Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:42 am

mamba21 je napisao/la:
pon sep 17, 2018 11:42 am
ellaxaz je napisao/la:
pon sep 17, 2018 11:32 am
Kafa spremna :kafa:
Za sta
Izvjestaj. :DD:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:44 am

Selektivno posmatrano, ako bi se fokusirali samo na jucerasnju utakmicu, jeste izgledalo mucno... Drugo poluvrijeme. Nije da nismo imali sansi ni u drugom, no hajde... Sacekajmo izvjestaj.
Prvo je bilo dobro odigrano.

S cim poredimo onakvu igru?
S necim normalnim (sta je to normalno... 3-5 golova)? Sa Celikom u Zenici protiv Krcmara? Sa Sirokim kolo prije toga?

Zestoki smo u kritikovanju...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:45 am

Baš smo nafakaši.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:56 am

Danas jedan trening ovaj jutarnji samo jel de ?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:57 am

e sad bi protiv sirokog trebali odmoriti i krpica, curjurica, sabana, rodina, stevanovica, pavica, bakraca svakako nema

neka izmjesaju sastav, pa sta bude :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 11:58 am

Mislim da nama najvise fali Ramovic i da mu neko "proturi" loptu, izmedju 2 igraca u prostor.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:05 pm

azbaha je napisao/la:
pon sep 17, 2018 11:58 am
Mislim da nama najvise fali Ramovic i da mu neko "proturi" loptu, izmedju 2 igraca u prostor.
Sinoc da je bio umjesto veselog 2 penala bi izborio. Jedna ona kontra kad su trcali identicna onoj sa kraja prosle godine kad je izborio Rama penal protiv Radnika bas. A druga je kad mu vratise loptu u 16erac , ljudi mu s ledja loptu hladno uzese...
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:10 pm

Brkoo je napisao/la:
pon sep 17, 2018 2:39 am
Ono sto me raduje je sigurnost kod Kjosevskog. Odmah je i odbrana sigurnija. Sabanadzovic je vec drugu utakmicu fenomenalan, samo nek nastavi ovako. Cak je i Sinisa bio odlican u ovoj utakmici, moram i njega pohvaliti.

Vise volim igraca poput Zajmovica koji ima muda do poda, koji ce pokusavati da nesto uradi, da nesto promijeni, za razliku od nekih koji se kriju po terenu, a navijaci ce onda vise kritikovati onoga sto pokusava i grijesi nego onoga sto se uopste ne vidi. Zec je krilo a ne moze proci protivnickog igraca, prvo u Sirokom ide na sporog stopera 1 na 1 i taj stoper ga hladno uzima, veceras ni Merajica a ni Radovica ne moze proci.

Ono sto me malo nervira je Odovic. Odovic je krivac i za kondiciju, on je sef, on je trebao direktno reci da je to problem, trebao je traziti pojacanja i u igrackom kadru. Zar je to toliko tesko? Ako ti ne mogu ispuniti to sto trazis, podneses ostavku i kazes ne mogu raditi u ovakvim uslovima. Nisu mi mogli ispuniti ono sto sam trazio i bez toga ne mogu titulu osvojiti. To je mnogo moralnije nego sutiti i klimati glavom, a onda ako ne daj Boze dodju losi rezultati vjerovatno tek tad pricati o tome. Poslije svake utakmice ide prica prostora za napredak ima, moramo popraviti ono, moramo ispraviti ovo.

Na nasoj klupi Fejza, Veseli i ostatak nasa djeca. Zar neko misli da se tako moze uzeti titula, sa djecom? Sta da smo ne daj Boze morali ganjati rezultat? Ne daj Boze da se Krpic povrijedi, tek onda bi vidjeli sta znaci ova zajebancija sa jednim klasicnim napadacem. Izmjene kasne mnogo.
Koncepcija drzanja lopte i dodavanja gdje smo totalno bez ideje u zadnjoj trecini terena i na kraju se desava to da krila ili bekovi centriraju loptu i traze Krpica. Bukvalno svi samo gledaju gdje je Krpic. To je nasa taktika. Imamo li plan B?

Mi nikome ne mozemo kontru istrcati, istrcati kao ekipa, da par igraca bude u zavrsnici, kod nas obicno jedan uzme loptu i trci a ostali gledaju.
Ubjedljivo najbolji post poslije tekme,koji oslikava realno stanje!
Od rijeci,do rijeci.... bravo brate
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:17 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Radnik 1:0

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... ik-10-5055
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:28 pm

Ko mi moze pojasniti situaciju oko djecijih karata i uvodjenja djece na utakmicu uz godisnju?

https://fkzeljeznicar.ba/od-utakmice-sa ... ice/28398/

Da li vazi jos uvijek ono sto je napisano ovdje?
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:42 pm

Svaka čast za ekipu 1921. Ova novina sa kamerom koja snima sa istočne tribine je za svaku pohvalu. Inače, kad već spomenuh istočnu tribinu, ona mreža na istoj je živi debilizam. Ne znam ko to forsira i čija je to ideja, ali je moronska?!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:50 pm

Na instagramu, Sinam igra sa ekipom, znaci jos malo do povratkaaaa
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:52 pm

3 bobe extra,igra slabija al' za dva dana kad se vidi tabela nece se niko sjecati..
Šaban igrac utakmice,pokupio je sve sto se moglo,izblokirao ulijetao Ćeli je spasavao ledja nekoliko puta kad je ovaj ispadao..samo nastavi mali dalje
Posjeta,ja sam znao da ce ovako biti,nedelja kasniji termin a i kosarka se igrala da je bio termin oko 5 sigurno sam da bi milja vise bila..

Jel jos neko primjetio onaj razglas je katastrofa živa bio ja na sjeveru nista nisam cuo...treba popraviti ono pod hitno da se ne bi obrukali kad repka bude igrala..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:58 pm

Nova tri boda idemo dalje, nastaviti raditi tek ce da se uzburka sezona.Ne moze se covjek nagledati stadiona, urađenog i ljepote, a jos nas puno toga ceka.

@voltron30 Sto se tice mreza na istoku to je savez zadao pred onaj derbi sa pitarima kad su bile teznije a dan danas ostale, na zalost.

@Southboy Razglas ce se sad srediti do utakmice reprezentacije, to je jedna od stavki koje je uefa zadala.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:59 pm

Southboy je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:52 pm
3 bobe extra,igra slabija al' za dva dana kad se vidi tabela nece se niko sjecati..
Šaban igrac utakmice,pokupio je sve sto se moglo,izblokirao ulijetao Ćeli je spasavao ledja nekoliko puta kad je ovaj ispadao..samo nastavi mali dalje
Posjeta,ja sam znao da ce ovako biti,nedelja kasniji termin a i kosarka se igrala da je bio termin oko 5 sigurno sam da bi milja vise bila..

Jel jos neko primjetio onaj razglas je katastrofa živa bio ja na sjeveru nista nisam cuo...treba popraviti ono pod hitno da se ne bi obrukali kad repka bude igrala..
Ma jasno je i njima da nije kako treba, ja cak mislim da je smisljeno ugaseno i smanjeno, jer nit je bilo pjesama uoci pocetka utakmice, niti one muzike nakon gola, takodje nije se ni za rodjendan nista obiljezavalo, vjerujem da je sve to uradjeno kako bi se dostojanstveno oprostili od naseg Aketa.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:06 pm

mirzza je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:28 pm
Ko mi moze pojasniti situaciju oko djecijih karata i uvodjenja djece na utakmicu uz godisnju?

https://fkzeljeznicar.ba/od-utakmice-sa ... ice/28398/

Da li vazi jos uvijek ono sto je napisano ovdje?
Dijete do 12 godina uz roditelja koji ima godisnju kartu ima besplatan ulaz. Vec godinama vodim dijete sa sobom i nikada nisam imao problema sasvim normalno ulazi samnom na godisnju.
Kada su evropske utakmice u pitanju kada sebi kupujem redovnu ulaznicu njemu sam kupovao djeciju i opet nije bilo problema na ulazu
Alea iacta est!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:07 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:58 pm
Nova tri boda idemo dalje, nastaviti raditi tek ce da se uzburka sezona.Ne moze se covjek nagledati stadiona, urađenog i ljepote, a jos nas puno toga ceka.

@voltron30 Sto se tice mreza na istoku to je savez zadao pred onaj derbi sa pitarima kad su bile teznije a dan danas ostale, na zalost.

@Southboy Razglas ce se sad srediti do utakmice reprezentacije, to je jedna od stavki koje je uefa zadala.
Jesu bile, ali su nakon toga skinute, ostale samo šipke. Sada ih opet uveli. Debilana. Inače znam da FIFA i UEFA ovo ne dozvoljava. U Zenici je tako bilo na zapadu, pa su na kraju morali skinuti.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:08 pm

Koliko smišljenih akcija na ovom izvještaju, prelijepo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:12 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 17, 2018 1:06 pm
mirzza je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:28 pm
Ko mi moze pojasniti situaciju oko djecijih karata i uvodjenja djece na utakmicu uz godisnju?

https://fkzeljeznicar.ba/od-utakmice-sa ... ice/28398/

Da li vazi jos uvijek ono sto je napisano ovdje?
Dijete do 12 godina uz roditelja koji ima godisnju kartu ima besplatan ulaz. Vec godinama vodim dijete sa sobom i nikada nisam imao problema sasvim normalno ulazi samnom na godisnju.
Kada su evropske utakmice u pitanju kada sebi kupujem redovnu ulaznicu njemu sam kupovao djeciju i opet nije bilo problema na ulazu
Ja vec drugu sezonu vodim, ali sinoc mi na ulazu na sjeveru trazi djeciju kartu uz sezonsku. Onako hladno sam prosao jer je neki drugi redar rekao da je nestalo djecijih.

Kamera sa istoka je perverzija.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:17 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Google [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija