Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6740
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 7:16 am

Dzezvar je napisao/la:
čet jan 04, 2024 7:10 am
rodrigo87 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 6:54 pm
Dzezvar je napisao/la:
sri jan 03, 2024 6:49 pm


Ali su zato posudili svoj novac pred licenciranje,i to 5 dana predpredavanje dokumentacije.
Jbg vam je to isto kao i kada ga blokiras...
Vidi druze, ti si bot. Obicni bot. Mogao si uraditi za grupu u proslosti bilo sta, danas si bot. Nisi clan kluba. Tu sva prica zavrsava. Kada vam neko postavi neka pitanja ili kaze da je protiv Misimovica, vi mu stavite etiketu Amarovca. Ne zelite da shvatite da veliki broj navijaca ne voli nijednog ni drugog. Kada se gleda ko je najveci grobar kluba, vecina ljudi ce ti reci Amar. Ja se slazem sa tim. Medjutim to ne znaci da zelim ovog drugog u klubu. Ovim sto botuju po forumu bi bilo lakse da prestanu mastati o njemu jer da je zelio dosao bi nekada na utakmicu barem. Nije Grbavica na kraj svijeta.
Po cemu sam bot?
Sto sam nnapisao da je s.m. posudio pare za opstanak kluba,jel....naravno poslije tvoje konstatacije o tajkunima.
Strasno sta sve sebi dajete za pravo.To jesam li ja clan kluba ili nisam tebi i bilo kome ovdje na forumu necu dokazivati i pokazivati.A onaj ko vam daje te informacije cini krivicno djelo majstore.
Sta sam uradio za grupu isto tako tebi ni bilo kome necu dokazivati i pokazivati.Zna ko treba da zna i meni je to sasvim dovoljno.

Ma ti si jedan obicni bot hahaha dajte ljudi Jel dosta medjusobnog prepucavanja, ko da nemamo dovoljno problema.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 7:39 am

Bez ikakve reklama hajcanja opet se za 4 dana uclanilo preko 650 ljudi.
J.ebo Upravu obavite svoju duznost produzite clansku.
Zaboli me neka stvar ko je u Upravi, mi volimo Zelju ne Upravu, produzite clansku
Alea iacta est!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:04 am

TheBlue je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:19 pm
Evo trazili smo imena, Kovacevic ih je dao...

I sta cemo sad?

Mi smo jedne pi.cke obicne... i trebamo ispasti iz lige, kada nas mafija vodi, a navijaci sa svih tribina to podrzavaju sutnjom...

Sta nam je sa skupstinom, ima li kakve vanredne sjednice, zar nisu svi istinski zeljovci u njoj???


I da... sretna nam nova godina... nabijem nas na ku.rac sve kolektivno...
Druze mi sebe ne cijenimo, kako onda ocekivati gospodski i fer odnos nekog drugog prema nama.


Nas Amar tuzi mi ga dovedemo opet.
Mekic se slika u bordo duksi na Kosevu, nama kapiten.
Cosic mlati okolo sve lose o klubu i dalje je u klubu.
Kajkut nam je dao gol iz nepostojeceg penala mi ga dovedemo.
Trener Zrinjskog je tad bio Baka i pravio se lud, svadjao s novinarima, mi ga postavimo za trenera.
Rumeni te i zvanicno i nezvanicno sabotira mi ga okujemo u legende i dadnemo da se igra SD i da se uci na nama.
Rustem ode iz kluba ti napises da mu se zahvaljujes na profesionalnom odnosu.
Igrac ne zeli produziti ugovor s nama, laze nas, zavlaci. Mi ga drzimo u igri do kraja, nema veze sto nas levati.
Na pripreme moze doci bilo ko da odrzava formu, valjao nam. Poslije za 2stoje ode u neki klub, a nas odbije ko zadnje levate.


Jos je milion primjera gdje smo ispali jadni i glupi. U normalnom klubu se to ne bi desilo.


Mi nemamo principe i samopostovanje.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet jan 04, 2024 8:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:08 am

Jasno je da je iznosenje je li neko clan Kluba ili nije krsenje zakona. Je li zelite da neko tuzi N.N. lica iz Kluba zbog toga gdje biste vi bili pozvani kao svjedok? I onda se pitamo sto smo gdje jesmo, a neko iz Kluba sa pristupom bazi podataka iznosi podatke o forumasima koji im se ne svidjaju. Kako da bude Zeljo u boljoj situaciji kada se toliko brine sta se prica po brijacnicama, pijaci, forumima?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:14 am

storm_raider je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:08 am
Jasno je da je iznosenje je li neko clan Kluba ili nije krsenje zakona. Je li zelite da neko tuzi N.N. lica iz Kluba zbog toga gdje biste vi bili pozvani kao svjedok? I onda se pitamo sto smo gdje jesmo, a neko iz Kluba sa pristupom bazi podataka iznosi podatke o forumasima koji im se ne svidjaju. Kako da bude Zeljo u boljoj situaciji kada se toliko brine sta se prica po brijacnicama, pijaci, forumima?
Nas izradili arapi, a bas dosta postova jucer o tome kako su Lars i Kruzik levati jer bombaju i sprdaju se.
Ispade to najbitnija stvar
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:25 am

Ovdje pojedincima ocigledno nije bitno sta se pise nego ko pise....
E pa na njihovu veliku zalost pisalo se,pise se i pisat ce se....jbg
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:42 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:14 am
storm_raider je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:08 am
Jasno je da je iznosenje je li neko clan Kluba ili nije krsenje zakona. Je li zelite da neko tuzi N.N. lica iz Kluba zbog toga gdje biste vi bili pozvani kao svjedok? I onda se pitamo sto smo gdje jesmo, a neko iz Kluba sa pristupom bazi podataka iznosi podatke o forumasima koji im se ne svidjaju. Kako da bude Zeljo u boljoj situaciji kada se toliko brine sta se prica po brijacnicama, pijaci, forumima?
Nas izradili arapi, a bas dosta postova jucer o tome kako su Lars i Kruzik levati jer bombaju i sprdaju se.
Ispade to najbitnija stvar
Kruzik i ja smo ti Sapina i Jozake licno :ganja:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 8:43 am

Volio bih znati od 100 ljudi koji rade u klubu (clanovi skupstine i igraci) koliko njih ima clansku kluba.

Vise mi navijaci hajcamo prijatelje i familiju da se uclane nego ljudi koji rade u Klubu.

U januaru bi svima odbio po 20 KM od plate i urucio clansku
Alea iacta est!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 9:37 am

neroazzuro je napisao/la:
čet jan 04, 2024 1:11 am
kvalitet je napisao/la:
čet jan 04, 2024 12:28 am
Hebo vam Jusufbegović komplet familiju!!! Ostavke!!!
Da s babukom opet probamo?
Dosadan si, trebam 100 puta reći da bih volio da završi iza rešetaka? Ili ćemo otvoriti opet tu temu pa da ti opet objasnim zašto sam upućivao kritike Senadu i njegovim ljudima onda, ili si i dalje toliko neinteligentan da ne možeš da shvatiš da se Željin svijet ne dijeli na Amarovce i Misketovce?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 9:53 am

Meni je fascinantno kako skoro pa nikad nemamo neku viziju u izboru trenera, uvijek je to neko gasenje pozara, daj nekog ko je negdje u slicnoj situaciji bio, ako to ne moze daj po treci put nekog ko nas je vec vodio i u tako u krug.

Postujem Kovacevica jer je forsirao ideju sa Basicem, iako sam bio protiv Basica, ali postojala je neka ideja iza njegovog angazmana, sad da li je on uspjesan ili nije i zasto nije, mozemo nagadjati.
Sad ce vjerovatno uskocit neki dezurni vatrogasac, Adzem, Edis ili neko jeftino premijerligasko ime tipa Jusufbegovic, Karacic i slicni. To je tako samo zato jer nemamo hrabrosti i znanja da sami nesto skontamo, nije tu u pitanju ni besparica koliko ova dva faktora.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 10:25 am

Eh da je pokojni Oda ziv pa da nas preuzme. Najljepsi fudbal smo igrali pod njegovom palicom, pravi fudbalski znalac.

Zasto nasi ne pokusaju dovesti Simu Krunica, bolje je rjesenje nego Alihodzic, Alispahic ili Jusufbegovic
Alea iacta est!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 10:31 am

Prozivka planirana za 4 dana mi ni plana, ni trenera, ni igraca nemamo. Pa kakve ublehe bjelosvjetske, ovo nigdje nema. Gosk, Igman i Zvijezda bolje organizovani. Ko ce sloziti ekipu, gdje cemo se pripremiti, protiv koga utakmice igrati? Zavrsit ce nam to sve rumena ubleha.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 10:32 am

Kao što sam ranije govorio mi smo kolektivno pogubljeni. Ne valja nama niko i to je realno.
Bolje Jusufbegović nego Al Torabi, al' realno. Ko zna može li se šta izroditi iz njegovog angažmana. Ali ovdje je moguće da će se i Rumenko aktivirati kao trener, vidjet ćemo razvoj situacije.
Dovest ćemo mi par igrača i opstati u ligi, nije to uopšte upitno, ja se ne sekiram zbog toga, ono što mene muči je što nisam siguran da ćemo nastaviti sa urednim servisiranjem obaveza prema Državi, to je ono što bi nas ponovo restartovalo i vratilo unazad.
Kao što rekoh i ranije imovina je naš uteg i sve dok se ne raspetlja taj dio mi ćemo biti izloženi konstantnim napadima i raznim vanjskim uticajima.

Ko zna šta donosi sutra...
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 10:59 am

Ludvig Leple je napisao/la: Kao što sam ranije govorio mi smo kolektivno pogubljeni. Ne valja nama niko i to je realno.
Bolje Jusufbegović nego Al Torabi, al' realno. Ko zna može li se šta izroditi iz njegovog angažmana. Ali ovdje je moguće da će se i Rumenko aktivirati kao trener, vidjet ćemo razvoj situacije.
Dovest ćemo mi par igrača i opstati u ligi, nije to uopšte upitno, ja se ne sekiram zbog toga, ono što mene muči je što nisam siguran da ćemo nastaviti sa urednim servisiranjem obaveza prema Državi, to je ono što bi nas ponovo restartovalo i vratilo unazad.
Kao što rekoh i ranije imovina je naš uteg i sve dok se ne raspetlja taj dio mi ćemo biti izloženi konstantnim napadima i raznim vanjskim uticajima.

Ko zna šta donosi sutra...
Buduci da su nam prva 3 kola na proljece gotovo sigurna 3 poraza, ne bih rekao da cemo lako pobjeci od borbe za opstanak. Malo sam gledao tabele zadnjih godina i za opstanak je bilo potrebno nekih 35 bodova sto znaci da iz preostalih 12 utakmica moramo izvuci 5-6 pobjeda (15-18 bodova) sto nece biti ni malo lako.

Proljece ce biti zanimljivo pravo, nazalost ne u pozitivnom smislu.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3567
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:12 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:04 am
TheBlue je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:19 pm
Evo trazili smo imena, Kovacevic ih je dao...

I sta cemo sad?

Mi smo jedne pi.cke obicne... i trebamo ispasti iz lige, kada nas mafija vodi, a navijaci sa svih tribina to podrzavaju sutnjom...

Sta nam je sa skupstinom, ima li kakve vanredne sjednice, zar nisu svi istinski zeljovci u njoj???


I da... sretna nam nova godina... nabijem nas na ku.rac sve kolektivno...
Druze mi sebe ne cijenimo, kako onda ocekivati gospodski i fer odnos nekog drugog prema nama.


Nas Amar tuzi mi ga dovedemo opet.
Mekic se slika u bordo duksi na Kosevu, nama kapiten.
Cosic mlati okolo sve lose o klubu i dalje je u klubu.
Kajkut nam je dao gol iz nepostojeceg penala mi ga dovedemo.
Trener Zrinjskog je tad bio Baka i pravio se lud, svadjao s novinarima, mi ga postavimo za trenera.
Rumeni te i zvanicno i nezvanicno sabotira mi ga okujemo u legende i dadnemo da se igra SD i da se uci na nama.
Rustem ode iz kluba ti napises da mu se zahvaljujes na profesionalnom odnosu.
Igrac ne zeli produziti ugovor s nama, laze nas, zavlaci. Mi ga drzimo u igri do kraja, nema veze sto nas levati.
Na pripreme moze doci bilo ko da odrzava formu, valjao nam. Poslije za 2stoje ode u neki klub, a nas odbije ko zadnje levate.


Jos je milion primjera gdje smo ispali jadni i glupi. U normalnom klubu se to ne bi desilo.


Mi nemamo principe i samopostovanje.
100% si upravu
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5137
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:29 am

cipiripi je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:43 am
Volio bih znati od 100 ljudi koji rade u klubu (clanovi skupstine i igraci) koliko njih ima clansku kluba.

Vise mi navijaci hajcamo prijatelje i familiju da se uclane nego ljudi koji rade u Klubu.

U januaru bi svima odbio po 20 KM od plate i urucio clansku
Raja se šprda sa Nedom Turkovićem (nek svako uzme za sebe jel opravdano ili ne) ali eto reče on jednu pametnu.
U klubu ima 60-70 ljudi što u UO, NO, skupštini. On je lupio cifru po 5 milja svaki. Eto ja kažem svaki od njih plavi štit, 100 KM mjesečno.
70x100=7.000 mjesečno
Jel to ne mogu po 100 KM izdvojiti na mjesečnom nivou? Minimum minimuma.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:39 am

Izgleda nista od Haruna Karica a vala i ko ce doci u ovo rasulo
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:44 am

salle86 je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:
čet jan 04, 2024 8:43 am
Volio bih znati od 100 ljudi koji rade u klubu (clanovi skupstine i igraci) koliko njih ima clansku kluba.

Vise mi navijaci hajcamo prijatelje i familiju da se uclane nego ljudi koji rade u Klubu.

U januaru bi svima odbio po 20 KM od plate i urucio clansku
Raja se šprda sa Nedom Turkovićem (nek svako uzme za sebe jel opravdano ili ne) ali eto reče on jednu pametnu.
U klubu ima 60-70 ljudi što u UO, NO, skupštini. On je lupio cifru po 5 milja svaki. Eto ja kažem svaki od njih plavi štit, 100 KM mjesečno.
70x100=7.000 mjesečno
Jel to ne mogu po 100 KM izdvojiti na mjesečnom nivou? Minimum minimuma.
I sta bi rijesio sa tih 7.000 mjesecno? Jos bi onda ljudi se prepirali „jesam ja dao pare da se placa Biber/Turunjanin/Rustem“ i slicno.

Btw vecina ovih sa plavog stita je i dosla preko skupstinara.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:57 am

south side je napisao/la:
čet jan 04, 2024 11:39 am
Izgleda nista od Haruna Karica a vala i ko ce doci u ovo rasulo
Zato sto se ne drzi dogovora.Receno mu je da ce klub placati stan....i nije se ispostovalo
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2024 11:58 am

Nedo Turkovic objasnio sve. Vrijedi pogledati. Ako je neko imao nekih nedoumica.
Grande Miske 💪

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot], salle86, SkenderijaTM87 i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija