Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 10:17 am

djidomova je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:56 am
Ova uprava, zajedno sa skupštinom i NO mora otići.

Bez generalnog sponzora ili bilo kakvog jačeg, bez ičega.

Sve i jedna uprava u zadnjih 10 godina je takva, priča, priča i ništa. 1 kup, 1 tribina, bezbroj dugova, kredita, pozajmica, stotine igrača i desetine trenera - a mi opet nigdje.
Šta kamatarević brkati treba da uradi da bi ga se vi odrekli? Da se popiša na grb Želje? Da vas prestane plaćati?
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 10:21 am

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:26 am
Ja stvarno ne znam sta pojedinci ovdje ocekuju, da nesto padne sa neba ili magicni stapic i puff...imamo novi stadion, kamp, godisnji budzet od 15m KM za pojacanja. Ne moze jedna Skupstina promijeniti dubiozu u klubu, ali itekako ga moze srozati kao sto smo vidjeli 2018. godine. Mi smo narod koji hoce sve i odmah, bez strpljenja da istrpimo bilo koji proces koji traje duze od 6 mjeseci. ALI, ako nam neko obeca sve i odmah, onda smo itekako spremni zazmiriti na velike upitnike ili rupe u necijoj prici.
Ja cu opet ponoviti, mozda ova Uprava nije sposobna namaci neke ozbiljne pare u klub id sponzora, ALI Klub i dalje ide putem finansijske stabilizacije. Takodjer, na osnovu konstantnih poziva investitorima, vide znacaj ulaska privatnog kapitala u Klub. Morate shvatiti da proces pronalaska investitora u slucaju naseg Zelje nije nimalo jednostavan ni sa pravne ali niti sa finansijske strane, upravo zbog imovine i potencijala koji posjedujemo. Nije lahko naci model iz kojeg Zeljo izvlaci najvise na konto imovine, a koji od investitora ne zahtijeva previse. Pitarima je bilo lahko, daj sta das, svejedno nemamo puno toga ponuditi osim nagomilanih dugova, tako da je ulazak u price sa investitorima bio manje vise "careless" proces.
Nemoj da opet nasjednemo na SAD I ODMAH, pa da se ugasimo za sva vremena ili restartujemo iz kantonalne. Mislio sam Bgm da smo nesto naucili iz prethodnog puta...
Daj molim te pa ako iko ima strpljenja mi smo ga imali i previse. Ublehe u klubu nisu u stanju clanove obavijestit uospte da je skupstina i sta se desavalo na njoj. Nesposobnjakovici u skupstini i stranacki poltroni
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 10:47 am

16h od skupštine i niko se još nije udostojio na zvaničnoj da napiše bar da je bila. Sramota! Najbolji navijači u državi i generalni sponzor kluba to nisu zaslužili. Stidite se svi u klubu.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 11:28 am

IlProfessore je napisao/la:
čet feb 08, 2024 10:17 am
djidomova je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:56 am
Ova uprava, zajedno sa skupštinom i NO mora otići.

Bez generalnog sponzora ili bilo kakvog jačeg, bez ičega.

Sve i jedna uprava u zadnjih 10 godina je takva, priča, priča i ništa. 1 kup, 1 tribina, bezbroj dugova, kredita, pozajmica, stotine igrača i desetine trenera - a mi opet nigdje.
Šta kamatarević brkati treba da uradi da bi ga se vi odrekli? Da se popiša na grb Želje? Da vas prestane plaćati?
Meni nemoj namicati te vaše podjele. Ja hoću da i kamatarević i svi ini odu i da se nikad niko od njih više ne pita, jer mi ništa nismo uradili, nismo se pomakli sa mrtve tačke.

Volio bih kada bi se i ti odrekao ljudi iz prošlosti, i da zajedno, svi, tražimo nove ljude koji će nas uvesti u čudesni svijet privatluka, gdje će jedan čovjek biti predsjednik UO, gdje će skupština imati manje članovs, ali i da tu budu oštri i precizni kriteriji ko može biti.

Yebe mi se i za kamatara, i za tribine i za sve. Sve u svemu, mi smo nigdje, spali smo na najniže grane, zbog ovog ili onog čovjeka, meni je svejedno. Samo 1 trofej, jedna tribina i bezbroj igrača i trenera - da, to je saldo tih imbecilnih podjela, podvala, kojom se razbija ono što je najveće blago kluba - jedinstvo svih nas.

Svi, zajedno, koji još uvijek pravite tabore, daleko od kluba bili, a nadam se, da će neki novi, čisti ljudi doći, taj neki pozajmljivač, donator, kako god, i da će nas izvuči iz svega, pa da nikad više ne pričamo o stvarima koje nemaju veze sa fudbalom. Poz.
Željezničar za život cijeli!
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 11:41 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
čet feb 08, 2024 10:21 am
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:26 am
Ja stvarno ne znam sta pojedinci ovdje ocekuju, da nesto padne sa neba ili magicni stapic i puff...imamo novi stadion, kamp, godisnji budzet od 15m KM za pojacanja. Ne moze jedna Skupstina promijeniti dubiozu u klubu, ali itekako ga moze srozati kao sto smo vidjeli 2018. godine. Mi smo narod koji hoce sve i odmah, bez strpljenja da istrpimo bilo koji proces koji traje duze od 6 mjeseci. ALI, ako nam neko obeca sve i odmah, onda smo itekako spremni zazmiriti na velike upitnike ili rupe u necijoj prici.
Ja cu opet ponoviti, mozda ova Uprava nije sposobna namaci neke ozbiljne pare u klub id sponzora, ALI Klub i dalje ide putem finansijske stabilizacije. Takodjer, na osnovu konstantnih poziva investitorima, vide znacaj ulaska privatnog kapitala u Klub. Morate shvatiti da proces pronalaska investitora u slucaju naseg Zelje nije nimalo jednostavan ni sa pravne ali niti sa finansijske strane, upravo zbog imovine i potencijala koji posjedujemo. Nije lahko naci model iz kojeg Zeljo izvlaci najvise na konto imovine, a koji od investitora ne zahtijeva previse. Pitarima je bilo lahko, daj sta das, svejedno nemamo puno toga ponuditi osim nagomilanih dugova, tako da je ulazak u price sa investitorima bio manje vise "careless" proces.
Nemoj da opet nasjednemo na SAD I ODMAH, pa da se ugasimo za sva vremena ili restartujemo iz kantonalne. Mislio sam Bgm da smo nesto naucili iz prethodnog puta...
Daj molim te pa ako iko ima strpljenja mi smo ga imali i previse. Ublehe u klubu nisu u stanju clanove obavijestit uospte da je skupstina i sta se desavalo na njoj. Nesposobnjakovici u skupstini i stranacki poltroni
Samo paniku i negativu treba širiti...daleko ćemo dogurati
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:16 pm

djidomova je napisao/la:
čet feb 08, 2024 11:28 am
IlProfessore je napisao/la:
čet feb 08, 2024 10:17 am
djidomova je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:56 am
Ova uprava, zajedno sa skupštinom i NO mora otići.

Bez generalnog sponzora ili bilo kakvog jačeg, bez ičega.

Sve i jedna uprava u zadnjih 10 godina je takva, priča, priča i ništa. 1 kup, 1 tribina, bezbroj dugova, kredita, pozajmica, stotine igrača i desetine trenera - a mi opet nigdje.
Šta kamatarević brkati treba da uradi da bi ga se vi odrekli? Da se popiša na grb Želje? Da vas prestane plaćati?
Meni nemoj namicati te vaše podjele. Ja hoću da i kamatarević i svi ini odu i da se nikad niko od njih više ne pita, jer mi ništa nismo uradili, nismo se pomakli sa mrtve tačke.

Volio bih kada bi se i ti odrekao ljudi iz prošlosti, i da zajedno, svi, tražimo nove ljude koji će nas uvesti u čudesni svijet privatluka, gdje će jedan čovjek biti predsjednik UO, gdje će skupština imati manje članovs, ali i da tu budu oštri i precizni kriteriji ko može biti.

Yebe mi se i za kamatara, i za tribine i za sve. Sve u svemu, mi smo nigdje, spali smo na najniže grane, zbog ovog ili onog čovjeka, meni je svejedno. Samo 1 trofej, jedna tribina i bezbroj igrača i trenera - da, to je saldo tih imbecilnih podjela, podvala, kojom se razbija ono što je najveće blago kluba - jedinstvo svih nas.

Svi, zajedno, koji još uvijek pravite tabore, daleko od kluba bili, a nadam se, da će neki novi, čisti ljudi doći, taj neki pozajmljivač, donator, kako god, i da će nas izvuči iz svega, pa da nikad više ne pričamo o stvarima koje nemaju veze sa fudbalom. Poz.
Ti si taj koji te podjele podvuces kroz tvoje postove.Procitaj ih malo pa ti bude mozda jasnije....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:17 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet feb 08, 2024 11:41 am
ANamelessGhoul je napisao/la:
čet feb 08, 2024 10:21 am
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet feb 08, 2024 9:26 am
Ja stvarno ne znam sta pojedinci ovdje ocekuju, da nesto padne sa neba ili magicni stapic i puff...imamo novi stadion, kamp, godisnji budzet od 15m KM za pojacanja. Ne moze jedna Skupstina promijeniti dubiozu u klubu, ali itekako ga moze srozati kao sto smo vidjeli 2018. godine. Mi smo narod koji hoce sve i odmah, bez strpljenja da istrpimo bilo koji proces koji traje duze od 6 mjeseci. ALI, ako nam neko obeca sve i odmah, onda smo itekako spremni zazmiriti na velike upitnike ili rupe u necijoj prici.
Ja cu opet ponoviti, mozda ova Uprava nije sposobna namaci neke ozbiljne pare u klub id sponzora, ALI Klub i dalje ide putem finansijske stabilizacije. Takodjer, na osnovu konstantnih poziva investitorima, vide znacaj ulaska privatnog kapitala u Klub. Morate shvatiti da proces pronalaska investitora u slucaju naseg Zelje nije nimalo jednostavan ni sa pravne ali niti sa finansijske strane, upravo zbog imovine i potencijala koji posjedujemo. Nije lahko naci model iz kojeg Zeljo izvlaci najvise na konto imovine, a koji od investitora ne zahtijeva previse. Pitarima je bilo lahko, daj sta das, svejedno nemamo puno toga ponuditi osim nagomilanih dugova, tako da je ulazak u price sa investitorima bio manje vise "careless" proces.
Nemoj da opet nasjednemo na SAD I ODMAH, pa da se ugasimo za sva vremena ili restartujemo iz kantonalne. Mislio sam Bgm da smo nesto naucili iz prethodnog puta...
Daj molim te pa ako iko ima strpljenja mi smo ga imali i previse. Ublehe u klubu nisu u stanju clanove obavijestit uospte da je skupstina i sta se desavalo na njoj. Nesposobnjakovici u skupstini i stranacki poltroni
Samo paniku i negativu treba širiti...daleko ćemo dogurati
Ne nego cemo biti ćili i vedri jer ide jos jedan u nizu javnih poziva,ide prioremna utakmica sa Realom iz nevesinja i ide grcevita borba za opstanak....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:42 pm

10 godina nismo u stanju da nadjemo Generalnog sponzora, a kao sada ce na osnovu Javnog poziva naci investitora.

U novoj godini niste potpisali niti jednog sponzora, ali su navijaci donijeli 100 000 KM u kasu, pa je li vas stid.

Dvije godine smo izgubili pripremajuci raznorazne modele za ulazak investitora, pa nikad nama navijacima nije prezentovan barem jedan model.

Koji je vremenski rok za pronalazenje investitora, imamo li rezervni plan sta i kako dalje od neceg se mora zivjeti ili planirate da nas odvedete u 4 ligu pa da smanjimo troskove kao i Celik
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:49 pm

https://fkzeljeznicar.ba/odrzana-sjedni ... tvo/75901/

Prihodi od skoro 8 milinoa i mi se borimo za opstanak, ovoliki prihodi a mi SARAFA na stadionu nismo zavrnuli
Alea iacta est!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:54 pm

a rashodi?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:56 pm

Dakle sad ne valja ni Gredic. Jedini predsjednik koji je iza sebe ostavio par miliona na racunu kluba, postavio neke temelje da bi kasnije mogli doci neki normalni ljudi. Ne valjaju navijaci, ne valjaju skupstinari, ne valja UO, NO, administracija. Ima li jedna osoba da valja pa da o njoj pocnemo razgovarati kao mogucoj opciji da klub izvuce iz ove situacije?
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 12:58 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet feb 08, 2024 12:56 pm
Dakle sad ne valja ni Gredic. Jedini predsjednik koji je iza sebe ostavio par miliona na racunu kluba, postavio neke temelje da bi kasnije mogli doci neki normalni ljudi. Ne valjaju navijaci, ne valjaju skupstinari, ne valja UO, NO, administracija. Ima li jedna osoba da valja pa da o njoj pocnemo razgovarati kao mogucoj opciji da klub izvuce iz ove situacije?
Gospodin Senad Misimović, gospodin Vedran Vukotić i gospodin Almir Hadžiosmanović.

Svi ostali su ublehaši i self promotion ljudi.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:03 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
čet feb 08, 2024 12:58 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet feb 08, 2024 12:56 pm
Dakle sad ne valja ni Gredic. Jedini predsjednik koji je iza sebe ostavio par miliona na racunu kluba, postavio neke temelje da bi kasnije mogli doci neki normalni ljudi. Ne valjaju navijaci, ne valjaju skupstinari, ne valja UO, NO, administracija. Ima li jedna osoba da valja pa da o njoj pocnemo razgovarati kao mogucoj opciji da klub izvuce iz ove situacije?
Gospodin Senad Misimović, gospodin Vedran Vukotić i gospodin Almir Hadžiosmanović.

Svi ostali su ublehaši i self promotion ljudi.
Ti se moras pomiriti sa tim da se Senad nece vratiti u klub. Ili trazite drugi klub za koji biste mogli navijati ili se pomirite sa tim. Na kraju krajeva, ako vec znas te ljude, hoces li nam reci sto je Vukotic napustio svoje mjesto u klubu, pa je na njegovo mjesto dosao Senad?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:04 pm

Cisto sumnjam da je Gredicu potrebno dodatni self-promotion...znaci ko god da dodje a nijedan nije od te trojice iznad onda to automatski znaci da ne valja?

Sta bi falilo da se i on ukljuce zajedno sa ovom grupom sada? Znas kako kazu dvije glave su pametnije od jedne.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:13 pm

Za sve ove godine ja nisam vidio da je neko bolje obnašao funkciju bolje od navedene trojke. Vi ako mislite da je neko bolji bio molim vas napišite, pa da malo bacimo šuplju, jer je forum za te stvari namijenjen.

@rodrigo87, da li ih znam nije uopšte bitno, da li znam da su imali najbolje namjere to znam. Zašto je Vedran napustio poziciju sad je irelevantno totalno, o tome se moglo naglabati u trenutku kada se desilo.

@SIMA_SIMAU, nikad nije dosta self promotion-a, CV se mora uvijek nadograđivati. Odgovor na ovo "automatski znači da ne valja" možeš naći u prvoj mojoj rečenici.

Ono što mene sad jako interesuje je to ko je u igri da se predstavi kao Investitor, jer nešto mi nema logike da će se neko uhvatiti pozicije bez da nema neku podlogu, a to ćemo vrlo brzo vidjeti.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:15 pm

ISB87 je napisao/la:
čet feb 08, 2024 12:54 pm
a rashodi?
Kod nas ne valja kada ima prihoda, ne valja kada nema prihoda...ne valja kada imamo skupu ekipu, ne valja kada imamo jeftinu ekipu, ne valja kada se prave dugovi, ne valja kada se vraćaju dugovi, ne valja kada se gradi, ne valja kada se ne gradi...
naravno ko god je u klubu ne valja...
Logično navijamo za neke imaginarne ljude da dođu...Pošteni, pun para,sposobni, vole Želju, nabitnije hoće da rade u Želji....koji kao postoje, a niko ih nije vidio, i kojim neko kao ne da da dođu u klub... :r
Ne znamo imena i prezimena, ali znamo da postoje.

Što se tiče skupštine, ono što sam upratio je da će biti objavljen poziv za strateškog partnera (a kako sam čuo/razumio jedna od obaveza tima za pregovore će biti da se isti aktivno i traži), da se radi novi statut gdje će se ići na smanjivanje skupštine (te će se dio skupštine birati glasovima članova :palacgore: ) i da se nastavlja saradnja sa Future Falcons vezano za omladinske kategorije.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:19 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
čet feb 08, 2024 1:13 pm
Za sve ove godine ja nisam vidio da je neko bolje obnašao funkciju bolje od navedene trojke. Vi ako mislite da je neko bolji bio molim vas napišite, pa da malo bacimo šuplju, jer je forum za te stvari namijenjen.

@rodrigo87, da li ih znam nije uopšte bitno, da li znam da su imali najbolje namjere to znam. Zašto je Vedran napustio poziciju sad je irelevantno totalno, o tome se moglo naglabati u trenutku kada se desilo.

@SIMA_SIMAU, nikad nije dosta self promotion-a, CV se mora uvijek nadograđivati. Odgovor na ovo "automatski znači da ne valja" možeš naći u prvoj mojoj rečenici.

Ono što mene sad jako interesuje je to ko je u igri da se predstavi kao Investitor, jer nešto mi nema logike da će se neko uhvatiti pozicije bez da nema neku podlogu, a to ćemo vrlo brzo vidjeti.
Evo ja se slažem sa ovim boldiranim, ali isto tako iz xy izvora (i od ljudi koji su sada u klubu, i od ljudi koji su tada blli sa Misimovićem) sam čuo da se pomenuta troje ne namjerava vraćati u Želju.
I šta nam je činiti? Popljuvati svakog ko hoće nešto da radi u klubu?

Mene je obradovalo kada su napisali da su Žujo i co. spremni da uđu u klub. Ne zato što mislim da je to dobra opcija, nego zato što je uvijek bolje imati dvije ili tri alternative nego jednu. Pa neka onda ljudi odluča šta misle da je bolje. Onda bi mi i ove rasprave imale smisla. ovako...
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:25 pm

Pa dobro ima sad u skupštini ljudi koji su sa Misimovićem tada radili i bili važan dio administracije, da ih ne imenujem. Ovdje se povlači priča koda u trenutnom sazivu neko ima nešto protiv Misimovića il slično, što je apsolutno netačno...
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:32 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet feb 08, 2024 12:16 pm
djidomova je napisao/la:
čet feb 08, 2024 11:28 am
IlProfessore je napisao/la:
čet feb 08, 2024 10:17 am


Šta kamatarević brkati treba da uradi da bi ga se vi odrekli? Da se popiša na grb Želje? Da vas prestane plaćati?
Meni nemoj namicati te vaše podjele. Ja hoću da i kamatarević i svi ini odu i da se nikad niko od njih više ne pita, jer mi ništa nismo uradili, nismo se pomakli sa mrtve tačke.

Volio bih kada bi se i ti odrekao ljudi iz prošlosti, i da zajedno, svi, tražimo nove ljude koji će nas uvesti u čudesni svijet privatluka, gdje će jedan čovjek biti predsjednik UO, gdje će skupština imati manje članovs, ali i da tu budu oštri i precizni kriteriji ko može biti.

Yebe mi se i za kamatara, i za tribine i za sve. Sve u svemu, mi smo nigdje, spali smo na najniže grane, zbog ovog ili onog čovjeka, meni je svejedno. Samo 1 trofej, jedna tribina i bezbroj igrača i trenera - da, to je saldo tih imbecilnih podjela, podvala, kojom se razbija ono što je najveće blago kluba - jedinstvo svih nas.

Svi, zajedno, koji još uvijek pravite tabore, daleko od kluba bili, a nadam se, da će neki novi, čisti ljudi doći, taj neki pozajmljivač, donator, kako god, i da će nas izvuči iz svega, pa da nikad više ne pričamo o stvarima koje nemaju veze sa fudbalom. Poz.
Ti si taj koji te podjele podvuces kroz tvoje postove.Procitaj ih malo pa ti bude mozda jasnije....
Tako je, dobro si ti to shvatio, sreća pa si ti pročitao.

Nije ni bitno, stvarno ne želim nikakvu svađu sa tim vašim taborima.

Želim samo nove ljude i to je to, i da više nikad nemamo rasprave na račun šta je bilo i šta bi bilo kad bi bilo. Sretno nam, u svakom slučaju, težak je period ispred nas.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2024 1:39 pm

milanribar je napisao/la:
čet feb 08, 2024 1:25 pm
Pa dobro ima sad u skupštini ljudi koji su sa Misimovićem tada radili i bili važan dio administracije, da ih ne imenujem. Ovdje se povlači priča koda u trenutnom sazivu neko ima nešto protiv Misimovića il slično, što je apsolutno netačno...
Ma nidje veze.Senad je tu i pomaze koliko moze...jednu stvar ljudi ne kontaju da Senadu nije 50-60 godina pa da moze povuci vise koliko je mogao.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 154 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija