Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 6:07 pm

Kad je god zatrebalo da se pomogne navijaci, koliko je ko mogao,alu u globalu su to mangupski odradili.... Nekako mislim da je vrijeme da se odradi na neki način mangupski i ova naredna polusezona. To bi podrazumijevalo da klub ne dobije niti jednu jedinu marku kazne zbog navijaca.... Ako smo znali i mogli onakav spektakl za 100 god napraviti, ako smo postali generalni sponzori kluba, ako smo nezapamćenu atmosferu oko kluba napravili za vrijeme euro takmičenja, ako smo pravilili i imali najveće zastave na tribinama, najveći dres, ako smo skoro sami sebi tribinu napravili.... Sta fali da sebi zadamo zadacu da u narodnoj god klub ne kaznjavaju zbog nas.... To bi bilo bas mangupski!!!
Država Željo
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 6:37 pm

Evo i Savez potpisao ugovor sa SAFF. Znači ostajemo u ligi :djavo:
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 7:46 pm

blueheart je napisao/la:
pet dec 22, 2023 6:07 pm
Kad je god zatrebalo da se pomogne navijaci, koliko je ko mogao,alu u globalu su to mangupski odradili.... Nekako mislim da je vrijeme da se odradi na neki način mangupski i ova naredna polusezona. To bi podrazumijevalo da klub ne dobije niti jednu jedinu marku kazne zbog navijaca.... Ako smo znali i mogli onakav spektakl za 100 god napraviti, ako smo postali generalni sponzori kluba, ako smo nezapamćenu atmosferu oko kluba napravili za vrijeme euro takmičenja, ako smo pravilili i imali najveće zastave na tribinama, najveći dres, ako smo skoro sami sebi tribinu napravili.... Sta fali da sebi zadamo zadacu da u narodnoj god klub ne kaznjavaju zbog nas.... To bi bilo bas mangupski!!!
Ma kakvi navijači i tribina, mi jesmo dali mali doprinos ali zahvaljujući tadašnjoj veoma vrijednoj Upravi tribina je napravljena. Kad god su nešto navijači uradili bilo je zbog povjerenja u ljude u klubu i ljubav prema Želji.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 8:53 pm

alenmesanovic je napisao/la:
pet dec 22, 2023 3:59 pm
kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 3:50 pm
Ma meni i dalje nije jasno kako smo postali jedini klub u koji su ušli Arapi, a da nisu istovremeno ušle arapske pare, umjetnici pregovaranja…

Evo NFSBiH i FS Saudije potpisali nekakav memorandum, ako čitam dobro između redova, Saudijci će finansirati dijelom neke projekte da bi se njihovi mogli pripremati u TC u Zenici.
Imaš li još koju pametnu? Da čujemo i to. Pare će doći, na koji način, to ćeš vidjeti. Lp.
Pitaš na pogrešnoj adresi Alene 😂 zna ovaj šta piše godinama, ponaša se kao svekrva u kući, non stop kako mu nema Amara traži da mu se lafo nešto objašnjava ( i kad je bio Vukotic, Misimovic, Bajrićka-Uzunovicka, Kovacevic itd a kad je brkati tu, onda idu teze za opravdavanje istog. Sve prije i poslije brkatog njemu nisu "jasne stvari", pa onda stavlja hipoteze, varijable i izražava sumnje na sve moguće i nemoguće 😂
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:03 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pet dec 22, 2023 8:53 pm
alenmesanovic je napisao/la:
pet dec 22, 2023 3:59 pm
kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 3:50 pm
Ma meni i dalje nije jasno kako smo postali jedini klub u koji su ušli Arapi, a da nisu istovremeno ušle arapske pare, umjetnici pregovaranja…

Evo NFSBiH i FS Saudije potpisali nekakav memorandum, ako čitam dobro između redova, Saudijci će finansirati dijelom neke projekte da bi se njihovi mogli pripremati u TC u Zenici.
Imaš li još koju pametnu? Da čujemo i to. Pare će doći, na koji način, to ćeš vidjeti. Lp.
Pitaš na pogrešnoj adresi Alene 😂 zna ovaj šta piše godinama, ponaša se kao svekrva u kući, non stop kako mu nema Amara traži da mu se lafo nešto objašnjava ( i kad je bio Vukotic, Misimovic, Bajrićka-Uzunovicka, Kovacevic itd a kad je brkati tu, onda idu teze za opravdavanje istog. Sve prije i poslije brkatog njemu nisu "jasne stvari", pa onda stavlja hipoteze, varijable i izražava sumnje na sve moguće i nemoguće 😂
Neću se ponavljati, ali kratko ću reći da ja bar za razliku od vas imam svoje stavove, ne ulizujem se nikome da bih dobio neke info, ne branim nikoga kao člana familije, ocjenjujem na osnovu urađenog, ne prejudiciram, da, sumnjam u sve i svašta nakon "dana pobjede" itd. A administracija bi napokon trebala reagovati na uvrede i svođenje rasprava na lični nivo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:05 pm

Ne znam al imam osjećaj da Željezničar za kojeg znamo i za kojeg smo počeli navijati zbog svega što jeste jednostavno prestaje da postoji i srozava se na najniže grane. Jebm porodice svima usta koji su ga do ovoga doveli, da jedan Željezničar bude u zoni ispadanja u ovoj kukuruz ligi, da Željezničar u svom rosteru ima više invalida nego igrača, da na Željezničaru četničine iz krmetnjaka i konjušari sa prodanim balijama šilje ***** na NAJVEĆEM klubu u državi. Da se nama šprdaju vicine kurvice s kobilje glave.
Željezničar i ovako ranjen je najveći klub sa najvećom bazom navijača i to dovoljno govori o njemu ali dokle će to tako biti...ne bih rekao još dugo. Još jednom svima koji su ovaj klub za koji živim i navijam otkad znam za sebe sveli na ove grane jebemm najmilije i najdraže.
Samo se nadam da će ovo s ovim Arapima uspjeti i da će Željezničar opet biti onaj naš Željezničar kakvog ga znamo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5143
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:19 pm

Ne podržavam nasilje, ali RA reagova kako reagova nakon par krađa protiv njih.
Nas godinama jebu, ne vade. Više se ni ne bunimo.
Logično kad se vidi da se nešto može, onda se i radi.
I na svim poljima tako, savez, sudije, igrači, raznorazni menadžerčići, prevaranti itd itd
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:29 pm

kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:03 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pet dec 22, 2023 8:53 pm
alenmesanovic je napisao/la:
pet dec 22, 2023 3:59 pm

Imaš li još koju pametnu? Da čujemo i to. Pare će doći, na koji način, to ćeš vidjeti. Lp.
Pitaš na pogrešnoj adresi Alene 😂 zna ovaj šta piše godinama, ponaša se kao svekrva u kući, non stop kako mu nema Amara traži da mu se lafo nešto objašnjava ( i kad je bio Vukotic, Misimovic, Bajrićka-Uzunovicka, Kovacevic itd a kad je brkati tu, onda idu teze za opravdavanje istog. Sve prije i poslije brkatog njemu nisu "jasne stvari", pa onda stavlja hipoteze, varijable i izražava sumnje na sve moguće i nemoguće 😂
Neću se ponavljati, ali kratko ću reći da ja bar za razliku od vas imam svoje stavove, ne ulizujem se nikome da bih dobio neke info, ne branim nikoga kao člana familije, ocjenjujem na osnovu urađenog, ne prejudiciram, da, sumnjam u sve i svašta nakon "dana pobjede" itd. A administracija bi napokon trebala reagovati na uvrede i svođenje rasprava na lični nivo.
Tvoji stavovi mijenjaju se sukladno ljudima i politikama u klubu, kako podobni vjetrovi krenu tako i ti, molim te zaobiđi nas moralisanja i veličanja samog sebe kako si ti tobože konstantan u procjenama, da ne izražavaš SUMNJU u sve i svašta , pa bolan čuješ li ti sam sebe, ti si na svaki potez sumnjicav i postavis hipoteticke teze plus manipulacije koje dovode do bespotrebnih rasprava gdje tebi pojedinci pokusavaju objasniti banalne stvari jer eto ti trubis u kontru. Priznajem jedino nisi bio sumnjicav bio od perioda 2018 pa do skoro kraja vladavine šampanjac ekipe, tek si uvidjevsi na kraju šta slijedi promijenio priču.

Šta bi tačno administracija trebala reagovati, na šta tačno, ko te i čime vrijeđa? Ne pravi od sebe ponovno žrtvu i ne manipuliši, nema potrebe, kakav lični nivo, ne poznajem te lično ali jasno je šta godinama pokušavaš svojim pisanjem i za čije interese si nekad poslužio.

I opet ti ponavljam, ne morališi, zadnji si od nekolicine koji bi to trebao raditi, mada može forum je javan prostor, samo onda nemoj od sebe praviti žrtvu, ispadaš smiješan
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:40 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:29 pm
kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:03 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pet dec 22, 2023 8:53 pm

Pitaš na pogrešnoj adresi Alene 😂 zna ovaj šta piše godinama, ponaša se kao svekrva u kući, non stop kako mu nema Amara traži da mu se lafo nešto objašnjava ( i kad je bio Vukotic, Misimovic, Bajrićka-Uzunovicka, Kovacevic itd a kad je brkati tu, onda idu teze za opravdavanje istog. Sve prije i poslije brkatog njemu nisu "jasne stvari", pa onda stavlja hipoteze, varijable i izražava sumnje na sve moguće i nemoguće 😂
Neću se ponavljati, ali kratko ću reći da ja bar za razliku od vas imam svoje stavove, ne ulizujem se nikome da bih dobio neke info, ne branim nikoga kao člana familije, ocjenjujem na osnovu urađenog, ne prejudiciram, da, sumnjam u sve i svašta nakon "dana pobjede" itd. A administracija bi napokon trebala reagovati na uvrede i svođenje rasprava na lični nivo.
Tvoji stavovi mijenjaju se sukladno ljudima i politikama u klubu, kako podobni vjetrovi krenu tako i ti, molim te zaobiđi nas moralisanja i veličanja samog sebe kako si ti tobože konstantan u procjenama, da ne izražavaš SUMNJU u sve i svašta , pa bolan čuješ li ti sam sebe, ti si na svaki potez sumnjicav i postavis hipoteticke teze plus manipulacije koje dovode do bespotrebnih rasprava gdje tebi pojedinci pokusavaju objasniti banalne stvari jer eto ti trubis u kontru. Priznajem jedino nisi bio sumnjicav bio od perioda 2018 pa do skoro kraja vladavine šampanjac ekipe, tek si uvidjevsi na kraju šta slijedi promijenio priču.

Šta bi tačno administracija trebala reagovati, na šta tačno, ko te i čime vrijeđa? Ne pravi od sebe ponovno žrtvu i ne manipuliši, nema potrebe, kakav lični nivo, ne poznajem te lično ali jasno je šta godinama pokušavaš svojim pisanjem i za čije interese si nekad poslužio.

I opet ti ponavljam, ne morališi, zadnji si od nekolicine koji bi to trebao raditi, mada može forum je javan prostor, samo onda nemoj od sebe praviti žrtvu, ispadaš smiješan
Svaka čast, zaradio si petobu, javi se u klub
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:46 pm

kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:40 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:29 pm
kvalitet je napisao/la:
pet dec 22, 2023 11:03 pm


Neću se ponavljati, ali kratko ću reći da ja bar za razliku od vas imam svoje stavove, ne ulizujem se nikome da bih dobio neke info, ne branim nikoga kao člana familije, ocjenjujem na osnovu urađenog, ne prejudiciram, da, sumnjam u sve i svašta nakon "dana pobjede" itd. A administracija bi napokon trebala reagovati na uvrede i svođenje rasprava na lični nivo.
Tvoji stavovi mijenjaju se sukladno ljudima i politikama u klubu, kako podobni vjetrovi krenu tako i ti, molim te zaobiđi nas moralisanja i veličanja samog sebe kako si ti tobože konstantan u procjenama, da ne izražavaš SUMNJU u sve i svašta , pa bolan čuješ li ti sam sebe, ti si na svaki potez sumnjicav i postavis hipoteticke teze plus manipulacije koje dovode do bespotrebnih rasprava gdje tebi pojedinci pokusavaju objasniti banalne stvari jer eto ti trubis u kontru. Priznajem jedino nisi bio sumnjicav bio od perioda 2018 pa do skoro kraja vladavine šampanjac ekipe, tek si uvidjevsi na kraju šta slijedi promijenio priču.

Šta bi tačno administracija trebala reagovati, na šta tačno, ko te i čime vrijeđa? Ne pravi od sebe ponovno žrtvu i ne manipuliši, nema potrebe, kakav lični nivo, ne poznajem te lično ali jasno je šta godinama pokušavaš svojim pisanjem i za čije interese si nekad poslužio.

I opet ti ponavljam, ne morališi, zadnji si od nekolicine koji bi to trebao raditi, mada može forum je javan prostor, samo onda nemoj od sebe praviti žrtvu, ispadaš smiješan
Svaka čast, zaradio si petobu, javi se u klub
Hoću, uvijek ste tvrdili da primamo petobe u naturi od faksa pa do raznoraznih natura dnevnica, sutra ujutro ću se javiti u klub da mi za petobu naspu arapske nafte, trebat će mi za motokultivatora, jer ipak treba radnička klasa frezat plastenik.

Pozdrav 🫡😀
 
Avatar
salle86
Postovi: 5143
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2023 11:28 am

Jel istina da smo odbili učešće u Super Ligi 😡
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2023 11:53 am

salle86 je napisao/la:
sub dec 23, 2023 11:28 am
Jel istina da smo odbili učešće u Super Ligi 😡
Hahahaa dobar dobar :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2023 4:00 pm

Pročepilooo... velika pobjeda na Hasetovom turniru.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 10:47 am

Čemu tišina?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 11:02 am

Med i mlijeko sve....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 11:03 am

Zatisje desava li se ista,ima li pojacanja i na vidiku ?
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 11:04 am

alenmesanovic je napisao/la:
ned dec 24, 2023 10:47 am
Čemu tišina?
Cekamo arapska pojacanja
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 12:01 pm

slika
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 12:08 pm

Kakvo zatišije? Štila se oženio, pjevala se Grbavica, Željo reda pobjede na Hasetovom turniru, Uprava na odmoru, Bekrić traži pojačanja, pa šta biste vi više iskreno 😀
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 24, 2023 12:12 pm

LARSSON je napisao/la:
ned dec 24, 2023 12:01 pm
slika
Baci je Larse, nisi odavno :D

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], SamoNapad i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija