Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:27 pm

Što više razmišljam, ovo mi se manje sviđa, obrazložit ću kratko, jer bi u suprotnom moj post bio na nekoliko stranica.

Dakle, jasno je da je novi šef državni projekat Saudije. Prebogata zemlja koja ulaže nenormalne cifre u fudbal, a jedan od projekata im je i naš novi trener. Njima je ništa plaćati njega i pomoćnika mu, čak i kad nigdje ne rade. Pretpostavljam da su tražili klub gdje ih mogu “uvaliti” i evo našli su. Nastavit će ih plaćati i pratit će njihov razvoj. Njima rezultati Želje ne znače puno, važno im je samo da trener napreduje.

S druge strane, mi smo kokuzi i pokušavam zamišljati kako smo se to postavili. Ovi nam garant ponudili njega, mi imali šefa, kad je krenulo loše, odmah se okrenuli ovome. Zinula guzica, zadovoljili se time da nam plaćaju trenere, plate naknadu za jednog igrača (svog, opet njihov projekat) pošalju djecu na jedan turnir (njihov), sutra plate pripreme, možda nekog igrača opet, neke sitnice… Zauzvrat mi moramo istrpiti njihovog trenera. A on boga pitaj kakav je i kako će se snaći. Sad smo bukvalno poligon.

Saradnja s Ministarstvom sporta KSA, poštujem. Ali ako je otprilike to, to što ćemo mi dobiti - malo je. Ja bih se drugačije postavio. Odmah na početku konferencije rečeno je da ovo nema veze s investitorom. Zašto ne bi imalo? Zašto nismo to tražili? Zašto nismo rekli, ok evo postavljamo šefa, dajte bar generalnog sponzora, šta je njima lupam milion maraka? Zašto nismo pokušali insistirati i na preuzimanju? Pa bih te pitao kako bi se igrači postavili kad bi znali da iza ovog trenera stoji arapski novac. Ovako, bojim se, ne mislim da može s našim neznalicama izaći u kraj. Da ne govorim o budućnosti kluba…

Helem, iz ove saradnje puno veću korist izvlače Saudijci, nego mi. Svi ovi troškovi za njih su kao za nas 20 maraka. Ništa. A dobijaju puno. Mi dobijamo pokrivanje nekih kratkoročnih troškova i to je to. Ako je to maksimalno što možete ispregovarati, nemam riječi…

Nadam se najboljem.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:41 pm

I mene zanimaju investitori/investitcije

Pa nece napredovat sa Drljom i Gasalom
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:45 pm

Bit će, strpljenja malo.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:45 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto nov 07, 2023 2:02 pm
Samo sramota je da se iz kluba nisu tehnički potrudili, ljudi 21.vijek je, doba tehnologije a mi nemamo pripremljena dva tri seta slušalica za trenera i mikrofon za prevodioca koji bi istovremeno prevodio. Organizacija u klubu je sramotna, pitam se dokle će zaposleni u klubu raditi na ovom nivou, da li je moguće da želimo milionske investicije a da imamo zaposlene u klubu koji se ne potrude pa barem improvozirati, ako ne organizovati kvalitetnu press konferenciju koja će se prenositi na klubskom youtube,fb kanalima.

Druga stvar su pripreme dresova bez obiljezja generalnog sponzora kluba na dresovima, nepripremljeni dresovi u vidu da su dresovi na zvanicnom slikavanju sa etiketama...nemojte bolan raditi stvari preko neke stvari, dokle više, amaterski je.

Treća stvar poradite na gramatici i pravopisu kada pišete članke za zvaničan web, lektorišite tekstove.

Ne pljujem, ali Armine, Ademe, Mirza dajte molim Vas, uozbiljite se.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


slika
slika
slikaslika
+1
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:47 pm

plaćene pripreme, najvjerovatnije u Španiji, juniori igraju na prestižnom turniru, đaba šef i stručni štab, za početak malo li je
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:49 pm

Kao sto kolega napisa, ako se zelimo OZBILJNO postaviti trebamo i MORAMO postaviti i mi neke uslove.

S nase strane ponuditi da pored trenera peuzmu i finansiranje kompletnog prvog tima zajedno sa omladinskim pogonom (dakle "prodajemo" igracki kadar) i naravno da imaju obavezu uloziti u infrastrukturu.

Sva dobit od igranja evrope i transfera neka se njima vraca, a mi cemo zivjeti od ulaznica i iznajmljivanja prostora.

To je ono sto bih ja sutra trazio od investitora izvoli u igracki kadar i na kraju uberi svu dobit, ali stadion i infrastruktura ostaju u vlasnistvu kluba i ne smiju se dirat
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:52 pm

kvalitet je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:27 pm
Što više razmišljam, ovo mi se manje sviđa, obrazložit ću kratko, jer bi u suprotnom moj post bio na nekoliko stranica.

Dakle, jasno je da je novi šef državni projekat Saudije. Prebogata zemlja koja ulaže nenormalne cifre u fudbal, a jedan od projekata im je i naš novi trener. Njima je ništa plaćati njega i pomoćnika mu, čak i kad nigdje ne rade. Pretpostavljam da su tražili klub gdje ih mogu “uvaliti” i evo našli su. Nastavit će ih plaćati i pratit će njihov razvoj. Njima rezultati Želje ne znače puno, važno im je samo da trener napreduje.

S druge strane, mi smo kokuzi i pokušavam zamišljati kako smo se to postavili. Ovi nam garant ponudili njega, mi imali šefa, kad je krenulo loše, odmah se okrenuli ovome. Zinula guzica, zadovoljili se time da nam plaćaju trenere, plate naknadu za jednog igrača (svog, opet njihov projekat) pošalju djecu na jedan turnir (njihov), sutra plate pripreme, možda nekog igrača opet, neke sitnice… Zauzvrat mi moramo istrpiti njihovog trenera. A on boga pitaj kakav je i kako će se snaći. Sad smo bukvalno poligon.

Helem, iz ove saradnje puno veću korist izvlače Saudijci, nego mi. Svi ovi troškovi za njih su kao za nas 20 maraka. Ništa. A dobijaju puno. Mi dobijamo pokrivanje nekih kratkoročnih troškova i to je to. Ako je to maksimalno što možete ispregovarati, nemam riječi…

Nadam se najboljem.

Pa ti se neki dan sa mojim postom nisi slozio, a otprilike si slicno napisao... Ne volim sebe citirati, ali evo ispod:

Radi se o tome da ti kada otplatis sve dugove ili one koji su najveci problem u stanju si da sam odlucujes o svojoj buducnosti, jer si nezavisniji, odnosno, ne zavisis od bilo kakvih unutrasnjih i vanjskih uticaja. Rusilackih i konatruktivnih faktora. Na pregovarackom stolu imas sa cime da se "potuces". Mozes da kazes historijsko "Ne". Ravnopravan si pregovarac u najmanju ruku i odlucujes da li ces prihvatiti nesto ili neces. Kovacevic je tu u pravu i nikako ne bih volio da za par godina kazemo da smo ga potrosili i da je bio u pravu. Desi li se to, znacice da je kasno za Zelju. Nadam se da se to nece desiti.

Sa druge strane, ulaziti u pregovore o sudbini Zelje bez rjesavanja dugova, Zelju automatski stavlja u podredjen polozaj. Biznis je surov i tu nema ljubavi. Ljubav je za navijace, za one ostrascene. Rijetko se desava da se u takvom odnosu snaga, za onoga ko je opterecen dugovima, a ulazi u pregovore gdje prodaje svoju nezavisnost, desi ono najbolje. Obicno se izmuze i zadnja kap

Ne znamo sta ce biti, niko od nas ne zna. Za nas ostrascene, koji razmisljamo srcem kada je Zeljo u pitanju, ostaje da se nadamo da ce biti najbolje za Zelju. Blizi mi je Kovacevicev pristup jer je sigurniji. Logicki. Takodjer, u biznisu se treba nekada i kockati. Postavlja se pitanje ko od nas smije da se kocka sa Zeljom. Na kraju mogu samo napisati - haram bilo svakome ko iz Zelje odnese marku, a da je nije posteno zaradio.

Kako god, bice "spektakl". Nadajmo se slavljenickom.
Pa u to ime...
Nadajmo se najboljem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:53 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:47 pm
plaćene pripreme, najvjerovatnije u Španiji, juniori igraju na prestižnom turniru, đaba šef i stručni štab, za početak malo li je
Za moj pojam jeste, pogotovo jer šefa i stručni štab oni svakako plaćaju, ali eto, valjda je ovo samo početak i da će biti puno toga više u narednom periodu. Mislim, ja im ovog šefa, s ovakvim (ne)iskustvom, bez bar generalnog sponzora ne bih postavio, ali sačekat ćemo i vidjeti šta nosi budućnost.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:57 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:27 pm
Što više razmišljam, ovo mi se manje sviđa, obrazložit ću kratko, jer bi u suprotnom moj post bio na nekoliko stranica.

Dakle, jasno je da je novi šef državni projekat Saudije. Prebogata zemlja koja ulaže nenormalne cifre u fudbal, a jedan od projekata im je i naš novi trener. Njima je ništa plaćati njega i pomoćnika mu, čak i kad nigdje ne rade. Pretpostavljam da su tražili klub gdje ih mogu “uvaliti” i evo našli su. Nastavit će ih plaćati i pratit će njihov razvoj. Njima rezultati Želje ne znače puno, važno im je samo da trener napreduje.

S druge strane, mi smo kokuzi i pokušavam zamišljati kako smo se to postavili. Ovi nam garant ponudili njega, mi imali šefa, kad je krenulo loše, odmah se okrenuli ovome. Zinula guzica, zadovoljili se time da nam plaćaju trenere, plate naknadu za jednog igrača (svog, opet njihov projekat) pošalju djecu na jedan turnir (njihov), sutra plate pripreme, možda nekog igrača opet, neke sitnice… Zauzvrat mi moramo istrpiti njihovog trenera. A on boga pitaj kakav je i kako će se snaći. Sad smo bukvalno poligon.

Helem, iz ove saradnje puno veću korist izvlače Saudijci, nego mi. Svi ovi troškovi za njih su kao za nas 20 maraka. Ništa. A dobijaju puno. Mi dobijamo pokrivanje nekih kratkoročnih troškova i to je to. Ako je to maksimalno što možete ispregovarati, nemam riječi…

Nadam se najboljem.

Pa ti se neki dan sa mojim postom nisi slozio, a otprilike si slicno napisao... Ne volim sebe citirati, ali evo ispod:

Radi se o tome da ti kada otplatis sve dugove ili one koji su najveci problem u stanju si da sam odlucujes o svojoj buducnosti, jer si nezavisniji, odnosno, ne zavisis od bilo kakvih unutrasnjih i vanjskih uticaja. Rusilackih i konatruktivnih faktora. Na pregovarackom stolu imas sa cime da se "potuces". Mozes da kazes historijsko "Ne". Ravnopravan si pregovarac u najmanju ruku i odlucujes da li ces prihvatiti nesto ili neces. Kovacevic je tu u pravu i nikako ne bih volio da za par godina kazemo da smo ga potrosili i da je bio u pravu. Desi li se to, znacice da je kasno za Zelju. Nadam se da se to nece desiti.

Sa druge strane, ulaziti u pregovore o sudbini Zelje bez rjesavanja dugova, Zelju automatski stavlja u podredjen polozaj. Biznis je surov i tu nema ljubavi. Ljubav je za navijace, za one ostrascene. Rijetko se desava da se u takvom odnosu snaga, za onoga ko je opterecen dugovima, a ulazi u pregovore gdje prodaje svoju nezavisnost, desi ono najbolje. Obicno se izmuze i zadnja kap

Ne znamo sta ce biti, niko od nas ne zna. Za nas ostrascene, koji razmisljamo srcem kada je Zeljo u pitanju, ostaje da se nadamo da ce biti najbolje za Zelju. Blizi mi je Kovacevicev pristup jer je sigurniji. Logicki. Takodjer, u biznisu se treba nekada i kockati. Postavlja se pitanje ko od nas smije da se kocka sa Zeljom. Na kraju mogu samo napisati - haram bilo svakome ko iz Zelje odnese marku, a da je nije posteno zaradio.

Kako god, bice "spektakl". Nadajmo se slavljenickom.
Pa u to ime...
Ja sam govorio o varijanti da se bukvalno prodamo, da neko preuzme kompletan klub, da se privatizujemo ako hoćeš tako, najpreciznije. Ne o tome da neko plati pripreme, igrača, pošalje djecu na turnir, stavi svog trenera i to je to. Takav odnos mi se ne sviđa i smatram da smo puno manje dobili nego što smo mogli. Ali hajde, možda sam fakat nestrpljiv i ne može sve odjednom.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 3:59 pm

Jeste poteški pojedini svega mi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:02 pm

kvalitet je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:57 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:27 pm
Što više razmišljam, ovo mi se manje sviđa, obrazložit ću kratko, jer bi u suprotnom moj post bio na nekoliko stranica.

Dakle, jasno je da je novi šef državni projekat Saudije. Prebogata zemlja koja ulaže nenormalne cifre u fudbal, a jedan od projekata im je i naš novi trener. Njima je ništa plaćati njega i pomoćnika mu, čak i kad nigdje ne rade. Pretpostavljam da su tražili klub gdje ih mogu “uvaliti” i evo našli su. Nastavit će ih plaćati i pratit će njihov razvoj. Njima rezultati Želje ne znače puno, važno im je samo da trener napreduje.

S druge strane, mi smo kokuzi i pokušavam zamišljati kako smo se to postavili. Ovi nam garant ponudili njega, mi imali šefa, kad je krenulo loše, odmah se okrenuli ovome. Zinula guzica, zadovoljili se time da nam plaćaju trenere, plate naknadu za jednog igrača (svog, opet njihov projekat) pošalju djecu na jedan turnir (njihov), sutra plate pripreme, možda nekog igrača opet, neke sitnice… Zauzvrat mi moramo istrpiti njihovog trenera. A on boga pitaj kakav je i kako će se snaći. Sad smo bukvalno poligon.

Helem, iz ove saradnje puno veću korist izvlače Saudijci, nego mi. Svi ovi troškovi za njih su kao za nas 20 maraka. Ništa. A dobijaju puno. Mi dobijamo pokrivanje nekih kratkoročnih troškova i to je to. Ako je to maksimalno što možete ispregovarati, nemam riječi…

Nadam se najboljem.

Pa ti se neki dan sa mojim postom nisi slozio, a otprilike si slicno napisao... Ne volim sebe citirati, ali evo ispod:

Radi se o tome da ti kada otplatis sve dugove ili one koji su najveci problem u stanju si da sam odlucujes o svojoj buducnosti, jer si nezavisniji, odnosno, ne zavisis od bilo kakvih unutrasnjih i vanjskih uticaja. Rusilackih i konatruktivnih faktora. Na pregovarackom stolu imas sa cime da se "potuces". Mozes da kazes historijsko "Ne". Ravnopravan si pregovarac u najmanju ruku i odlucujes da li ces prihvatiti nesto ili neces. Kovacevic je tu u pravu i nikako ne bih volio da za par godina kazemo da smo ga potrosili i da je bio u pravu. Desi li se to, znacice da je kasno za Zelju. Nadam se da se to nece desiti.

Sa druge strane, ulaziti u pregovore o sudbini Zelje bez rjesavanja dugova, Zelju automatski stavlja u podredjen polozaj. Biznis je surov i tu nema ljubavi. Ljubav je za navijace, za one ostrascene. Rijetko se desava da se u takvom odnosu snaga, za onoga ko je opterecen dugovima, a ulazi u pregovore gdje prodaje svoju nezavisnost, desi ono najbolje. Obicno se izmuze i zadnja kap

Ne znamo sta ce biti, niko od nas ne zna. Za nas ostrascene, koji razmisljamo srcem kada je Zeljo u pitanju, ostaje da se nadamo da ce biti najbolje za Zelju. Blizi mi je Kovacevicev pristup jer je sigurniji. Logicki. Takodjer, u biznisu se treba nekada i kockati. Postavlja se pitanje ko od nas smije da se kocka sa Zeljom. Na kraju mogu samo napisati - haram bilo svakome ko iz Zelje odnese marku, a da je nije posteno zaradio.

Kako god, bice "spektakl". Nadajmo se slavljenickom.
Pa u to ime...
Ja sam govorio o varijanti da se bukvalno prodamo, da neko preuzme kompletan klub, da se privatizujemo ako hoćeš tako, najpreciznije. Ne o tome da neko plati pripreme, igrača, pošalje djecu na turnir, stavi svog trenera i to je to. Takav odnos mi se ne sviđa i smatram da smo puno manje dobili nego što smo mogli. Ali hajde, možda sam fakat nestrpljiv i ne može sve odjednom.
Znam, ja sam pisao o ovome sto imamo danas konkretno. Ljestvica se dosta pomjerila i to svi moramo prihvatiti. Moglo bi ovo sve da izdobri, nadajmo se tome.
Kako god, novom treneru treba dati podrsku, to je najmanje sto mozemo uraditi. Pa neka se radi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:10 pm

Ako nam posalju tri mlada igraca slicna Jaberu, mi cemo biti vec na konju. Nase mlade antitalente nabiti nogom odmah.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:11 pm

AsharaK je napisao/la:
uto nov 07, 2023 3:23 pm
Treba se pomiriti sa tim da bi moglo biti mnogo vise povreda zbog mnogo zahtjevnijih treninga, al valja preuzeti taj rizik pa necemo vise trcati samo u mjestu.
Jes kad bi amateri znali trčati
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:18 pm

Valjda im ovaj Ancelottijev dušu uzme na treningu
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:19 pm

Ćuj teze, njima rezultat Želje nije bitan al važno je da trener napreduje. Pa kako da napreduje ako Željo i dalje bude imao loše rezultate. Hajd malo da vidimo te velike rezultate prije dolaska Tuwaijrija. Od 2013 prvaci premier lige bili su sljedeći timovi: šest puta Zrinjski, tri puta pitari i jednom Borac a i ove sezone jedan od ta tri kluba. U tom periodu samo jedan kup. Ne znam tačno koliko izlazaka u Europu. O kakvim to onda rezultatima mi pričamo koje će ovi Saudijci sje.bati.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:50 pm

Po meni je ova sezena svakako vec jasna, necemo uzeti titulu, necemo ni ispasti. Kao takva odlicna za jedan ovakav pokusaj...
Kod nas su najvece galamdzije najvece neznalice i osjecaju cesto prezir prema ljudima koji su obrazovani ili su uspjeli u necemu... koliko sam puta cuo sta ce Dzeko...
Da je Dzeko slusao mahalu nikada ne bi bio sto jeste. Zato Zeljo hrabro i jako!!!
Neka nam je sretno...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 4:59 pm

Ma sigurno da ima neka varijanta sa investitorom u pozadini, nema mi logike da tek tako salju ljude u prazno vamo. Mi njihove ambicije sami ne mozemo ispratiti.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 5:04 pm

Nisu covjeka ovdje postavili da bi trenirao ove igrace jer tu ne moze ni on napredovati niti moze svoje zamisli sprovoditi sa igracima koji ne žele i ne znaju bolje. Znaci ako tako postavimo stvari neko ce nam morati dovesti bolje igrrace. S obzirom na broj stranaca znaci max 3 , morati ce neko iskopati kvalitet u domacim igracima , ako se oslone na omladinski pogon pa da i tu dovedu talenta iz Saudije opet i taj segment ce morati unaprijedit od trenera do terena . U svakom slučaju ovo ce biti dug put i tek zimski prelazni rok ce dati odgovor sta cemo i kako cemo.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 5:16 pm

PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
uto nov 07, 2023 4:59 pm
Ma sigurno da ima neka varijanta sa investitorom u pozadini, nema mi logike da tek tako salju ljude u prazno vamo. Mi njihove ambicije sami ne mozemo ispratiti.
Ovo bi trebao biti taj prvi korak koji je napravljen za ulazak investitora u klub.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 07, 2023 5:20 pm

https://fb.watch/oa7fwSPbbY/?mibextid=9R9pXO
slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija