Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 620
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 7:57 pm

Od igraca tuzle samo bi njihov golman bio pojacanje ocajni su stvarno
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6084
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:07 pm

Osigurasmo i matematicki opstanak.
Koliko je sutra krenuti sa remontom klupske.administracije,i organa upravljanja.
Javno izaci i reci ko je taj koji je trazio od trenera da Al Jaber sjedi na klupi.Istog nabiti nogom u guzicu iz kluba,jer je bio spreman i da ispadnemo iz lige samo da nesto dokaze.
Potrebna nam je je komplletna reorganizacijja skupstine kluba i jedini koji moraju imati zagarantovano mjesto u njoj su predstavnici navijaca,ostali brate priznajte sami sebi da pored dobre volje nemate znanje da sjedite u istoj.Vase radne grupe su nas i dovele u ovu situaciju koja se ne smije vise nikada ponoviti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:13 pm

Hvala Bogu rijesili smo brigu. Sad se moze rahat sjesti i dobro o svemu razmisliti. Bez srkleta i nekog pritiska povuci neke radikalne poteze. Prvo vidjeti st i ko nas je dovelo u ovu situaciju pa onda o buducnosti. Tim treba radikalan remont a o strucnom stabu da ne govorim.
Jednom zeljeznicar uvijek zeljeznicar.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:18 pm

Smije li iko javno reći zašto je sklonjen Drljo?
 
adi172
Postovi: 273
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:18 pm

Sad bi igrači i uprava da smo mi sretni zadovoljni šta li
A kakvu su podršku imali to nema nigdje
Protiv Borca zadnje kolo napuniti Grbavicu nayebat im se svima mile majke za svu sekiraciju koji su nam priredili ove sezone
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:21 pm

Kako smo mi neefikasna ekipa. Strahota. Mislim da je to uzrok našeg užasnog mjesta na tabeli. Oko 20 šuteva, jedan gol i jedan autogol.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1603
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:25 pm

Stvarno je Bruno bio neznalica, mogli smo izvući mnogo više bodova u ovom drugom dijelu. Dino dobro vodi ekipu, jeste li skontali kako pomjeri Cocu na zadnjeg veznog kad ubaci još jednog stopera. Mene čudi da ovo nijedan trener prije Dine nije pokušao.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6084
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:26 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:18 pm
Smije li iko javno reći zašto je sklonjen Drljo?
Vjerovatno zato sto ne zna i sto je Bekricev igrac...100%
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:27 pm

Qooler je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:21 pm
Kako smo mi neefikasna ekipa. Strahota. Mislim da je to uzrok našeg užasnog mjesta na tabeli. Oko 20 šuteva, jedan gol i jedan autogol.
Haman pa svaku utakmicu smo imali min 2 100% sanse propustene.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3226
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:29 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:18 pm
Smije li iko javno reći zašto je sklonjen Drljo?
Piši češće
 
SamoNapad
Postovi: 414
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:51 pm

Jel ovo Dino nagovještava da ce Al Jaber otici ili onako prica. Ako odmah ne krenemo u pravljenje ekipe za narednu sezonu mi se nemamo cemu nadati. Turanjaninex gasale, bibere necemo opet prezivjeti. Ko je kriv sto Jaber nije igrao treba ga protjerati veceras odmah !
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 135
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 8:59 pm

Ma sa ovom ekipom se realno moglo puno vise od borbe za opstanak, uprava je bas imala kikseva na zimu. Da nisu napustili sigiran sam da bi ispali. Za vikend sjesti,rezimirati sve sto se desilo i odmah restartovati klub u svakom pogledu u narednom periodu. Puno smo sezona halalili a nismo se pomakli. Cestitke momcima na partiji veceras, sasvim solidno.
 
proha
Postovi: 40
Pridružen/a: ned maj 21, 2017 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:03 pm

Jacksparrow je napisao/la:
pet maj 03, 2024 7:46 pm
Sta vi mislite ostaje li Dino i sta mislite da li je to dobro za nas ?
Ako su perspektive Corici i slicni, neka ostane Dino. Favoriti za titulu nismo naredne sezone. Borac i Zrinjski ce vjerovatno otici u grupe europskih takmicenja, tako da ce imati mogucnost da unaprijede ekipe. Prije 10 godina kada je vodio ekipu, Dino je to solidno radio, a ne treba gubiti iz vida kakvu ekipu mu je Amar ostavio, nakon sto je otisao na godisnji. Na polusezoni je ostvario prvo mjesto, a u nastavku sezonu poraz od Radnika i Veleza kostali su nas gubitka titule.
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:05 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:07 pm
Osigurasmo i matematicki opstanak.
Koliko je sutra krenuti sa remontom klupske.administracije,i organa upravljanja.
Javno izaci i reci ko je taj koji je trazio od trenera da Al Jaber sjedi na klupi.Istog nabiti nogom u guzicu iz kluba,jer je bio spreman i da ispadnemo iz lige samo da nesto dokaze.
Potrebna nam je je komplletna reorganizacijja skupstine kluba i jedini koji moraju imati zagarantovano mjesto u njoj su predstavnici navijaca,ostali brate priznajte sami sebi da pored dobre volje nemate znanje da sjedite u istoj.Vase radne grupe su nas i dovele u ovu situaciju koja se ne smije vise nikada ponoviti.
Bez ulaska investitora nista se nece promijeniti na bolje - jer ce vazda postojati prostor za manipulacije od strane lesinara koji kidisu na imovinu kluba.
Potrosili smo previse ljudi koji imaju znanje a da se imaju volje angazovati u klubu oko bilo cega.
Ima ovih "spasilaca" koji hoce a ne znaju ili mozda "znaju" - ali samo za svoju korist!
Dakle - ako i ovaj poziv za stratesko partnerstvo "propadne" ocekuje nas isto - ili gore u novoj sezoni!
Jako bih volio da ne budem u pravu!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5165
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:17 pm

Ne bih ja da puno mudrujem, ali svako živ je vidio da je Selimović krampa i da kung fu potezima unosi nemir u ekipu, da Drljo ne zna, da ne možemo igrati na "tranzicije" i pizde materine već da imamo igrače "na posjed", da je svako bespotrebno carinjenje lopte kobno i da se mora težiti igri "na prvu", da Suljo mora biti u 16 i da je tu najkorisniji.
Nije sad da je izmišljena topla voda ali opet svaka čast Dini i stručnom štabu što su koristili Bogom dat dar - OČI.
Može još mnogo bolje od ovog sad, neki igrači izgubljeni tipa Amoe pa i Hiroša danas, uđe Ovčina i sve što je mogao zeznuti uspio je...itd itd. Ali vidi se i sad ovako da je moralo rezultatski ove sezone mnogo bolje od ovog, da se nije mudrovalo...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
svabo
Postovi: 119
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:19 pm

Qooler je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:21 pm
Kako smo mi neefikasna ekipa. Strahota. Mislim da je to uzrok našeg užasnog mjesta na tabeli. Oko 20 šuteva, jedan gol i jedan autogol.
Da smo imali dva igrača sa po 10 golova, treći bi završili.

U gostima da smo dobili Zvijezdu (a vodili smo) i u dvije utakmice protiv Zrinjskog u Mostaru smo morali uzeti bar 4 boda a nismo uzeli nijedan, Evropu bi izborili i pored svih užasnih stvari koje smo radili tokom sezone. Eto kakva je ovo liga.
 
svabo
Postovi: 119
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:21 pm

salle86 je napisao/la:
pet maj 03, 2024 9:17 pm
Ne bih ja da puno mudrujem, ali svako živ je vidio da je Selimović krampa i da kung fu potezima unosi nemir u ekipu, da Drljo ne zna, da ne možemo igrati na "tranzicije" i pizde materine već da imamo igrače "na posjed", da je svako bespotrebno carinjenje lopte kobno i da se mora težiti igri "na prvu", da Suljo mora biti u 16 i da je tu najkorisniji.
Nije sad da je izmišljena topla voda ali opet svaka čast Dini i stručnom štabu što su koristili Bogom dat dar - OČI.
Može još mnogo bolje od ovog sad, neki igrači izgubljeni tipa Amoe pa i Hiroša danas, uđe Ovčina i sve što je mogao zeznuti uspio je...itd itd. Ali vidi se i sad ovako da je moralo rezultatski ove sezone mnogo bolje od ovog, da se nije mudrovalo...
Čovjek iskusan, samo poredao igrače na pozicije koje su igrali cijelu karijeru, uz par prinuđenih izuzetaka, i rezultat dolazi. Samo ne treba izmišljati toplu vodu, a to su radili i Bašić i Akrapović.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3226
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:32 pm

Dr. Đurbuzović, Zavod za Transfuziologiju, Bulevar Ivice Osima
 
Avatar
Valter
Postovi: 1323
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:33 pm

Ovo što je Jaber večeras odigrao (asistencije, trka, sveprisutnost na terenu, prekidi protivničkih napada ...) 99% ostalih igrača nije uradilo za cijelu sezonu. E sad takvog igrača ne koristiti u većem dijelu sezone je baš za posebnu temu, jer onima koji stoje iza toga Željo sigurno nije na prvom mjestu. Mislim da iza njegovog povratka na teren ne stoji baš Dinina samostalnost u donošenju odluka nego ... A istovremeno kod Brune ni na klupi, mislim da i to nije bila baš njegova odluka. Večerašnja igra gledivija, igrači rastrčaniji (opet zahvaljujući Jaberu) al neki su opet pokazali da na njih ne treba više računati. Mekiću hvala al baš bih bio razočaran da budeš kod nas i narednu sezonu. Može pričati ko šta hoće al Mahmić ni blizu nije igrač za nas, pa Drina je za njega bio bolje rješenje. Mora se tražiti mnogo bolji U-21. Ni ovakav Ovčina nam ne treba iako znam da on sigurno može bolje. Zašto to nije tako ???

Malo zahvaljujući protivnicima, malo zahvaljujući treneru, što ne reči malo i zahvaljujući Jaberu dođosmo do tri pobjede u nizu. Automatski se postavlja pitanje je li Dino rješenje za narednu sezoni. Po meni nije, naredna sezona će biti još izazovnija i nisam siguran da on može dati nešto novo. Al veći problem su oni koji između ostalog stoje iza bojkota Jabera. Sa njima teško išta novo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6084
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 03, 2024 9:43 pm

MATORI je napisao/la:
pet maj 03, 2024 9:05 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet maj 03, 2024 8:07 pm
Osigurasmo i matematicki opstanak.
Koliko je sutra krenuti sa remontom klupske.administracije,i organa upravljanja.
Javno izaci i reci ko je taj koji je trazio od trenera da Al Jaber sjedi na klupi.Istog nabiti nogom u guzicu iz kluba,jer je bio spreman i da ispadnemo iz lige samo da nesto dokaze.
Potrebna nam je je komplletna reorganizacijja skupstine kluba i jedini koji moraju imati zagarantovano mjesto u njoj su predstavnici navijaca,ostali brate priznajte sami sebi da pored dobre volje nemate znanje da sjedite u istoj.Vase radne grupe su nas i dovele u ovu situaciju koja se ne smije vise nikada ponoviti.
Bez ulaska investitora nista se nece promijeniti na bolje - jer ce vazda postojati prostor za manipulacije od strane lesinara koji kidisu na imovinu kluba.
Potrosili smo previse ljudi koji imaju znanje a da se imaju volje angazovati u klubu oko bilo cega.
Ima ovih "spasilaca" koji hoce a ne znaju ili mozda "znaju" - ali samo za svoju korist!
Dakle - ako i ovaj poziv za stratesko partnerstvo "propadne" ocekuje nas isto - ili gore u novoj sezoni!
Jako bih volio da ne budem u pravu!
Mi se stalno borimo protiv tih nekih lesinara a jos uvijek ne znamo zvanicno ko su....jedini koji zvanicno bili su porezna uprava...daj ba recite vise ko si ti lesinari....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 156 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija