Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:27 pm

Super, ide bojkot fanshop 3 god. Zeljo svakako zaradio.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:27 pm

Tata je doveo Selimovića za preCjednika, preCjednik je doveo Tatu za šefa stručnopg štaba, a sada preCjednik nije više precjednik nego vodi fan shop i pravi nam dresove ala KK Jablanica.

Još im prosuli priču o 500K + 500K, a zijanili licencu zbog 30k.

Ma dok je ovaca biće i vune. :karanje:

Red, rad i discplina u novom footballskom Željezničaru. :titula:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:28 pm

Mislio sam skracuju troskove da bi se obezbjedile pare za pojacanja.Nista izgleda od toga .Ovo sad sa opremom i demantiji nedavno oko toga bas smijesno i neko gubi kompas u klubu izgleda.Ova prica oko selimovica i fan shopa ako je tacna je potez ocajnika i pokazuje u stvari razloge kratkog bivstvovanja istog u klubu.Samo nekoliko mjeseci ranije klub javnim konkursom trazi direktora fan shopa --- satro.Isto ko i ostale pozicije koje su satro trazili konkursom.E moj Zeljo.Nece ovo na dobro.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:29 pm

Po nekim proracunima, oprema u OPu, do kadeta bez juniora, iznosi oko 150-200k u KMovima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:30 pm

salle86 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:24 pm
Sta ce tebi ostati, moj Zeljo, dok se svi namire...?
Ne bih da budem bezobrazan, uostalom neko svako shvati kako hoće i zna...
Vjerujem da mi svi ovde volimo Želju i da "za njega" izdvajamo onaj maksimum koliko ko može. Na bilo koji način, kupovinom članske, godišnje, pojedinačnih karti, artikala sa Željinim grbom itd itd. Svi to radimo iz (bar) 2 razloga, radi svog ćeifa i radi ŽELJE. Dajemo pare da bi se one ulagale u Želju, da bi sutra bio bolji nego je to danas.
Dolaskom ovih ljudi ja nisam siguran gdje i kako te pare idu. Ni sekunde. Da li idu "u Želju" ili u nečije džepove. I u kojim procentima.
Moja, ali ponavljam samo moja obaveza je da ono moje ne dam takvim lopovima koji samo koriste ime ŽELJO da bi punili svoje džepove. Opet ponavljam, neka shvati ko kako hoće, ja ostavljam mogućnost da promjenim mišljenje/odluku ali tek kad me nekako uvjere da ovo što mislim nije tako.
...i kad kažu ne daješ njima, daješ Želji...jeste ali oni su ti koji su tu da te pare troše na Želju...ili na sebe
:(
Bravo Salle86, to je to...kratko i jasno objašnjeno, srž je sva u tome.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:31 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:29 pm
Po nekim proracunima, oprema u OPu, do kadeta bez juniora, iznosi oko 150-200k u KMovima.
I omladinici i prvi tim ista oprema?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:33 pm

barbarez je napisao/la:
sri jul 10, 2019 11:03 am
:palacgore:
nikson je napisao/la:
sri jul 10, 2019 6:47 am
Otisao je covjek koji Zelju nije dijelio po Misimovicima i Amarima, covjek koji mi je kad sam ga upoznao, uspio bez rijeci objasniti zasto je Zeljo filozofija, ideja, zivotna vodilja...a vi moroni raspravljajte se mjesecima, derite clanske i godisnje, ubijajte jedni druge u pojam....lazite, kuhajte itd itd....laku noc stari, po prvi put zaspi mirno!!!
sve one prave istinske rijeci,uglavnom ovdije prodju nezapazeno. A glupost je kao rijaliti sou,vole ljudi to... tvoje rijeci koje su i jako dirljive i sa druge pogadjaju sustinu zivljenja uz klub Zeljeznicar,slabo ko i razumije,ali svi se razumiju u stopera,pruge,clanske.....ovakvim ljudima te stvari nisu bile bitne. Ni pruga na dresu,ni clanska... . To ti je isto kad bi roditelja pitao koje dijete vise voli. Nema smisla.
Odavno je to ovdje tako....zato mnogi koji su prije pisali, i pisali kvalitetno - ne pisu....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:34 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:31 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:29 pm
Po nekim proracunima, oprema u OPu, do kadeta bez juniora, iznosi oko 150-200k u KMovima.
I omladinici i prvi tim ista oprema?
Ne znam to. Govorim na osnovu informacija koliko je to otprilike novca. Ovaj gore iznos odnosi se na tri godine naravno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:34 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:14 pm
Trazili smo,sad gledamo.Daaaaajjjj titulu!Samo titullaaa!!Daaaaaj Amaraaa!!!
Hocemo titulu, Amaaareeee vratiiiii seeeeeee...sveee skidaj, rusiii i sklanjaj samooo da babukaaa dođeeeeee..idoluuuuuu!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:35 pm

kako će prodati fan shop kad je registrovan na FK Željezničar doo? da bi dobio to skupština mora aminovati. moja pretpostavka je da će u fan shopu prodavati svoje proizvode (nisam upućen kazem pretpostavka) tj. isporučivaće robu i fakturisati fan shopu. ne vidim drugi način da može poslovati sa fan shopom.
prije 100% fan shopa u vlasništvu Želje je bio tzv fan shop, odnosno Gong i tu je isao procenat klubu.
Zadnja izmjena: mirzoni1921, dana/u sri jul 10, 2019 2:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:36 pm

Hocete slavit ako se ne osvoji titula Zeljovci
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:38 pm

Hoce li se sta od ovih para uloziti u pojacanja?
Kada dolaze pojacanja?

Ko ce gledati opet Bogicevica i Sipovica :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:39 pm

E moj Amare godinama si bio sto dalje od kluba i nije te zanimao. Dosli ljudi digli izgradili i uspostavili sistem, osjetio si da da je vrijeme da se okoristis njihovim radom i Zeljinom vrijednoscu, pa kroz jeftine talove i mešetaranje izvlačite sebi ono što mislite da vam Željo duguje. I opet ces otici Amare, jer znas po sta si dosao a Zelju ce opet dignuti ljudi i karakteri kada ga ti bacis na koljena..to zapamti

***** ti titulu kad vidim sta radite od kluba i ono malo sistema sto je bilo pokrenuto da bi mogli preživljavati i napredovati...paa haram vam sve bilo,de se ugradite u jos sta majk.u li vam lihvarsku preko Zeljinih leđa i tri tackee i svee vam
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sri jul 10, 2019 2:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:41 pm

nikson je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:33 pm
barbarez je napisao/la:
sri jul 10, 2019 11:03 am
:palacgore:
nikson je napisao/la:
sri jul 10, 2019 6:47 am
Otisao je covjek koji Zelju nije dijelio po Misimovicima i Amarima, covjek koji mi je kad sam ga upoznao, uspio bez rijeci objasniti zasto je Zeljo filozofija, ideja, zivotna vodilja...a vi moroni raspravljajte se mjesecima, derite clanske i godisnje, ubijajte jedni druge u pojam....lazite, kuhajte itd itd....laku noc stari, po prvi put zaspi mirno!!!
sve one prave istinske rijeci,uglavnom ovdije prodju nezapazeno. A glupost je kao rijaliti sou,vole ljudi to... tvoje rijeci koje su i jako dirljive i sa druge pogadjaju sustinu zivljenja uz klub Zeljeznicar,slabo ko i razumije,ali svi se razumiju u stopera,pruge,clanske.....ovakvim ljudima te stvari nisu bile bitne. Ni pruga na dresu,ni clanska... . To ti je isto kad bi roditelja pitao koje dijete vise voli. Nema smisla.
Odavno je to ovdje tako....zato mnogi koji su prije pisali, i pisali kvalitetno - ne pisu....
Ne, nego ne žele da ih čepe ovi što sve pravdaju, jer takva je situacija ako išta loše kažeš.
Sigurno pravim Željovcima ovo nije dobro, ali nema smisla se raspravljati.
Ja im zavidim pa tako mogu, ja ne mogu šutiti. Zato sam se i registrovao kad mi je prekipjelo. Da bar nisam.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:41 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:27 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:18 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:15 pm


Vjerovatno je toliki ugovor i sa No1?

I znači ovo je kao zakup, nismo je skroz prodali, već samo na 3 godine.
Haj bar ovo malo raduje.
Ne mozea prodat. Bar dok su ovi ljudi u skupstini. :D
Ali sad ce biti izborna skupstina, pa eto prilike da i to promjenimo i revidiramo ugovor...
A znaš li kako se bira skupština?

Komisija čija su dva člana iz Upravnog odbora, a onda skupština bira Upravni odbor. To ti dodje izaberi ti mene u skupštinu a ja ću tebe u upravni odbor.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:47 pm

Da li navijacima treba jos vremena dok im neke stvari ne budu jasne? Da li cemo kukati za par mjeseci kada vec bude kasno a klub bude vec u provaliji..

Kunem se zivotom kamatar kad odradi jos 2 godine ugovora i uzme svoje pare nece nas ni pogledati vise...e tada smo vec donji jer je vec svima ajsno da je dosao samo da uzme.Kolko mu je stalo do ekipe vidi se u ovom prelaznom roku.Ma ja kaze na ljeto ima dosta igraca,zimi je losa konkurencija..
Lazljivi stvoru jedan, egoisto (totalna suprotnost oca koja je tolika velicina i ljudina)napusti klub sto prije sa svojim ublehama dok se nismo skroz ugasili i dok nam lesinari nisu sve prodali.

Kasnije kad nas do kraja uniste nema nam fajde..sada se mora presjeci i reagovati..I niko nam nece biti kriv za par mjeseci ako budemo sutili i gledati sta 10 kriminalaca radi od kluba :psujem:

UPRAVA NAPOLJE!!!
KAMATARU ODLAZI!!!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:47 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:39 pm
E moj Amare godinama si bio sto dalje od kluba i nije te zanimao. Dosli ljudi digli izgradili i uspostavili sistem, osjetio si da da je vrijeme da se okoristis njihovim radom i Zeljinom vrijednoscu, pa kroz jeftine talove i mešetaranje izvlačite sebi ono što mislite da vam Željo duguje. I opet ces otici Amare, jer znas po sta si dosao a Zelju ce opet dignuti ljudi i karakteri kada ga ti bacis na koljena..to zapamti

***** ti titulu kad vidim sta radite od kluba i ono malo sistema sto je bilo pokrenuto da bi mogli preživljavati i napredovati...paa haram vam sve bilo,de se ugradite u jos sta majk.u li vam lihvarsku preko Zeljinih leđa i tri tackee i svee vam
Sve ti je jasno kad ga na tribinama nisi mogao vidit. On je tu samo kad ima koristi. Kaže sada kupuj kartu dolazi bodri Želju svog...a babuka godinama zaobilazio Grbavicu. On je tu samo kad ima kakvih para. Čast možda početku karijere, kad i niej bilo tako, sada je samo money. Da on voli Želju, bar bi navraćao na utakmicu ko što Mulalić i slični navrate. Al jok buraz, njegova ljubav se ogleda u kamatama i naseljavanju ovih što med kupe.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:49 pm

Uskoro u drustvu velikana :11:

slika
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:56 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 12:22 pm
Samo nas zeza ovaj dio koji nemamo a imaš ti :
jer mi je u trenutnoj firmi odlično, s osmijehom ujutro idem na posao, radna atmosfera u firmi fenomenalna.
Godine rada dok se došlo do ovog nivoa :)
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:56 pm

El_Nino je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:45 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:35 pm
@el_nino mozes li mi odgovoriti na.pitanje, citirao sam te prije par stranica
Mogu ti odgovoriti mada sam mislio da se ne ponavljam jer sam ti odgovorio prije par dana kao i većina forumaša pa si rekao kako smo te svi načepili a ti se samo slučajno tako izrazio.

Lažeš da su drugi krivi za neizlazak u Evropu ove godine i da za 4 godine imamo dva mjesta i dva katastrofalna rezultata, jedna od lošijih u historiji Želje.
Očito se ne sječaš onih godina kad smo bili 5./6. Mada mislim da namjerno to pišeš jer ovo ti je drugi put da tako govoriš.

Kriviti nekog drugog za 4.mjesto i neizlazak u Evropu je po meni bezobrazno. Nit je preuzeta ekipa na 10.mjestu pa da ju je ovaj izvukao na 4., nit je neko drugi kriv za licencu. Zaostatk je bio 2 boda za 3.mjesto i najavljeno je da ćemo lagano biti 3.mada ni Zrinjski nije siguran na 2.možemo i njih stići. Zaostatak se povećao i za 3.i za 1. Pravdalo se da je babuka ipak proračunao da to 4.vodi u Evropu pa da nije belaj što nismo 3.
A o licenci i neizlasku u Evropu nema potrebe pričati, eto moja nana rahmetli je kriva, a možda i masoni. Nipošto to ne treba ovim prišivati, oni su nevini.
Molim te me prestani optuzivat da lazem, dakle nigdje nisam u svom prethodnom postu rekao da su prosli krivi za neizlazak u evropu nego za plasman na tabeli. Ovi su krivi za licencu to sam rekao hiljadu puta, a i da nisam cinjenica je. I nisam rekao da su najlosiji rezultati u historiji nego u zadnjih 10 gofina smo imali dva najlosija rezultata (4 i 5 mjesto) i aposlutno nista nisam slagao, od 2009/2010 sto je evo vec 10 godina, 2016 i 2019 su nasi najlosiji plasmani na tabeli. Molim te prestani lagati, a mene optuzivati da lazem.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 149 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija