Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:06 pm

A sta to nova uprava moze promijeniti do kraja sezone? Mogu samo dovesti drugog trenera i nadati se da ce ove balerine nekoga dobiti. Ili ocekujete da ce se baviti mutnim radnjama i ganjati bodove mimo zelenog terena?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:19 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
SamoNapad
Postovi: 406
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:20 pm

Ne treba nam spektakularan trener uopste do kraja sezone , sve sto treba da imamo ljude koji ce postaviti igrace na obicne pozicije prema njihovim mogućnostima. Nikakvi eksperimenti a uprava i sve ostalo se treba ocistiti do kraja sezone. Ovo su trenutci kad svi koji vole klub treba biti uz klub bez filozofiranja. Ne znam kome je u interesu ova kriza pa se postave kao spasitelj jer nije uopste takav trenutak . Svi koji glume spasitelje sad su u proslosti bili davitelji kluba tako da ne mogu da vjerujem da neko moze od navijaca biti tako naivan za bilo koju osobu.
 
Ferroviere_1921
Postovi: 37
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:30 pm

Krivina jug je svjetski raritet!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:43 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 8:47 pm
BC1921 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 6:32 pm
cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 4:35 pm

Eto ti si spomenuo imena, ja nisam htio da pišem o imenima. Iskreno, od tih, samo Gredić, Badžak i Brković (mada mislim da on nema namjeru da se radi u klubu opet). Imaš sa strane još Vukotića koji je jako dobar sa Gredićem, Drinjaković, Dobrača, ima još nekih imena (manje poznatih, ako možemo tako reći) a siguran sam da bi i spomenuti mogli pronaći jake ljude koji su spremni raditi.

Ljudi poput Žuje, Selimovića, Zubanovića nemaju šta raditi u klubu.


Neka imena se nece dozvoliti opravdano, druga se nece dozvoliti iz straha da ce skupstinari biti rastjerani i eto tako. Nije tu bas toliki problem UO, NO i SD. Jednima cuvaju ledja skupstinari, jednima navijaci i tako dalje... Zeljo ispasta, a ispastace jos puno.
Medju imenima koja kruze ima jako dosta ljudi koji znaju plivati u situacijama koje su kao ova.Ne bih ja tu izostavljao ni Nijaza...Kemu Kozarica i ostale...koliko god to mi volili ili ne volili sada su nam potrebni svi moguci raspolozivi ljudski resursi.
Ali kao da gledam u ponedeljak ce biti zestoko branjenje ulaska ovih ljudi u klub.
Vidi ja prvi dajem svoje mjesto u skupštini ako će doći ljudi poput Gredića, Vukotića i sličnih koji nisu oštetili klub za vrijeme svojih mandata i razgulili, ali ako će ovu krizu iskoristit Amar Osim da uvuče svoje ljude i na mala vrata se opet vrati sa svojim satelitima Nedom Turkovićem i sličnim onda ću dobro izvagati.

Ja se samo nadam da će ovaj put da se pojavi neko kome je iskreno stalo do kluba jer dosad je sve bilo na nivou mahalskih priča, neko bi preuzeo al nigdje nikog ...
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 10:28 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 8:47 pm
BC1921 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 6:32 pm
cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 4:35 pm

Eto ti si spomenuo imena, ja nisam htio da pišem o imenima. Iskreno, od tih, samo Gredić, Badžak i Brković (mada mislim da on nema namjeru da se radi u klubu opet). Imaš sa strane još Vukotića koji je jako dobar sa Gredićem, Drinjaković, Dobrača, ima još nekih imena (manje poznatih, ako možemo tako reći) a siguran sam da bi i spomenuti mogli pronaći jake ljude koji su spremni raditi.

Ljudi poput Žuje, Selimovića, Zubanovića nemaju šta raditi u klubu.


Neka imena se nece dozvoliti opravdano, druga se nece dozvoliti iz straha da ce skupstinari biti rastjerani i eto tako. Nije tu bas toliki problem UO, NO i SD. Jednima cuvaju ledja skupstinari, jednima navijaci i tako dalje... Zeljo ispasta, a ispastace jos puno.
Medju imenima koja kruze ima jako dosta ljudi koji znaju plivati u situacijama koje su kao ova.Ne bih ja tu izostavljao ni Nijaza...Kemu Kozarica i ostale...koliko god to mi volili ili ne volili sada su nam potrebni svi moguci raspolozivi ljudski resursi.
Ali kao da gledam u ponedeljak ce biti zestoko branjenje ulaska ovih ljudi u klub.

Ma znam Bajo, neki ljudi su mi licno pricali kako su im poslati navijaci na vrata, drugima je bilo zabranjen dolazak na skupstinu.... Definitivno neki ljudi to nisu zasluzili, a trenutim ljudima u klubu je jedini izgovor nece niko, standardna otrcana faza... Eto neka hoce politicki uhljebi, vozaci ministara i sl...
Krivina Jug
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1243
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:04 pm

BC1921 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 10:28 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 8:47 pm
BC1921 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 6:32 pm




Neka imena se nece dozvoliti opravdano, druga se nece dozvoliti iz straha da ce skupstinari biti rastjerani i eto tako. Nije tu bas toliki problem UO, NO i SD. Jednima cuvaju ledja skupstinari, jednima navijaci i tako dalje... Zeljo ispasta, a ispastace jos puno.
Medju imenima koja kruze ima jako dosta ljudi koji znaju plivati u situacijama koje su kao ova.Ne bih ja tu izostavljao ni Nijaza...Kemu Kozarica i ostale...koliko god to mi volili ili ne volili sada su nam potrebni svi moguci raspolozivi ljudski resursi.
Ali kao da gledam u ponedeljak ce biti zestoko branjenje ulaska ovih ljudi u klub.

Ma znam Bajo, neki ljudi su mi licno pricali kako su im poslati navijaci na vrata, drugima je bilo zabranjen dolazak na skupstinu.... Definitivno neki ljudi to nisu zasluzili, a trenutim ljudima u klubu je jedini izgovor nece niko, standardna otrcana faza... Eto neka hoce politicki uhljebi, vozaci ministara i sl...
Druze ne zivi u iluzijama. Vrlo malo ljudi ovo smatra
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:28 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:04 pm
BC1921 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 10:28 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 8:47 pm


Medju imenima koja kruze ima jako dosta ljudi koji znaju plivati u situacijama koje su kao ova.Ne bih ja tu izostavljao ni Nijaza...Kemu Kozarica i ostale...koliko god to mi volili ili ne volili sada su nam potrebni svi moguci raspolozivi ljudski resursi.
Ali kao da gledam u ponedeljak ce biti zestoko branjenje ulaska ovih ljudi u klub.

Ma znam Bajo, neki ljudi su mi licno pricali kako su im poslati navijaci na vrata, drugima je bilo zabranjen dolazak na skupstinu.... Definitivno neki ljudi to nisu zasluzili, a trenutim ljudima u klubu je jedini izgovor nece niko, standardna otrcana faza... Eto neka hoce politicki uhljebi, vozaci ministara i sl...
Druze ne zivi u iluzijama. Vrlo malo ljudi ovo smatra

Idi nauci kakvi ugovori postoje u ligi pa se onda javi, usput pocni pratiti Zelju...
Krivina Jug
 
SanMan
Postovi: 1230
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:36 pm

GegenPress je napisao/la:
pon apr 01, 2024 7:20 pm
Amar Osim blizu preuzimanja ekipe Tuzla City.

▪️Edis Mulalić (Igman)
▪️Admir Adžem (Gošk)
▪️Amar Osim (Tuzla City)
Ostajemo u ligi sigurno - u zadnjih 30 godina nema većih legendi Želje i ljudi koji vole više Želju od ove trojice (bar po njihovim izjavama i priči Nede Turkovića)
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:40 pm

Joj sad Nedo postao relevantan, pa njega je Amar doveo da mu bude panj u napadu.
Joj on fol ide gledati cicibane, pionire itd...gleda gdje ce se uvaliti. Ako je tako povezan onda neka dovede nekog da valja u Zelju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:45 pm

Kad mi neko spomene Nedu Turkovića namah mi padne jedna dlaka. Ko je on? Čime je zadužio bilo koga, a Želju pogotovo?
Gledam malo portale, javljaju se generali i zabrinuti. Pa gdje ste do sada bili Micka vam paterina
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 12:34 am

Samo je opstanak sad bitan, a da li ce Amar, Miske, Pilav Nedo, Koldzo, Violina, manekeni donijeti ga uopste me ne zanima. Ovi koji ponovo se vracaju na Amar vs Miske i sad bi da prave nekakve sisteme i nesto se svete stvarno nisu normalni i pravi su tastatura botovi, sektasi. Kako neko moze o tome ssd pricati? Kako neko moze sad generalno bilo cim se zamarati osim opstanka? Sta je to ssd prece?
Grande Miske 💪
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 12:37 am

Zadnji put smo ispali 1977. godine.
Grande Miske 💪
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 12:41 am

Manite se gluposti jos mjesec, dva...da ne dobijamo aritmije zadnja dva kola i ne zavisimo od drugih rezultata. Moramo skupljati bodove sa strane ako mislimo ostati. U maju sve rastjerati od cistacice do Juke. Havariju napraviti zadnje kolo, ali dajte da ostanemo.
Grande Miske 💪
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1855
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 9:43 am

E cuj nije bitno da li ce Amar!! :placeodsmijeha:
Ne znam sto smo ga i mijenjali ikako!?Ipak je covjek uspjesan bio.

Treba ga dovesti, Boga mi! Kad je bal, nek je maskenbal. :rofl: :rofl:

Samo vise niko nece cistiti njegova go.vna poslije.Tad je kljuc u bravu, pa cete navijati za Zeljo Royal sutra.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 475
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 10:13 am

Evo jedna iz 2016 dok se na jug išlo, mislim da poslije ove utakmice više nikada nisam na jug otišao. Izbaci mi kao uspomene. Nigdje istoka.


slika
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 2:38 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sub mar 30, 2024 6:56 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 6:55 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sub mar 30, 2024 6:42 pm
Pošto mislite da izmišljam ili da lažem evo jos jedna info. Usvojen je prijedlog Grediceve grupe i javni poziv ide 02.04.
I očekujte ubrzo bagere al ne za jug već za stambene objekte oko stadiona.
Jbt znam brat bratu 10 skupstinara i niti jedan mi ne rece da je bika skupstina niti da ce biti...
Dobro
Ima li šta za javni poziv, danas je 02.04.?
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 460
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 2:55 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 02, 2024 2:38 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sub mar 30, 2024 6:56 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 6:55 pm


Jbt znam brat bratu 10 skupstinara i niti jedan mi ne rece da je bika skupstina niti da ce biti...
Dobro
Ima li šta za javni poziv, danas je 02.04.?
trebao je danas, ako sta ostavke nisu poremetile
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 128
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 02, 2024 6:44 pm

Zna li neko je li bila danas javna rasprava o tribini, kako prodje?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 03, 2024 1:06 am

Gledam ovu sliku i kontam kakva smo mi seljacka bagra, covjek da 350% svojih mogućnosti da imamo sta imamo danas i MI pljunemo po njemu..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija