Moderator/ica: storm_raider

 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 7:47 am

Kakve sad ostavke bolan kad smo jednom nogom u federalki? Sve treba rastjerati na kraju sezone a sad se mora cupati sto se moze iscupati. Bilo kakvi radikalni potezi sad nam garantuju raspad sistema i put u nizi rang. Jedino rjesenje je dati treneru ultimatum da koristi najbolje igrace i odustane od ove sulude formacije, ili mjenjati trenera. Sve ostalo moze (i mora) na kraju sezone.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5236
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 7:53 am

Bašića smo otjerali nakon 12 kola i osvojenih 15 bodova, Prošla su 24 kola, a mi imamo 23 boda, odnosno samo 8 osvojenih bodova. Zaključak se nameće samo po sebi: od tjeranja nema nikakve koristi, samo donosi više štete. U trenutnoj situaciji ta šteta bi bila ispadanje iz Lige.

Bašić se nije trebao trjerati, a sada se ni Bruno ne treba tjerati. Ostalo je premalo kola da bi novi trener mogao nešto drastično napraviti.

Trebamo se skupiti i pokušati ostati u Ligi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:03 am

Rumeni, je*o ti dzidic dijete, u paketu s drljom
 
GegenPress
Postovi: 121
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:07 am

Najviše mi je žao Nermina Bašića, “sportski” mu je uvalio škart igrače koji su mu namjestili otkaz.

Bruno također nije loš trener, al mora shvatit da oni ne znaju igrat ni ono osnovno a kamoli neke formacije i role…poredaj ih u 4-2-3-1 ili 4-4-2 romb i izbaci pojedince iz prvog dijela sezone i deri.

Muftic
Galic Cavnic Mahmic Pavic
Karic Radovac
Boljevic Al Jaber Hiros
Bismark
———————————————
Faris Zubanović kakav god da je, mislim da nam može ponuditi više od Krpića i Haračića, ovi su imali šansu nisu ništa pokazali, daj drugima šansu neka probaju, neka igraju rasterećeno pa šta bude.
1921
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1985
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:11 am

a sta imamo sto su oni, nesposobni, tu? evo i sam avlami rece da smo u 12 kola osvojili 8 bodova. imamo jos 9-10 kola do kraja, znaci sa ovim ljudima u i oko kluba mi opstanak izborit ne mozemo.
treba pokusati sa nekim ko zna ovu ligu, na vakat. kasno je kad se ispadne... tu nam slijedi krah, nesto tipa celika ili najboljem slucaju slobode..
sta ce izdobrit kod brune? lik forsira jednu te istu fornaciju i kad ide i kad ne ide, izmjene katastrofalne. sta ce on nauciti u kasnim 50tim?
MIRZA RASCIC
 
GegenPress
Postovi: 121
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:18 am

Znači 2 trenera i 1 privremeni nam donijeli 8 bodova, pa dobro, nije loše.
1921
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:23 am

Sada ce nas Sloga pregaziti i gotova prica, kakav skup luzera.
Moze li neki press i najava kako smo stabilan klub i da napredujemo svaki dan.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:37 am

nookey je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 am
Jug je u talu sa nekim ko zeli da nas svuce u ravan i da uzme zemlju. A otkrice se kad tad ko je samo ce biti kasno. Do sada sam sumnjao a sada sam siguran. Mi smo gotovi…
Imamo i mi svoje Ziljkice ali sve će se kad tad saznati.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:40 am

Jug, jug, javi se...
Krivina Jug
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3037
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:43 am

Pa pricajte odmah, kasno ce biti za mjesec dana
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:08 am

Kukamo na sudije a bgm i nasi dobijaju beze kartone
Amoah sinoc baca loptu, tersa i normalno treci zuti i ne igra sljedecu, Hiros tri tekme tri kartona.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:22 am

1 box sa picem i hranom na sjeveru za nase navijace, jedan za njihove. Pa na poluvremenu ceka 50 ljudi u redu. I to dok su ljudi postili citav dan, pa dotrcali na stadion. I ne mozes vodu kupiti.

Jos cekam da oni proslave sa igracima, I JOS MI OTVORE JEDNU KAPIJU (VRATA) da izlazim ko ker.

Vi ste NESPOSOBNI DEBILI. Nista vise od toga. Sve do jednog covjeka u klubu. Nesposobni debili i tacka.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:56 am

Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:12 am

Štreberi odlazite
 
Meha87
Postovi: 616
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:17 am

dzulijano_pike je napisao/la:
sub mar 30, 2024 4:17 am
Hoces go, a Krpic ti u 16 samo kad trci za loptom, kad ganja. Ako je lopta kod nas onda je na 30m od gola. Drljo samo jos da loptu nabije van stadiona i sve sam vidio.
Drina ako ne moze pored ovakvog Selimovica igrati, neka odmah strik kupi. Danas jedino Radovac pitar i Galic imaju prolaznu ocjenu.
Borac ima 5 U21 igraca, Zrinjski isto, ostali po 2-3 i svi igraju. Mi imamo samo Drlju koji jebe cijeli stadion
Mozda nam i treba hard reset. I klubu, i upravi, a boga mi i nama navijacima.
Ovo za krpica je 100% istina. Lik poginu praveci presing a nikad ga nema u 16 nije ni cudo sto smo dali ubjedljivo najmanje golova u ligi. I on je sebi dozvolio to pa su igraci iza njega navikli da on trci za njih.
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 54
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:26 am

Ovo je 5 do 12, nema se više apsolutno šta čekati, treba aktivirati sve prijatelje kluba.

Novi trener treba i to neko ko je maksimalno pragmatičan, a ne tvrdoglav.

Pod hitno dovesti par slobodnih igrača kako bih i mogli što prije registrovati, pogotovo prema naprijed i to nivo igrača kakav od Mire Stevanovića nije igrao za Želju i potpisati ih do kraja sezone, jer za duže para nemamo. Vrančića odmah potpisati do kraja sezone, u napadu minimalno dvojicu, prvi kojeg sam vidio je onaj Prijović što je igrao u Arabiji. Mi sada moramo biti duplo bolji od ostalih, jer ovo nije ni 10% pritiska kakav će biti kako se situacija bude komplikovala, od ovih ne možeš očekivati ni kada je sve normalno da budu konstantni, tek me je strah u ovoj situaciji.
Zadnja izmjena: Minotaur, dana/u sub mar 30, 2024 10:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2644
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:31 am

Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.
Mi smo još uvijek podijeljeni, samo što više nisu dvije, nego je čini mi se još više frakcija. Sutra da se organizuje to, bilo bi "šta taj i taj radi tu" i slično, nažalost.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:40 am

Ako je podjela da sam vječno protiv povratka Morža koji nas je u ovo sve i zavalio, evo ja sam podjela.
Nama treba čovjek s parama kojeg će ***** bolit i za mišljenje juga, i za moje mišljenje. Ne treba nam debeli, egoistični smrad.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:42 am

Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.


Jucer sa Jurisicem pricamo na tribini, kaze da im se ne dozvoljava bilo kakav kontakt sa klubom. Pokusali su, ali im nije dozvoljen ulazak u klub. Rszumije za odredjene ljude, ali govori i o ljudima koji nemaju mrlja sto se tice Zelje.
Vjerovatno ovakva situacija i odgovara nekome.
Krivina Jug
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:52 am

BC1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:42 am
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.


Jucer sa Jurisicem pricamo na tribini, kaze da im se ne dozvoljava bilo kakav kontakt sa klubom. Pokusali su, ali im nije dozvoljen ulazak u klub. Rszumije za odredjene ljude, ali govori i o ljudima koji nemaju mrlja sto se tice Zelje.
Vjerovatno ovakva situacija i odgovara nekome.
Nista dok navijaci ne jebu mater nekome, ovo je ocito postalo. Ko god da sta pokusa odmah se minira.

UPRAVA NAPOLJE, BRUNO ODLAZI, BEKRICU KARINO ODLAZI!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija