Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 9:49 am

Nego, kada se Sinan vrati, e to ce tek biti slatke muke. Koga izbaciti... aj ti budi pametan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 9:53 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon avg 20, 2018 1:08 am
Nesto razmisljam....Kad se Sinan oporavi i bude u konkurenciji za prvih 11,nikako mi ne ide da se Cuki vrati nazad sa Blagim.Premalo je tu defanzive plus bi to znacilo da i Saban i Hajdar idu na klupu,a to ne ide iz vise razloga.Ne mozes Ramovica ni na krilo,tamo imamo cetvoricu koja se ionako rotiraju svaku tekmu i bore za minutazu.Izgleda da ce i Ramovic u rotaciju kad bude fit.
Sinan u biti moze pokriti 3 pozicije prema naprijed,prosle godine je odigrao desno krilo protiv Radnika na najbolji moguci nacin.
Nek se on oporavi,znat ce Oda njega iskoristiti!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:05 am

storm_raider je napisao/la:
pon avg 20, 2018 9:48 am
Zec ce protiv Krupe biti od prve najvjerovatnije. Strasno je to kakvu klupu imamo. Jos malo Krpica da odmorimo... ja bih probao sa Jazvicem ili Zajmovicem naprijed. Zasto ne i bas Zec?
Bas prije skoro godinu dana je Adzem protiv Krupe sa Vukoticem i Aleksicem izveo Zeca u spic koji je radio presing sa Ramovicem i to je jedna od boljih utakmica odigranih pod Adzemom. Nedostaje nam taj rezervni spic kalibra Mujagica koji bi bio na klupi i odmarao Krpica, ali eto moze Zaim to odigrati ili Jazvic i Zec da krpe.
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:09 am

Prvo sto sam osjetio gorcinu sinoc je zbog Buaza.. A onda dolazi jos tuznih vijesti, a to je da je nas brat, ljudska velicina poginuo juce od udara groma.. Nasa braca nikad ne smiju biti zaboravljena !
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
sdbp
Postovi: 11
Pridružen/a: sri jul 25, 2018 12:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:10 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 8:58 am
Sta kaže Oda, "On ko da igra ..."?? Ne mogu da skontam :)
Stvarno prelijepa dva gola i prelijepe dvije akcije. Imamo dovoljno odmora do Krupe, a do tad treba hajcati maksimalno da napunimo stadion, mora da grmi, zaslužili su maximalnu podršku i bar 8K na tribinama.
Mislim da je ovako: "Ma igraj Paviću! Paviću bolan igraj! Ma igraj, **** ti...
Paviću! Ej, znaš li gdje si došo. ****, on ko da igra u Manchesteru, **** ..." :lol:
Srcu draga boja plava
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:13 am

Vipla1921 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 10:09 am
Prvo sto sam osjetio gorcinu sinoc je zbog Buaza.. A onda dolazi jos tuznih vijesti, a to je da je nas brat, ljudska velicina poginuo juce od udara groma.. Nasa braca nikad ne smiju biti zaboravljena !
Rahmet mu duši 😔
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:19 am

Rahmet ti dusi manijace!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:28 am

barbarez je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:53 pm
nikson je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:34 pm
E moj Sabane koja je steta sto ti je otac Refik....svugdje u svijetu bi bio plus, u BiH je minus....kako god odigrao, sta god odigrao - ne valjas....idi dijete iz ove drzave....
Evo ovo je ono upravo o cemu sam maloprije govorio. Evo ja konkretno nista Sabanu nisam prigovorio ni pisao,da me ne shvatis pogresno zasto te citiram.
Citiram te jer mi niste jasni cemu takvo razmisljanje. Vise vi takvi stetite Sabanu,nego ovi sto ga kritikuju.
Jel jedan od razloga zasto covjek trenira,i taj da bi bio bolji. Pa da li mu trener ukazuje na greske,da bi bio jos bolji.
Ili je dovoljno ovo sto ti navodis a sto po meni nema veze ,da mu babo Refik i to mu je plus. I tu bi trebalo stati,sta ces ti malom bilo sta reci babo mu Refik. Ne treba njemu savijet da bude bolji.
Opet ti ponavljam ne zanima me ko mu je sta rekao,evo ja nisam nista. Ali vas ne razumijem sta je problem ako neko kaze kritiku iz najbolje namjere.
Gore je razmisljati idi decko iz drzave,pa taj ce decko ako ode iz drzave,morati jos vise da radi i da trpi jos vise kritika,da bi postao jos bolji igrac.
Pucate neke kontre ,neke ironije,bez ikakve potrebe brate. Saban uopste danas nije bio los,bilo jedna ili dvije onako lose reakcije,ono cisto mladalacki. Znam i koje su ali cisto je to jos uvijek onaj dasak juniorskog i kadetskog fudbala. Danas nije bio samo produzni kabal,koji je vracao samo nazad i lijevo desno,danas je bio sasvim ok. Ali mene generalno nervira ovaj nacin dozivljavanja stvari. Klasicno mahalsko razmisljanje,ako ja ne valjam mlada ,ja odo nadji boljeg odmah,bujrmum,cuj ja joj ne valjam. A vamo Boga mi moli da mlada slucajno ne kaze da ne valja jel se nece oporavit narednih 10 godina i svaki dan narucivat pjesme na Kalmanu.
A čekaj šta treba, nazor izmišljati lošeg stvari kojih imamo kod svakog igrača da se ne lažemo, ali kažem nazor u moru dobrih nalaziti loše da bi se "natjerao" da bude bolji.
Izvini ali meni je to naprđivanje a postovi dotičnog većina smrde...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:33 am

Ova ekipa, pravilno vodjena, moze samo rasti i biti bolja. Nastaviti teziti na kombinatorici, dodavanjima, posjedu... a bez lopte presing, ali ne presing 2 igraca nego cijele ekipe. Juce je Oda bukvalno prozivao jednog po jednog da izadju gore. Sve su to ideje koje jos oni trebaju prihvatiti. Ono sto nam treba je i vise igraca u zavrsnici. To sam pisao i na poluvremenu, jer se desavalo da Veseli po strani dribla jer nema kome ubaciti, i onda kad ubaci opet je Krpic usamljen gore. To bi mogli dobiti sa Sinanom, jer on se na terenu ponasao skoro kao drugi napadac, uvijek je bio pred golom, stvarao sanse, davao golove.

I nastaviti rotirati igrace, krila osvjezavati, sredinu isto. Ovaj stoperski par ostaviti i protiv Krupe. Ako ne budu igrali skupa, nikad se nece ni uigrati. Veseli sinoc najbolji u prvom poluvremenu, u drugom se nije vidio. Fali tu i snage jos. Drago mi je zbog Stojana. Ne moze biti da nam takav igrac ne moze ama bas nikako pomoci. Sinoc se i na Ivanu vidjelo da mu treba odmora, pa ako bude spreman mozda i prilika za Arezinu da pocne utakmicu.

Protiv Krupe:
Kjosevski - Sinisa, Rodin, Bakrac, Pavic - Hajdarevic, Blagojevic, Arezina, Zec, Jazvic - Krpic
Ako rijesimo tekmu na vrijeme, gurnuti neko od krila u spic umjesto Krpe, da i masina malo odmori.

Rahmet ti dusi Manijace.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 10:43 am

Rahmet ti dusi ...
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:07 am

A nesrece.. Neka mu je vjecni rahmet..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:12 am

Momak dobar kao hljeb, mrava ne bi zgazio. Neka ti je vječni rahmet Ireme, odati mu čast sa tribina za vikend bi bio lijep gest.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:15 am

Evo i Adi Mehremic zabi jucer gol.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:17 am

Rahmet ti duši Manijače !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:21 am

Neka mu je rahmet dusi, a porodici sabura...😣
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:27 am

e šta je reći baksuz...
gradi željo boli te *****
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:45 am

CURVA je napisao/la:
pon avg 20, 2018 9:41 am
storm_raider je napisao/la:
pon avg 20, 2018 8:38 am
Kako volim vidjeti ovu hemiju izmedju Ode i Zebe. Zeljo je to bolan, Zeljo!

PS. Mali Saban sinoc odlican, ja nemam zamjerke na njegovu igru. Decko ce vjerujte mi dobro da nam se isplati, samo lagano.
Tacno tako napkono da i Oda sada ima vremena da ovo sve poslozi ne mogu da zamislim kakva bi igra bila da je on obavio pripreme jedino dobro sto je krcmar doveo ovog Curjurica. Jos jednu dobru stvar koju Oda radi je da nema otpisivanja igraca vec ih lagano vraca u zivot i radi na njihovim manama .
Nas sljedeci korak mora biti puna Grbavica protiv Krupe
Tako radi pravi trener, pedagog i stručnjak a ne ko Slavko i Krčma tri treninga i otpisuju igrače, trule jabuke, da su takvi stručnjaci da nakon tri treninga procjene igrače bili bi u Bayernu, Realu i sl.ekipama treneri.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:49 am

Faul za Tuzlu :rofl1: :rofl1: :rofl1:

phpBB [video]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 11:53 am

Dokle su one klupe za rezervne igrace?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:01 pm

nedostajes Bu'az

phpBB [video]
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cala, Dzezvar, Google [Bot], SIMA_SIMAU i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija