Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 12:51 pm

Znači ponovo smo pljunuli i popišali se sami po sebi... Prošli derbi zvaničnim saopštenjem Klub rekao da će dobiti samo 5%, i onda im opet dali više. Imate li bar malo obraza i dostojanstva jadnici jadni?! Ubiše nas tampon zonama, sami sebi pucamo u nogu.

Ako neko iz Kluba čita, moj prijedlog bi bio da se cijeli Jug pusti u prodaju, sa onim donjim dijelom. Ako će na proljeće početi izgradnja Juga (iako ja ne vjerujem dok ne vidim bagere), onda bi nam ovo mogao biti posljednji gradski derbi na ovom Jugu. Taman da nadoknadimo ovo što nam uzmu tampon zonama i napunimo cijeli Jug, sa ovim dijelom ispod, za oproštaj.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 12:53 pm

Fakat vas ne kontam. Eto da smo dali 5%, opet bi bile iste tampon zone, a mi bi na Koševu dobili 1750 ulaznica.
Ne kontam kako je to bolje za nas.
U ostalom, osim evropskih tekmi, mislim da ni jednu nije bio krcat stadion, pa da su nas te tampon zone nešto posebno koštale.

Što se tiče ulaznica, iste su povećane samo za derbi navijače. Ostali valjda imaju članske, a trebali bi i godišnje da imaju.

Mi bi da dovodimo igrače, da vraćamo dugove, da radimo infrastrukturne projekte, da nam sve top bude,
ali nemoj da se poveća cijena karte, nemoj da izdaš stadion, nemoj da se traže sredstva od opštine/grada/države, nemoj da se prodaju grickalice na stadionu...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 1:29 pm

ublehas je napisao/la:
sri feb 28, 2024 12:53 pm
Fakat vas ne kontam. Eto da smo dali 5%, opet bi bile iste tampon zone, a mi bi na Koševu dobili 1750 ulaznica.
Ne kontam kako je to bolje za nas.
U ostalom, osim evropskih tekmi, mislim da ni jednu nije bio krcat stadion, pa da su nas te tampon zone nešto posebno koštale.

Što se tiče ulaznica, iste su povećane samo za derbi navijače. Ostali valjda imaju članske, a trebali bi i godišnje da imaju.

Mi bi da dovodimo igrače, da vraćamo dugove, da radimo infrastrukturne projekte, da nam sve top bude,
ali nemoj da se poveća cijena karte, nemoj da izdaš stadion, nemoj da se traže sredstva od opštine/grada/države, nemoj da se prodaju grickalice na stadionu...
Da imamo GOSTUJUCI SEKTOR po UEFA standardima onda bi bila druga prica. Mi njima damo 5 % koji je ograđen i koji ne ugrožava ostale navijace. U tom slucaju bismo imali kompletan istok bez tampon zona i 90 % sjevera isto bez tampon zona.

Ovako mi njima damo 10 % i jos 15% zbog tampon zona, pa ko je ovdje donji naravno mi kao klub i mi navijaci.
Na Kosevu da nam dadnu cijeli jug mi ne mozemo nikog ugroziti dok ovako oni direktno mogu ugroziti nase navijaca na istoku i sjeveru.

Bezbroj puta sam napisao i ponovit cu opet, kada je derbi vise gledam u njihove navijace nego samu utakmicu, a razlog je strah da ne doleti kakav topovski udar ili baklja.

Neko ce reci pa predji na drugu tribinu, NECU imam godisnju za sjever i vec 30 godina sjedim na istom mjestu i zbog gostujucih navijaca ja sada treba da strahujem.

Ima li iko u Upravi sluha za vlastite navijace.

KOLIKO KOSTA GOSTUJUCI SEKTOR DA GA MI IZGRADIMO ?

Uvjeren sam da nije vise od 50 000 KM objavite nam projekat gostujuceg sektora i uvjeren sam da cemo mi navijaci to obezbjediti za mjesec dana, jer ne zelimo gledati velike tampon zone na nasem stadionu.

Sve mi ovo uzalud pisemo jer nema sluha u Upravi da se cuje glas vlastitih navijaca. Bio sam na Kosevu kada su nam dali samo 1750 karti, a i sada kada smo imali na raspolaganju 3000 karti. Vjerujte da je bolje navijanje i atmosfera bila kada nas je bilo KOMPAKTNIH 1750 navijaca, tako da je moje misljenje da uvijek treba biti 5 % za 5%.

Da Sarajevo ima stadio od 10 000 sjedecih mjesta da li zaista mislite da bismo mi dobili vise od 500 karti ili bi nam kao KOMSIJE dali 1000 i vise karti, bi al u k.urcu.
Alea iacta est!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 1:39 pm

stvar je principa, respekt prema samom sebi jedna velika 0, zato nam je sve u q u klubu.... oni su nama x puta zabijali sto sa cijenom ulaznica sto sa tih 5 % a mi se fol nesto dogovaramo i odkud dogovor usred sezone? kad su nas vec oganicavali u jesenjem dijelu sezone.... bas su me razocarali kad su na ovo pristali....
Država Željo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 1:48 pm

100 puta prežvakana priča. Mnogo jače uprave nisu uspjele ovo riješiti, tako da ja od ovih sad i je očekujem (gotovo) NIŠTA.
Iskali smo...evo nam ga
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 2:08 pm

Inače, zašto web stranica fan shopa već dugo ne radi?
Takođe, često sam primijetio da na sajtu ima inače mnogo manje stvari nego što fakat ima u shopu.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 2:25 pm

kokoška je napisao/la:
uto feb 27, 2024 10:07 pm
Niko nista a, sve se lampice u autu popalile a ovi iz uprave nista, bravo bravo bravo...
Radi par jazavaca sa foruma da ne zaboravim, hoce li dizati karte na 20KM a djeci bonus 2x naplatiti, znal se?
Odmah sam te se sjetio kad sam vidio sad ovo za derbi :rofl:
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 2:37 pm

cipiripi je napisao/la:
sri feb 28, 2024 1:29 pm
ublehas je napisao/la:
sri feb 28, 2024 12:53 pm
Fakat vas ne kontam. Eto da smo dali 5%, opet bi bile iste tampon zone, a mi bi na Koševu dobili 1750 ulaznica.
Ne kontam kako je to bolje za nas.
U ostalom, osim evropskih tekmi, mislim da ni jednu nije bio krcat stadion, pa da su nas te tampon zone nešto posebno koštale.

Što se tiče ulaznica, iste su povećane samo za derbi navijače. Ostali valjda imaju članske, a trebali bi i godišnje da imaju.

Mi bi da dovodimo igrače, da vraćamo dugove, da radimo infrastrukturne projekte, da nam sve top bude,
ali nemoj da se poveća cijena karte, nemoj da izdaš stadion, nemoj da se traže sredstva od opštine/grada/države, nemoj da se prodaju grickalice na stadionu...
Da imamo GOSTUJUCI SEKTOR po UEFA standardima onda bi bila druga prica. Mi njima damo 5 % koji je ograđen i koji ne ugrožava ostale navijace. U tom slucaju bismo imali kompletan istok bez tampon zona i 90 % sjevera isto bez tampon zona.

Ovako mi njima damo 10 % i jos 15% zbog tampon zona, pa ko je ovdje donji naravno mi kao klub i mi navijaci.
Na Kosevu da nam dadnu cijeli jug mi ne mozemo nikog ugroziti dok ovako oni direktno mogu ugroziti nase navijaca na istoku i sjeveru.

Bezbroj puta sam napisao i ponovit cu opet, kada je derbi vise gledam u njihove navijace nego samu utakmicu, a razlog je strah da ne doleti kakav topovski udar ili baklja.

Neko ce reci pa predji na drugu tribinu, NECU imam godisnju za sjever i vec 30 godina sjedim na istom mjestu i zbog gostujucih navijaca ja sada treba da strahujem.

Ima li iko u Upravi sluha za vlastite navijace.

KOLIKO KOSTA GOSTUJUCI SEKTOR DA GA MI IZGRADIMO ?

Uvjeren sam da nije vise od 50 000 KM objavite nam projekat gostujuceg sektora i uvjeren sam da cemo mi navijaci to obezbjediti za mjesec dana, jer ne zelimo gledati velike tampon zone na nasem stadionu.

Sve mi ovo uzalud pisemo jer nema sluha u Upravi da se cuje glas vlastitih navijaca. Bio sam na Kosevu kada su nam dali samo 1750 karti, a i sada kada smo imali na raspolaganju 3000 karti. Vjerujte da je bolje navijanje i atmosfera bila kada nas je bilo KOMPAKTNIH 1750 navijaca, tako da je moje misljenje da uvijek treba biti 5 % za 5%.

Da Sarajevo ima stadio od 10 000 sjedecih mjesta da li zaista mislite da bismo mi dobili vise od 500 karti ili bi nam kao KOMSIJE dali 1000 i vise karti, bi al u k.urcu.
To je to. Stvar je u tome da po pravilima saveza oni nama moraju ustupiti cijelu tribinu, jer je fizički odvojena od ostatka stadiona, nema potrebe za tampon zonama. Oni nama daju manje od onoga koliko moraju, a mi njima duplo više od onoga koliko smo dužni, plus tampon zone. Nevjerovatno stvarno, idiotizam epskih razmjera.

Vjeruj i ja već neko vrijeme hoću da napišem to za gostujući sektor. Evo hajmo akciju napraviti, skupit ćemo mi navijači pare, da riješimo to jednom više. Valjda ima neko od navijača ko radi to, ima firmu ili nešto, skupit ćemo pare, nije milion maraka. Dobro bi bilo da bude na sjevero-zapadu, može se napraviti, zašto uvijek mi moramo ispaštati zbog gostiju.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 3:13 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 2:08 pm
Inače, zašto web stranica fan shopa već dugo ne radi?
Takođe, često sam primijetio da na sajtu ima inače mnogo manje stvari nego što fakat ima u shopu.
Lijenost druže, ne žele da rade. Toliko je primjedbi bilo na rad fan shopa, od osoblja do ne znam ti čega više, al oni ne bendaju. Vrhunac je bio kad je direktor shopa ljetos u jeku one evropske euforije i svega otišao na godišnji. I to dok u shopu nisi imao majica da kupiš, brojeva dresova i bruku nekih stvari. Dijaspora tu, euforija, sve gori od interesovanja, samo da uzmeš pare koje su ti tu, frajer na godišnji otišao. :zid: :klanjase:

Pa pogledaj društvene mreže, mjesecima ne objave apsolutno ništa. Onda pogledaš shop manijaka, razlika nebo i zemlja, svjetlosnim godinama ispred. Više pratilaca i na instagramu i fb od zvaničnog klupskog shopa, o aktivnosti da ne pričam. Non stop nešto objavljuju, stalno nešto novo, majice, duksevi, šalovi, privjesci, neke akcije. Ne znam kako ih u Klubu nije stid, bolje radi shop navijača nego zvanični klupski. Imaš društvene mreže, ne plaćaš ništa, eto ti besplatan marketing. Samo sjedi i šibaj postove i storye na instagram i fb po cijeli dan, eventualno napraviš jednom sedmično neku akciju ili nagradnu igru i to je to. Al jok, to bi značilo da nešto moraš uraditi i bar malo se potruditi. Nema izgovora, ništa drugo nego lijenost druže moj.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:15 pm

Sta je s Charlesom ? Hoce li moci igrati konacno
 
Avatar
south side
Postovi: 480
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:18 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:15 pm
Sta je s Charlesom ? Hoce li moci igrati konacno
Neće, nisu uspjeli još papire zavrsiti
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:23 pm

https://etto.ba/clanak/izdvojen-rekorda ... -hase?s=09

4 miliona km za rekonstrukciju stadiona....dali vam.je sada malo jasnije...kad se hoce sve se moze.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:28 pm

Mislio sam da će teško doći veća ubleha poslije Samira Cerića, ali sam se prevario, Jusuf Tanović je ipak najveće razočarenje koje je ikad sjedilo na poziciji predsjednika kluba FK Željezničar!
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:41 pm

taman da će sjever biti prazan
5% ide njima
I zdravo
Trebali su Dinu Selimovića pozvati da se uslika ispred zapada ko što se nekad slikao
kakvi kreteni dušmanima davati 10%
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 4:49 pm

Dzezvar je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:23 pm
https://etto.ba/clanak/izdvojen-rekorda ... -hase?s=09

4 miliona km za rekonstrukciju stadiona....dali vam.je sada malo jasnije...kad se hoce sve se moze.
4,1 milion, otkud tolike pare jbt.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 7:06 pm

Hoćemo li mi ikad dočekati da nam u Banja Luci sudi Peljto, pa da i mi šta odigramo dole? Hoćemo qrac, nama bi bio Gigović, Njegomirović, Bilbija ili neko od ostalih Vicinih krimosa. A njanjama evo drugu u nizu protiv Borca sudi Peljto, zato što smo mi pizde i šutimo i trpimo sve. Nas kad pokradu tamo niko ništa, pognu svi glave i pomire se sa tim. S druge strane pitari kad ih prošlu u Banja Luci pokradoše sa onim golom iz ofsajda digli sve na noge, prozivali Vicine i ismijavali ih preko društvenih mreža, digli se mediji, novinari, pritisak se napravio. I sad im evo dvije zaredom sudi Peljto, pa u najmanju ruku i ako izgube nemaju se na šta žaliti.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 7:28 pm

Gledajuci ovu utakmicu pitara optimizam kod mene lagano opada. Ljudi imaju sirok roster i veceras lijepo pariraju Borcu, puno brze igraju kada su im Andjusic i Keremeh na krilima.
Nadam se da Bruno gleda ovu utakmicu i nadam se da ce uspjeti nadmudriti skijasa
Alea iacta est!
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 7:29 pm

Uprava napolje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 7:30 pm

Sky1 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:49 pm
Dzezvar je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:23 pm
https://etto.ba/clanak/izdvojen-rekorda ... -hase?s=09

4 miliona km za rekonstrukciju stadiona....dali vam.je sada malo jasnije...kad se hoce sve se moze.
4,1 milion, otkud tolike pare jbt.
Odakle god one su u budzetu.A Novo Sarajevo nas yebe za yebenih 160 000 za gradjevinsku dozvolu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 7:35 pm

ublehas je napisao/la:
sri feb 28, 2024 12:53 pm
Mi bi da dovodimo igrače, da vraćamo dugove, da radimo infrastrukturne projekte, da nam sve top bude,
ali nemoj da se poveća cijena karte, nemoj da izdaš stadion, nemoj da se traže sredstva od opštine/grada/države, nemoj da se prodaju grickalice na stadionu...
Mi bi i bar 1 bod sa gostovanja :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija