Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 6:55 pm

santakuruz je napisao/la:
pon dec 25, 2023 5:49 pm
rodrigo87 je napisao/la:A gdje tacno glumi strogocu klub? Sto je povecao cijene za 2 marke i sto djeca ne mogu besplatno na NAJBOLJU tribinu na stadionu? Sta je tu strogoca? Sto ne moze hrana i pice na stadion? Pa logicno da ne moze jer klub prodaje svoje. To je tako na BILO KOJEM stadionu van ove usrane drzave. To sto mi ovdje nismo navikli ne znaci da je to treniranje strogoce neke.
Ja sam licno sa porodicom isao npr.na utakmicu Intera u Milanu. Najnormalnije smo unijeli vodu, grickalice i sendvice. Sta je meni puno veci problem su uzasno prljave stolice na vecini utakmica. Ne znam da li si bio na prijateljskoj utakmici protiv Tuzla Citija ovo ljeto. Mozes li vjerovati da sam ja brze i jednostavnije izasao sa San Sira na utakmici gdje je bilo 75.000 gledalaca nego sa te utakmice gdje je na istoku bilo mozda oko 1.500 ljudi. To je nedopustivo za nekog ko hoce da naplati dozivljaj gledanja utakmice.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Ne možeš ti to objasniti ljudima izgleda.
Valjda navikli da nas klub gleda ko ovce koje treba šišati a jok ko konzumenta svojih usluga.
Nema ko klub nije izvarao i izdao, sem eto tih "ovaca". Od kojih gledaš crno ispod nokta da uzmeš, dok tamo razne legende stotine hiljada iz kluba iznose
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 7:39 pm

ako su iz kluba na kakvom odmoru to tako ne ide.. predzadnji, a najveci klub u ligi.
nije to ozbiljno, nije im stalo. pare nemaju, a ne sikiraju se.

mozda grijesim, ali nista se ne desava. raskidi su obavezni, mi bez odredjenih igraca necemo biti losiji nego sto smo trenutno.
MIRZA RASCIC
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 7:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:48 pm
Eh cuj Seru dovesti hahahah vodi ga kuci **** te on.

Samo kakve su najave ciscenja bila ja sam kontao da necemo imati ekipe na prozovci :) opet ce nama ekipu ciniti Biber, Alison, Turanjanin i ostali.
Jok eto cekamo pojacanja iz Panate i Dinama :rofl1: Naravno da ce ekipu ciniti ti nabrojani, ko je mislio drugacije zivi u deluziji
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 7:56 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon dec 25, 2023 7:48 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:48 pm
Eh cuj Seru dovesti hahahah vodi ga kuci **** te on.

Samo kakve su najave ciscenja bila ja sam kontao da necemo imati ekipe na prozovci :) opet ce nama ekipu ciniti Biber, Alison, Turanjanin i ostali.
Jok eto cekamo pojacanja iz Panate i Dinama :rofl1: Naravno da ce ekipu ciniti ti nabrojani, ko je mislio drugacije zivi u deluziji
Nisi odavno napisao da ispadamo
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 7:58 pm

salle86 je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:55 pm
santakuruz je napisao/la:
pon dec 25, 2023 5:49 pm
rodrigo87 je napisao/la:A gdje tacno glumi strogocu klub? Sto je povecao cijene za 2 marke i sto djeca ne mogu besplatno na NAJBOLJU tribinu na stadionu? Sta je tu strogoca? Sto ne moze hrana i pice na stadion? Pa logicno da ne moze jer klub prodaje svoje. To je tako na BILO KOJEM stadionu van ove usrane drzave. To sto mi ovdje nismo navikli ne znaci da je to treniranje strogoce neke.
Ja sam licno sa porodicom isao npr.na utakmicu Intera u Milanu. Najnormalnije smo unijeli vodu, grickalice i sendvice. Sta je meni puno veci problem su uzasno prljave stolice na vecini utakmica. Ne znam da li si bio na prijateljskoj utakmici protiv Tuzla Citija ovo ljeto. Mozes li vjerovati da sam ja brze i jednostavnije izasao sa San Sira na utakmici gdje je bilo 75.000 gledalaca nego sa te utakmice gdje je na istoku bilo mozda oko 1.500 ljudi. To je nedopustivo za nekog ko hoce da naplati dozivljaj gledanja utakmice.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Ne možeš ti to objasniti ljudima izgleda.
Valjda navikli da nas klub gleda ko ovce koje treba šišati a jok ko konzumenta svojih usluga.
Nema ko klub nije izvarao i izdao, sem eto tih "ovaca". Od kojih gledaš crno ispod nokta da uzmeš, dok tamo razne legende stotine hiljada iz kluba iznose
Dakle svaka marka koju damo klubu je sisanje ovaca jer pobogu lose igraju. Znaci ako se plasiramo u Ligu prvaka onda mozemo sokove po 20KM prodavati na stadionu? Tom se logikom vodite?
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 8:23 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:23 pm
Sky1 je napisao/la:
pon dec 25, 2023 5:51 pm
slika

slika
Pa zavrsava dug sta hocete 😂😂 jel Husara fino napisao.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 8:37 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon dec 25, 2023 7:48 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:48 pm
Eh cuj Seru dovesti hahahah vodi ga kuci **** te on.

Samo kakve su najave ciscenja bila ja sam kontao da necemo imati ekipe na prozovci :) opet ce nama ekipu ciniti Biber, Alison, Turanjanin i ostali.
Jok eto cekamo pojacanja iz Panate i Dinama :rofl1: Naravno da ce ekipu ciniti ti nabrojani, ko je mislio drugacije zivi u deluziji
Ako nam je Sero pojačanje daj da se dostojanstveno oprostiomood lige. Uostalom nema šanse da od govneta i jedan igrač zaigra u Želji ko god bio direktor.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 8:50 pm

Smecara Husarica najvise i boli sto njemu i nijednom njegovog igracu nije dozvoljen dolazak u nas klub , zato ovoliko i sere , ako mu je Sero toliko dobar nek ga dadne braci iz Zrinjskog . Pokusaj od menadžera
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 8:58 pm

Armin Hodžić mladji ga zabi Bešiktašu, kakvu smo igračinu imali nismo bili ni svjesni.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 10:55 pm

rodrigo87 je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
pon dec 25, 2023 6:55 pm
santakuruz je napisao/la:
pon dec 25, 2023 5:49 pm
Ja sam licno sa porodicom isao npr.na utakmicu Intera u Milanu. Najnormalnije smo unijeli vodu, grickalice i sendvice. Sta je meni puno veci problem su uzasno prljave stolice na vecini utakmica. Ne znam da li si bio na prijateljskoj utakmici protiv Tuzla Citija ovo ljeto. Mozes li vjerovati da sam ja brze i jednostavnije izasao sa San Sira na utakmici gdje je bilo 75.000 gledalaca nego sa te utakmice gdje je na istoku bilo mozda oko 1.500 ljudi. To je nedopustivo za nekog ko hoce da naplati dozivljaj gledanja utakmice.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Ne možeš ti to objasniti ljudima izgleda.
Valjda navikli da nas klub gleda ko ovce koje treba šišati a jok ko konzumenta svojih usluga.
Nema ko klub nije izvarao i izdao, sem eto tih "ovaca". Od kojih gledaš crno ispod nokta da uzmeš, dok tamo razne legende stotine hiljada iz kluba iznose
Dakle svaka marka koju damo klubu je sisanje ovaca jer pobogu lose igraju. Znaci ako se plasiramo u Ligu prvaka onda mozemo sokove po 20KM prodavati na stadionu? Tom se logikom vodite?
Nije sisanje ovaca ako das klubu koju marku. Sisanje ovaca je ako za tu marku ne dobijes nista zauzvrat. Ne moze klub zivjeti samo od par hiljada ljudi koji vole klub. Klub ima proizvod koji plasira na trziste. Ako hoces da profitiras i zaradjujes, to mora biti vrhunski proizvod ili barem tako izbrendiran. Nije problem dovuci na stadion onih par hiljada stalnih, koji dolaze iz ljubavi ali Zelji treba i onih ostalih 7-8 hiljada koje realno mozes imati na 4 od 5 utakmica ali se za njih moras potruditi. Coca-Colu kupi mozda 10% ljudi jer je voli. Ostalih 90% je kupi jer te je Coca-Cola "natjerala". Sta mislis koji su kupci Coca-Coli vazniji? Ovih 10% sto bi je svakako kupili ili ovih 90% za koje se izbore?

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 11:22 pm

Strašan intervju. Sramota Želje “institucije” je dovest trenera sa kojim se krene u vracanje dugova, izbori evropa lose krene i da otkaz. To je sramota i nista vise. A najgore od svega je da se zna da je sve to zbog prodaje najboljih igraca, katastrofalnog prelaznog roka, preloseg gostujucog sudenja i da se na sve suti i otkaz dobije trener koji je dovedem da sistemski i polako gradi Zelju. Sramota.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 25, 2023 11:25 pm

Zaki87 je napisao/la:
pon dec 25, 2023 11:22 pm
Strašan intervju. Sramota Želje “institucije” je dovest trenera sa kojim se krene u vracanje dugova, izbori evropa lose krene i da otkaz. To je sramota i nista vise. A najgore od svega je da se zna da je sve to zbog prodaje najboljih igraca, katastrofalnog prelaznog roka, preloseg gostujucog sudenja i da se na sve suti i otkaz dobije trener koji je dovedem da sistemski i polako gradi Zelju. Sramota.
Klub ga zavalio, odnosno njega je Bekric pustio niz vodu.
Prevelika je mahala u klub i nikada mi necemo izaci iz ovog belaja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 1:20 am

Nermin Basic manijak do kraja!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 6:39 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 25, 2023 11:25 pm
Zaki87 je napisao/la:
pon dec 25, 2023 11:22 pm
Strašan intervju. Sramota Želje “institucije” je dovest trenera sa kojim se krene u vracanje dugova, izbori evropa lose krene i da otkaz. To je sramota i nista vise. A najgore od svega je da se zna da je sve to zbog prodaje najboljih igraca, katastrofalnog prelaznog roka, preloseg gostujucog sudenja i da se na sve suti i otkaz dobije trener koji je dovedem da sistemski i polako gradi Zelju. Sramota.
Klub ga zavalio, odnosno njega je Bekric pustio niz vodu.
Prevelika je mahala u klub i nikada mi necemo izaci iz ovog belaja.
Sramotimo sami sebe, javno iznosimo informacije da vracamo dugove i stabilizujemo se, bekric izjavljuje da nam hodzic i santos ostaju , da su potpisali ugovor, podrzavamo trenera nakon ponudene ostavke. Sve slazemo, pogazimo svoju rijec i niko ne odgovara za to osim trenera i sve ide beskonacno u krug. Nikad ovdje kraja nema.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 7:31 am

Izgleda ce i ova kafa sa Santosom ispast predstava za javnost, novi as iz rukava prokislog.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 8:31 am

A jbg mahala...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 10:15 am

cikazubo je napisao/la:
uto dec 26, 2023 7:31 am
Izgleda ce i ova kafa sa Santosom ispast predstava za javnost, novi as iz rukava prokislog.
Seoska varalica
Grande Miske 💪
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 11:18 am

Nista mi naucili nismo , pripreme za 10 tak dana kod nas se nista ne zna
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 11:26 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto dec 26, 2023 11:18 am
Nista mi naucili nismo , pripreme za 10 tak dana kod nas se nista ne zna
Zbog finansijskog fair playa imamo zabranu transfera do 1.1.2024. Tek poslije nove godine ćemo aktivno krenut, možda dovedemo čak i igrača sa lijevom i desnom nogom 🤣

Bit će teško što bi naš vrli SD rekao.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2023 11:37 am

Mehmedović kod malenih, realno za naše standarnde je to slabo, mi ćemo ove iz lige petice da dovodimo, samo dok NG prodje, ide ludilo 😀

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija