Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 12:55 pm

A ima dobre pjesme.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 1:21 pm

U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 1:33 pm

PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:38 am
Hajmo pružiti šansu ljudima, očigledno je da imaju velike planove za nas. Nisam previše upućen ko su i šta su ali treba pustit ljude da rade. A mi samo pametno i ne dati da se cirkuza sa najvećom sportskom institucijom u državi.
Ako će Arapi doći samo da ne postave jugouhljupa da upravlja nama, taj će je...i mater i nama a bogomi i Arapima. U to sam 100% siguran.
Prizivali smo Arape izgleda da smo ih dočekali.
Nek nam je sa srećom.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 1:42 pm

Majkel je napisao/la:
pon nov 06, 2023 10:08 am
slika

Moja kreacija od prije dvije godine hehe
FK OlimpiC 😜😜😜😜😜😜
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:04 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 11:54 am
Blueworld21 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 11:23 am
Necu davati svoje misljenje vec samo poredati stvari pa neka svako donese zakljucak koji hoce.

1. Pogledati ovaj podcast od prije 2 godine i jos jedan od prije godinu

https://www.youtube.com/live/kCiGaSmrac ... JD-qHFuJPE

Romeo Jozak jedan od “krivaca” jedne od najjacih akademija u ovom dijelu evrope ako ne i sire. A ujedno i tehnicki dirketor pri ministarstvu vezano za nogomet u SA.

Al Jaber ovi isti ljudi platili za nas Dinamu skoro 100 eura da moze potisati profi ugovor za nas.
Mali im je projekat za A selekcije.

Nasi omladinci u decembru idu na turnir u Spaniji gdje su u grupi sa Real Madridom, Dinamom…

Njima je cilj ozbiljna promocija arapskog nogometa. Vjerujem da je ovdje rijec o necem vecem nego da je prica o samo nekom treneru.

Ako odaberemo ovaj put neka nam je sretno jer cemo sigurno imati vise znanja i strategije u sportskom segmentu nego li je to slucaj godinama iza nas.
Treba napomenuti da cemo na Al Jaberu ostvariti profitirati.Sta i kako,to vec spada u domen poslovne tajne tako da ne bih ovdje o detaljima.
Takodje postoji opcija povlacenja nekoliko igraca poput Al Jabera iz klubova u europi.
Poslovna tajna a ti znaš, u kojem si ti tu svojstvu heh :ganja:
 
Blue panters
Postovi: 5
Pridružen/a: čet apr 01, 2021 2:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:20 pm

Ne znam zašto se ne pokuša sa Jusufbegovićem. Dobar trener, a i dobro poznaje našu ligu. Čini mi se da je on neki pomoćnik u reprezentaciji, ali vjerujem da bi se odrekao te pozicije, kad bi dobio naš poziv, jer čisto sumnjam da sad on ima veliku platu kao neki pomoćnik.
Ma da ni ovaj Ćorić nije loš, osvojio je Kup sa Širokim, a i zna raditi sa mladim igračima.
Ja sam više za opciju domaćeg trenera, nego da idemo sa nekim strancem, jer evo vidjeli smo svi kako je to završilo sa Bašom koji je pokušao uvesti neke strane metode, pa su ga jadnog ismijavali.
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:22 pm

salle86 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:39 am
dzulijano_pike je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:35 am
salle86 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:34 am


A ček, zašto ?
Imam osjećaj da se zbog animoziteta prema određenom narodu tako misli.
Slično sa turcima.
Ne volim ih ni ja, u zadnje vrijeme sve manje i manje ali ako će klubu biti 1% bolje ne vidim razlog ovakvom pisanju.
Newcastle nosi dresove zelene boje, samo kažem :kafa:
Ma mislim, priča je baš glupa.
Znači ako se "prodamo" arapima, trebamo se ugasiti.
Drugima možemo, to je ok.

Sve od ovog sad je bolje, pa i Čelikov put.
To im je gostujuca garnitura dresova
Zadnja izmjena: ficobahtic, dana/u pon nov 06, 2023 2:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6037
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:23 pm

Majkel je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 11:54 am
Blueworld21 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 11:23 am
Necu davati svoje misljenje vec samo poredati stvari pa neka svako donese zakljucak koji hoce.

1. Pogledati ovaj podcast od prije 2 godine i jos jedan od prije godinu

https://www.youtube.com/live/kCiGaSmrac ... JD-qHFuJPE

Romeo Jozak jedan od “krivaca” jedne od najjacih akademija u ovom dijelu evrope ako ne i sire. A ujedno i tehnicki dirketor pri ministarstvu vezano za nogomet u SA.

Al Jaber ovi isti ljudi platili za nas Dinamu skoro 100 eura da moze potisati profi ugovor za nas.
Mali im je projekat za A selekcije.

Nasi omladinci u decembru idu na turnir u Spaniji gdje su u grupi sa Real Madridom, Dinamom…

Njima je cilj ozbiljna promocija arapskog nogometa. Vjerujem da je ovdje rijec o necem vecem nego da je prica o samo nekom treneru.

Ako odaberemo ovaj put neka nam je sretno jer cemo sigurno imati vise znanja i strategije u sportskom segmentu nego li je to slucaj godinama iza nas.
Treba napomenuti da cemo na Al Jaberu ostvariti profitirati.Sta i kako,to vec spada u domen poslovne tajne tako da ne bih ovdje o detaljima.
Takodje postoji opcija povlacenja nekoliko igraca poput Al Jabera iz klubova u europi.
Poslovna tajna a ti znaš, u kojem si ti tu svojstvu heh :ganja:
U kojem sam bio i do sada.Jbg razumjet ces da ipak neke stvari nisu bas za foruma...nije u redu bas sve iznositi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:26 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:39 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
pon nov 06, 2023 9:32 am
sljedeci korak: preimenovanje kluba iz fk zeljeznicar u fc saudi arabia sarajevo i mjenjanje grba u zelenu boju?! boze moje, zeljo jesi nisko pao. ako se nastavi ovako, morace zeljini navijaci da osnuju novi klub pa nek ovaj trpi ove neznalice trenutno u klubu.
A nebi bio problem da kakav malezijac ili kinez preuzme
I uradi to isto.
Slazem se u potpunosti
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:28 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon nov 06, 2023 10:03 am
ako je zaista tako da ce arapi uloziti u zelju (pare su dobrodosle), ali i dalje ne vjerujem u to... zeljo treba odmah da dadne do znanja investitorima, da se ne smije mjenjati grb, ime kluba, ime stadiona (treba ga prvo preimenovati u stadion ivica osim), i sve sto zelju cini zeljom. jel ono bijese nek velski klub promjenio dresove, boje i grb zbog arapa?
Regulise se to ugovorom i zastiti imovina, ime, grb,boja itd
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:31 pm

Cini mi se da se mi kao KLUB slabo sta pitamo oko izbora novog trenera.

Ocigledno je da ce trenera imenovati ONAJ koji ce uloziti novac, a TAJ neko ce biti u pozadini.

Pise se da ce prvi covjek kluba biti Gredic (naravno "nas" covjek), a ko ce vedriti i oblaciti u pozadini ostaje da vidimo.

Nadam se da ce Skupstina biti pametna, osim ako ovo vec u pozadini nije sve izglasano kao 2018 i da ce znati zastiti nas klub.

Ako je interes saudijaca da dovedu svog covjeka koji ce se uciti na nama, onda sve to treba dobro naplatiti i iskoristiti.

Za nasu ligu, nama treba domaci trener, neko ko poznaje ligu, ali hajde da PROBAMO sa nekim od koga bi mogli imati KORISTI.

Dosli smo do stadija kada smo se svi UMORILI od prezivljavanja pa haj da vidimo sta mozemo dobiti sa investitorima. Zeljo se nikad nece ugasiti i uvijek ce iza sebe imati armiju navijaca, ali haj da damo sansu i ovim nekim novim vjetrovima pa da vidimo u kojem ce pravcu zapuhat.
Alea iacta est!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1589
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:37 pm

Neka oni uloze u sportski dio, naprave kamp i od toga ne uzimaju sebi zaradu, a imovina nama ostaje, klub da funkcionise kao i do sada, naravno da nam servisiraju trenutni dug, samo donacija, a nikako pozajmica. Dokapitilaziratu nas ne mogu, jer bi to znacilo da su nas kupili.
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:40 pm

Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Kamatarov potrcko... Ublehas kao i jaran mu
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6037
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:48 pm

Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Ne vraca se....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 406
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:48 pm

Za trenera sa strane moras dovesti igrace koji imaju talenat i želju da igrani na vece nivou. Možes dovesti Ancelotija kad su mu igraci Turanjanin, Biber, Mekic ,Kosoric i kompanija. Mislim ja nemam protiv ovih igraca nista ali oni ti nikad ne nece igrati na vecem nivou jer njihov mozak ne zeli da se mijenja i napreduje u skladu sa evropskim standardima. Svakog trenera ce dovesti do ludila zbog video analiza , taktickih promjena i kretanja. Mrsko je ljudima svoj posao radit i zato ce im najvise biti do Veleža poslije nas .
Treba nam sistem koji ce dovoditi mlade talentovane igrace u prevodu treba nam bolja sirovina za obradu pa da li nasli u nasem pogonu ili vani.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 2:49 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:48 pm
Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Ne vraca se....
Znam ba, sprdam se, samo da vidim ko će se upceati, vrhunski stručni štab će biti.
Fear of the Maniacs!
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 3:04 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:23 pm
Majkel je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 11:54 am


Treba napomenuti da cemo na Al Jaberu ostvariti profitirati.Sta i kako,to vec spada u domen poslovne tajne tako da ne bih ovdje o detaljima.
Takodje postoji opcija povlacenja nekoliko igraca poput Al Jabera iz klubova u europi.
Poslovna tajna a ti znaš, u kojem si ti tu svojstvu heh :ganja:
U kojem sam bio i do sada.Jbg razumjet ces da ipak neke stvari nisu bas za foruma...nije u redu bas sve iznositi.
Evo ja sam skužio šta je cilj saudijaca ovde u Želji. Dovoljno je ovo odgledat:
https://www.youtube.com/watch?v=z6Ug3zHZCDM

Pitanje za tebe: Šta je sa našom omladinskom školom. Po ovome je možemo zatvoriti. Postajemo poligon za saudijce i ništa više.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 3:05 pm

Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:49 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:48 pm
Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Ne vraca se....
Znam ba, sprdam se, samo da vidim ko će se upceati, vrhunski stručni štab će biti.
Sta i da se upeca neko? Nemoj ovo pisati molim te. Hajde da pisemo provjerene informacije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 3:11 pm

Eldar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:40 pm
Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Kamatarov potrcko... Ublehas kao i jaran mu
Ako bude dosao saudijac onda sa njim dolaze 2 spanca i to sve placa saudijsko ministarstvo. Valjda ce se znati u narednih 24sata.
A u konacnici nije to ni lose da imas stranca trenera. Nema onda talova , nema struja , imas trening druze ako mozes trcati borit se znas lopte onda i igras u suprotnom klupa. U ovoj opciji neka se zabrinu stariji igraci i dizelasi. Svi su konkurencija jedan drugom i neka se dokazuju, neka se bore , trce i razmislaju glavom malo.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 3:43 pm

Za te mlade saudijce sto bi navodno trebali doci trebat ce barem 5 kvalitetnih igrača da ih uci,nece im valjda uzor biti Drljo, Gasal i kompanija
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija