Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 9:25 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 17, 2024 9:12 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jan 17, 2024 8:27 am
Grbavica1 je napisao/la:
sri jan 17, 2024 7:25 am
Poz raja,
Ne komemtarisem cesto ali redovno pratim. Mi smo sebi dusmani najveci. Ja se ne sjecam perioda da se uvezalo par dana pozitivne price na forumu. Nekad pomislim da nas kone vise cijene od samih nas. Jarane, samo negativa. Ok, nije bajna situacija svi znamo ali Zeljkan da bude i u kantonu ja bi ga volio zivotom. Samo malo pozitive ce promjeniti sve 💙
Nasra se ja. Poz plava raja
Kad vidim da napises Zeljkan bolje onda da i ne pises cesce :)
Nemoj tako. Generalno dosta raje tako tepa.

Mada i meni smeta, kada cujem Zeljkan odmah me asocira na nekog bika na Cevljanovicima...
Nista lose nisam mislio, sala mala.
Vec fakat ruzno zvuci Zeljkan, sto kazes ko neki sa koride :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 9:48 am

Evo i Albin Pelak sa aliexpressa je potpisan i kazete SD ne radi svoj posao. Otimali se ljudi za igracki karton SR8
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 9:49 am

Spali smo na to da dovodimo pitarske otpatke, aferim
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 9:50 am

Grbavica1 je napisao/la:
sri jan 17, 2024 7:25 am
Poz raja,
Ne komemtarisem cesto ali redovno pratim. Mi smo sebi dusmani najveci. Ja se ne sjecam perioda da se uvezalo par dana pozitivne price na forumu. Nekad pomislim da nas kone vise cijene od samih nas. Jarane, samo negativa. Ok, nije bajna situacija svi znamo ali Zeljkan da bude i u kantonu ja bi ga volio zivotom. Samo malo pozitive ce promjeniti sve 💙
Nasra se ja. Poz plava raja
Teško možeš biti pozitivan kada ti stalno neko piša po glavi. Smatram da sam pozitivan i uvijek pokušavam naći nešto dobro, pa čak i za Torabija sam pomislio, hajde možda nešto. Ali kada te popišaju ljudi koji vode našeg Želju po stoti put u godini, e j... ga onda. Smatram da nije više ni do trenera ni do igrača nego do cijele atmosfere u klubu koja je napravljena kada su pojedini (mislim direktno na Bekrića), a ne može me niko uvjeriti u suprotno počeli da se mješaju u Nerminov posao i kada su onda pojedini vidjeli saudijske dolare, pa su mislili možda da će nešto napraviti sa tim i popišali se na posao koji se mukotrpno radio proteklih par godina sa navijačima koji su spašavali klub. Ne kaže se džaba da je atmosfera u klubu sjajna (kada je sjajna) i da se radi dobro. Sada se poje...lo dosta toga i samo možemo očekivati da nam ovi što dođu pojedu još malo đigerice naše i na kraju sezone promjene, od vrha prema dole.
Pozdrav plava braćo
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:00 am

Nema puno veznih slobodnih na tražištu da su bolji od Radovca. Ja sam se nadao Begiću i Kožulju al opet prvi nije toliki trag ostavio u ligi ko Radovac, drugi je baš skup a u nekoj je dubiozi karijere. Opet bi i pored toga volio više njih dvojicu jer će ovog raja uzet na zub poslije par loših poteza...
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:03 am

***** ti Bekricu familiju, ko god se Radovca sjetio da Bog da mu za hljeba falilo. Nije nam bio dovoljan Rustemovic pa smo morali revolverasa dovest.

***** cete od mene i za clansku dobit ove godine, kamo li sta vise.
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:08 am

milanribar je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:00 am
Nema puno veznih slobodnih na tražištu da su bolji od Radovca. Ja sam se nadao Begiću i Kožulju al opet prvi nije toliki trag ostavio u ligi ko Radovac, drugi je baš skup a u nekoj je dubiozi karijere. Opet bi i pored toga volio više njih dvojicu jer će ovog raja uzet na zub poslije par loših poteza...
Ma 100% je naj...bo. Prva loša tekma i oni koji mu nisu spominjali familiju, spominjaće. Generalno nisam za ove transfere, taj igrač, posebno koji je bio kapiten kod gurbeta, ne može svoj maksimum dati nikad. Da smo mi na finansijkom nivou kao ozbiljni klubovi, pa da mu je ugovor masan, rekao bih možda i može dati sve od sebe, a ovako nema šanse.
Ma kome je drago da dođe igrač koji je bio i minutu kod onih uhljupa, nikome !!!
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:10 am

Ama sta fali sto je momak potpisao.. Treba nam vezni hitno, a zimski je rok.. Tezak.. Ako odigra 70% kao u Velezu, mi smo na konju. Sretno
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:17 am

kb80 je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:08 am
milanribar je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:00 am
Nema puno veznih slobodnih na tražištu da su bolji od Radovca. Ja sam se nadao Begiću i Kožulju al opet prvi nije toliki trag ostavio u ligi ko Radovac, drugi je baš skup a u nekoj je dubiozi karijere. Opet bi i pored toga volio više njih dvojicu jer će ovog raja uzet na zub poslije par loših poteza...
Ma 100% je naj...bo. Prva loša tekma i oni koji mu nisu spominjali familiju, spominjaće. Generalno nisam za ove transfere, taj igrač, posebno koji je bio kapiten kod gurbeta, ne može svoj maksimum dati nikad. Da smo mi na finansijkom nivou kao ozbiljni klubovi, pa da mu je ugovor masan, rekao bih možda i može dati sve od sebe, a ovako nema šanse.
Ma kome je drago da dođe igrač koji je bio i minutu kod onih uhljupa, nikome !!!
Da nam treba takav tip igrača treba, da je odvratan bio kod njih jeste. Doduše posvađan je s njihovim navijačima tako da bi moglo da bude dodatnog motiva...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:18 am

Generalno, nadam se da će do početka sezone doći bar 2-3 igrača koji su bolji od ovih što su došli.
Najviše se nadam da će se igrači trgnuti iz te neke letargije i da će igrati bolje nego na kraju polusezone, jer realno to mogu.
Mi sigurno kvalitetom ne zaostajemo za ekipama na sredini tabele.Po mom mišljenju su od nas igrački kvalitetnije semo prve tri ekipe, a sa Veležom smo tu negdje. 8znam da je velež treći, a ne maleni)
Ono što je nama najveći problem je što je zadnjih godina baš fuj atmosfera oko kluba...

A ovo što se tiče članskih, nikako ne razumijem. Ja sam bio član svake godine kada je to bilo moguće. Ne mogu da razumijem razmišljanje da se nekom kao svetiš ako nisi član Želje. Željo je još uvijek, iako to očigledno neko ne bi voljeli, naš klub. Ko to ne vidi tako, i ne treba da bude član.
Članstvo u Želji nije furka, nije iskazivanje podrške ili protesta protiv Uprave, trenera ili igrača. To bi trebalo da bude stvar identiteta. Ja iako sam online uplatio odah prvi dan člansku, sam po istu otišao u prostorije kluba čim sa imao priliku, da ne bi čekao da mi dođe i da smanjim troškove klubu. Meni je jako bitno da to imam u svom novčaniku.
Kao što rekoh, to je za mene stvar identiteta.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:33 am

ublehas je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:18 am
Generalno, nadam se da će do početka sezone doći bar 2-3 igrača koji su bolji od ovih što su došli.
Najviše se nadam da će se igrači trgnuti iz te neke letargije i da će igrati bolje nego na kraju polusezone, jer realno to mogu.
Mi sigurno kvalitetom ne zaostajemo za ekipama na sredini tabele.Po mom mišljenju su od nas igrački kvalitetnije semo prve tri ekipe, a sa Veležom smo tu negdje. 8znam da je velež treći, a ne maleni)
Ono što je nama najveći problem je što je zadnjih godina baš fuj atmosfera oko kluba...

A ovo što se tiče članskih, nikako ne razumijem. Ja sam bio član svake godine kada je to bilo moguće. Ne mogu da razumijem razmišljanje da se nekom kao svetiš ako nisi član Želje. Željo je još uvijek, iako to očigledno neko ne bi voljeli, naš klub. Ko to ne vidi tako, i ne treba da bude član.
Članstvo u Želji nije furka, nije iskazivanje podrške ili protesta protiv Uprave, trenera ili igrača. To bi trebalo da bude stvar identiteta.
Ja iako sam online uplatio odah prvi dan člansku, sam po istu otišao u prostorije kluba čim sa imao priliku, da ne bi čekao da mi dođe i da smanjim troškove klubu. Meni je jako bitno da to imam u svom novčaniku.
Kao što rekoh, to je za mene stvar identiteta.
👍👍
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:38 am

milanribar je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:17 am
kb80 je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:08 am
milanribar je napisao/la:
sri jan 17, 2024 10:00 am
Nema puno veznih slobodnih na tražištu da su bolji od Radovca. Ja sam se nadao Begiću i Kožulju al opet prvi nije toliki trag ostavio u ligi ko Radovac, drugi je baš skup a u nekoj je dubiozi karijere. Opet bi i pored toga volio više njih dvojicu jer će ovog raja uzet na zub poslije par loših poteza...
Ma 100% je naj...bo. Prva loša tekma i oni koji mu nisu spominjali familiju, spominjaće. Generalno nisam za ove transfere, taj igrač, posebno koji je bio kapiten kod gurbeta, ne može svoj maksimum dati nikad. Da smo mi na finansijkom nivou kao ozbiljni klubovi, pa da mu je ugovor masan, rekao bih možda i može dati sve od sebe, a ovako nema šanse.
Ma kome je drago da dođe igrač koji je bio i minutu kod onih uhljupa, nikome !!!
Da nam treba takav tip igrača treba, da je odvratan bio kod njih jeste. Doduše posvađan je s njihovim navijačima tako da bi moglo da bude dodatnog motiva...
Bilo bi dobro, kada je već potpisao da opravda taj potpis. Vidjećemo koliko će nas i čega na kraju koštati :lol: :lol: :lol:

Gospdin ublehaš je ovo sjajno napisao i treba svaki dan lijepiti zbog raje koja misli da će Bekriću ili nekome drugome biti nešto loše ako ne postaneš član.

"A ovo što se tiče članskih, nikako ne razumijem. Ja sam bio član svake godine kada je to bilo moguće. Ne mogu da razumijem razmišljanje da se nekom kao svetiš ako nisi član Želje. Željo je još uvijek, iako to očigledno neko ne bi voljeli, naš klub. Ko to ne vidi tako, i ne treba da bude član.
Članstvo u Želji nije furka, nije iskazivanje podrške ili protesta protiv Uprave, trenera ili igrača. To bi trebalo da bude stvar identiteta."
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:43 am

Cetvrti kapiten ako se ne varam koji smo uzeli od menstrualne fekalije svaki se dobro pokazao i bio i bolji nego kod njih. Pelak i danas navija za nas, neki izjavljuju da se osjecaju kao da kod njih nikada nisu loptu sutnuli....
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:47 am

Vala nek bude ko Pelak i ja zadovoljan.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 10:50 am

U ovom trenutku i u teoriji Samir je za nas ozbiljno pojačanje, ali on to treba u praksi dokazati sto je nama najbitnije.... Uglavnom sretno nama s njim i njemu sa nama, da dogodine makar kup uzmemo :)
Država Željo
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 11:08 am

Ihtijarević, Mirza Mešić,Ćenan,Dudo,Pelak, Radovac. Dobri igrači profesionalno igrali, doprinijeli velikim dijelom za osvajanje titula večina. Nadam se da će i Radovac igrati ok.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 11:27 am

Ndare je napisao/la:
sri jan 17, 2024 11:08 am
Ihtijarević, Mirza Mešić,Ćenan,Dudo,Pelak, Radovac. Dobri igrači profesionalno igrali, doprinijeli velikim dijelom za osvajanje titula večina. Nadam se da će i Radovac igrati ok.
Janjus, Rascic, Emir Hadzic, Bucan, Fejzic, Vazda, Rusmir Cviko takodjer... sve su to igraci koji su nosili oba dresa...

Kemo Alispahic je koliko se sjecam i kao igrac i kao trener bio u oba kluba. :D

Sener Bajramovic je igrao u Zelji, a nakon toga trenirao pitare.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 11:48 am

Iskreno, ja nemam problem sa dolaskom Radovca što je bio pitar. Meni je veći problem što se nije naigrao u drugoj grčkoj ligi, ali eto. Kao što rekoh, nadam se da će doći bar 2-3 bolja igrača od njega.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 12:07 pm

Ako bude na nivou, Radovac je dobar igrač.
Inače, za ekipu koja je 10. od 12 ekipa, prioritet je da ne ispadne iz lige gdje sela igraju, a ne da psujemo majke pitarske.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 17, 2024 12:14 pm

Moramo stvoriti pozitivnu atmosferu a prilika je protiv Zrinjskog pun stadion. Uz dobar rezultat, brzo se mozemo vratiti u mirne vode.
FCŽ

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija