Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2024 10:56 pm

Ne trcite pred rudu, prije tri dana smo izgubili od cetveroligasa. Nije negativa nego jednom budimo realni, pola ove ekipe je dovelo da je Zeljo na ivici ispadanja.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2024 11:23 pm

Najavio je je punu podršku ste izgradnji južne tribine stadiona Grbavica. Zanimalo nas je dokle je stigao ovaj projekt i je li zadovoljan sa FK Željezničar.

"Ono po čemu će Ministarstvo KS biti prepoznatljivo jeste ulaganje u infrastrukturu. Ministarstvo KS će graditi južnu tribinu stadiona Grbavica. Mogu reći da navijači Željezničara to desetljećima sanjaju. E, ove godine će taj san biti java.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 12:11 am

Dobar golman je pola ekipe reklo bi se. Mi to odavno nemamo. Nemojte se ljudi nadati nekim velikim rezultatima, dosta je i opstanak zasad. Kad oni koji odlucise da je projekat kluba golman od 1.75 m, ne budu na poziciji da odlucuju, to ce biti prvi preduslov za neke vece nade.
 
ghamaz
Postovi: 51
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 1:26 am

Sheldon je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:11 am
Dobar golman je pola ekipe reklo bi se. Mi to odavno nemamo. Nemojte se ljudi nadati nekim velikim rezultatima, dosta je i opstanak zasad. Kad oni koji odlucise da je projekat kluba golman od 1.75 m, ne budu na poziciji da odlucuju, to ce biti prvi preduslov za neke vece nade.
Keylor Navas 185
Iker Casillas 182
Vedad Muftić 186
Iskreno, ove sezone je odbranio jedno 10ak zicera. Sve ciste golove vadio nekim cudom. Moze mu se naci 1-2 greske. Nije momak kriv ko igra ispred njega i kako ga uvaljuju. Jedan od boljih ove sezone i glupa je ta priča kako Mufta nema pojma.
 
GegenPress
Postovi: 120
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 3:41 am

ghamaz je napisao/la:
sri jan 31, 2024 1:26 am
Sheldon je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:11 am
Dobar golman je pola ekipe reklo bi se. Mi to odavno nemamo. Nemojte se ljudi nadati nekim velikim rezultatima, dosta je i opstanak zasad. Kad oni koji odlucise da je projekat kluba golman od 1.75 m, ne budu na poziciji da odlucuju, to ce biti prvi preduslov za neke vece nade.
Keylor Navas 185
Iker Casillas 182
Vedad Muftić 186
Iskreno, ove sezone je odbranio jedno 10ak zicera. Sve ciste golove vadio nekim cudom. Moze mu se naci 1-2 greske. Nije momak kriv ko igra ispred njega i kako ga uvaljuju. Jedan od boljih ove sezone i glupa je ta priča kako Mufta nema pojma.
Očito da je problem što je dijete kluba, treba ga nabit nogom pa za 2-3 godine molit da se vrati iz “ljubavi”.
1921
 
ubaceni element
Postovi: 679
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 8:10 am

Nije bas samo to problem, da se ne lazemo. Ali je dosta napredovao i vjerovatno ce biti jos i bolji, meni ne smeta (a smetao je).
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 9:26 am

ghamaz je napisao/la:
sri jan 31, 2024 1:26 am
Sheldon je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:11 am
Dobar golman je pola ekipe reklo bi se. Mi to odavno nemamo. Nemojte se ljudi nadati nekim velikim rezultatima, dosta je i opstanak zasad. Kad oni koji odlucise da je projekat kluba golman od 1.75 m, ne budu na poziciji da odlucuju, to ce biti prvi preduslov za neke vece nade.
Keylor Navas 185
Iker Casillas 182
Vedad Muftić 186
Iskreno, ove sezone je odbranio jedno 10ak zicera. Sve ciste golove vadio nekim cudom. Moze mu se naci 1-2 greske. Nije momak kriv ko igra ispred njega i kako ga uvaljuju. Jedan od boljih ove sezone i glupa je ta priča kako Mufta nema pojma.
Hajde da probamo biti malo realni. Muftić je skinuo svih tih 10ak zicera kako kažeš, ali je on svojom prvom krčevom rekacijom prouzrokovao da mora skidati barem 7 od 10 tih zicera.
Nemojte da se lažemo, guraju ga jer se mora prodati i to je ono što je primarno, a njegove kvalitete golmanske su daleko ispod svih golmana koji su branili kod nas izuzev Kjosevskog i Bendera...

Mulalić je za njega Keylor Navas glavom i bradom, ali ponavljam potreba za prodajom diktira ko će braniti.

Imamo najbolju veznu liniju trenutno u ligi sigurno, nadam se da ćemo to znati iskoristiti i da ćemo se vratiti u trku za 4. mjesto.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 9:51 am

E ovako ste i o Šehi sr.ali
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 9:58 am

Hoćete mlade igrače, nećete Muftića koji je jedini od omladinaca u zadnje 2 godine pokazao neki napredak. Šta onda da pričamo.
Treba bit realan da su nam djeca poprilično tanka u odnosu na juniore koje izlaze kod pitara zadnje dvije tri godine i to je posljedica toga što imaju uslove, imaju sredstva za te mlade igrače, dovode ih i iz drugih gradova masovno. Mi imamo trenutno dobru volju da se digne na veći nivo omladinski pogon ali kvalitetne djece je manje, rasuli su se po manjim klubovima i prije biraju koševo nego nas. Bez kampa za mlade igrače i boljih uslova teško ćemo privući nekoga ako mu roditelji baš nisu naši bolesnici... Džaba i treneri kvalitetni to jeste napredak i bitno ali uslovi i finansije privlače djecu i roditelje sad.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 10:17 am

Magoda je na klixu najavio gradnju juzne tribine ove godine, zanima me samo da li se aktivno radi na tome i hoce li to biti jedna od tema na sjednici skupstine kluba?
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 10:30 am

Mufta ako ne krene prije na šut u stranu to ti je gol jer nema visine ,raspon ruku ili sta vec . Ukratko covjek se iskilavi da odbrani šut prakticki svaki ozbiljni šut mora paradom skinuti i to izgleda lijepo za oko. Ali zato se desavaju golovi kao Posušje na Grbavici,Velež u Mostaru , Gošk na Grbavici . Iskreno povjerenje ne ulijeva ali ako cemo ga prodati za sta god i izboriti opstanak neka ga nek se uči samo sto je on trenutno daleko od nekog ozbiljnog golmana.
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 51
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 10:37 am

milanribar je napisao/la:
sri jan 31, 2024 9:58 am
Hoćete mlade igrače, nećete Muftića koji je jedini od omladinaca u zadnje 2 godine pokazao neki napredak. Šta onda da pričamo.
Treba bit realan da su nam djeca poprilično tanka u odnosu na juniore koje izlaze kod pitara zadnje dvije tri godine i to je posljedica toga što imaju uslove, imaju sredstva za te mlade igrače, dovode ih i iz drugih gradova masovno. Mi imamo trenutno dobru volju da se digne na veći nivo omladinski pogon ali kvalitetne djece je manje, rasuli su se po manjim klubovima i prije biraju koševo nego nas. Bez kampa za mlade igrače i boljih uslova teško ćemo privući nekoga ako mu roditelji baš nisu naši bolesnici... Džaba i treneri kvalitetni to jeste napredak i bitno ali uslovi i finansije privlače djecu i roditelje sad.
Slabo se radi sa djecom, evo primjer je mali Šabić koji se pokazao kao talenat. Sa njim se moralo intenzivno raditi u ovoj pauzi da dobije 5-10 kilograma, jer on radi njegove trenutne građe nije za ozbiljnog fudbala. Ima ogroman potencijal, ali tačno si na onoj tekmi što je igrao u prvoj vidio da je fizički daleko najinferiorniji na terenu i to bez konkurencije.

Svi do jednog juniora što su potpisali izgledaju baš neuhranjeno, a bez fizike nema ozbiljnog fudbala i najveća zabluda je da se ima vremena za raditi sa njima, a u tim godinama je najbitniji momenat. Ako ne uhvate pravi ritam utakmica i treninga, oni se pogube i dobiješ igrača kao Šehić koji napušta utakmicu u 60. minuti radi grčeva.

Nemaš novac, ali posvećenošću mladim igračima možeš puno uraditi.
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 11:56 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 31, 2024 9:51 am
E ovako ste i o Šehi sr.ali
Sve po spisku mu psovali, Bog zna i na koliko utakmica na kojima sam bio...
Da je dosao iz nekih pizdicha kovali bi ga u zvijezde.
Jbg - to smo mi
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 12:07 pm

MATORI je napisao/la:
sri jan 31, 2024 11:56 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 31, 2024 9:51 am
E ovako ste i o Šehi sr.ali
Sve po spisku mu psovali, Bog zna i na koliko utakmica na kojima sam bio...
Da je dosao iz nekih pizdicha kovali bi ga u zvijezde.
Jbg - to smo mi
Ne možete banalizirati stvari, nije to lijepo...

Šeha je neko ko je prije svega divan momak, a onda i odličan golman. Imao sam privilegiju da ga gledam kako se bacao u školskom dvorištu i vježbao, a onda išao na trening.

Ali da ne duljim i repliciram bezveze, a i da ne uljepšavam, Muftić je jedan obični kratki prosječni golman (Ćeman je za njega npr. Jirzi Dudek).
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 12:31 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:07 pm
MATORI je napisao/la:
sri jan 31, 2024 11:56 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 31, 2024 9:51 am
E ovako ste i o Šehi sr.ali
Sve po spisku mu psovali, Bog zna i na koliko utakmica na kojima sam bio...
Da je dosao iz nekih pizdicha kovali bi ga u zvijezde.
Jbg - to smo mi
Ne možete banalizirati stvari, nije to lijepo...

Šeha je neko ko je prije svega divan momak, a onda i odličan golman. Imao sam privilegiju da ga gledam kako se bacao u školskom dvorištu i vježbao, a onda išao na trening.

Ali da ne duljim i repliciram bezveze, a i da ne uljepšavam, Muftić je jedan obični kratki prosječni golman (Ćeman je za njega npr. Jirzi Dudek).
Govoriti istinu banalizacija NIJE!!!
To koliko se ko bacao ili se nije bacao i kako se bacao sad nije relevantno.
Ono sto jesu cinjenice tj relevantno je da se moze reci sljedece:
Da su ostali igraci jesenas odigrali na nivou Muftica nama sad na proljece "Europa" ne bi bila nedostizna.
Medju onim nasim klocevima u odbrani jesenas garantujem da nijedan golman koga mozemo platiti solidno nebi bio bolji.
Da li bih unatoc svemu i ja doveo boljeg golmana od njega?
Bih!
Ali bih prije toga 90% od nase ekipe od jesenas nabio nogom.
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 1:23 pm

Iskreno, nadam se samo opstanku. To što su došli ovi igrači ne očekujem igru kratkih pasova i razvaljivanje. Ne očekujem ništa osim opstanka, neka bude najjadnija igra, kakvu i očekujem. Nadam se da će na Skupštini sve raspustiti, jer ovo je sve presmiješno, daleko od renomea i imena...
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 1:35 pm

A kako zabijaju majstori na treningu 😀
PS
Šteta za jug, Kanton, Federacija daju pare ali mi to jednostavno ne znamo iskoristiti.
Daj Misketa, pa da vidite kako se čuda prave.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 1:51 pm

GegenPress je napisao/la:
sri jan 31, 2024 3:41 am
ghamaz je napisao/la:
sri jan 31, 2024 1:26 am
Sheldon je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:11 am
Dobar golman je pola ekipe reklo bi se. Mi to odavno nemamo. Nemojte se ljudi nadati nekim velikim rezultatima, dosta je i opstanak zasad. Kad oni koji odlucise da je projekat kluba golman od 1.75 m, ne budu na poziciji da odlucuju, to ce biti prvi preduslov za neke vece nade.
Keylor Navas 185
Iker Casillas 182
Vedad Muftić 186
Iskreno, ove sezone je odbranio jedno 10ak zicera. Sve ciste golove vadio nekim cudom. Moze mu se naci 1-2 greske. Nije momak kriv ko igra ispred njega i kako ga uvaljuju. Jedan od boljih ove sezone i glupa je ta priča kako Mufta nema pojma.
Očito da je problem što je dijete kluba, treba ga nabit nogom pa za 2-3 godine molit da se vrati iz “ljubavi”.
Hajmo da stavimo na papir koliko je bodova donio a koliko odnio. Skinuo jeste neke zicere, tipa u tuzli na 3:0. Sto nije vadio na 0:0, da ne spominjem jadna greska kod drugog gola. Al eto odbrani par 1 na 1 na 3:0 i prica joj jest vadio. Protiv borca u banja luci svaki gol kriv. Prvi gol krene i na pola stane, zajebe citavu odbranu i u nastavku primi gol sa par metara i niko ne kaze kriv. Raji kriv jebi ga jedino ako primi sa 45 metara. Ne gleda se sira slika, pliva non stop, nesigurnost unosi. Protiv goska kuci dva gola njegova. Posusje isto. Velez dolje. Protiv igmana gradi loptu da izadje u gol aut, uze mu frajer, vile nas pronosale. Dobro je momak dolje opisao, njemu svaka odbrana vrh izgleda jer je kratak, pa ljude koji slabije poznaju fudbal moze da zadivi. Ali eto mrzim nasu djecu pa pljujem. Godinama u izlogu a niko ni ponuda da posalje, valjda mrze ljudi nasu djecu. A mufta ti je 186 jedino ako pratis preko transfermarketa Zelju.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 3:08 pm

Bar po meni Muftić je daleko od nekog strašnog golmana. Ali TRENUTNO ko nam sve igra u klubu, on je negdje na sredini reda igrača kojih se treba riješiti.
Ako ništa mlad je, potencijalno neke koristi i može biti od njega ako ništa.
E kad bi sve ostalo posložili do njega, naravno da bi i on bio višak. Ali sad je glupo o tome i pričati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2024 3:41 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
sri jan 31, 2024 12:07 pm
MATORI je napisao/la:
sri jan 31, 2024 11:56 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 31, 2024 9:51 am
E ovako ste i o Šehi sr.ali
Sve po spisku mu psovali, Bog zna i na koliko utakmica na kojima sam bio...
Da je dosao iz nekih pizdicha kovali bi ga u zvijezde.
Jbg - to smo mi
Ne možete banalizirati stvari, nije to lijepo...

Šeha je neko ko je prije svega divan momak, a onda i odličan golman. Imao sam privilegiju da ga gledam kako se bacao u školskom dvorištu i vježbao, a onda išao na trening.

Ali da ne duljim i repliciram bezveze, a i da ne uljepšavam, Muftić je jedan obični kratki prosječni golman (Ćeman je za njega npr. Jirzi Dudek).
Mislim da ne banalizira, ima kod nas nekada takav macehinski odnos. Ne prema svima, ali ko se uzme ma zub...

Isao si tada na tekme, dobro znas da je bilo idiota koji su mu namjerno psovali mrtvu sestru...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 162 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija