Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7556
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:04 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:02 pm
Ne postoje džabe vicevi o Sulji i Muji, tj bosancima. Nije nama ova situacija oko nas ovakva onako...mi smo je zaslužili u svakom segmentu društva.
Podsjetit ću, da su samo 4 čovjeka ovde na početku pisala da je Cerić ubleha, svi ostali o formuli, biznisu....da bi mjesec kasnije sve se okrenulo.
a po cemu je ceric ubleha?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:13 pm

Ovo da je dobro, ne bi zapalo Želju, ne bi čovjek Dinama doveo nama.
Cerića smo skužli svi za mjesec, za ovo će nam trebati 5 godina, možda i više. Ozbiljan kapital, oziljni ljudi, ali....
Vidim svi se uhvatili vijesti da juniori idu na turnir. Kakvi juniori? Koji gube 6:1, na Grbavici od ekipa okruženja. Šta će sa Benficom i Realm M?
Nisu džabe taj potez napravili. Tamo će biti po 15:0, zaključak turnira: Ne valja ništa evo vam naši U19.
Mi smo trebali ići u rekonstrukciju podmlatka, to radi Hajduk pa je jedna od najboljih ekipa u Europi u omladinskim selekcijama, to radi Dinamo.
Mi radimo suprotno. Mi pametni? Ne.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto nov 07, 2023 9:24 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:16 pm

Hvala kuleru sto nam oči otvaraš, nemoj se borit protiv vjetrenjača, ne zaslužujemo te.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:19 pm

LARSSON je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:16 pm
Hvala kuleru sto nam oči otvaraš, nemoj se borit protiv vjetrenjača, ne zaslužujemo te.
Nema na čemu druže. Moje je da pišem. Vaše da ne čitate.
Onaj Kovačević mi je enormno porastao u očima. Jedini skužio stvar.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:30 pm

Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:31 pm

Kad vidim onaj naručeni članak, pojedince koji ovdje otvaraju oči (pogotovo ovaj qooler, šta kaže danas smo ugasili naš omladinsku školu) i pitare kako pjene, siguran sam da idemo u dobrom smijeru!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:36 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:19 pm
LARSSON je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:16 pm
Hvala kuleru sto nam oči otvaraš, nemoj se borit protiv vjetrenjača, ne zaslužujemo te.
Nema na čemu druže. Moje je da pišem. Vaše da ne čitate.
Onaj Kovačević mi je enormno porastao u očima. Jedini skužio stvar.
Pa ti jučer napisa u svom zadnjem postu da nam više nećeš otvarati oči
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:36 pm

alenmesanovic je napisao/la:Kad vidim onaj naručeni članak, pojedince koji ovdje otvaraju oči (pogotovo ovaj qooler, šta kaže danas smo ugasili naš omladinsku školu) i pitare kako pjene, siguran sam da idemo u dobrom smijeru!
Logicno. Škripe zubima, grizu nokte, pucaju im čirevi, hemoroidi odavno popucali...jbg

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:41 pm

svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:44 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:36 pm
alenmesanovic je napisao/la:Kad vidim onaj naručeni članak, pojedince koji ovdje otvaraju oči (pogotovo ovaj qooler, šta kaže danas smo ugasili naš omladinsku školu) i pitare kako pjene, siguran sam da idemo u dobrom smijeru!
Logicno. Škripe zubima, grizu nokte, pucaju im čirevi, hemoroidi odavno popucali...jbg

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Evo zovem hitnu. Stidi se tog imena u nicku.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:45 pm

Tek nakon Skupštine, kada vidimo ko će nam biti predsjednik, ko u UO, ko u NO, e tada ćemo znati kuda idemo i šta da očekujemo, do tada možemo samo nagadjati. Klub mora ostati na trenutnom putu, transparento i pošteno da se upravlja prihodima i rashodima, a za potencijalnog "investitora" će valjda kreirati neki model sa kojim će nas, nadam se i upoznati. Ne smije nam se desiti pitarska "privatizacija", to bi bilo kobno po klub i siguran put u propast. Takav model ni slučajno ne prihvatiti. Ako se neko ne sjeća, podsjetit ću, da su oni bili mnogo bliže gašenju, onda kada ih je Nam napustio, nego što smo mi bili ikada. Neki vidi partnerstva itekako je dobro došao da obje strane budu zadovoljne i mislim da je to realno i moguće ali ova "divlja" privatizacija nikako.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:56 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:41 pm
Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
Šta je to New Castle, to neki klub u Južnoj Africi? Reci mi koji je to naš zadnji igrač na kojem smo pare zaradili? Hajdarević, 50k, Boluspor? Vidiš u postu kojeg citiram postoji jedna ključna riječ, BILI rasadnik talenata, dakle BILI, koliko ja znam to je prošlo vrijeme. Koliko smo igrača izbacili i prodali u zadnjih 5 godina?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 9:59 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:41 pm
svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
Kako neces imati nista od toga ako je toliko dobar i odrazi se to na ekipu. Fakat lupas i promasio si citav sport iskreno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:01 pm

hahaha katastrofa
MIRZA RASCIC
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:03 pm

7
alenmesanovic je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:56 pm
Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:41 pm
Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
Šta je to New Castle, to neki klub u Južnoj Africi? Reci mi koji je to naš zadnji igrač na kojem smo pare zaradili? Hajdarević, 50k, Boluspor? Vidiš u postu kojeg citiram postoji jedna ključna riječ, BILI rasadnik talenata, dakle BILI, koliko ja znam to je prošlo vrijeme. Koliko smo igrača izbacili i prodali u zadnjih 5 godina?
E to su prava pitanja. Samo na njih ja ne mogu dati odgovor. To je trebalo ranije postavljat klubu.
Ali kapalo je sa svih strana, da dodam.. Šabanadžović, Hadžiahmetović...da ne govorim ranije. To je put kojim trebamo ići. Plus recimo trensferi na igračima kojima smo oživili karijeru. Toga više neće biti.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:09 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 10:03 pm
E to su prava pitanja. Samo na njih ja ne mogu dati odgovor. To je trebalo ranije postavljat klubu.
Ali kapalo je sa svih strana, da dodam.. Šabanadžović, Hadžiahmetović...da ne govorim ranije. To je put kojim trebamo ići. Plus recimo trensferi na igračima kojima smo oživili karijeru. Toga više neće biti.
Pa ja tebe pitam, koliko smo igrača prodali i izbacili u zadnjih pet godina? Ti bi to kao navijač trebao znati.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:09 pm

AsharaK je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:59 pm
Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:41 pm
svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
Kako neces imati nista od toga ako je toliko dobar i odrazi se to na ekipu. Fakat lupas i promasio si citav sport iskreno.
Pa došao je da ti "pomogne", odradio svoje, pomogao ti je u rezultatu i ništa više. Ti mu zahvalan, a iza nemaš sa čim da zakrpiš rupu, niti da njega zadržiš. Isto ko i sa Santosom. Bio tu odradio vrhunski, ništa dobili nismo. Instant priča. Zamisli da imas par takvih koji ostave rupe. Dugoročno potop.
Ovima je cilj 2034 jer je tada prvenstvo u S.Arabiji.
Mi ne mislimo ni godinu unaprijed. Pozz.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:13 pm

Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 10:09 pm
AsharaK je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:59 pm
Qooler je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:41 pm


Ne brini otići će on u New Castle, ako bude valjao, samo što mi nećemo imati od toga skoro pa ništa. Mi ćemo uzeti mjesto nekom svom koji bi otišao u drugu njemačku ligu, ili tursku, al smo imali nešto od njega. Gledate stvari ovakve kakve jesu i tu ste u pravu. Problem je što stvari mogu biti potpuno drugačije. Da nismo bili rasadnik talenata, da nam na zvaničnoj ne stoji "najbolja škola fudbala u BiH", da nam protiv Belgije u startnih nije bilo 7 igrača koji su ponikli u našoj školi, sve bi bilo OK. Umjesto da se pitamo, zašto to više nije tako, mi idemo za gotovim proizvodom od kojih ništa nemamo. Toliko od mene. Ja vam ne mogu nacrtati sliku koju slijepac vidi. Nek nam je sa srećom, kad pameti nemamo.
Kako neces imati nista od toga ako je toliko dobar i odrazi se to na ekipu. Fakat lupas i promasio si citav sport iskreno.
Pa došao je da ti "pomogne", odradio svoje, pomogao ti je u rezultatu i ništa više. Ti mu zahvalan, a iza nemaš sa čim da zakrpiš rupu, niti da njega zadržiš. Isto ko i sa Santosom. Bio tu odradio vrhunski, ništa dobili nismo. Instant priča. Zamisli da imas par takvih koji ostave rupe. Dugoročno potop.
Ovima je cilj 2034 jer je tada prvenstvo u S.Arabiji.
Mi ne mislimo ni godinu unaprijed. Pozz.
Dobio si Evropu, kako nisi nista dobio? I placaju ljudi cijeli strucni stab, tamam da pare prebacis na nesto drugo. Malo realnosti.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:16 pm

Ne vidim situaciju u kojoj će dolazak mladih fudbalera iz stranih zemalja (najvjerovatnije Saudijske Arabije) smetati razvoju naše omladinske škole i naših mladih igrača. Problemi u našem OP postoje već neko vrijeme i ovo partnerstvo, kakvo god ono bilo, neće ništa promijeniti sve dok mi ne počnemo raditi na razvoju OP.
Trenutno u našem timu u prvih 11 ima mjesta za 2/3 eksponata naše škole i 2/3 eksponata iz omladinskih selekcija Arabije. Trenutno u prvih 11 ima mjesta za Gasala koji obećava (dajem primjer), Drinu, Muftića te dvojicu AlJabera uz još par iskusnih i srednje iskusnih igrača. Ova imena možete zamijeniti bilo kojim imenima koji bi mogli biti u našem rosteru za koju godinu.
Dakle, uz pravilo tri stranca, ako naša omladinska škola bude izbacivala dobre igrače za prvi tim, ovaj deal sa Saudijcima neće biti poguban za nas i naše omladince. Sve je do nas. I dalje možemo imati naše omladince, mlade iz Saudije i igrače tipa Galić, Mekić, Krpić i Štilić. Spoj mladosti i iskustva. Opet napominjem imena su samo primjer iz današnjice, može biti bilo ko.
P.S. Amoah, Santos su također mladi strani igrači, pa nam valjaše. Niko nije rekao da uzimaju mjesto nekome. Može se isto reći i za Hodžića (mlađeg naravno)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 10:27 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto nov 07, 2023 10:16 pm
Ne vidim situaciju u kojoj će dolazak mladih fudbalera iz stranih zemalja (najvjerovatnije Saudijske Arabije) smetati razvoju naše omladinske škole i naših mladih igrača. Problemi u našem OP postoje već neko vrijeme i ovo partnerstvo, kakvo god ono bilo, neće ništa promijeniti sve dok mi ne počnemo raditi na razvoju OP.
Trenutno u našem timu u prvih 11 ima mjesta za 2/3 eksponata naše škole i 2/3 eksponata iz omladinskih selekcija Arabije. Trenutno u prvih 11 ima mjesta za Gasala koji obećava (dajem primjer), Drinu, Muftića te dvojicu AlJabera uz još par iskusnih i srednje iskusnih igrača. Ova imena možete zamijeniti bilo kojim imenima koji bi mogli biti u našem rosteru za koju godinu.
Dakle, uz pravilo tri stranca, ako naša omladinska škola bude izbacivala dobre igrače za prvi tim, ovaj deal sa Saudijcima neće biti poguban za nas i naše omladince. Sve je do nas. I dalje možemo imati naše omladince, mlade iz Saudije i igrače tipa Galić, Mekić, Krpić i Štilić. Spoj mladosti i iskustva. Opet napominjem imena su samo primjer iz današnjice, može biti bilo ko.
P.S. Amoah, Santos su također mladi strani igrači, pa nam valjaše. Niko nije rekao da uzimaju mjesto nekome. Može se isto reći i za Hodžića (mlađeg naravno)
Potpuno si u pravu, osim jedne stavari. Teško da ozbiljna ekipa u PL BiH, može trpiti 6 igrača koji tek počinju seniorski fudbal. Jednog, dva i tri ako su kvalitetni, 6 nikako. Ipak je tu ogromna razlika u snazi, zrelosti, iskustvu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija