Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2024 5:28 pm

Ova Uprava sve što obeća ništa ne bude tako. Sve je dobro, samo nek' nas ne zavaljuju u nove dugove
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2024 9:53 pm

slika
"Ovo smo mi trebali biti" 🥹
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2024 10:10 pm

Pa bicemo. Svi oni imaju jos godine gradnje da nas stignu. A kamo li to da napune stadion kao mi. Mozemo li 2 dana uzivati u ovom rezultatu a ne odmah kuditi drugi dan
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2024 10:30 pm

ono.na je napisao/la:
uto mar 05, 2024 10:10 pm
Pa bicemo. Svi oni imaju jos godine gradnje da nas stignu. A kamo li to da napune stadion kao mi. Mozemo li 2 dana uzivati u ovom rezultatu a ne odmah kuditi drugi dan
Pa ne kudim, konstatujem. Htjeli mi to priznati ili ne, što se tiče gradnje stadiona, ne samo da su nas stigli, nego i prestigli, s obzirom da grade 4.četvrtu najzahtjevniju tribinu, a vec imaju spremne projekte za natkrivanje ostale 2 tribine koje su im ostale da kompletiraju. Naše uprave koje su došle nakon štrebera od izgradnje istoka nisu bile u stanju ni dozvole da izganjaju, to im je sav izgovor za neopremanje istoka, pokretanje gradnje Juga itd, sve se prebacuje na politiku i čeka se da ona uradi nešto pred izbore.

Tanoviću, rektalni alpinisto, šta kažu Magoda, Uk,Čengić i dr Tanović, kad će uplata za papirologiju i dozvole 🥹
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2024 11:41 pm

cipiripi je napisao/la:
uto mar 05, 2024 3:17 pm
Odlicna analiza utakmice vrijedi procitat

Pobjeda mentaliteta

https://meridianbetsport.ba/featured/an ... ntaliteta/
Dobra analiza. Ja ne mogu vjerovati da su u ovollikoj mjeri igraci ispostovali Brunine zamisli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1913
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 12:41 am

A realno, najvažnije je da zadnjih godina nismo u ratu sa svima. Što bi se reklo, rahat smo. Sad nas, doduše, yebe kako ko hoće ali mi se ne osvrćemo, ne treba stvarat nove neprijatelje.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 7:41 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto mar 05, 2024 9:53 pm
slika
"Ovo smo mi trebali biti" 🥹
Stranacka prcija sa stadionom u negdje u Ilijasu? Neka hvala.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 10:22 am

Kad zijanimo 4587 komentara, raznesemo kone i onda bivamo skromni, baš čudno.

Interesuje me ko je i na koji način prevario Cavnića da dođe i da igra kod nas. Ono je zvijer koja se može vrlo lako unovčiti u skorije vrijeme, a još sad kad počnemo gaziti, ihihihihihi...

Kako znam sr.ati tako znam i pohvaliti, svaka čast na dovedenim igračima, ali prije svega trenera, njemački mentalitet jednostavno mora donijeti rezultat!

Sretno u Ugljeviku i da krenemo lagano prema gore...
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 10:34 am

Ludvig Leple je napisao/la:
sri mar 06, 2024 10:22 am
Kad zijanimo 4587 komentara, raznesemo kone i onda bivamo skromni, baš čudno.

Interesuje me ko je i na koji način prevario Cavnića da dođe i da igra kod nas. Ono je zvijer koja se može vrlo lako unovčiti u skorije vrijeme, a još sad kad počnemo gaziti, ihihihihihi...

Kako znam sr.ati tako znam i pohvaliti, svaka čast na dovedenim igračima, ali prije svega trenera, njemački mentalitet jednostavno mora donijeti rezultat!

Sretno u Ugljeviku i da krenemo lagano prema gore...
Općenito je raja malo u grču nakon pobjede na derbiju, sumnjam da nekome nije drago nego mislim da je u pitanju to da trebamo potvrditi ovu pobjedu protiv Zvijezde. Ako gore ne uzmemo bod(ove) onda je pobjeda na derbiju gotovo pa nebitna
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 10:56 am

Nemojmo puno hvaliti pojedince, to nam se skoro pa po pravilu obije o glavu :).... Od 3 utakmice kolektiv je odigrao 2 vrlo dobre i 1 jako losu utakmicu. Ima ih dovoljno tako da se ne smiju izvlačiti na kompletnost.... Tabela , statistika kazu da mi nismo puno bolji od Zvijezde, a u praksi mislim da smo mnogo bolji , samo valja to sprovesti u djelo... E tu se nadam da ce ih Bruno nahajcati i da ce donijeti 3 boda...
Država Željo
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 1:03 pm

Da li ima neko u klubu da jebeno razmišlja bilo šta u budućnosti? Zašto neko ne organizuje sastanak sa delegacijom Accra Lions? Sedamnaestogodišnji Oduro na probi u Barceloni, prije toga bio na probi u Chelseaju. Preko Worchestera (menadžer od Amoe) bi mogli srediti da imamo prioritet nad tim igračima, samo da se neko obrati tim ljudima.

Worchester zastupa i Acheamponga koji ima udio u Accri, zajedno sa sportskim direktorom Tankom i Matthäusom. A sa njim imamo odličan odnos, od kako je Amoah došao do danas. Tako da sa te strane ne bi trebalo biti problema. I Amoah je došao džaba, on je riješio papire ali bi imao procenat da smo prodali Amou.

Malo samo razmišljanja u klubu da ima. Koliko danas bi se okrenuli nekoj saradnji na tom polju. Tanko je skoro mjesečno u Beogradu, valjda neko može otići da se vidi sa njim.
ŽELJEZNIČAR!
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 1:14 pm

cikoradovic je napisao/la:
sri mar 06, 2024 1:03 pm
Da li ima neko u klubu da jebeno razmišlja bilo šta u budućnosti? Zašto neko ne organizuje sastanak sa delegacijom Accra Lions? Sedamnaestogodišnji Oduro na probi u Barceloni, prije toga bio na probi u Chelseaju. Preko Worchestera (menadžer od Amoe) bi mogli srediti da imamo prioritet nad tim igračima, samo da se neko obrati tim ljudima.

Worchester zastupa i Acheamponga koji ima udio u Accri, zajedno sa sportskim direktorom Tankom i Matthäusom. A sa njim imamo odličan odnos, od kako je Amoah došao do danas. Tako da sa te strane ne bi trebalo biti problema. I Amoah je došao džaba, on je riješio papire ali bi imao procenat da smo prodali Amou.

Malo samo razmišljanja u klubu da ima. Koliko danas bi se okrenuli nekoj saradnji na tom polju. Tanko je skoro mjesečno u Beogradu, valjda neko može otići da se vidi sa njim.
Svaka tebi čast na razmišljanju i trebaš napisati ovako pametnu stvar, pa možda i nadam se neko da i pročita, pa pokuša sprovesti u djelo.
Super si upučen i hvala ti na dijeljenju informacija koje smiruju forumski narod.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 2:11 pm

cikoradovic je napisao/la:
sri mar 06, 2024 1:03 pm
Da li ima neko u klubu da jebeno razmišlja bilo šta u budućnosti? Zašto neko ne organizuje sastanak sa delegacijom Accra Lions? Sedamnaestogodišnji Oduro na probi u Barceloni, prije toga bio na probi u Chelseaju. Preko Worchestera (menadžer od Amoe) bi mogli srediti da imamo prioritet nad tim igračima, samo da se neko obrati tim ljudima.

Worchester zastupa i Acheamponga koji ima udio u Accri, zajedno sa sportskim direktorom Tankom i Matthäusom. A sa njim imamo odličan odnos, od kako je Amoah došao do danas. Tako da sa te strane ne bi trebalo biti problema. I Amoah je došao džaba, on je riješio papire ali bi imao procenat da smo prodali Amou.

Malo samo razmišljanja u klubu da ima. Koliko danas bi se okrenuli nekoj saradnji na tom polju. Tanko je skoro mjesečno u Beogradu, valjda neko može otići da se vidi sa njim.
Svaka čast , to su prave stvari i pravi ljudi sa kojima trebamo surađivati na obostrano zadovoljstvo. Nije samo ni zarada vec koliko mozemo profitirati na samom terenu.
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 3:54 pm

Kako stojimo protiv Reala
hajmo rajice prljave stolice
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 5:43 pm

Izgubili 2:0...znaci prolazimo zbog boljeg omjera 3:2 za nas u dvije tekme 😁
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 6:22 pm

Znal ko text pjesme koja se pjevala na Jugu od Crvene Jabuke(sresćemo se mi ) može i u pp
 
Ferroviere_1921
Postovi: 37
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2024 9:21 pm

Manijaci, pa 10 mjesta prazno 8-)
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2024 3:43 pm

Jel moguće da nema mjesta za Karića u U21?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2024 4:56 pm

Smiju li vodeći ljudi u klubu pokrenuti postupke smjene zaposlenih uljeza u klubu?
slika

Nermine, oprosti!
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2024 5:22 pm

Ma drug ovdje niko ne preuzima nikakvu odgovornost, zato i jeste klub u stanju kakvom jest.
80% njih u klubu ce vidjet komentare tog gospodina i hladno presutit, jer je najlakse gurat pod tepih.
Samo nek se ne puca.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], BrUDA, Majkel, Meha87, neroazzuro, SkenderijaTM87, South, svabo, Ujko i 138 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija