Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 3:50 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:48 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:45 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:27 pm


Docekali smo Zeca da predribla nekoga, valjda nas i Zaim iznenadi.
Docekali smo da Zaim bude drugi strijelac ekipe, valjda nas i Zec iznenadi i stigne ga 8-)
Zec kiler
Glavom i bradom..ovaj nogom :djavo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 3:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:48 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:45 pm


Docekali smo da Zaim bude drugi strijelac ekipe, valjda nas i Zec iznenadi i stigne ga 8-)
Zec kiler
Glavom i bradom..ovaj nogom :djavo:
i glavom kad plejmejker Zaim naabaci 😂
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 3:54 pm

Oj Tito dragi, kakva je ovo atmosfera. De ba pocnite se udarat, zanimljivije je!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 3:56 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:53 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:48 pm


Zec kiler
Glavom i bradom..ovaj nogom :djavo:
i glavom kad plejmejker Zaim naabaci 😂
još da plejmejker ima postignut gol sem derbija..
doduše igrač za velike utakmice. ko ronaldo. najbolji u finalnim mečevima :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 3:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:56 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:53 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:50 pm


Glavom i bradom..ovaj nogom :djavo:
i glavom kad plejmejker Zaim naabaci 😂
još da plejmejker ima postignut gol sem derbija..
doduše igrač za velike utakmice. ko ronaldo. najbolji u finalnim mečevima :kafa:
tri gola u zadnja dva derbija
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 4:02 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:58 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:56 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet okt 19, 2018 3:53 pm

i glavom kad plejmejker Zaim naabaci 😂
još da plejmejker ima postignut gol sem derbija..
doduše igrač za velike utakmice. ko ronaldo. najbolji u finalnim mečevima :kafa:
tri gola u zadnja dva derbija
šteta što nije u prvoj postavi u ostalim mečevima.
bio bi najbolji igrač lige sigurno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 5:06 pm

Pioniri sutra od 10, kadeti od 12 protiv Čelika u Zenici.
Juniori u nedelju protiv Borca u BL.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 5:08 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:37 pm
exdomorocki je napisao/la:
čet okt 18, 2018 11:45 am
storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:05 am

Kada vidim trenutnu Grbavicu, uredjenje kluba i sve oko njega ne smatram uopste da je neuspjeh, cak naprotiv. Upravo zbog ovakvih ciljeva i uspjeha smo i slavili titule pred 3000 navijaca, te redali cigle iza Zapada. Tako da ono u sto vjerujem je uspjeh, samo sto je to relativan pojam, odnosno kako za koga. Kao sto napisah, mlad si ti jos, jer trazis "rezanje vrha", a ne nudis bolje rjesenje. To nije, dozvolices, dobronamjerno. Vrha ima, mi smo samo na putu do njega, a put je ono sto i jeste najsladje. Jer, vrh - slavljenje duple krune pred 3000 navijaca, nije vrh - vec dno. Ili da skratim pricu, slika kazu da govori mnogo vise:

slika

Toliko o toj temi, laku noc.

@nikson, postujem, svakom svoje, ali mislim da sam upucen kada kazem da Oda jedini odlucuje, naravno sa svojm strucnim stabom. :)
Za tvoju informaciju,ne lupetaj da se dupla slavila pred 3.000 ljudi,dupla se slavila tijekom čitave sezone za tvoju info.(bilo vam je lijepo,jelde,zajebavali pitice,dupla kruna pitarima cuna)
Nas je u tunelu na Bradini bilo više nego sad na finalu KUPA!
A ti što su redali te cigle,sad tjeraju trenere i javno se hvale.
Znam veoma dobro kako se slavila i dobro znam osjecaj gorak osjecaj kada sam izasao sa stadiona, iako smo proslavili duplu. Najvise zbog stanja Grbavice tada i lupetanje je reci da tako nije bilo vecini nas. A izmjesan osjecaj, jer je srce bilo puno zbog titula, ali drugim stvarima je bilo itekako postojano razocarenje. Kao i u svemu, dobri rezultati i titule samo zamaskiraju realno stanje u bilo kojem okruzenju. Naravno da nam treba titula, pa sto se mene tice i obavezna mora biti ove sezone, to sam i pisao, ali dok ne dodju bolji i ponude se, ne vidim svrhu u uopste trazenju da ovi trenutni odu. Ili postoje bolji, "ti sto su redali cigle i sada tjeraju trenere" i njihova svita? Tesko.
Eto ti si tad u tom trenutku razmišljao o stadionu,daj ba.
Dupla bokte,nisam se trijeznio,razmišljao gdje popit litar kruške,koga zvati za dagaru,planirao eurotrip kurave,ekipa,kombi,kakav crni stadion u tom trenutku!
A te tjerace prezirem od 2003,da se mene pita nebi prisli stadionu.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 5:14 pm

plavi brat je napisao/la:
pet okt 19, 2018 1:51 pm
avlami97 je napisao/la:
čet okt 18, 2018 1:06 pm
Ne znam zašto se ovoj Upravi "fakturiše" neosvajanje zadnjih 5 titula, ako znamo da titulu nismo osvojili ni 2013/14, a glavni su bili Almir Gredić i Amar Osim, a trener Đurbuzović? Zašto se neosvajanje titule 2014/15 "fakturiše" ovoj Upravi, ako su i dalje bili glavni Gredić i Amar (do polusezone), a treneri Adžem i Odović. U sezonu 2015/16 smo ušli sa Gredićevom Upravom, koji je postavio, pa smijenio Odovića. Ova Uprava je na čelo Kluba došla krajem januara 2016. godine. I od tada im se mogu "fakturisati" neosvojene titule.

Čemu spinovanje?
👍
Ovo na svaku stranicu kopirati, cisto preventivno za ove pametne.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 5:31 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet okt 19, 2018 5:08 pm
Eto ti si tad u tom trenutku razmišljao o stadionu,daj ba.
Dupla bokte,nisam se trijeznio,razmišljao gdje popit litar kruške,koga zvati za dagaru,planirao eurotrip kurave,ekipa,kombi,kakav crni stadion u tom trenutku!
A te tjerace prezirem od 2003,da se mene pita nebi prisli stadionu.
Jesam, vjerovao ili ne. Trijeznio se nisam, slavio sam, sve stoji, ali me je takva Grbavica bolila. Prezirem ih i ja, i njima se treba zabraniti prilaz stadionu. I danas su najglasniji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:01 pm

Iz tri sledeće 9 bodova i onda protiv Tuzla City-a "tjerati" upravu što nema krova na Istoku a kiša pada.

Jedva čekam da vidim kako će se igrači klizati po ovom hibridu kad je kiša
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:15 pm

bistrikboy je napisao/la:
pet okt 19, 2018 10:11 am
salle86 je napisao/la:
čet okt 18, 2018 8:08 pm
bistrikboy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 7:30 am


Prvo ja nemam veze sa jugom,itekako sam se radovao kupu. Prestanite se kriti iza tih gluposti i prihvatati ovakvo stanje u sportskom segmentu.

Dosta je vise izvlakusa,kriv onaj kriv ovaj a ljudi vamo stancaju titule bez problema jer smo mi nesposobni.

Odovic nije rjesenje koje ce nam donijeti uspjeh ni kratkorocno a ni dugorocno. Prestanite svakoga ko kaze hocemo titulu napadati,ako je necemo sto igramo prventsvo mi uopste? Ja hocu da oni osvoje titulu i trebali bi,imamo igracki kadar za to,imamo dovoljno dobre uslove i necu da prihvatim vise izvlakuse uprave i strucnog staba.
a sa kim će je osvojiti, sa čelikom, olimpikom, goškom, zvijezdom ili nedaj Bože rudarom iz kaknja
de uozbilji se da ti se ne bi raja smijala...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:20 pm

avlami97 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 11:01 am
Uglavnom, Odović je Želju vodio dosta dobro u prethodna dva polu/mandata.

uglavnom, Odović je legenda kluba, mnogo veća legenda nego svi oni koji su prodefilovali kroz klub zadnjih 20 godina
i kao takav, ako ništa zaslužuje svaki respekt
na na žalost onih koji vole srati pa makar i na usta, on se ne uklapa u njihovu filozofiju
njima su legende bekrić, stanić i sl.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:30 pm

avlami97 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 11:01 am
Pišem po sjećanju, pa su greške moguće. Milomir Odović je u svom prvom mandatu (tamo negdje 2003. ili 2004.) preuzeo Želju na polusezoni, a mi smo zauzimali između 8. i 10. mjesta (nisam siguran) sa velikim bodovnim zaostatkom za vodećim. Pod palicom Odovića smo se uključili u borbu za titulu i na kraju završili kao drugi. Nakon toga je otjeran, a doveden Plišek.

U drugom mandatu se borio sa pitarima za titulu (2015.), ali nesvirani penal nad Arom Hodžićem na Koševu u direktnom obračunu za titulu (par kola prije kraja) nas je koštao trofeja. Te sezone su pitari na krilima ofsajd efendije Benke i sudijske organizacije završili ispred nas i osvijili prvenstvo. Naravno, da je i punac bio u životnoj formi. Proljeće smo završili bez ijednog poraza. Mislim da to nije uspjelo ni jednom treneru u našoj ligi.

Slaviju je odveo u Evropu.

Uglavnom, Odović je Želju vodio dosta dobro u prethodna dva polu/mandata.
salle86 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 6:20 pm
avlami97 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 11:01 am
Uglavnom, Odović je Želju vodio dosta dobro u prethodna dva polu/mandata.

uglavnom, Odović je legenda kluba, mnogo veća legenda nego svi oni koji su prodefilovali kroz klub zadnjih 20 godina
i kao takav, ako ništa zaslužuje svaki respekt
na na žalost onih koji vole srati pa makar i na usta, on se ne uklapa u njihovu filozofiju
njima su legende bekrić, stanić i sl.
Ne volim kada mi se postovi sakate.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:41 pm

e čuj sakate hhhh
ma sve ovo stoji što si napisao, ali prije svega, prije svih pobjeda i poraza, titula i ne-titula stoji ko je bio
pertle mu mnogo ne mogu vezati...samoprozvane legende
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 6:53 pm

salle86 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 6:41 pm
e čuj sakate hhhh
ma sve ovo stoji što si napisao, ali prije svega, prije svih pobjeda i poraza, titula i ne-titula stoji ko je bio
pertle mu mnogo ne mogu vezati...samoprozvane legende
Pa ja sam na utakmice dolazio da se divim Odinim driblinzima i igrama. Znao je više lopte nego Zeba i Štilić skupa. Na svakoj utakmici je imao po par driblinga u kojima bi povaljao najmanje dva-tri suparnička igrača. Dugo godina je igrao desnu polutku u paru sa Rankom Đorđićem koji je kasnije prešao u C. Zvezdu. Onaj mali Bojan (MU i CZ) je sin Ranka Đorđića. Ako postoji osoba koja poštuje Odovića, onda sam to ja sigurno.

Bekriće i Staniće nisam spominjao i naravno da je Milomir Odović jedna od legendi Želje. Jedan od najboljih veznjaka koje sam ja gledao i poslije Amara naš najbolji trener nakon rata. To je moje mišljenje i Odović ima moju punu podršku. Volio bih da odradi cio ugovor bez obzira na rezultate, jer ćemo time napraviti kontinuitet bar na jednom polju. Zbog svega toga sam podržavao i ranije trenere. Kontinuitet je bitan, ako želimo uspjeh.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 7:05 pm

nama trebaju pojacanja vise nego kontinuitet. trenera ne treba mijenjati definitivno nego treba pojacanja dovodit, nekih amatera se rijesiti, da bi taj trener mogao nesto napraviti.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 7:32 pm

salle86 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 6:41 pm
Samo trenerske gromade imaju cast voditi gosk slaviju rudar pa Želju. 😂😂😂

Smjesni ste koliko branite ove hajvane sto nam brinu o ekipi,fakat vas budalama prave i ubjedjuju da oni znaju najbolje,ubjedjuju i vas i sebe pa se petljaju gdje im nije mjesto a rezultat imate kad bacite pogled na tabelu zadnje 4 sezone.

Imamo biznismene sad nam jos fale ljudi koji znaju nesto o fudbalu,ali nezz dal takve Miske trazi.
1921-1987-2007
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 7:41 pm

ISB87 je napisao/la:
pet okt 19, 2018 7:05 pm
nama trebaju pojacanja vise nego kontinuitet. trenera ne treba mijenjati definitivno nego treba pojacanja dovodit, nekih amatera se rijesiti, da bi taj trener mogao nesto napraviti.
Za to trebaju dobre pare. Da bi bio sigurni da ćeš dovesti dobro pojačanje moraš se fino isprsiti. Jedan primjer, ne mora broj biti tačan, ali oslikava realno stanje: kad se spominjao ovdje Agim Ibraimi, neko je napisao da traži 13000 € platu. Ibraimi bi kod nas bio strašno pojačanje, jedino da ga meteor pogodi u glavu pa da ne zna kako se zove. Napominjem da je mahalska (bolje rečeno forumska) koliku je on tražio platu, ali sigurno nije daleko, nije tražio 3000 €. Dovedi 3-4 Ibraimija na potrebne pozicije i imaćeš osjetnu prednost te pole-position za titulu. Ne mora biti Ibraimi, ali recimo da želiš dovesti igrača tipa Graovac, koji odskače u konkurentskom klubu. Njega da bi privukao moraš mu dati dobro veću platu da bi došao kod tebe. Eh sad dolazimo do pitanja bi li se nama ta titula isplatila. 4 Ibraimija za godinu dana bi nas koštala manje od milijun eura, zaradimo li mi u Europi toliko? Sve i da odemo do play-offa, opet nam se ne bi isplatio. To je baš Mišković govorio za Rijeku nedavno. Došla je do svog limita da unatoč osvojenoj tituli i Europi klub ne može podnijeti tolike plate, tj. da bi im se isplatilo igranje u Europi s dosadašnjim rezultatima, plate moraju biti manje. Da se vratimo na nas, ono što mi mislimo je da bi jedna titula donijela sistem. Naravno ne direktno, ali bi pritisak pao, ne bi bilo skidanja glavi nakon svakog kiksa i moglo bi se dogledno vrijeme na miru raditi. Nas malo je*e što želimo dovesti nekoga na duže staze, a nakon prvog neuspjeha mijenjaj i SD i trenera. Zato treba prvo pokušati dovesti ljude za koje ćeš biti poprilično siguran da mogu postaviti temelje sportskog segmenta. Tu svoje mjesto pod suncem mogu svakako tražiti Oda i Bešlija, ali ne mogu njih dvojica biti tu jedini, mnogo više glava mora biti uključeno u taj segment. Eh sad malo utopijski, ako misliš i vidiš da si doveo dobre ljude, onda bi mogli značajne pare uložiti u igrače (kratkoročno, tipa potpišeš Ibraimija na godinu) i osvojiš tu famoznu titulu, a u međuvremenu da ljudi koji vode sportski segment rade na dugoročnoj viziji. Polako se dižeš kao klub, da ti za koju godinu ne bude problem potpisati igrača s platom koju traži Ibraimi ili Graovac i s njima graditi okosnicu tima. Naravno da su ova dvojica navedeni kao primjer.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 19, 2018 7:57 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija