Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3092
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:15 pm

Najezim se kad vidim komentar na zvanicnoj kako treba Amara vratiti , i da nam je on jedini spas , i na takvu objavu jos 15,20,30 lajkova , nema nama napretka nikad .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Blueee1921
Postovi: 237
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:16 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:06 pm
Ma GOSK ispada u to sam siguran ali mi se brukamo malo je reci.
Kakav Gošk, Tuzla termin ekipa
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3214
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:16 pm

Idolopoklonici još nisu progledali, fakat je gašenje jedini način da progledaju! I pitamo se zašto smo tu gdje jesmo. Nemojte se ljudi sekirati, ne vrijedi sve dok su ovi fosili živi i pozivaju na povratak idola.

slika
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sub mar 30, 2024 10:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ubaceni element
Postovi: 683
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:18 pm

Gola je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:14 pm
Sta moze smjena u ovom momentu donijeti i eventualan nakaradan dolazak nekih novih?
Kasno je sad za smjene, ovi ljudi moraju ostati do kraja sezone i onda otici, a do tada probati naci bolje rjesenje.
Bolje od ovog doduse nismo ni zasluzili, treba oprost od mnogih bivsih uposlenika traziti.
Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4133
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:21 pm

Sheldon je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:49 pm
Sinoc kad sam vidio da cemo napasti izjednacenje sa Stilom i Haracicem, mislio sam da cu secer dobiti, ali odvadite malo s Brunom. Tvrdoglav je, ali ipak nije s marsa pao. Napustila nas je i sreca, a samopouzdanja odavno nemamo.

Zrinjski kuci, bolesni promasaji Amoaha i Haracica, nikakav problem nismo imali sa Zrinjskim. Apsolutno ih nadigrali i zasluzili pobjedu.
Siroki gostima, bolesno lose.
Jufke rasuli.
Zvijezda, vodili, dominirali, malouman potez Galica i maloumno-neshvatljiv Selimovica i raspad sistema.
Zrinjski u gostima Haracic nas na inzulin posla, isto tako apsolutno nikakav problem nam nisu stvorili, raspad poslije.
Velez sinoc, Coca fula nemoguce, oni zabise svoju polusansu i to je to.

Dakle 6 jako teskih utakmica za ipak 11. ekipu na zimskoj pauzi. Vruce su glave, ali odvagajte malo.
Vrijedi pomenuti i da je prakticno svim golovima koje smo primili u velikoj mjeri kumovao Cocalic. Uz to je u zadnje dvije utakmice zapucao po jedan zicer. Ne bas strasno bitan podatak u najgorem trenutku u historiji kluba ali eto, onako, kad vec poimence spominjemo igrace red je da se spomene i jedan od najvecih kloceva.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:22 pm

Eh cuj dovesti Nedu za sportski segment hahahaha oj hljebe...fakat najbolje rjesenje jeste da mi odmorimo jedno 2-3 godine.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:25 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:18 pm
Gola je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:14 pm
Sta moze smjena u ovom momentu donijeti i eventualan nakaradan dolazak nekih novih?
Kasno je sad za smjene, ovi ljudi moraju ostati do kraja sezone i onda otici, a do tada probati naci bolje rjesenje.
Bolje od ovog doduse nismo ni zasluzili, treba oprost od mnogih bivsih uposlenika traziti.
Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
Bas tako.
Ali i da dodje neko ko ce raditi na istom nivou kao i ovi i da imamo za plate, sta postizemo ako sustina ostaje ista?
Privremena, prelazna i nakaradna rjesenja su nas i dovela u ovu situaciju, moramo bolje od trenutnog a to ne moze preko noci.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:34 pm

Amar Osim je najveće zlo koje je u zadnjih 25 godina kročilo na Grbavicu. Sve dugove je napravio kerovođa. Prodavao Bekrića Koreancima i dva puta naplaćivao isti dug. Kamatario Želju kada mu je god zafalilo para. Ako se ta spodoba pojavi kao spasilac, tada slobodno možemo ključ u bravu staviti već večeras i ne čekati sutra.

Željo neće ispasti 100% ni sa Brunom ni bez Brune, ali će nam Amar ukucati posljednji ekser u kovčeg. Ko jednom slaže i ošteti Želju taj ne treba nikada imati pristup Klubu, a Amar već 25 godina, u stvari skoro cijeli svoj život živi od Želje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5158
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:36 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:18 pm
Gola je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:14 pm
Sta moze smjena u ovom momentu donijeti i eventualan nakaradan dolazak nekih novih?
Kasno je sad za smjene, ovi ljudi moraju ostati do kraja sezone i onda otici, a do tada probati naci bolje rjesenje.
Bolje od ovog doduse nismo ni zasluzili, treba oprost od mnogih bivsih uposlenika traziti.
Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
Nisam znao da ovi ljudi u klubu daju svoje pare za plate igrača, pa kad odu da će i pare nestati. De ba.
Zbog čega da ostanu, šta su to pokazali da znaju i umiju ?
Predsjednik skupštine i njegov zamjenik nastave kao vd do izbora novih.
Ovi svakako samo što rade je da ono što dođe novca "sa treće strane" proslijede na troškove. Eto kakvi su nam standardi da nam je to vrh, da pare koje neko donese u klub ne pokradu već proslijede. Mada i ovo "ne pokradu" nije 100% sigurno i ne znači da nama tala
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:42 pm

Ne znam sta da napisem osim da cuvate zdravlje. Ne moze vise pod kozu. Ne moze se boljitak ocekivati pored tolike nepravde. A ocito da Zeljo moze i mora sve da trpi. Sve iz ko fol nekakve ljubavi. Ubi nas sve nekakva ljubav. Sve po Zelji, sta ce starac... na vjetrometini bolesnih ambicija i zamisljenog prava na "babovinu". Tesko Zelji sa nama, a blago nama sa nama. Bojim se da nece vise biti nikoga zdravog da ovo sve cisti opet. Zivili i dozivili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:45 pm

E cuj Amar Osim i Nedo...
Pa ja bih se propucao odmah sad...

Hahahahahah....

Prihvatiti ostavke, ostaviti Marka i sve ostalo hvala lijepo...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:45 pm

TheBlue je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:45 pm
E cuj Amar Osim i Nedo...
Pa ja bih se propucao odmah sad...

Hahahahahah....

Prihvatiti ostavke, ostaviti Marka i sve ostalo hvala lijepo...
I Bulica odmah zaposliti kao glavnog skauta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1146
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:46 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:34 pm
Amar Osim je najveće zlo koje je u zadnjih 25 godina kročilo na Grbavicu. Sve dugove je napravio kerovođa. Prodavao Bekrića Koreancima i dva puta naplaćivao isti dug. Kamatario Želju kada mu je god zafalilo para. Ako se ta spodoba pojavi kao spasilac, tada slobodno možemo ključ u bravu staviti već večeras i ne čekati sutra.

Željo neće ispasti 100% ni sa Brunom ni bez Brune, ali će nam Amar ukucati posljednji ekser u kovčeg. Ko jednom slaže i ošteti Želju taj ne treba nikada imati pristup Klubu, a Amar već 25 godina, u stvari skoro cijeli svoj život živi od Želje.
Kakve li je tebi komplekse nabio Amar pa tako pišeš. Pa ovo ne bi napisao mrtvi pitar s istoka.
Jesi li se bar radovao kad je Željo titule osvajao?
 
ubaceni element
Postovi: 683
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:47 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:36 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:18 pm
Gola je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:14 pm
Sta moze smjena u ovom momentu donijeti i eventualan nakaradan dolazak nekih novih?
Kasno je sad za smjene, ovi ljudi moraju ostati do kraja sezone i onda otici, a do tada probati naci bolje rjesenje.
Bolje od ovog doduse nismo ni zasluzili, treba oprost od mnogih bivsih uposlenika traziti.
Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
Nisam znao da ovi ljudi u klubu daju svoje pare za plate igrača, pa kad odu da će i pare nestati. De ba.
Zbog čega da ostanu, šta su to pokazali da znaju i umiju ?
Predsjednik skupštine i njegov zamjenik nastave kao vd do izbora novih.
Ovi svakako samo što rade je da ono što dođe novca "sa treće strane" proslijede na troškove. Eto kakvi su nam standardi da nam je to vrh, da pare koje neko donese u klub ne pokradu već proslijede. Mada i ovo "ne pokradu" nije 100% sigurno i ne znači da nama tala
Brate ne znam jel moram crtati, ebe mi se za ljude iz kluba i nek idu svi, ali ne sada! Kad vec nisu otisli nakon fijaska s Arapima ne moze ni sada da idu. Sad da odu mi dok se uhavizamo i nadjemo zamjene ispali smo. Ili da nam se uvale brzinska rjesenja u vidu spasioca Amara i Tureta, jer su botovi vec krenuli. Jel nam to treba? Nek ovi izguraju do kraja sezone i opstanu u ligi kako znaju i umiju, a onda tutanj!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:48 pm

Valjda ima toliko pametnih navijača da skontaju da sada ne bi bili u ovoj situaciji da nismo svako malo tjerali trenere, igrače Upravne odbore i šta sve ne, Da je ostao stari saziv UO i Nermin Bašić sada bi se borili za Evropu. No, svi misle da su najpametniji i nakon par poraza bi sve tjerali. Mentalitet nezrele i neostvarene osobe.

Njemačka je u svojoj historiji promijenila 10ak selektora, a mi kroz jednu sezonu smo u stanju da promijenimo pola od onoga što Njemačka učini kroz svu istoriju.. I onda se pitamo šta nam se dešava. Ukratko dešava se neznanje navijača, koji svojim pritiskom nesvjesno (da li baš nesvjesno) uništavaju Klub.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1322
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:49 pm

Hvala Širokom, Posušju i pitarima što su nam ostavili kakvu, takvu nadu. Po običaju smo naivni ako se razmišlja da su Gošk ili Tuzla uz Zvijezdu oni koji se sele u niži rang. Mostra, Tuzla, Zenica, Banja luka, Kobilja glava će slaviti da upravo to budemo mi. Mi ako ne pokažemo barem malo života ne može nam ni Vico pomoći. A slijede Sloga i komšije i ne vidim kako i bod uzeti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:53 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:46 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:34 pm
Amar Osim je najveće zlo koje je u zadnjih 25 godina kročilo na Grbavicu. Sve dugove je napravio kerovođa. Prodavao Bekrića Koreancima i dva puta naplaćivao isti dug. Kamatario Želju kada mu je god zafalilo para. Ako se ta spodoba pojavi kao spasilac, tada slobodno možemo ključ u bravu staviti već večeras i ne čekati sutra.

Željo neće ispasti 100% ni sa Brunom ni bez Brune, ali će nam Amar ukucati posljednji ekser u kovčeg. Ko jednom slaže i ošteti Želju taj ne treba nikada imati pristup Klubu, a Amar već 25 godina, u stvari skoro cijeli svoj život živi od Želje.
Kakve li je tebi komplekse nabio Amar pa tako pišeš. Pa ovo ne bi napisao mrtvi pitar s istoka.
Jesi li se bar radovao kad je Željo titule osvajao?
Nije nabio nikakve komplekse nego Želji dugove od Sergeja Tica, preko karata za utakmicu sa New Castleom, love na svom privatnom računu od transfera Samira Bekrića u Koreju, kamatarenja Kluba i još dosta toga. Normalno da sam se radovao i nije ih sam Amar osvajao, nego Željo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
flux
Postovi: 663
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:59 pm

Pa ni skupstina nije stala u zastitu Edisa i Nermina kada je trebalo. Oni su dopustili Edisov odlazak i aminovali arape...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1243
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:03 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:47 pm
salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:36 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:18 pm


Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
Nisam znao da ovi ljudi u klubu daju svoje pare za plate igrača, pa kad odu da će i pare nestati. De ba.
Zbog čega da ostanu, šta su to pokazali da znaju i umiju ?
Predsjednik skupštine i njegov zamjenik nastave kao vd do izbora novih.
Ovi svakako samo što rade je da ono što dođe novca "sa treće strane" proslijede na troškove. Eto kakvi su nam standardi da nam je to vrh, da pare koje neko donese u klub ne pokradu već proslijede. Mada i ovo "ne pokradu" nije 100% sigurno i ne znači da nama tala
Brate ne znam jel moram crtati, ebe mi se za ljude iz kluba i nek idu svi, ali ne sada! Kad vec nisu otisli nakon fijaska s Arapima ne moze ni sada da idu. Sad da odu mi dok se uhavizamo i nadjemo zamjene ispali smo. Ili da nam se uvale brzinska rjesenja u vidu spasioca Amara i Tureta, jer su botovi vec krenuli. Jel nam to treba? Nek ovi izguraju do kraja sezone i opstanu u ligi kako znaju i umiju, a onda tutanj!
Nacelno se slazem, napravio si sranje vadi se. A ne eto voda do grla mi bi da idemo. Uzasno rade i ovo je dno dna, ali jos jedna dodatna turbulencija nam ne treba. Da su obraza imali otisli bi nakon sranja s arapima. Dvije jebene godine ne mogu sponzora da nadju a ne nesto drugo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:05 pm

Prodas Kovacevica koji je zaista sistematski i temeljito radio za jedno obecanje i nadu da ces doci do nekakvog novca na brzinu. Kocka i samo kocka. Nakon 2018. godine potrosis jos jednog covjeka koji se je takodjer davao nesebicno. Sve neka brzina, na prepad sve. Cemu se onda mozes nadati?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija