Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 367
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:25 pm

kvalitet je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:22 pm
Nikad nisam bio za to, ali mislim da bi Manijaci trebali upasti na koji trening i zaprijetiti, previše su se osilili jadovi, hebem ih u usta
Slazem se definitivno.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 367
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:33 pm

kokoška je napisao/la:
pon mar 11, 2024 9:25 pm
Kad kokoska napise skupa karta, ovdje jazavci podivljaju i pocnu da mafijaju po forumu... placajte ovce jedne jos malo i u federalnoj cemo placati bekricu i ostalima plate i dnevnice... Klosari raspali od uprave, igraca do ekonoma cirkuzaju sa nama, bez ikakve odgovornosti se pisaju po nama a vi placajte ovce jedne i jeste za placanja i sisanja.
Legendo ako ti ne odgovara cijena ne moras dolaziti na utakmicu. Necemo propasti jer hostaplerski penzioner ne da 10 km jer mu je skupo, i to 2 puta mjesečno hahahahaha. Čovjek se zali vec 6 mjeseci na kartu od 10 km i ovdje neki sarkazam prosipa s cijenom svaki put kad Zeljo izgubi.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:42 pm

ma borit se do kraja i to je to. ako neko bojkotuje, a bruno to zna nek ga odstrani. stavit ove nove igrace sa nekim mladjim i to je to. do kraja u kost pa sta bude.

ako sezona zavrsi dobro po nas obavezno razmisliti o utopljavanju pomocnog terena zarad neke finansijske injekcije i ulaganja u klub xy godina. dovest mlade, ambiciozne ljude sa nekim fanatikom na celu (koji ima iskustva). nesto slicno kao sto smo imali prije nekoliko godina.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:58 pm

Ovo je i dobar raspored kakav je mogao biti. Hvala onom sudiji debilu sto pokrade Tuzlu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:00 pm

kvalitet je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:22 pm
Nikad nisam bio za to, ali mislim da bi Manijaci trebali upasti na koji trening i zaprijetiti, previše su se osilili jadovi, hebem ih u usta
Manijaci ne trebaju prijetiti igračima (kaki su da su naši su) nego dati potpunu podršku treneru (pogotovo ovom i u ovoj situaciji) i to pokazati ovim nazovi igračima pa nek ih on tambura kako hoće i koga hoće a da pisnuti ne smiju
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:13 pm

Nemoj samo da se oni petljaju u bilo sta, znamo kakve to rezultate donosi, nek nastave raditi ovo sto rade jer su u tome najbolji u drzavi, a terenom nek se bavi struka.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:19 pm

IlProfessore je napisao/la:
pon mar 11, 2024 9:12 pm
Sky1 je napisao/la:
pon mar 11, 2024 9:04 pm
E ne znam više, šta i kako. Neko nas svjesno gura iz lige, moje mišljenje da su to krtice iznutra. Sadović i Balića kao što je včrs odstraniti iz kluba. Neka priča ko šta hoće ali oni su po zadatku tu.
Preimenovati FK Željezničar u NK Trojka a Magodu proglasiti počasnim predsjednikom
Nisam ni očekovao da će Željo biti ispred stranke. Nek' Vam je na sramotu i vi se nazivate navijačima našeg kluba. I ta trojka je otpala od govana ne može valjati sigurno, samo možda malo manje smrdi. Nek' se jebu svi od Želje.
 
neroazzuro
Postovi: 1913
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:22 pm

Kontam, možda je i dobro što se ovako odigralo jer sad svi moramo stati uz Brunu da nagazi piz.de koje ničim nisu zaslužile Željin dres. Ili će trener istjerat svoje ili ćemo ispast. Nema treće.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5137
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:27 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:33 pm
kokoška je napisao/la:
pon mar 11, 2024 9:25 pm
Kad kokoska napise skupa karta, ovdje jazavci podivljaju i pocnu da mafijaju po forumu... placajte ovce jedne jos malo i u federalnoj cemo placati bekricu i ostalima plate i dnevnice... Klosari raspali od uprave, igraca do ekonoma cirkuzaju sa nama, bez ikakve odgovornosti se pisaju po nama a vi placajte ovce jedne i jeste za placanja i sisanja.
Legendo ako ti ne odgovara cijena ne moras dolaziti na utakmicu. Necemo propasti jer hostaplerski penzioner ne da 10 km jer mu je skupo, i to 2 puta mjesečno hahahahaha. Čovjek se zali vec 6 mjeseci na kartu od 10 km i ovdje neki sarkazam prosipa s cijenom svaki put kad Zeljo izgubi.
Treba malo i iz drugog ugla pogledati šta čovjek piše.
Za ove ljude u upravi, mi navijači smo samo ovce koje šišaju onoliko koliko njima vune treba. A za uzvrat imamo to što imamo.
Njihov doprinos (uprave) i doprinos nas navijača ne smije u istu rečenicu uopšte.
I žalosno jeste to što mi navijači financijski zaista guramo klub ko malo ko u državi, a da klub u suštini od toga nema puno, već isključivo oni koji su se prikačili na aparat i muzu. A klub tone li tone.
Nije zaista mislim nikome problem karta od 10-15 KM, ali je problem kad nas 1000 dadne 15.000 "u klub" da oni dadnu plate igračima za koje niko ne zna zbog čega su tu u klubu, a naplaćuju to itekako...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:34 pm

Mislim da igrači još nisu svjesni da mogu ispasti.

Opstanemo li ovu sezonu, prvi smrad koji treba otići je rumenko Bekrić. Onda treba raspustiti upravu, očistiti skupštinu od različitih hamelja.

Jedino radikalno.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:41 pm

Ali zasto pricamo o dovodjenju mladih i ambicioznih ljudi sa planom i vizijom kad takve tjeramo nakon 3 poraza ili 2 sezone sa neosvojenom titulom? Mi nemamo sabur za nesto sto se zove proces tako da zasto prizivamo promjene? Kad smo imali mlade uprave i trenere, strpljenja nismo imali. Ne razumijem sta nam vise treba?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5137
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:58 pm

Treba nam pravi čovjek na čelu kluba. I saradnici koji su spremni da detektuju probleme, ma koliko mali ili veliki bili, i da zasuču rukave i rade.
Hiljadu i jedan nedostatak sad u klubu ima, 90% njih je rješivo ali "nema" ko da to preuzme na sebe i radi. Većina ovih sad su tu da mudruju i "odlučuju" a malo ko da je spreman i da djeluje konkretno.
Pun qrac nekakvih "šefova" i članova raznoraznih odbora, nekakvih skupštinara i "bitnih likova", nekih "velikih" Željovaca kad se treba staviti bakljada sa derbija na instagram story...a malo, gotovo nikako onih koji će nešto konkretno i da urade, da otklone 1 nedostatak...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 12:29 am

Samo da hoćemo opstat, ovo je katastrofa. Ne mogu da vjerujem da smo predzadnji i da ćemo osim od svojih, itekako zavisti od drugih rezultata...
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 12:34 am

salle86 je napisao/la:
pon mar 11, 2024 11:58 pm
Treba nam pravi čovjek na čelu kluba. I saradnici koji su spremni da detektuju probleme, ma koliko mali ili veliki bili, i da zasuču rukave i rade.
Hiljadu i jedan nedostatak sad u klubu ima, 90% njih je rješivo ali "nema" ko da to preuzme na sebe i radi. Većina ovih sad su tu da mudruju i "odlučuju" a malo ko da je spreman i da djeluje konkretno.
Pun qrac nekakvih "šefova" i članova raznoraznih odbora, nekakvih skupštinara i "bitnih likova", nekih "velikih" Željovaca kad se treba staviti bakljada sa derbija na instagram story...a malo, gotovo nikako onih koji će nešto konkretno i da urade, da otklone 1 nedostatak...
Joj ne bih da otvaram istu temu po stoti put..., ali me ovakvi postovi tjeraju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 2:26 am

SanMan je napisao/la:
pon mar 11, 2024 11:00 pm
kvalitet je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:22 pm
Nikad nisam bio za to, ali mislim da bi Manijaci trebali upasti na koji trening i zaprijetiti, previše su se osilili jadovi, hebem ih u usta
Manijaci ne trebaju prijetiti igračima (kaki su da su naši su) nego dati potpunu podršku treneru (pogotovo ovom i u ovoj situaciji) i to pokazati ovim nazovi igračima pa nek ih on tambura kako hoće i koga hoće a da pisnuti ne smiju
Pa takva vrsta podrske nas je i dovela u ovi situaciju.Napisao sam neki dan,zbog ovoga su se nekada i autobusi zaustavljali na Bradini,pa i samari dijelili.
Da se razumijemo,grupa radi fantastican posao,ali na ovom segmentu su trebali biti malo agresivniji.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 3:23 am

Nakon avanture sa arapima, kompletan UO, kompletan NO i predsjednik i dopredsjenik Skupštine su trebali automatski da podnesu ostavke, jer su u dobroj mjeri kumovali ovoj našoj poziciji na tabeli.
Mi i ako kojim slučajem ostanemo u ligi, na ljeto nećemo imati ni marke jer su sve utrosili u dovođenje igrača u zimskom prelaznom roku, tako da sumnjam da i vraćamo dugove i sve su prilike da cemo dozivjeti sudbinu Čelika.
Samo za razliku od Čelika mi se nikad u premijer ligu nećemo vratiti iz raznoraznih razloga.
Još jednom "hvala" svim organima FK ŽELJEZNIČAR i svim igračima na ovoj bruki što su nam priredili, a mi nastavimo sa borbom protiv imaginarnih neprijatelja
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 5:17 am

Glavni krivac za ne daj Bože ispadanje bice eksperiment sa arapima bez ugovora. Bice stvarno tesko, posle Sarajeva sam pomislio da bi mogli i imat lijepu poziciju na tabeli na kraju sezone, medjutim tu smo da se razocaramo po ko zna koji put i da shvatimo da je stanje nikad ozbiljnije.
FCŽ
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 6:06 am

Postoji plavi zid i ponosno svaki pojedinac može pokazati na svoje ime kako familiji jaranima tako i budućim pokoljenjima.Vakat je da se nadje adekvatno mjesto za zid sramote.Lijepo čitko ispisati likove ako bi nam nedo Allah priredili najveću sramotu od postanka kluba.Pa da se i oni imaju čime pohvaliti.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 7:04 am

Dajte jbt sta ste se raksukali, ima jos 33 boda u igri. Ove sto nam dolaze smo i ovakvi rahljavi kuci sve dobili osim Veleza, kojeg smo takodje trebali dobiti da je Amoah imao gram mozga. Vani imamo direktne konkurente da pokazemo ko smo i sta smo, od Igmana ocekujem da nas prebiju, ali GOSK i Zvijezdu moramo dobiti, kako tako. Niti jedna od ove 3 ekipe nije bolja od nas (a ni kamaru drugih ekipa), ali nas prati peh i maler, plus ta neka letargija igraca i svega oko kluba, ali sad je vakad da se stisnemo i zbijemo redove, a na ljeto im se mame svima po zaslugama!
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 12, 2024 8:28 am

Nije bitno koliko ima bodova, utakmica i slično. Mislim da je jedan od problema, pored predivnih igrača, odlično odigranih tekmi i savršene uprave, što mi nismo svjesni na kojoj smo poziciji i šta nas do kraja čeka, kao ni to, da, ne dao Bog, može doći do onog najgoreg. Naivno je vjerovati da će se samo sve posložiti...
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, BrUDA, damirfile, Google [Bot], Majkel, PlavaDobrinja1921, salle86, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, TheBlue, Zaki87 i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija