Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:03 pm

Kjosevski ponovo na rep. spisku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:08 pm

Vedran Kjosevski (FK Željezničar), Ibrahim Šehić (Erzurumspor), Kenan Pirić (Maribor), Darko Todorović (Salzburg), Ognjen Vranješ (Anderlecht), Toni Šunjić (Dinamo Moskva), Ermin Bičakčić (Hoffenheim), Ervin Zukanović (Genoa), Eldar Čivić (Sparta), Bojan Nastić (Genk), Muhamed Bešić (Everton), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanić (Juventus), Elvis Sarić (Suwon), Rade Krunić (Empoli), Goran Zakarić (Partizan), Haris Duljević (Dynamo Dresden), Edin Višća (Basaksehir), Edin Džeko (Roma), Kenan Kodro (Kopenhagen), Sanjin Prcić (Levante), Deni Milošević (Konyaspor) i Riad Bajić (Basaksehir).
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:09 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:03 pm
Kjosevski ponovo na rep. spisku
Logično, što bi reko' Refko.
Pojma nemam što ga raja proziva kad čo'ek brani sve živo!
Spoiler:
:ganja: Ako mu ne ispadne lopta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:12 pm

Valjda se proda...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:13 pm

Hajdarevi apsolutnu uz šabana zaslužuje poziv u mladu ali....
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:14 pm

Anel dobio poziv za u21
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:15 pm

U mladoj repci Kerim Memija (Vejle), Amir Hadžiahmetović (Konyaspor), Amer Gojak (Dinamo), Anel Šabanadžović (Željezničar)
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:15 pm

salle86 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 10:28 am
barbarez je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:53 pm
nikson je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:34 pm
E moj Sabane koja je steta sto ti je otac Refik....svugdje u svijetu bi bio plus, u BiH je minus....kako god odigrao, sta god odigrao - ne valjas....idi dijete iz ove drzave....
Evo ovo je ono upravo o cemu sam maloprije govorio. Evo ja konkretno nista Sabanu nisam prigovorio ni pisao,da me ne shvatis pogresno zasto te citiram.
Citiram te jer mi niste jasni cemu takvo razmisljanje. Vise vi takvi stetite Sabanu,nego ovi sto ga kritikuju.
Jel jedan od razloga zasto covjek trenira,i taj da bi bio bolji. Pa da li mu trener ukazuje na greske,da bi bio jos bolji.
Ili je dovoljno ovo sto ti navodis a sto po meni nema veze ,da mu babo Refik i to mu je plus. I tu bi trebalo stati,sta ces ti malom bilo sta reci babo mu Refik. Ne treba njemu savijet da bude bolji.
Opet ti ponavljam ne zanima me ko mu je sta rekao,evo ja nisam nista. Ali vas ne razumijem sta je problem ako neko kaze kritiku iz najbolje namjere.
Gore je razmisljati idi decko iz drzave,pa taj ce decko ako ode iz drzave,morati jos vise da radi i da trpi jos vise kritika,da bi postao jos bolji igrac.
Pucate neke kontre ,neke ironije,bez ikakve potrebe brate. Saban uopste danas nije bio los,bilo jedna ili dvije onako lose reakcije,ono cisto mladalacki. Znam i koje su ali cisto je to jos uvijek onaj dasak juniorskog i kadetskog fudbala. Danas nije bio samo produzni kabal,koji je vracao samo nazad i lijevo desno,danas je bio sasvim ok. Ali mene generalno nervira ovaj nacin dozivljavanja stvari. Klasicno mahalsko razmisljanje,ako ja ne valjam mlada ,ja odo nadji boljeg odmah,bujrmum,cuj ja joj ne valjam. A vamo Boga mi moli da mlada slucajno ne kaze da ne valja jel se nece oporavit narednih 10 godina i svaki dan narucivat pjesme na Kalmanu.
A čekaj šta treba, nazor izmišljati lošeg stvari kojih imamo kod svakog igrača da se ne lažemo, ali kažem nazor u moru dobrih nalaziti loše da bi se "natjerao" da bude bolji.
Izvini ali meni je to naprđivanje a postovi dotičnog većina smrde...
Ne znam zasto to smrde moji postovi??? Svaka Sabanova greska je tri puta veca od Hajdareviceve npr...evo sad na derbiju da je Saban onako lose odigrao ne bi se moglo opstati od pljuvanja...to su cinjenice, svidjele ti se ili ne :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:18 pm

Pa zato što malog dižu više od Hajdarevića a ustvari su egal igrači..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:26 pm

''Na Buazovu godisnjicu jos jedan brat na jedan tragican nacin gubi svoj zivot.Koliko smo tragedija prezivili kao grupa cudim se nekad da uopste imamo volje i zelje da se skupimo i da ikako postojimo.Ali to svi gledamo kao neki izlaz iz svih tih situacija koje nas svakodnevno pritiscu i iz kojih se nekako izvlacimo.Iremu neka dragi Allah podari dzenet i vjecni rahmet a porodici i prijateljima sabur da sve ovo preguraju.Nama ostalim samo pameti i zdravlja i da se drzimo zajedno i da se klonimo gluposti oko kojih se cesto znamo raspravljati i zamarati.Jer danas nas ima vec sutra to niko ne zna.....

"Kad stane srce moje i bog mi sklopi oci zakucat ce bar jos jednom i s neba ce za te doci..." ''
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:31 pm

avlami97 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 11:49 am
Faul za Tuzlu :rofl1: :rofl1: :rofl1:

phpBB [video]
I smiješno i žalosno i bezobrazno. Kod rezultata 0:1 svirati onakav ''prekršaj'' nije ni malo naivno ni slučajno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:32 pm

nikson je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:15 pm
salle86 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 10:28 am
barbarez je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:53 pm

Evo ovo je ono upravo o cemu sam maloprije govorio. Evo ja konkretno nista Sabanu nisam prigovorio ni pisao,da me ne shvatis pogresno zasto te citiram.
Citiram te jer mi niste jasni cemu takvo razmisljanje. Vise vi takvi stetite Sabanu,nego ovi sto ga kritikuju.
Jel jedan od razloga zasto covjek trenira,i taj da bi bio bolji. Pa da li mu trener ukazuje na greske,da bi bio jos bolji.
Ili je dovoljno ovo sto ti navodis a sto po meni nema veze ,da mu babo Refik i to mu je plus. I tu bi trebalo stati,sta ces ti malom bilo sta reci babo mu Refik. Ne treba njemu savijet da bude bolji.
Opet ti ponavljam ne zanima me ko mu je sta rekao,evo ja nisam nista. Ali vas ne razumijem sta je problem ako neko kaze kritiku iz najbolje namjere.
Gore je razmisljati idi decko iz drzave,pa taj ce decko ako ode iz drzave,morati jos vise da radi i da trpi jos vise kritika,da bi postao jos bolji igrac.
Pucate neke kontre ,neke ironije,bez ikakve potrebe brate. Saban uopste danas nije bio los,bilo jedna ili dvije onako lose reakcije,ono cisto mladalacki. Znam i koje su ali cisto je to jos uvijek onaj dasak juniorskog i kadetskog fudbala. Danas nije bio samo produzni kabal,koji je vracao samo nazad i lijevo desno,danas je bio sasvim ok. Ali mene generalno nervira ovaj nacin dozivljavanja stvari. Klasicno mahalsko razmisljanje,ako ja ne valjam mlada ,ja odo nadji boljeg odmah,bujrmum,cuj ja joj ne valjam. A vamo Boga mi moli da mlada slucajno ne kaze da ne valja jel se nece oporavit narednih 10 godina i svaki dan narucivat pjesme na Kalmanu.
A čekaj šta treba, nazor izmišljati lošeg stvari kojih imamo kod svakog igrača da se ne lažemo, ali kažem nazor u moru dobrih nalaziti loše da bi se "natjerao" da bude bolji.
Izvini ali meni je to naprđivanje a postovi dotičnog većina smrde...
Ne znam zasto to smrde moji postovi??? Svaka Sabanova greska je tri puta veca od Hajdareviceve npr...evo sad na derbiju da je Saban onako lose odigrao ne bi se moglo opstati od pljuvanja...to su cinjenice, svidjele ti se ili ne :)
ne tvoji već ovog što je već bivši, a 3 posta mu trebalo da se otkrije :)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:37 pm

Odović i Zeba u stručnom štabu su dobitna kombinacija, samo da nas problemi zaobiđu !
Rahmet ti duši Manijače...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:38 pm

Rahmet ti dusi Manijace !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:42 pm

Rahmet ti dusi manijace!
Kako bi tek galamio Oda na Mehremica prosle god da je bio tu kad ovako na Pavica galami
Cuva Bog Zelju svog!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:43 pm

Rahmet ti dusi manijace!
Kako bi tek galamio Oda na Mehremica prosle god da je bio tu kad ovako na Pavica galami :rofl: :placeodsmijeha:
Cuva Bog Zelju svog!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:44 pm

Krivo mi je što i Hajdarević nije pozvan, nastupi za ove selekcije su bukvalno vrijedni zlata, odma nam cijena igrača skače a i to su selekcije koje skauti najviše prate te samim time se povećava prilika za potencijalnim transferom (sumnjam da će i Anel dobiti minutažu ali eto, bar će crno-na-bijelo imati da je bio pozvan).
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:46 pm

Al sto Oda rece on ko da u Mancesteru igra, ne kontam jos :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:46 pm

Nastupi za ovu reprezentaciju nisu vrijedni nicega. 2% ce ih zaigrati za A repku.
Jebemooo ti mater Secerovicuuuu
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:47 pm

Cestitke kapitenu na pozivu u reprezentaciju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija