Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:06 pm

Bravo BRUNO! Imas posla sa gospodom koji biraju utakmice! ***** vam sve klosari!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:07 pm

Dobro sad Bruno reče na kraju. ova gospoda bira utakmice kad ce da igraju a kad da povuku ručnu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:08 pm

E ovo je karma za dizanje u zvijezde i igraca i Bekrica nakon derbija, a prije derbija smo im je*avali od do. Znaci iz kola u kolo ili pucamo previsoko ili je*emo im sve po spisku.
FCŽ
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:08 pm

PA BRUNO JE UDALJIO IZ EKIPE AL JABERA!

Zašto skidate odgovornost i sa Brune, krivac je kao i ovi amateri, zna on s kakvim diletantima ima posla!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:11 pm

Nema od opstanka ništa. Ovo je gola istina, nažalost. Ni ovaj trener nije normalan, a o igračima da ne pričamo.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:11 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:02 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 3:51 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 3:44 pm
Jesmo li to vec izgubili pa se ovoliko kuka?
Dobro do kad ćeš promovisati taj bespotrebni optimizam , ne znam u čemu gajiš taj optimizam ako gubimo bodove od zadnjeplasiranog na tabeli i upadamo u zonu za ispadanje. Fakat te pokušavam shvatiti je l' to radiš iz najbolje namjere ili samo udaraš kontru. Neko je budala, il mi što vidimo da ovo vodi ispadanju ili ti koji vidiš dozu optimizma u ovoj igri..ne znam

Zavrsilo je 2-3 ,pobijedili smo, eto, da ti je lakše
Dozvolices, imam pravo da se nadam pogotovo ukoliko je 82. minuta utakmice. Tebi je to bespotrebni optimizam, ok, postujem. Je li te vrijedja to mozda? Dok god Zeljo igra mozemo se nadati.

Eh sada, mi smo drugo poluvrijeme odigrali katastrofalno, ne znam sta je razlog da ovako igramo u gostima. Sramotan odnos, pogotovo u drugom poluvremenu. Prvo se moze i svariti. Meni se mani tog sarkazma da smo pobjedili 3-2, jer ja sa tobom, niti sa nekim drugim nikada ovdje tako nisam pisao.

Isto tako, ne mislim da cemo ispasti. Oprosti, nadam se tome.
Nada i optimizam su dobri i produktivni onda kad ti mozes direktno uticati na situaciju.

U situaciji kad se kao navijac, "sa strane", nadas necemu za sto nema nijednog realnog osnova, optimizam bez pokrica ce ti na kraju donijeti samo jos vece razocarenje.

Malo realnosti je dovoljno da se zakljuci da mi nemamo ama bas nikakve sanse za opstanak. A ispadanje ce znaciti i skoro gasenje kluba.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:11 pm

Dokle je Gredic sa trazenjem investitora?Imam osjecaj da nasi igraci ne kontaju da mi fakat mozemo ispasti iz lige, pogotovo sa ovakvim pristupom. Oni misle sto smo mi Zeljo da mi kofol ne mozemo ispast.
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:14 pm

Karta minimalno 30KM. Sve ostalo je laz
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:15 pm

I evo sada ću napisati, ova se tema mora otvoriti. Do kada će hijene iz SDA da nam sjede u Upravi, do kada. Nabiti ih nogom što prije, obaveza je, dave nas, a mi kao ne vidimo. Vakat je da se probudimo.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:15 pm

Jer u nas mora postojati pritisak da bi se nesto promijenilo u i oko kluba.Ako pustimo ovim da se ponašaju kako se trenutno ponašaju dovest ce klub u najgoru situaciju sto je ikad bio ,a vec jesu ali im se ne smije vise od ovog dozvoliti.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:17 pm

fcz je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:02 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 3:51 pm

Dobro do kad ćeš promovisati taj bespotrebni optimizam , ne znam u čemu gajiš taj optimizam ako gubimo bodove od zadnjeplasiranog na tabeli i upadamo u zonu za ispadanje. Fakat te pokušavam shvatiti je l' to radiš iz najbolje namjere ili samo udaraš kontru. Neko je budala, il mi što vidimo da ovo vodi ispadanju ili ti koji vidiš dozu optimizma u ovoj igri..ne znam

Zavrsilo je 2-3 ,pobijedili smo, eto, da ti je lakše
Dozvolices, imam pravo da se nadam pogotovo ukoliko je 82. minuta utakmice. Tebi je to bespotrebni optimizam, ok, postujem. Je li te vrijedja to mozda? Dok god Zeljo igra mozemo se nadati.

Eh sada, mi smo drugo poluvrijeme odigrali katastrofalno, ne znam sta je razlog da ovako igramo u gostima. Sramotan odnos, pogotovo u drugom poluvremenu. Prvo se moze i svariti. Meni se mani tog sarkazma da smo pobjedili 3-2, jer ja sa tobom, niti sa nekim drugim nikada ovdje tako nisam pisao.

Isto tako, ne mislim da cemo ispasti. Oprosti, nadam se tome.
Nada i optimizam su dobri i produktivni onda kad ti mozes direktno uticati na situaciju.

U situaciji kad se kao navijac, "sa strane", nadas necemu za sto nema nijednog realnog osnova, optimizam bez pokrica ce ti na kraju donijeti samo jos vece razocarenje.

Malo realnosti je dovoljno da se zakljuci da mi nemamo ama bas nikakve sanse za opstanak. A ispadanje ce znaciti i skoro gasenje kluba.
Samo ti Storme pilaj o optimizmu, svaka čast, kad na osnovu NIČEGA gajiš taj optimizam...i ja maštam da je u Bosni prosječna plata 1000 km sto im vlast obeća, ali realnost je drugačija, kao i u Želji.

NAJGORE JE LAGATI SAM SEBE, ALI SVE IMA GRANICU KAD REALNOST UDARI U GLAVU.

Naveo sam ti rezultat 3-2, jer ne sagledati da ekipa nije pokazal nista na terenu, ravno je smatrati da smo dobili 3-2, odnosno suludo i pomisliti na oboje. Nikakve loše namjere ka tebi, niti je sarkazam upućen tebi, nego neznalicama na terenu koji nemaju nijedno opravdanje niti dozu optimizma sa se vjeruje da su svjesni da klub ne vode u ispadanje.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:18 pm

Ma nije da nemamo kvalitet, već mi NEĆEMO.
Kad hoćemo, onda to bude kao na derbiju, pa i ovo prvo poluvrijeme je bilo u odnosu na ranija gostovanja, solidno.
Ljubav prema klubu ? Kakva ljubav sine Amere, ti voliš da ti zanose jajca i grle te, da kačiš ti i takvi ko ti klipove kako si nekome proturio kroz noge ili poslao ga po ćevape, ili zabio sa 35 metara. Sreća eto pa ti ono na derbiju uđe, jer da nije ne znam za šta bi se mogao uhvatiti kao dobro, ali eto taj momenat okrenu na tvoju stranu.
Nisi došao do glumiš šminkera, takvih smo imali i preciše. Već da nas čupaš iz govana.
Ti ne igraš za Želju, već za sebe. I kaže ne odgovara mu baš pozicija. Jel te pozicija sprečava da potrčiš.
I ne ti, svi vi IGRAČINE bijedne koje niste i stanju dva meča za redom uvezati normalna.
Karine ste ba obične.
Ja da se pitam svima bi 30% od plate odmah danas, slijedeću ako zijanite još 20 na to. Pa onda birajte utakmice, bojkotujte. I javno bih napisao da ste kažnjeni, da ako kiksate da se zna da namjerno nećete.
Spremni ste vi klošari Želju i u federalnu gurnuti zarad klipa na tik toku, zarad ružne riječi prema vama. I ljubav kažete.
Samo znajte da nije ničija do zore gorila, da ne bude kukanja kasno.
Mrš ba klošari
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned mar 10, 2024 4:21 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:18 pm

Ovo oko pristupa što priča Bruno, pričajte šta hoćete, prvi primjer toga je Cocalić, samo je nepopularno reći to.
Kao neko ko treba povesti ekipu, po meni je on očajan.

Već sam pisao o tome, vođe ekipe i stariji igrači na gostovanju su nam izbušeni kondomi.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:19 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:14 pm
Karta minimalno 30KM. Sve ostalo je laz
I za djecu 15
Imate li obraza smradovi od tanovica do ovih crva sto dres nose
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:22 pm

Sky1 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:15 pm
I evo sada ću napisati, ova se tema mora otvoriti. Do kada će hijene iz SDA da nam sjede u Upravi, do kada. Nabiti ih nogom što prije, obaveza je, dave nas, a mi kao ne vidimo. Vakat je da se probudimo.
Sportski direktor nip, potpredsjednik skupstine nip, hoces dalje da nabrajam članove naše stranke i sdp-a u klubu, ili je za sve kriv sda-ovac KERIM BALIĆ?

Manite se politike, kada nam je nažalost u klubu politika duboko upetljala interese svih boja!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:25 pm

Ma znaci opet ide bojkot, znaci opet trener kriv.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:25 pm

Sloga u gostima
Sarajevo kuci
Posusje u gostima
Siroki kuci
Gosk u gostima
Zvijezda u gostima
Igman kuci
Tuzla u gostima
Borac kuci
Zrinjski gosti
Velez kuci

Jel ovako trenutno stanje stoji?
FCŽ
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:26 pm

Samo jedan presjek na vrijeme da ne bude kasnije kasno...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:26 pm

Ovako jednostavno mora, kad nema u klubu glavnog. Nebitno Jel on donio milione ili ga je neko postavio tu da se pita.
Da kaže "e ne može ovako više".
Niko odgovornost ne preuzima
Ovako sudija svira kraj, izpodravljamo se sa protivnicima, u bus i kućama. Sutra na trening ko da ništa nije bilo, idemo dalje. Guramo pod tepih sva sranja.

KLUB JE NA APARATIMA, I TO ONIM FADILOVIM.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:30 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:22 pm
Sky1 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:15 pm
I evo sada ću napisati, ova se tema mora otvoriti. Do kada će hijene iz SDA da nam sjede u Upravi, do kada. Nabiti ih nogom što prije, obaveza je, dave nas, a mi kao ne vidimo. Vakat je da se probudimo.
Sportski direktor nip, potpredsjednik skupstine nip, hoces dalje da nabrajam članove naše stranke i sdp-a u klubu, ili je za sve kriv sda-ovac KERIM BALIĆ?

Manite se politike, kada nam je nažalost u klubu politika duboko upetljala interese svih boja!
Samo je jedan iz SDP ostalo je SDA bagra. Oteli svaki pedalj imovine, gdje su god stigli, oteće i našu, živi bili, pa vidjeli, spasa nam nema.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u ned mar 10, 2024 4:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Maestro_1921, Majkel, neroazzuro i 119 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija