Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:25 am

S jucerasnjom odlukom nam je Uprava potvrdila da ne slusa glas navijaca, vec glas "struke SD-a".

Zao mi je sto se misljenje navijaca minimizira i sto mi kao jedni od glavnih finansijera kluba, i neko zbog koga se i igra fudbal nemamo veci uticaj.

Posjeta na narednim utakmicama ce pokazati da li je ova njihova odluka bila ispravna ili ne. Jucerasnja odluka je dosta raje "ohladila" tako da se vracamo u neku sivu zonu tavorenja, a taman smo bili uspostavili koheziju izmedju Kluba i navijaca.

Zna li se barem ko bi mogao naslijediti Basica, gdje su su sada Maksimovic i Krunic, jesu li to preko noci "odustali" ili SD cuva stolicu za nekog drugog.
Alea iacta est!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:32 am

Nazalost desio se ovaj po meni jako glup potez. Izgubili smo vrlo vazan kotacic u procesu oporavka. Drago mi je sto su navijaci i na instagramu i ostalim socijalnim mrezama prepoznali jednog od krivaca, covjeka koji je ne samo izdao Zelju vec i sebe radi kratkorocnog interesa.

Sve to bi nekako i moglo mi stati pod kozu da mi imamo nekog ko bi spreman bio uskociti u ovo. Nazalost izuzev menadzerskih marioneta sto Bekricu i odgovara mi nemamo niti jednu jedinu opciju. Niko ama bas niko nije spreman doci.

Dakle ili gledamo Samira sad kao trenera ili nekog od njegovih ahbaba koji bas imaju slobodnog trenera za nas.

Takodjer upravo, ne rijesite li se interesdzija iz vasih redova imat cete cast da gledate najgori scenario.
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:37 am

Samir Toplak, Dino Skender, Ivica Barbaric, Goran Sablic, Karacic, Musemic neki su od slobodnih trenera. Treba nam trener koji je iskusniji i koji se zna nositi sa pritiskom da izgura ovu sezonu. Ako ce sljedece biti veci budzet onda tad dovesti nekog ozbiljnog i krenuti iz pocetka.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:38 am

A koji Krunić se spominje? Simo Krunić ili onaj žuti iz borca?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:39 am

Jeli ovo sad znači da ne treba pokazivati osobne dokumente ako kupujemo karte za tribinu Zapad?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:49 am

bianco blu je napisao/la:
čet nov 02, 2023 10:38 am
A koji Krunić se spominje? Simo Krunić ili onaj žuti iz borca?
Zuti
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:49 am

Šta ovo pišu da su Bekrićevi štandovi sa sokovima i grickalicama, da li je to istina ybt
Isto neko napisa da je Bekric Amar 2, izgleda nije daleko od istine, nazalost. Ima li iko da voli Želju, osim bas običnih smrtnika.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:02 am

Gdje je Marenzi, vjerujte da bih njega najvise volio vidjeti na nasoj klupi
Alea iacta est!
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:06 am

Bekrić je ljigavac koji je dobio podršku navijača, uključujući i mene, u nadi da će bar tu ljigavost iskoristiti u pozitivne svrhe za dovođenje nekih dobrih igrača ili sl.

On nam je doveo Rustema i Turanjanina, a mahala, pravi tobogane i sapunja daske. Noga rumenom papku čim prije, sve dok je on tu nema podrške ni za koga u klubu.

Ako njega drže i misle da treba ostati, onda veze nemaju ni u upravi i onda trebaju i oni da odjebu. Eto ukratko.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:14 am

Mi da smo interesantni dobrom treneru nakon svega ,nema šanse .
Kad smo tako bitni kako to da nemamo vec trenera, čudno ?
Druga stvar i Bašić je krivac ako nije gurao igrace koji nama mogu donijeti prihod prodajom kao sto je ovaj iz Saudije. Opet kazem ukoliko nema talova sa menađerima pa mora ispostovat sve , tu ni jedan trener se nece moci snaci. Kad ne mozes staviti najbolje sto mozes porazi su neminovni .
Izgleda da smo u ovom kokuzluku postali poligon za sumnjive menadžere .
Zadnja izmjena: SamoNapad, dana/u čet nov 02, 2023 11:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:25 am

Niko me ne može ubjediti da Drljo, Cosic, Ovcina, Turanjanin, Allyson, moraju dobiti odredjenu minutazu po svakoj utakmicii vidjelo se to po utakmicana, Basic ih je ubacivao i kada su potrebni i kada ne, zato i nelogicne izmjene koji su nas cudile, sta je to, nego menadzerski tal, koji je vjerovatno rumeni dogovorio.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:07 pm

Tacno smo postali ko pitari, koliko god da ruzno zvuci tako je.Ne mislim samo na ljude u klubu nego i na navijace.
Moje misljenje je da Nermin zna fudbal i da bi mnogo uspjesnije vodio neki manje specifican klub, nije bio spreman za nas falio mu je autoritet. I neka je logika da ide kada je vec opste rasulo. Nama je potreban trener koji je ime i koji ima neko iskustvo iza sebe ako takvog nismo imali nismo ni morali Nemina dirati do polusezone.
Drugo opet se koriste ljudi iz proslosti da bi se pravili tabori, to je taj pitarluk. Nece se Amar vracati njega zanima samo da naplati sta moze naplatiti i cao. Nece ni Misimovic da je htio mogao je a moze i sad da hoce. Sada oni sluze da bi neko lijecio svoje bolesne frustracije. Uostalom ljudi koji zive samo u proslosti ne idu naprijed a mi zelimo da Zeljo ide naprijed.
Ono sto mene zanima ako opet upadnemo u neki los niz ko ce preuzeti dalje odgovornost?
Nisam za tjeranje nikoga(osim za par igraca, zbog nekvaliteta) jer sam misljenja da bi to samo produbilo krizu u kopjoj se nalazimo.
Hajmo se za pocetak mi ovdje postaviti ispravno.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:34 pm

pile87 je napisao/la:
čet nov 02, 2023 12:07 pm
Nama je potreban trener koji je ime i koji ima neko iskustvo iza sebe ako takvog nismo imali nismo ni morali Nemina dirati do polusezone.
Moram reći da je to istina, nama treba iskusniji trener. Teško da neko sa 39 godina može biti autoritet igračima kad u ekipi imaš haman igrače koji imaju godina skoro kao on (Kosorić, Štilić, Cocalić). Najprije zbog mentaliteta a i ostalog što bude samo po sebi. To na zapadu ide, kod nas sigurno neće proći. Uostalom baš Štilić ili Cocalić ne komentarišu odluke tipa šta će meni ovaj reći, u igračkoj karijeri igrao po niželigašima i slično. Štilić i Cocalić su primjeri samo radi igračke karijere i ekipa u kojim su igrali.

Našim zvjezdicama je potreban grubijanski pristup - galama, tjeranje na planinu, trčanje, kažnjavanje, trening nakon utakmice, psovanje (iako nisam zagovornik toga ali treba). Očigledno je da njima ne paše na finjaka - nema galame, lijepa atmosfera, analize i ostalo, nisu oni za toga.

Problem je što na tržištu nemaš trenera da ima ono što ti treba. Da je dovoljno iskusan, da je u karijeri imao slične situacije kad je trebao čupati igrački kadar kad zaglibi, da je imao rezultate i da ima autoritet. Od slobodnih po meni je to jedino Musemić, međutim šanse da nas on vodi su manje od nule. Baka i Meša, po meni bar, to nisu.

Jović ne radi zbog bolesti, Akrapović iskreno nisam upoznat, Bošnjaković zagalami ali nije taj kapacitet, Maksimović isto pojma nemam, baca malo na Mulalića, Karačić je isto nekako blag i on je čovjek sistema i dugoročnosti, mladi igrači u ekipi i gradnja ekipe.

Jedino onda Ibro Rahimić. :D

Edit : preskočio sam Kemu Alispahića, žao mi je, oprostite. :D
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:50 pm

alenmesanovic je napisao/la:
čet nov 02, 2023 12:34 pm
pile87 je napisao/la:
čet nov 02, 2023 12:07 pm
Nama je potreban trener koji je ime i koji ima neko iskustvo iza sebe ako takvog nismo imali nismo ni morali Nemina dirati do polusezone.
Moram reći da je to istina, nama treba iskusniji trener. Teško da neko sa 39 godina može biti autoritet igračima kad u ekipi imaš haman igrače koji imaju godina skoro kao on (Kosorić, Štilić, Cocalić). Najprije zbog mentaliteta a i ostalog što bude samo po sebi. To na zapadu ide, kod nas sigurno neće proći. Uostalom baš Štilić ili Cocalić ne komentarišu odluke tipa šta će meni ovaj reći, u igračkoj karijeri igrao po niželigašima i slično. Štilić i Cocalić su primjeri samo radi igračke karijere i ekipa u kojim su igrali.

Našim zvjezdicama je potreban grubijanski pristup - galama, tjeranje na planinu, trčanje, kažnjavanje, trening nakon utakmice, psovanje (iako nisam zagovornik toga ali treba). Očigledno je da njima ne paše na finjaka - nema galame, lijepa atmosfera, analize i ostalo, nisu oni za toga.

Problem je što na tržištu nemaš trenera da ima ono što ti treba. Da je dovoljno iskusan, da je u karijeri imao slične situacije kad je trebao čupati igrački kadar kad zaglibi, da je imao rezultate i da ima autoritet. Od slobodnih po meni je to jedino Musemić, međutim šanse da nas on vodi su manje od nule. Baka i Meša, po meni bar, to nisu.

Jović ne radi zbog bolesti, Akrapović iskreno nisam upoznat, Bošnjaković zagalami ali nije taj kapacitet, Maksimović isto pojma nemam, baca malo na Mulalića, Karačić je isto nekako blag i on je čovjek sistema i dugoročnosti, mladi igrači u ekipi i gradnja ekipe.

Jedino onda Ibro Rahimić. :D

Edit : preskočio sam Kemu Alispahića, žao mi je, oprostite. :D
Ma nekog rvata dovesti imaju finih skolovanih trenera.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:54 pm

nama treba uprava sa mudima koja će istinski stati iza trenera, a ne samo deklarativno. doveo si čovjeka i potisao ugovor sa njim na tri godine i na sva zvona si objavljivao da je on nosilac projekta. doveo si od igraca sta si doveo (u skladu sa mogućnostima) i onda ocekujes u roku od 3 mjeseca da se sa takvom ekipom boris za neke trofeje.
ovdje je neko spomenu prije 10-tak dana Marka Maksimovića, znaci da su tom treneru (kojeg navodno podrzavaju) vec tada radili iza leđa.
o sportskom direktoru ne treba trošiti riječi jer on za te funkcije nije, pogotovo kad sam cuo da je ljetos molio harisa handžića da potpise na bar godinu jer nemamo napadaca
tako da nam Gvardiola dođe, otjeran bi bio za 2 mjeseca
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 1:17 pm

Sky1 je napisao/la:
čet nov 02, 2023 10:49 am
Šta ovo pišu da su Bekrićevi štandovi sa sokovima i grickalicama, da li je to istina ybt
Isto neko napisa da je Bekric Amar 2, izgleda nije daleko od istine, nazalost. Ima li iko da voli Želju, osim bas običnih smrtnika.

Suplja, da bi na kraju ispao zrtva... Seljacke rumene fore Bekrica i ekipe mu
Krivina Jug
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 2:32 pm

Nama je jedini realan trener, a da ima iskustvo i autoritet, Husref. Ako hoće i može.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 2:50 pm

Moderan trener -ne treba nama to
Bekric je taman sta smo zaslužili
Zadnja nada mi je jug za ovaj klub,ali vidicemo na utakmici sa Slogom
Sports director pravo jak
Svaka cast upravi na nastavku politike laganja svojih navijača
Fuj!!!!!!!!
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 3:25 pm

Je li moguće da su dozvolili da u klub dođe televizija herceg Bosne?????
Je li moguće da je rumeni sat vremena pričao za tu televiziju u prostorijama kluba??
Pa jebemm ti sve nenormalno ono odvratno rumeno, treba ti 90 minuta zvizdat u subotu glupane jedan glupi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 3:26 pm

Frajer je hladno doveo u klub ustašku- HDZ televiziju, ja ne mogu da vjerujem
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, MiroslavKruzik, SamoNapad i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija