Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 2:42 pm

ghamaz je napisao/la:
ned jan 21, 2024 2:38 pm
Drljo opet stativa. Tačno malo i nema sreće, da je zabio ove 3-4 stative ove godine druga bi priča bila.
I to je uglavnom sve sto smo napravili protiv ekipe koja je pri dnu CETVRTE hrvatske lige.

Ovo je katastrofa.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 570
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 2:46 pm

Ovaj lijevi bek nikakav upgrade nije, samo prekrsaje pravi. Nadam se da ce do pocetka prvenstva pokazati se u boljem svjetlu. Karic za sada ovo sto pokazuje top pojacanje.
FCŽ
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 2:49 pm

Jacksparrow je napisao/la:
ned jan 21, 2024 2:46 pm
Ovaj lijevi bek nikakav upgrade nije, samo prekrsaje pravi. Nadam se da ce do pocetka prvenstva pokazati se u boljem svjetlu. Karic za sada ovo sto pokazuje top pojacanje.
Ocekujes da ce pojačanje biti lik koji je doso iz ekipe koja se bori za opstanak u goroj ligi od nase
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 2:50 pm

Ja ne kontam kako smo ovoliko neefikasni.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:07 pm

Kad vidim Glasala nije mi dobro, ***** ti fudbal kad je on fudbaler.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ghamaz
Postovi: 52
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:08 pm

igla je napisao/la:
ned jan 21, 2024 2:50 pm
Ja ne kontam kako smo ovoliko neefikasni.
Krpić ko da ne razmišlja o fudbalu. Igrač onakvog kalibra, u ove dvije utakmice, fula 3-4 100% prilike.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:15 pm

Gasal, Dubackic i Biber :zid: :zid: Bruno otjera govna pa makar igrali sa igracem manje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:16 pm

Jel realno ovo
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:19 pm

Mi smo kvalitetom za kantonalnu ligu, bez imalo pretjerivanja.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:22 pm

Vjerovatno je za ove prijateljske utakmice kriv pomocni teren, zato sto mi imamo imovinu.
Kakva sprdacina od ekipe.

Bruno sta si trazio od pojacanja? Dokle je klub ispunio ta obećanja sto su ti dali kad si potpisivao?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 570
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:23 pm

Izaberes dva nizeligasa ocekujes dvije pobjede sa vecom razlikom da popravis samopouzdanje. Jednu izgubis, a drugu gubis i neko nam prica pricu ne moze Željo ispast 😂 ako sad nije vrijeme da se upale svi moguci alarmi ne znam kada je.
FCŽ
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:25 pm

Kunem se svim na svijetu....Danas ako ovo izgube, SVIMA, al SVIMA bi urucio papire (placao ih do kraja ugovora) i odigrao sezonu do kraja sa juniorima i kadetima.Makar ispali, a ispascemo svakako i sa ovim de.bilima.

Ovo je stvarno dno dna u igrackom smislu.Mene bi sramota bila nazvati se profesionalcem.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:26 pm

Veca sam ja budala sto gledam ovu patnju nedjeljom. Pa ovo je katastrofa. Ne znam sta mi je gore da gledam Stilica kako hoda po terenu il ove Cocaliceve duge lopte, ili magiju Drlju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:38 pm

Treba jedno 6-7 novih igraca ovi stari su psihicki pali nema od njih nista.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 570
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:39 pm

Al svi vidimo u kakvoj smo situaciji i oni nama dovedu Zubanovica koji realno ne moze ni uz ove nase trenutne napadace biti treca opcija. Previse sutimo.
FCŽ
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:52 pm

Ovo je za otkaza, ne zanima me protiv koga igramo, ali mi BRUKAMO IME KLUBA.
Ove debile rastjerat
Alea iacta est!
 
ghamaz
Postovi: 52
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:53 pm

Treba se ugledati na Dinamo.
Dinamo je donio odluku "35+25" kojim će navijači dobiti pravo odlučivanja kada je klupska politika u pitanju.
To znači da će 35 budućih članova Skupštine biti ljudi koje izabere predsjednik kluba, predstavnici sponzora i Grada Zagreba, dok će se 25 preostalih članova birati iz redova navijača.

Također, navijači će dobiti i dva od ukupno 13 mjesta u Izvršnom odboru, a ostale bi birao predsjednik kluba.

Ono što je najbitnije za navijače, kontrolisat će Nadzorni odbor kluba jer će dobiti dva od tri mjesta u tom klupskom tijelu, te će u potpunosti imati nadzor nad radom i cijelom papirologijom u klubu.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:55 pm

Dobro je ovo. Prošlu smo dva primili sada jedan. Ide laganini
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:56 pm

Ne razumijem ni ove trenere, pa skupi 18 igraca i nek igraju uvijek isti. Nama su prijateljske priprema za ligu , nemas sta vise gurari Gasala, Bibera pa i Drlju. Doveo si Radovca , Karica nek igraju vidi se da su bolji od ovih. Pravi ekipu za ligu, proberi 2 junior i jednog kadeta nek se vrte oko ekipe da ulaze kad izgubi glat ili ako kojim slučajem vodis 3 razlike nek se kale i igraju uporedo za juniore. Mi ko pokretni cirkus povedes sve, guras igrace za koje si vec vidio da nemogu nista vise ponudit osim da popune zapisnik.
Boljević,Selimović, Karica,Radovac,Galic, Amoah, Cocalic i ostalo popuni nek igraju stalno skupa valjda ce nekog dobit. Opstanak je cilj , ne uigravas ih za dogodine i ligu šampiona nego da dobiju 5 utakmica protiv zvijezde, Igmana, Tuzle i Goška .
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2024 3:58 pm

ghamaz je napisao/la:
ned jan 21, 2024 3:53 pm
Treba se ugledati na Dinamo.
Dinamo je donio odluku "35+25" kojim će navijači dobiti pravo odlučivanja kada je klupska politika u pitanju.
To znači da će 35 budućih članova Skupštine biti ljudi koje izabere predsjednik kluba, predstavnici sponzora i Grada Zagreba, dok će se 25 preostalih članova birati iz redova navijača.

Također, navijači će dobiti i dva od ukupno 13 mjesta u Izvršnom odboru, a ostale bi birao predsjednik kluba.

Ono što je najbitnije za navijače, kontrolisat će Nadzorni odbor kluba jer će dobiti dva od tri mjesta u tom klupskom tijelu, te će u potpunosti imati nadzor nad radom i cijelom papirologijom u klubu.
Mi navijači smo i najveći krivci ,ovo što prije treba privatizovati pa kome se svidja nek ide na utakmicu a kome ne nek ne ide . Još veceras bih ja sve smijenio dok imamo šanse da izborimo opstanak očigledno ovaj saziv UO nije sazrio da to uradi. Budite pozdravljeni ja se odoh hladiti od muke koju mi nanose iz dana u dan

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija