razmisljat
A ti inace razmisljas. Gori ste vi sto zivotom branite ovu upravu. Rekao bih covjek da vas hrane.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:53 pm

Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:52 pm
Masinovodja je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:50 pm
ublehas je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:46 pm


Ti nikad nisi razmišljao. Samo si pisao razne gluposti ;)
Sta ce klinjo od 19.godina razmisljat
A ti inace razmisljas. Gori ste vi sto zivotom branite ovu upravu. Rekao bih covjek da vas hrane.
ma svi bez zrna u glavi.. zato i jesmo u totalnom kur.cu kad nam ovakvi Želju brane.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:54 pm

Je li moguce @PP da ti jedini znas sta je ispravno, a da svi mi grijesimo? Ima tu ljudi koji imaju staza na tribini preko 2 puta tvoje godine.

Manite se licnih uvreda. Ako dodje bolja alternativa, ja cu je prvi podrzati. Ali, bolja alternativa se ne nudi trenutno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:55 pm

**** te kralj, ja imam više godišnjih ulaznica Želje nego što ono ima godina života... I ono se pita. Mrš. :guz: :guz: :guz: :guz:
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:56 pm

https://youtu.be/DqLsxs2hIOA

haj uđite i samo mi reci te jel ovo St.James Park ili Goodison Park ? ne mogu da skontam nikako..

hajmo sad svi ruke u zraaaak !
MISKE SOTONO, GOTOVO JE GOTOVO !


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:56 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:53 pm
Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:52 pm
Masinovodja je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:50 pm


Sta ce klinjo od 19.godina razmisljat
A ti inace razmisljas. Gori ste vi sto zivotom branite ovu upravu. Rekao bih covjek da vas hrane.
ma svi bez zrna u glavi.. zato i jesmo u totalnom kur.cu kad nam ovakvi Želju brane.
Ma ja razumijem i jedne i druge, i ove sto hoce da ostanu i ove sto hoce da idu.. Al ne mogu ove sto misle da ce se sve raspasti ako odu sad ovi ljudi. Kao sto sam napisao, uprava je sama sebi kriva sto je ovakva situacija, napravili su previse gresaka.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:57 pm

Meni nije jasno kako ovako uvijek ispoljavamo ovaj glupi bosanski, papanski, seljacki mentalitet. Kako ocekivati da bilo ko normalan dodje u klub, u grad, u drzavu, kad nista ne znamo cijeniti. Misimovica vrijedjaju kao da je najveci grobar kluba(a covjek mnogo pozitivnih stvari uradio za klub) a garantujem, ovi sto sad pljuju po Misimovicu, pljuvali su ili ce pljuvati i po Amaru ako se vrati.

@,bistrikboy, Cak i da je istina da je Misimovic dao klubu 400 hiljada KM, sta je trebao, da pusti da se klub zaduzuje kod banaka ili tome slicno? Posudio novac da se isplate plate igracima. Ne znam sta je tu smijesno? Vjerovatno ti je smijesno i to da je dao svoj novac kad je klubu trebalo za licencu prije par sezona, trebao se drzati po strani kao i svi i pustiti da Zeljo ode u stecaj.

U normalnim drustvima, kad je neko dostigao neki svoj maksimum i kad ne moze ponuditi vise nista novo, tom covjeku se zahvali za sve dobro sto je uradio za klub i poruci mu se da je uvijek dobrodosao. Poslije toga dodju ljudi za koje se misli da mogu jos vise uraditi od prethodnika. To je u normalnim drzavama i klubovima. Mi smo strasno daleko od toga.

Apsolutno sam za Amara Osima to svi znaju, prizivao sam ga milion puta, ali ako uz njega bude bilo ko iz prethodnih struktura, onda nema moju podrsku. Ako si Amare toliko glup da sebi opet dozvolis da ti radis sve a da se oni iza tebe kriju i nista ne rade onda i ti idi Amare, ja ne zelim takvog Zelju. Na ovakvog Zelju kakav je sad treba sportski rezultat i onda imas klub koji je jak u svim segmentima i koji moze jos vise da napreduje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:59 pm

Uredu, nek ide ova uprava, Boze moj.

Moj zahtjev za tu novu upravu, ko god bio u njoj:
1. TITULA svake godine (ne mora samo ove sezone), pa poslije DUPLE KRUNE (valjda ce nam i kup postati bitan)
2. Nastavak izgradnje stadiona (krov za istok je valjda rijesen od strane ove uprave, dakle ocekujem bagere na jugu ili kamp; jbg ova uprava nije napravila dovoljno dobar sportski rezultat, ali su svake godine uradili nesto veliko na stadionu...)
3. Jos vecu transparentnost od ove uprave...
4. Zadrzavanje GS ili pronalazak novog GS i povecanje broja sponzora
5. Dominaciju u svim omladinskim kategorijama

Ovi zahtjevi su, jer kako citam na ostalim forumima, glavni razlog zbog tjeranja ove uprave, a ako se vec tjera ova uprava, necemo teziti ka istom ili slabijem, nego ka jacem. Pa ko god misli da nam moze sve ovo obezbjediti bujrum i svi cemo drage volje stati uz njih kao uz ovu upravu sto smo bili...

P.S. Cim jedan od ovih zahtjeva ne ispune tj. ne osvoje titulu a krenu sa jugom (kampom) ili osvoje titulu,a sto se tice infrastrukture nista ne urade, trebaju dati ostavke (jer svi ocigledno smatramo da se mogu uporedo i titule osvajat i infrastruktura poboljsavat; cim se tjera ova uprava)
Željezničar über alles!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:00 pm

Meni se čini da ako ikoga treba smjenjivati to su vođe Manijaka koji nikad u istoriji nisu bili gori..Od veoma lošeg navijanja što podrezumjeva deranje na mikrofon, bespotrebno paljenje baklji, stalno prozivanje zaslužnih navijača sa čime se baš počelo pretjerivati a da se nikad ne skandira Bukalu i Škiji koje su naše legende pa do nepoštovanja kluba i igrača zbog kojih na kraju i volimo Želju.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:02 pm

Trebamo sve ljude u Klubu, kako god se oni zvali, ako će činiti dobro.Nadam se da će se naći zajednički jezik,a i da će se sve riješiti.Trebamo i Amara,MisketamBukija,Brkovića, ove one SVE .
Ljudi Željo je ispred svega!

VOLIM TE ŽELJO !
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:03 pm

Samo da napomenem ove sto zagovaraju da ostane uprava, da sljedeci put kad se dese tri poraza kuci zaredom, izgubimo od pitica, udarimo suspenzije, promjenimo trenera, ŠUTE. Jer ako podrzavaju njihovo znanje i umijece u gradjenju tribina i 'transparentnom' poslovanju, onda nek trpe i njihove Sportske neuspjehe.
Zadnja izmjena: vinston.cercil, dana/u sri nov 14, 2018 2:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:03 pm

storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:54 pm
Je li moguce @PP da ti jedini znas sta je ispravno, a da svi mi grijesimo? Ima tu ljudi koji imaju staza na tribini preko 2 puta tvoje godine.

Manite se licnih uvreda. Ako dodje bolja alternativa, ja cu je prvi podrzati. Ali, bolja alternativa se ne nudi trenutno.
ne znam jedini. već 16% ljudi sa ankete.
ako je do sad bilo neispravno ono što vi mislite da je ispravno, a to je bezuslovna podrška upravi koja i dan danas traje, a mi gledamo kako redamo poraz za porazom, na svom terenu, od sela, zaseoka, granicnih prijelaza, te kako nam na treninge dolazi marica, pa specijalna jedinica, i ako vam je to ispravan put, e bogami neće ići. pa vidjet ćemo na kraju ko će biti upravu.
a to koliko ko ima staža na tribini apsolutno me ne interesuje. imam ga i ja, vjerovao ili ne, vjerovatno više od nekih mnogo starijih ovde.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:03 pm

fkztsnj je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:59 pm
Uredu, nek ide ova uprava, Boze moj.

Moj zahtjev za tu novu upravu, ko god bio u njoj:
1. TITULA svake godine (ne mora samo ove sezone), pa poslije DUPLE KRUNE (valjda ce nam i kup postati bitan)
2. Nastavak izgradnje stadiona (krov za istok je valjda rijesen od strane ove uprave, dakle ocekujem bagere na jugu ili kamp; jbg ova uprava nije napravila dovoljno dobar sportski rezultat, ali su svake godine uradili nesto veliko na stadionu...)
3. Jos vecu transparentnost od ove uprave...
4. Zadrzavanje GS ili pronalazak novog GS i povecanje broja sponzora
5. Dominaciju u svim omladinskim kategorijama

Ovi zahtjevi su, jer kako citam na ostalim forumima, glavni razlog zbog tjeranja ove uprave, a ako se vec tjera ova uprava, necemo teziti ka istom ili slabijem, nego ka jacem. Pa ko god misli da nam moze sve ovo obezbjediti bujrum i svi cemo drage volje stati uz njih kao uz ovu upravu sto smo bili...

P.S. Cim jedan od ovih zahtjeva ne ispune tj. ne osvoje titulu a krenu sa jugom (kampom) ili osvoje titulu,a sto se tice infrastrukture nista ne urade, trebaju dati ostavke (jer svi ocigledno smatramo da se mogu uporedo i titule osvajat i infrastruktura poboljsavat; cim se tjera ova uprava)
BRAVO, OVO NAM TREBA , HAJDE DA VIDIMO KAKO I ŠTA !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:04 pm

Rigel je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:55 pm
**** te kralj, ja imam više godišnjih ulaznica Želje nego što ono ima godina života... I ono se pita. Mrš. :guz: :guz: :guz: :guz:
Dzaba ti je buraz,on i onakvi pale travnjak i psuju upravi i ostatku tribina,neki od njh imaju zatvora vise nego ti godisnjh.Oni trebaju da se pitaju,oni su pametni i sposobni.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:07 pm

Pjesma o rahmetli Đildi se otpjeva svaku 3,4 utakmicu, Aner se spomene protiv Čelika i još ponekad, Paco vrlo rijetko, dok se svaku tekmu prozivaju navijači koji nas nisu tako davno napustili tj. bili su drugovi sadašnjih vodja.
Svi su oni naši, svi smo mi Manijaci i na sve one koji su nas napustili trebamo čuvati sjećanje, ali ne moramo to raditi svaku tekmu i to u trenucima kad je Želji potreban vjetar u ledja na terenu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:08 pm

Oni se nasli izdavat neka saopstenja, nek je njihov kop uspjesan u picku materinu. Dolaze samo nalozena djeca na ultra delije i grobari furku i trebice koje su tu da se reklamiraju. Vodja indijanac napada ljude u kopu koji ne navijaju cak se protiv Slobode i zaletio na nekog momka, nema sta pravi vodja. Svaka cast svakome i prethodnim vodjama koji su vodili manijake ali ova trenutna gartintura "vodja" na jugu je katastrofa nema tu ni jedan pravi vodja samo nalozeni indijanci na neke pogresne furke. Jedina prava prica su oni jangeri i to su momci koji iskreno vole Zelju i nemaju nikakvih drugih interesa osim Zelje, oni zive Zeljeznicar. A sto se tice Misimovica i Amara Osima nek se i oni gone u pizdu materinu vise popeli su mi se na neku stvar, nek dodje neko treci za koga niko ne zna i neka nam vrati Zeljeznicar a brigade osimovaca i mismovica nek vode internet ratove
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:08 pm

Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:56 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:53 pm
Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:52 pm


A ti inace razmisljas. Gori ste vi sto zivotom branite ovu upravu. Rekao bih covjek da vas hrane.
ma svi bez zrna u glavi.. zato i jesmo u totalnom kur.cu kad nam ovakvi Želju brane.
Ma ja razumijem i jedne i druge, i ove sto hoce da ostanu i ove sto hoce da idu.. Al ne mogu ove sto misle da ce se sve raspasti ako odu sad ovi ljudi. Kao sto sam napisao, uprava je sama sebi kriva sto je ovakva situacija, napravili su previse gresaka.
Ma upravo o tome pričam. Prave paranoju raji da će nam doći violine i tako kupe glasove ostalih.
Pa sjeti se samo koliko je puta @tm8782 čini mi se nakon kriza pisao evo počinje hitna sjedina uprave, daju svi ostavke. a ovdje se svi zapale jao eto nam violine, žuje, kozarića, durakovića.
dok ima sistema u klubu i načina poslovanja, svaki diplomirani u svojoj branši će nastaviti ovo što oni rade.
i meni je najviše žao što nisu uprava + amar, ali šta je tu je.
vakat je davno bio da se mijenjaju oni jedini što mijenjaju, a sebe pokrivaju uspjesima na drugim poljima, za koje im skidam kapu po milioniti put i zahvalan sam im do kraja zivota. za mene će legende biti onog trenutka kada napuste klub,jer je to za njega trenutno najbolje.
ovoliko zaraćenih strana između navijača ne pamtim kad smo imali, a kad se dovedeš u takvu situaciju opasno škripi na raznim poljima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija