Moderator/ica: storm_raider

 
svabo
Postovi: 115
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:02 am

Saopštenje FK Željezničar: Obnova tima je prioritet 🔵⚪

Poštovani članovi, navijači, dragi prijatelji Kluba,

Iza nas je razočaravajuća polusezona u domaćim takmičenjima, obilježena serijama poraza i zabrinjavajućom neefikasnošću naše ekipe. Razumijemo vaše razočaranje, jer ga duboko osjećamo i mi. Naš angažman u Klubu nije samo profesionalna obaveza, već i lična strast i ljubav koja nas životno određuje. Rukovodeći Klubom sa bogatom historijom i tradicijom, svjesni smo odgovornosti koju nosimo.

Nakon uspješnih nastupa u pretkolima Konferencijske lige i uspješnom početku prvenstva pobjedom i dobrom igrom nad trenutno ubjedljivo prvoplasiranim Borcem iz Banja Luke, vjerovali smo da je tim na pravom putu da ove sezone ostvari rezultate koji bi odrazili pozitivan trend organizacione i finansijske stabilizacije Kluba. Ipak, prikazane igre i ostvareni rezultati daleko su od naših očekivanja i renomea Kluba.

U protekle dvije i po godine suočavamo se s brojnim izazovima, prije svega finansijske prirode, i želimo da budete potpuno svjesni situacije u kojoj se nalazimo. Ipak, i pored istrajanja na finansijskoj stabilizaciji, svjesni smo ozbiljnosti situacije te ćemo tokom zimske pauze poduzeti hitne i neophodne korake na rekonstrukciji rostera i dovođenju igračkih pojačanja kako bi ekipa bila bitno konkurentnija tokom proljetne polusezone. Ove aktivnosti, istovremeno, uključuju angažman sportskog direktora te stavljanje u funkciju saradnje sa Fudbalskim savezom Saudijske Arabije (SAFF) na dovođenju ciljanih pojačanja, kao i raskide ugovora sa igračima koji nisu zadovoljili kriterije našeg Kluba.

Vaša podrška, kao i do sada, bit će ključni faktor za izlazak iz ove krize.

Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:03 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
uto dec 19, 2023 9:09 am
Blueworld21 je napisao/la:
uto dec 19, 2023 8:54 am
Pa nista nastavljamo sami. S obzirom kako smo docekali sve ovo ja da sam oni bi vec sad odustao i reko eto vam pa se sami yebite. Ode ovaj mi dovedemo Nedima i ruze procvjetaju. Mi bi da nam plate igrace strucni stab koji sigurno nikad strucniji necemo imati u smislu pomocnika, da nam daju jos para i da im mi yebemo mater sto su svog trenera doveli. Aferim zaista.
pa zato i jest sporazum do kraja sezone, da vide kako ćemo se ponašati prema njima
Na kraju sezone mi mozemo biti drugoligasi.

Kvaka je u sporazumu koji smo potpisali. Ako postoji opcija da ovaj MORA biti trener do kraja sezone zbog tog Ugovora onda smo mi na "tankom ledu". Neka zareda par losih rezultata raja ce "traziti glave" a ti ga MOZDA ne mozes otpustiti zbog sporazuma koji si potpisao.

Nase je da se strpimo jos 20-tak dana do pocetka priprema pa ce nam se sve samo kazati sta mozemo ocekivat.
Ono sto meni ne ulijeva nadu jesto sto se ovaj trener jos nije adaptirao na nasu ligu, a to puno znaci. Mozes ti biti Murinjo ali kada vidis terene i sudije sve taktike i strucnosti padaju u vodu
Alea iacta est!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:06 am

E jbg, ostade rumena ubleha da nam dovodi igrace, bar tako klub napisa. Kakav cirkus.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:12 am

flux je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:06 am
E jbg, ostade rumena ubleha da nam dovodi igrace, bar tako klub napisa. Kakav cirkus.
Bas me zanima zbog koga i zbog čega je on nedodirljiv ? Jer ocito ne smiju da ga otjeraju
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:16 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:12 am
flux je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:06 am
E jbg, ostade rumena ubleha da nam dovodi igrace, bar tako klub napisa. Kakav cirkus.
Bas me zanima zbog koga i zbog čega je on nedodirljiv ? Jer ocito ne smiju da ga otjeraju
Mozda je prevario arape pa vidjeli potencijal u njemu :rofl:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:28 am

ostaje nada da ce neko mnogo strucniji i ozbiljniji voditi glavnu rijec a da ce Samir biti tu na raspolaganju ako treba kome kakav smjestaj naci.... ali kako god, ako ne nafataju ozbiljne love nece biti ni ozbiljnijih igraca ko god da pregovara....
Država Željo
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:32 am

Posto debili iz kluba citaju forume, nek se zapitaju kako ljudi s foruma znaju bolje od njih o mahalanju i ljudskim kvalitetima naseg vrlog sportskog direktora.

U normalnom klubu bi letio permanentno. Ali mi odavno nismo ozbiljan klub. Klub koji je taoc mahalaca i klosara.

A da ne pricamo o sposobnosti kao SD, gdje je skupio najgoru ekipu ikad.
Javni nastupi gdje laze navijace o produzenjima. Razni podkasti i presica gdje jedno prica pa radi drugo i dovodi Rustema i ekipu.

Sami sebi ste krivi, **** vas rumeni klaun 🤡
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:32 am

Blueworld21 je napisao/la:
uto dec 19, 2023 9:12 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
Blueworld21 je napisao/la:
uto dec 19, 2023 8:54 am
Pa nista nastavljamo sami. S obzirom kako smo docekali sve ovo ja da sam oni bi vec sad odustao i reko eto vam pa se sami yebite. Ode ovaj mi dovedemo Nedima i ruze procvjetaju. Mi bi da nam plate igrace strucni stab koji sigurno nikad strucniji necemo imati u smislu pomocnika, da nam daju jos para i da im mi yebemo mater sto su svog trenera doveli. Aferim zaista.
pa zato i jest sporazum do kraja sezone, da vide kako ćemo se ponašati prema njima
Pokazali smo vec sve kakvi smo. Gluho bilo. A ovi sto pljuju prvi bi trcali u zagrljaj kad bi okrenulo na bolje. Nego im vatra nemaju pristupa mahale nicega, jos ako se rastjera ovo sve tad ce tek biti kuknjava


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tu se sa tobom slazem, mahala nas pokopa. Podrska ovim procesima u Klubu, a vidjecemo kako ce ici. Neka bude za Zelju najbolje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:33 am

svabo je napisao/la:
uto dec 19, 2023 9:48 am
Dok god ovi smetljari sa gg.ba svakodnevno postavljaju pitanja o treneru ja ga podržavam.

A da dosad nikog nije impresionirao i to je tačno. A i da radi sa balvanima i to je tačno.
Hajde neka prodje pripreme prvo, pa onda suditi o njegovim rezultatima, mislim da je to jedino posteno. Najlakse je pljuvati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:34 am

Podrška Upravnom odboru kluba na čelu sa predsjednikom kluba Jusufom Tanovićem i direktoricom kluba Amirom Bajrović Junuzović!

Jasno je svima odakle udaraju novi udari, zasvirala je ponovo "violina" sa svojim botovima, samo ispratite komentare i medije, otrovne strelice su jasno uperene na one koji su sklopili dogovor sa saudijskim ministarstvom sporta.

Mahala je zavrnuta, stegao se obruč i glavni žohari građevinske mafije su počeli da izlaze na površinu, sada je na Upravnim strukturama kluba da jače nego ikad krenu raditi, podršku velike većine navijača imaju, to sigurno moraju da znaju!
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:42 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:34 am
Podrška Upravnom odboru kluba na čelu sa predsjednikom kluba Jusufom Tanovićem i direktoricom kluba Amirom Bajrović Junuzović!

Jasno je svima odakle udaraju novi udari, zasvirala je ponovo "violina" sa svojim botovima, samo ispratite komentare i medije, otrovne strelice su jasno uperene na one koji su sklopili dogovor sa saudijskim ministarstvom sporta.

Mahala je zavrnuta, stegao se obruč i glavni žohari građevinske mafije su počeli da izlaze na površinu, sada je na Upravnim strukturama kluba da jače nego ikad krenu raditi, podršku velike većine navijača imaju, to sigurno moraju da znaju!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Vidim stitis nadobudnu Amiru koja svako malo ide na kojekakva putovanja konferencije i sl. A nije u stanju biti na celu administracije. Pogotovo sto minira imenovanje generalnog sekretara. Bravo, bravo!!!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:47 am

Ovo sve je preslo u mnogo komplikovanu situaciju, nadam se da ce izac na dobro.
FCŽ
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 10:47 am

kemo je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:42 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:34 am
Podrška Upravnom odboru kluba na čelu sa predsjednikom kluba Jusufom Tanovićem i direktoricom kluba Amirom Bajrović Junuzović!

Jasno je svima odakle udaraju novi udari, zasvirala je ponovo "violina" sa svojim botovima, samo ispratite komentare i medije, otrovne strelice su jasno uperene na one koji su sklopili dogovor sa saudijskim ministarstvom sporta.

Mahala je zavrnuta, stegao se obruč i glavni žohari građevinske mafije su počeli da izlaze na površinu, sada je na Upravnim strukturama kluba da jače nego ikad krenu raditi, podršku velike većine navijača imaju, to sigurno moraju da znaju!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Vidim stitis nadobudnu Amiru koja svako malo ide na kojekakva putovanja konferencije i sl. A nije u stanju biti na celu administracije. Pogotovo sto minira imenovanje generalnog sekretara. Bravo, bravo!!!
A zasto je ona glavni krivac, mozes li objasniti, ali argumentovano i sa smislom, a ne kao Violina sitni pijun
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:01 am

Bolje da nisu nista pisali nego ovo. Manite se saopstenja i tjerajte igrace kojima se ne igra i pripremajte se kako umijete i znate da se ne dovedemo u borbu za opstanak. Buduci da su nam prva 3 kola na proljece Zrinjski, Siroki i pitari veoma lahko bi se moglo desit da se fakat borimo za opstanak.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:02 am

💙
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:06 am

Svako pola godine mijenjamo strategiju. Prvo mladi igraci, pa onda vracanje dugova, pa izgradnja stadiona, pa rekonstrukcija ekipe.
I onda u krug.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5138
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:22 am

Nama je vazda kriv neko drugi. Ne sporim da dušmana ima, i onih koji gledaju lični sitni interes. Ali prije svega, počisti oko sebe, kreni od sebe pa onda gledaj druge.
Ali jok, mi vazda upiremo prste u druge, a neke minimalne stvari ne rješavamo, nešto što bi mogao riješiti bilo ko' ko to zaista i želi. (Primjer recimo samo izlaz sa utakmice na sjeveru.) More je takvih malih problemčića koji su se nakamarali, i dok se mi "bavimo" rješavanjem velikih problema, ovih malih 10 postane jedan veliki.
Igrači nam se tuku na treningu, lažiraju povrede, derneče do zore pa na utakmicu. Itd itd
Živim za dan kad će neko sjesti i napisati bilo kakav pravilnik ponašanja za SVE U KLUBU i odrediti sankcije za nepoštovanje kluba koji im hljeb daje. A da bi se to desilo, opet moraš imati kakva takva sredstva koja će biti redovna, i moraš ono što obećaš ispuniti, da bi sutra mogao i kazniti one koji krše klupsku disciplinu. Tako da nama trenutno ne bi puno značilo ni da je Klop umjesto Saudijca na klupi jer ovo je jedna od najgorih liga i europi i ne treba neko aman zaman znanje da bi makar se eto borio za europu. Spremi igrače da mogu trčati, nek svaki igrač zna šta je njegov posao i "lagano". Bez izmišljanja tople vode
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:27 am

cipiripi je napisao/la:
uto dec 19, 2023 10:03 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
uto dec 19, 2023 9:09 am
Blueworld21 je napisao/la:
uto dec 19, 2023 8:54 am
Pa nista nastavljamo sami. S obzirom kako smo docekali sve ovo ja da sam oni bi vec sad odustao i reko eto vam pa se sami yebite. Ode ovaj mi dovedemo Nedima i ruze procvjetaju. Mi bi da nam plate igrace strucni stab koji sigurno nikad strucniji necemo imati u smislu pomocnika, da nam daju jos para i da im mi yebemo mater sto su svog trenera doveli. Aferim zaista.
pa zato i jest sporazum do kraja sezone, da vide kako ćemo se ponašati prema njima
Na kraju sezone mi mozemo biti drugoligasi.

Kvaka je u sporazumu koji smo potpisali. Ako postoji opcija da ovaj MORA biti trener do kraja sezone zbog tog Ugovora onda smo mi na "tankom ledu". Neka zareda par losih rezultata raja ce "traziti glave" a ti ga MOZDA ne mozes otpustiti zbog sporazuma koji si potpisao.

Nase je da se strpimo jos 20-tak dana do pocetka priprema pa ce nam se sve samo kazati sta mozemo ocekivat.
Ono sto meni ne ulijeva nadu jesto sto se ovaj trener jos nije adaptirao na nasu ligu, a to puno znaci. Mozes ti biti Murinjo ali kada vidis terene i sudije sve taktike i strucnosti padaju u vodu
Ono što su meni rekli, oni su svjesni toga i zato će i da pojačaju ekipu i ako nebude islo nije problem otpustiti Hakima. Već su kontakti uspostavljeni sa par igrača, a SD će se pitati kao i mi ovdje
Sto bi rekli samo da izdobri
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:37 am

Bekrija da nam rekonstruira ekipu pa sunce ti zarko
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 19, 2023 11:40 am

Radite posao, manite se saopstenja!
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, damirfile, Google [Bot], Maestro_1921, neroazzuro, salle86, svabo i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija