Moderator/ica: storm_raider

 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 16, 2024 11:10 pm

Nisi ga dobio u miraz
niti na neku foru stek'o
da tako lako primiš poraz
i u borbu svaku uđeš meko.

Uspravi se, digni glavu,
ne činiš to samo za sebe,
već za cijelu naciju plavu
što već dugo pati i zebe.

Sjeti se Joška, Švabe i Škije
i duhom nemoj da kloneš,
nek' krv provrije kao prije,
neću žaliti onda i da ispadneš.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Almir
Postovi: 88
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 16, 2024 11:38 pm

Prosle godine smo doveli Basica da spasi Evropu, ove godine sto prije shvatit vlastite pogreske, otic covjeku na noge i zamolit da ove godine izbori opstanak i dati mu otvorene ruke(menadzer+trener).
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:16 am

Kako je fudbal čudan, da je onaj kloc zabio ono što je morao, mi bismo 100% uzeli tekmu i sad bi se govorilo kako smo taktički odlično odigrali. E moj Dženo…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:20 am

Spavas li mirno Haracicu???
Ubleho i ti zivis od fudbala :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:36 am

Razumijem da se neki žele psihički pripremiti za ispadanje iz lige da ne bi ispali glupi na kraju, jer znate da svi čitaju sve forume pa eto vaš nick neka ispadne najpametniji. Ali kakav je to skriveni kukavički mentalitet iza raznih nickova koji evo večeras pišu ovdje? Još 30 bodova ima u igri, a 10 ljudi velikim slovima napisalo ISPALI SMO. Neki još kažu ma najbolje tako - ide onda remont. Ovo ono. Propala vam parola mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci i to? Sad smo malo svileni akademci, a neki bi i da bojkotujemo sljedeću utakmicu. Da sjedimo kući i uz iftar gledamo Arenu. E pa super, tako bismo bili pravi akademci realno. Glupani koji bojkotuju utakmice i misle da će tako nešto postići.

Neko hvali akademce sa sjevera kao oni to rade na pravi način. Upravo njihov zadnji bojkot treba da nam bude dokaz da NIKADA ne bojkotujemo nijednu utakmicu. Nikada njihova direktorica i njihov trener ne bi otišli sa pozicija da nisu naredali loše rezultate, a to je zato što ljude u klubu boli neka stvarčica za navijačku grupu jer nisu dio njihovog interesa.

Nikada bojkot neće pomoći da se loši rezultati poprave. Samo ratnički pristup i borba do zadnje minute i to na stadionu, svi mi. Jer i dalje stoji - Nek je vazda puna nas: Grbavica.

A onda neko kaže ne valja mu generalni sponzor. GS nije mutav, mi sa foruma vjerovatno i ne vidimo šta sve rade. Naše je da bar ne pametujemo i ne pretpostavljamo gluposti. Neću da nabrajam šta su sve uradili u zadnjih nekoliko godina, ali evo jel to fakat niste primijetili pristup našeg GS - čista ratnička podrška klubu do kraja! Na utakmici protiv Zvijezde skoro svaka pjesma koju su izabrali da pjevaju imala je riječ POBJEDA. Znači usađivanje pobjede igračima u glavu.

Braćo, na kraju krajeva, to je prava ljubav. Kada se ratnički borimo do kraja i kada smo svi skupa na jednom mjestu i navijamo. Jel trebamo da se brukamo kao neke tribine za koje čitava država zna da su pravi oni kočijaši i papci i koji su legendi kluba mater psovali jer je eto vodio drugi klub i trudio se da pobijedi utakmicu. Pa sad takva jedna tribina mora da zjapi prazna jer posjetioci iste su takvi debili da su prikladniji pionirskoj dolini nego stadionu. Ili da budemo kukavice koje radi bojkota ne dolaze na utakmicu i tako ostavljaju i igrače bez podrške i klub bez redovnih sredstava? Pa takvi ljudi su grobari sopstvenog kluba, to nigdje nije normalno. A posebno ne na Grbavici koja je upravo iz suprotnih razloga postala poznata - čista odanost navijača, ljubav, podrška, akcije, puni stadioni pa i kad je najgore. Samim tim, mi smo Željo. Mi jedini možemo reći da smo mi Željo tj da smo mi klub za koji navijamo. Svi ostali koji to ikad kažu za svoj klub, kažu iz interesa jer žele da se za nešto pitaju. A bitni kao šesta izmjena. Jedino smo mi nešto konkretno uradili za svoj klub i to tako mora da se nastavi. Ako to prestane, tek smo tad druga liga. Sve dok smo mi tu, ovaj klub je najjači u državi.

Moramo da se trznemo i ne ložimo na glupe priče. Vazda neka teorija zavjere, eto kao neko došao da nas uništi i odvede u drugu ligu. Dajte ba da se fokusiramo na podršku, na opstanak, imamo to što imamo i moramo se boriti do kraja. Eto baš će nam sad pomoći tjeranje trenera i uprave i igrača itd. Još 10 kola ima i jedino što nam treba je potpuni **** na igru i podršku. Ja mislim da ovi momci to mogu izvesti. I mi im trebamo biti vjetar u leđa. Ne znam ko sad da dođe da vodi klub, nama opet ostaje ovih 10 kola da odradimo na najjači mogući način i da onda zadnje kolo svi zajedno otpuhnemo, nasmijemo se i kažemo hvala Bogu pa i ovo prođe.

Nemojte se ba opuštati, nismo kukavice i nismo nikad bili. Moramo da grizemo i budemo prisutni do samog kraja. Ko bude tako postupio ostat će zapamćen. Sve ostale će mutna rijeka da odnese
hajmo rajice prljave stolice
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 1:27 am

https://www.tiktok.com/@manijakalnost.8 ... 9243914501

Dame i gospodo, profesionalni "fudbaler"
 
Avatar
salle86
Postovi: 5143
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 1:50 am

svabo je napisao/la:
sub mar 16, 2024 9:51 pm
Manijaci su danas došli na gostovanje drugoj ekipi lige da bodre svoj klub koji je izgubio svih 11 gostovanja u sezoni i bori se za opstanak. Pritom je kiša padala kako samo zna u Mostaru padati, i povrh svega izvedeni su sa stadiona nakon 70 minuta igre. Čim su izašli, balerine su poklekle.
Njima samo možemo reći svaka čast, za pet klasa ste iznad ostalih segmenata kluba i definitivno niste zaslužili ovakav Željezničar.
Naravno da nisu. Ali šta je rješenje, ovo što se do sad radilo vidimo da nije.
Isto luda kuća, inatimo se ko je luđi, oni na terenu ili mi na tribinama. A u kontra smijeru skroz.
Ja ne vidim više svrhu u podršci ikome u klubu. Jer to je dvosmjerna ulica, a u našem slučaju drugog smjera nema odavno.

@positive
Znaš nas šta mene ovaj tvoj post podsjeća?
Ono rata neće biti, ja vam obećavam. Čista ložionička da se uhljupi spase i da se kupi vrijeme, a kola su krenula strmoglavo i nema im spasa.
Kažeš ima još 30 bodova u igri. Kakvih bolan 30 bodova, jeste ima ali ozbiljnim ekipama koje imaju bar nešto od igre. Koliko to evo ovakvi kakvi smo sad, mi bodova možemo osvojiti. Ova ekipa od koje ne bi Vrbanjuša strahovala. Isto ona priča protiv Zvijezde, kaže ima još 20 minuta da se igra nije još ništa gotovo. A mi kako primimo drugi gol centra prešli nismo.
Lažni optimizam nas i jeste doveo ovde gdje smo, tješimo se biće bolje a loptu zadržati 10 sekundi u posjedu nemožemo. Kako takvom igrom do ičega. De ba druže.
2 yebena sata su, 8 sati kako se utakmica završila druže ja isto da još traje grizem nokte i hodam po kući ko lud. Očekivao sam danas poraz ali opet se čovjek nada, i opet ovi naši na najinovativniji način se poseru u život.
Za lijekova im trebalo. Svima koji su makar i 1% odgovorni za ovo stanje u klubu.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 7:11 am

Jel vi stvarno kontate da se neko boji navijaca i da bi proigro pod nekakvim prijetnjama, i da navijaci tek tako mmogu prijetiti nekome batinama? Naravno da se sada moraju zbiti redovi i pruziti podrska, sta drugo mozemo, da im okrenemo ledja? Pa jel mislite da ce Haracic biti bolje skoncentrisan nakon sto mu neko ebe mater? Pa onakav jadan kakav je, ja bih ga stavio na suicide watch vec sad. U ove dvije utakmice sa Zrinjskim je fulio 2 zicera i izbio nam minimum 3 boda on sam, jel zato sto nece il sto ne zna? Ja ipak mislim da je ovo drugo. Ja stvarno ne mogu reci da se ne trude i da se nisu trudili, ali mi imamo neki opasan blok i strah od dobrog rezultata. Koliko smo samo bodova prosuli u zadnjih 20 min utakmica ove sezone? Mislim da se rjesenje nasih problema, barem privremeno, krije u promjeni formacije i sastava, jer ipak imamo kvalitetniji kadar od Igmana ili Goska koji primaju po 4-5 komada od ekipa s kojima mi ipak igramo egal (i naravno izgubimo nasom nekom greskom), samo sto moraju igrati najbolji koje imamo, a ne na silu gurati neku formaciju i trpati igrace tipa Haracic u vatru, kad on to jadnik ne moze iznijeti kvalitetom, a ni podnijeti psihicki ocito.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 7:39 am

Ova sezona je se u startu trebala zrtvovat sa pravljenje tima za sljedeću.A sad bgmi tesko se ista moze pravit kad ti je u pitanju opstanak,a bgmi tesko ce se izvuc iz ovog gubitnickog mentaliteta.Nista sistemski nije radjeno i sto se pokušalo brzo propadne dakle.A za to najveći krivac je uprava jer ne znaju sebi postavit ciljeve sta i kako dalje i oni trebaju odgovarati?Situacija je takava da se iz kola u kolo propada ,a da se nista drastično ne mjenja.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 7:46 am

Nakon prespavane noci mislio sam da cu promijeniti mišljenje ali ostaje mi ono od sinoć: svi od do trebaju izaći iz bilo kojih struktura kluba( ostaviti samo Dinu Pekića i Direktoricu jer ona treba potpisivati do imenovanja nekih drugih ljudi i u UO i NO i skupštinu). Očigledno da ljudi nisu sposobni za te funkcije koje obnašaju . Nadam se da griješim ali druga liga nam ne gine i na ovo su upozoravani dotični u klubu ali su mislili da su pametniji od sviju ostalih....
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 8:26 am

positive je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:36 am
Razumijem da se neki žele psihički pripremiti za ispadanje iz lige da ne bi ispali glupi na kraju, jer znate da svi čitaju sve forume pa eto vaš nick neka ispadne najpametniji. Ali kakav je to skriveni kukavički mentalitet iza raznih nickova koji evo večeras pišu ovdje? Još 30 bodova ima u igri, a 10 ljudi velikim slovima napisalo ISPALI SMO. Neki još kažu ma najbolje tako - ide onda remont. Ovo ono. Propala vam parola mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci i to? Sad smo malo svileni akademci, a neki bi i da bojkotujemo sljedeću utakmicu. Da sjedimo kući i uz iftar gledamo Arenu. E pa super, tako bismo bili pravi akademci realno. Glupani koji bojkotuju utakmice i misle da će tako nešto postići.

Neko hvali akademce sa sjevera kao oni to rade na pravi način. Upravo njihov zadnji bojkot treba da nam bude dokaz da NIKADA ne bojkotujemo nijednu utakmicu. Nikada njihova direktorica i njihov trener ne bi otišli sa pozicija da nisu naredali loše rezultate, a to je zato što ljude u klubu boli neka stvarčica za navijačku grupu jer nisu dio njihovog interesa.

Nikada bojkot neće pomoći da se loši rezultati poprave. Samo ratnički pristup i borba do zadnje minute i to na stadionu, svi mi. Jer i dalje stoji - Nek je vazda puna nas: Grbavica.

A onda neko kaže ne valja mu generalni sponzor. GS nije mutav, mi sa foruma vjerovatno i ne vidimo šta sve rade. Naše je da bar ne pametujemo i ne pretpostavljamo gluposti. Neću da nabrajam šta su sve uradili u zadnjih nekoliko godina, ali evo jel to fakat niste primijetili pristup našeg GS - čista ratnička podrška klubu do kraja! Na utakmici protiv Zvijezde skoro svaka pjesma koju su izabrali da pjevaju imala je riječ POBJEDA. Znači usađivanje pobjede igračima u glavu.

Braćo, na kraju krajeva, to je prava ljubav. Kada se ratnički borimo do kraja i kada smo svi skupa na jednom mjestu i navijamo. Jel trebamo da se brukamo kao neke tribine za koje čitava država zna da su pravi oni kočijaši i papci i koji su legendi kluba mater psovali jer je eto vodio drugi klub i trudio se da pobijedi utakmicu. Pa sad takva jedna tribina mora da zjapi prazna jer posjetioci iste su takvi debili da su prikladniji pionirskoj dolini nego stadionu. Ili da budemo kukavice koje radi bojkota ne dolaze na utakmicu i tako ostavljaju i igrače bez podrške i klub bez redovnih sredstava? Pa takvi ljudi su grobari sopstvenog kluba, to nigdje nije normalno. A posebno ne na Grbavici koja je upravo iz suprotnih razloga postala poznata - čista odanost navijača, ljubav, podrška, akcije, puni stadioni pa i kad je najgore. Samim tim, mi smo Željo. Mi jedini možemo reći da smo mi Željo tj da smo mi klub za koji navijamo. Svi ostali koji to ikad kažu za svoj klub, kažu iz interesa jer žele da se za nešto pitaju. A bitni kao šesta izmjena. Jedino smo mi nešto konkretno uradili za svoj klub i to tako mora da se nastavi. Ako to prestane, tek smo tad druga liga. Sve dok smo mi tu, ovaj klub je najjači u državi.

Moramo da se trznemo i ne ložimo na glupe priče. Vazda neka teorija zavjere, eto kao neko došao da nas uništi i odvede u drugu ligu. Dajte ba da se fokusiramo na podršku, na opstanak, imamo to što imamo i moramo se boriti do kraja. Eto baš će nam sad pomoći tjeranje trenera i uprave i igrača itd. Još 10 kola ima i jedino što nam treba je potpuni **** na igru i podršku. Ja mislim da ovi momci to mogu izvesti. I mi im trebamo biti vjetar u leđa. Ne znam ko sad da dođe da vodi klub, nama opet ostaje ovih 10 kola da odradimo na najjači mogući način i da onda zadnje kolo svi zajedno otpuhnemo, nasmijemo se i kažemo hvala Bogu pa i ovo prođe.

Nemojte se ba opuštati, nismo kukavice i nismo nikad bili. Moramo da grizemo i budemo prisutni do samog kraja. Ko bude tako postupio ostat će zapamćen. Sve ostale će mutna rijeka da odnese
Meni je mrsko bilo ovoliko tipkati, pa ga skratim koliko mogu ;)

Suština napisana i odlično sročena.

Ja ne mogu uticati na ljude koji vode Klub, ali mogu dati podršku s tribine da momci sa terena daju sve od sebe da pobjede bilo koga. Dešavaju se nama Haračići duži period, jednostavno nema kvaliteta. Kad se Bismarck vrati on će na klupu i eto i to ćemo riješiti. Nije juče to toliko loše bilo protiv najjače ekipe.

10 kola do kraja, hajde da se pobijemo, pa ćemo se baviti promjenama u junu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 11:55 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned mar 17, 2024 1:27 am
https://www.tiktok.com/@manijakalnost.8 ... 9243914501

Dame i gospodo, profesionalni "fudbaler"
Ma on je karina obicna, ruzno ga vidjeti na terenu.
Tuga je kad se ovakav debil buni kad ne igra.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:05 pm

Ultrasi na Grbavici budu citavu utakmicu , jos mi moramo cekati da oni odu .. u Mostaru Manijake izbace u 70 minuti . UPRAVO JEL VAS STID ??? HOCETE SE OGLASITI JADOVI ???
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:20 pm

Velež i Sloga naredne dvije, obje ekipe kvalitetnije i bolje od nas. Kako do bodova, pitanje od milion dolara. Misterija je da mi tokom igre ne možemo ostvariti skoro nikakav posjed i naši igrači gube loptu čim je prime, šta treniraju nije mi jasno.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:33 pm

Sky1 je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:20 pm
Velež i Sloga naredne dvije, obje ekipe kvalitetnije i bolje od nas. Kako do bodova, pitanje od milion dolara. Misterija je da mi tokom igre ne možemo ostvariti skoro nikakav posjed i naši igrači gube loptu čim je prime, šta treniraju nije mi jasno.
Ne možemo u ovoj formaciji ostvari posjed kada imaš u tom trenutku dva igrača da znaju lopte, ostali samo daj je što dalje od mene. Ako bi igrali na posjed trebaju nam dva dobra zadnja vezna koji znaju lopte a i da su trkači, probati s Radovcem i Karićem u nerednim utakmicama a ispred njih Hiroš. Krila Boljević i Amoah, u napadu Krpić a bekovi Galić i Pavić. Moraju imati i plan B kada gubimo a i ne može uvijek formacija 343 ili 352. Moramo se naučiti prilagođavati protivniku, ne igraju isto Gošk i Igman, niti Sarajevo i Borac. Mi sve jedno te isto guramo.
Ili igrati kao kod Edisa jako i na hrkljuš na šta bude.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:41 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:33 pm
Sky1 je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:20 pm
Velež i Sloga naredne dvije, obje ekipe kvalitetnije i bolje od nas. Kako do bodova, pitanje od milion dolara. Misterija je da mi tokom igre ne možemo ostvariti skoro nikakav posjed i naši igrači gube loptu čim je prime, šta treniraju nije mi jasno.
Ne možemo u ovoj formaciji ostvari posjed kada imaš u tom trenutku dva igrača da znaju lopte, ostali samo daj je što dalje od mene. Ako bi igrali na posjed trebaju nam dva dobra zadnja vezna koji znaju lopte a i da su trkači, probati s Radovcem i Karićem u nerednim utakmicama a ispred njih Hiroš. Krila Boljević i Amoah, u napadu Krpić a bekovi Galić i Pavić. Moraju imati i plan B kada gubimo a i ne može uvijek formacija 343 ili 352. Moramo se naučiti prilagođavati protivniku, ne igraju isto Gošk i Igman, niti Sarajevo i Borac. Mi sve jedno te isto guramo.
Ili igrati kao kod Edisa jako i na hrkljuš na šta bude.
Isto sam razmišljo ali se čini da Bruno ne namjerava mijenjati formaciju, evo da ga vidimo protiv Veleža bez Karića i Hiroša šta će skontati.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 245
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 12:49 pm

Nakon 0-0-12, neko ima hrabrosti pisati pa još 30b je u igri. Mi smo jednom nogom zakoračili u federalnu. I da, Bruno me uopšte nije impresionirao.
ŽELJEZNIČAR!
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 1:07 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:49 pm
Nakon 0-0-12, neko ima hrabrosti pisati pa još 30b je u igri. Mi smo jednom nogom zakoračili u federalnu. I da, Bruno me uopšte nije impresionirao.
Samo je trebalo ostaviti NB, nadošao bi i on i mi. Naravno uz tjeranje pojedinaca.

Jbg, fakat ima 30 boba u igri :)
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 1:14 pm

Kod nas su u igri samo bodovi kad smo domacini, tako da mrka kapa.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 1:14 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
ned mar 17, 2024 1:07 pm
cikoradovic je napisao/la:
ned mar 17, 2024 12:49 pm
Nakon 0-0-12, neko ima hrabrosti pisati pa još 30b je u igri. Mi smo jednom nogom zakoračili u federalnu. I da, Bruno me uopšte nije impresionirao.
Samo je trebalo ostaviti NB, nadošao bi i on i mi. Naravno uz tjeranje pojedinaca.

Jbg, fakat ima 30 boba u igri :)
Dok su nama Coca,Štila, Mekić, Muftić,Drljo blizu prvih 11 ja ne očekujem da ćemo izboriti opstanak. Jedan moj drug voli reći Muftić nas je spasio katastrofe, pa brate ne treba on meni da me vadi iz katastrofa nego da one lopte u 5 metara pokupi i da ne primi gol sa 16 metara glavom. Coca kod oba gola daleko stajao i nije ispoštovao da isprati Cavnica i osigura ga,da ne govorim o utakmici s Širokim i Zvijezdom09. Mekić nije trenirao mjesec dana ali ulazi kao da nešto uradi, pa bolje da Bilala,Foču i ostale koji su trenirali da ubacuje a o Haracicu ne želim da trošim riječi( suvišno bi bilo šta reći).

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Diverzant, Google [Bot], MiroslavKruzik, salle86 i 165 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija