Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 11:14 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto okt 10, 2023 10:37 am
Za ove sto "objektivno" gledaju na Basica i analiziraju njegov rad kroz rezultate....

Ljudi dragi, njemu se ne daje samo podrska zato sto konacno zelimo da "istrpimo" nekog trenera, pa ima bezuslovnu podrsku bez obzira na rezultat!! Skinite malo roze naocale i shvatite da je Nermin BASTION odbrane od napada pojedinaca koji su opet ispuzali iz svojih rupa i koji bi opet da udju u klub sa svojim necasnim namjerama, dok se klub nije stabilizovao i ojacao.Njima nije u interesu da Zeljo "dodje sebi"!!

Nermin je tu i da se pokaze da ga ne mogu minirati ni igraci na terenu, a Boga mi ni sportski direktor i da nece takav tip mahale opet mijenjati stvari u klubu kako to oni pozele i kako su navikli.

E zato su se oni svi uskomesali, zato se Nermin napada svim silama, jer znaju da ako on "padne", slijedeci korak je Uprava.Nezasticena, na vjetrometini, bez prava na kiks.

Pamet u glavu!!
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 11:20 am

Ja sam jedan od rijetkih koji misli da i ekipe sa ozbiljnim budzetima fule sa igracima zato se uvijek trude da u prelaznom roku dodje 3-4-5 igraca ne vise a logicno je da se to desi i u nasem slucaju kada je budzet za igrace smijesan mogucnost greske je jos veca. Kada fulis sa 3-4 igraca odna je manje oscilacija u igri nego kada dovedes 11 kao mi. Drugo i ne manje bitno je sta urade ozbiljne ekipe kada im se tako nesto desi: odgule sezonu do kraja, isfiltriraju igracki kadar i dovedu par novih igraca, novu krv koja promjeni ekipu.
Zato sam misljenja da ne treba nikoga dirati neka ide kako ide, s tim sto bi doveo igraca kako valja sada polusezoni zadnjeg veznog i probao par omladinaca novih kako se snalaze u igri.
Nekad se sjetim da nas je ekpa Zmaja od Bosne znala oduciti od fudbala nabiti ko kontu, mi smo poslije harali ligom a oni nisu postojali a ekipa kod nas je bila manje vise sastavljena od istih igraca.
Ne vidim sta bi nam tjeranje bilo koga posebno donijelo u bilo kojem smislu. Ljudi naprave milionske transfere pa fule a ne u jadu kakva je nasa liga. Mora se jednostavno dati sansa i Bekricu da dodje na neki veci nivo i Nerminu da proba svoje zamisli i upravi da vraca dug nemamo alternativu.
Kao i sve ovo je posljedicna zaostavstina proslih vremena, treba mijenjati navike i nacine na koji smo radili stvari jer tako ocigledno ne ide.
Mene kao navijaca FK Zeljeznicar ne zanima ni titula ni trener ni uprava ni sta je bilo u proslosti. Ono sto me zanima da vidim da klub napreduje iz godine u godinu sve ostalo bi doslo samo po sebi. Na koji nacin je to ostvarivo je nesto drugo i koje je vrijeme potrebno ali koraci prema organizovanijem i boljem klubu moraju postojati.
Treba pogleda usmjeriti ne na ovu sezonu nego tamo negdje za tri sezone sta i kakvi bi trebali biti i izgledati. Dugogodisnje planiranje svega pa i ekipe i ustroja kluba a ne iz sezone u sezonu stihijski, to je ono sto bi htio vidjeti.
Zadnja izmjena: pile87, dana/u uto okt 10, 2023 11:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 11:21 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:30 am
vinston.cercil je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:06 am
Ljudi sto se tice basica previse se pritiska skida sa njega, ipak je covjek izgubio 6 od 10 utakmica u ligi, te ispao iz kupa protiv federalca. Mislim ok, ali nije bas kao da je to sad za nekog progledavanja kroz prste. Ne volim citirati onu ublehu jusufbegovica, ali je covjek dobro rekao, nema zeljo bas tako slabu ekipu da biljezi ovako lose rezultate. Ja bi mozda umjesto losih rezultata, rekao losu igru. Kuci si jedva dobio Igmana i Sirokog. Znaci od 11 utakmica, si na realno 2-3 pokazao nesto, a i to nije bilo sjajno.
Nikic i Jusufbegovic su objasnili stvari...ali ne mogu da vjerujem da se niko nije oglasio.
Sta ce usljivi Jusufbegovic da objasni, neznalica hinjava.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:22 pm

kokoška je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:21 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:30 am
vinston.cercil je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:06 am
Ljudi sto se tice basica previse se pritiska skida sa njega, ipak je covjek izgubio 6 od 10 utakmica u ligi, te ispao iz kupa protiv federalca. Mislim ok, ali nije bas kao da je to sad za nekog progledavanja kroz prste. Ne volim citirati onu ublehu jusufbegovica, ali je covjek dobro rekao, nema zeljo bas tako slabu ekipu da biljezi ovako lose rezultate. Ja bi mozda umjesto losih rezultata, rekao losu igru. Kuci si jedva dobio Igmana i Sirokog. Znaci od 11 utakmica, si na realno 2-3 pokazao nesto, a i to nije bilo sjajno.
Nikic i Jusufbegovic su objasnili stvari...ali ne mogu da vjerujem da se niko nije oglasio.
Sta ce usljivi Jusufbegovic da objasni, neznalica hinjava.
Cak i jagodic kockar je veci gospodin od njega ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:27 pm

Dobar dan radni narode, nadjose li ovi dusebriznici rjesenje za nase probleme?
Napunite baterije na ovoj pauzi, idemo jako u nastavku.
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:51 pm

pile87 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:20 am
Ja sam jedan od rijetkih koji misli da i ekipe sa ozbiljnim budzetima fule sa igracima zato se uvijek trude da u prelaznom roku dodje 3-4-5 igraca ne vise a logicno je da se to desi i u nasem slucaju kada je budzet za igrace smijesan mogucnost greske je jos veca. Kada fulis sa 3-4 igraca odna je manje oscilacija u igri nego kada dovedes 11 kao mi. Drugo i ne manje bitno je sta urade ozbiljne ekipe kada im se tako nesto desi: odgule sezonu do kraja, isfiltriraju igracki kadar i dovedu par novih igraca, novu krv koja promjeni ekipu.
Zato sam misljenja da ne treba nikoga dirati neka ide kako ide, s tim sto bi doveo igraca kako valja sada polusezoni zadnjeg veznog i probao par omladinaca novih kako se snalaze u igri.
Nekad se sjetim da nas je ekpa Zmaja od Bosne znala oduciti od fudbala nabiti ko kontu, mi smo poslije harali ligom a oni nisu postojali a ekipa kod nas je bila manje vise sastavljena od istih igraca.
Ne vidim sta bi nam tjeranje bilo koga posebno donijelo u bilo kojem smislu. Ljudi naprave milionske transfere pa fule a ne u jadu kakva je nasa liga. Mora se jednostavno dati sansa i Bekricu da dodje na neki veci nivo i Nerminu da proba svoje zamisli i upravi da vraca dug nemamo alternativu.
Kao i sve ovo je posljedicna zaostavstina proslih vremena, treba mijenjati navike i nacine na koji smo radili stvari jer tako ocigledno ne ide.
Mene kao navijaca FK Zeljeznicar ne zanima ni titula ni trener ni uprava ni sta je bilo u proslosti. Ono sto me zanima da vidim da klub napreduje iz godine u godinu sve ostalo bi doslo samo po sebi. Na koji nacin je to ostvarivo je nesto drugo i koje je vrijeme potrebno ali koraci prema organizovanijem i boljem klubu moraju postojati.
Treba pogleda usmjeriti ne na ovu sezonu nego tamo negdje za tri sezone sta i kakvi bi trebali biti i izgledati. Dugogodisnje planiranje svega pa i ekipe i ustroja kluba a ne iz sezone u sezonu stihijski, to je ono sto bi htio vidjeti.
Bravo majstore!
...sta nam je alternativa...da opet sve rastjerujemo?
Pa ljudi nismo valjda toliki glupani.
...
Juce sam na TVSA gledao federalnog ministra sporta kako najavljuje skoro izglasavanje zakona o sportu...i da...kaze on da postoji napokon veliko suglasje sa Hrvatima da i u domu naroda taj zakon prodje.
To bi DRASTICNO povecalo sanse da napokon neko ozbiljan investira u klub.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 1:06 pm

MATORI je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:20 am
Ja sam jedan od rijetkih koji misli da i ekipe sa ozbiljnim budzetima fule sa igracima zato se uvijek trude da u prelaznom roku dodje 3-4-5 igraca ne vise a logicno je da se to desi i u nasem slucaju kada je budzet za igrace smijesan mogucnost greske je jos veca. Kada fulis sa 3-4 igraca odna je manje oscilacija u igri nego kada dovedes 11 kao mi. Drugo i ne manje bitno je sta urade ozbiljne ekipe kada im se tako nesto desi: odgule sezonu do kraja, isfiltriraju igracki kadar i dovedu par novih igraca, novu krv koja promjeni ekipu.
Zato sam misljenja da ne treba nikoga dirati neka ide kako ide, s tim sto bi doveo igraca kako valja sada polusezoni zadnjeg veznog i probao par omladinaca novih kako se snalaze u igri.
Nekad se sjetim da nas je ekpa Zmaja od Bosne znala oduciti od fudbala nabiti ko kontu, mi smo poslije harali ligom a oni nisu postojali a ekipa kod nas je bila manje vise sastavljena od istih igraca.
Ne vidim sta bi nam tjeranje bilo koga posebno donijelo u bilo kojem smislu. Ljudi naprave milionske transfere pa fule a ne u jadu kakva je nasa liga. Mora se jednostavno dati sansa i Bekricu da dodje na neki veci nivo i Nerminu da proba svoje zamisli i upravi da vraca dug nemamo alternativu.
Kao i sve ovo je posljedicna zaostavstina proslih vremena, treba mijenjati navike i nacine na koji smo radili stvari jer tako ocigledno ne ide.
Mene kao navijaca FK Zeljeznicar ne zanima ni titula ni trener ni uprava ni sta je bilo u proslosti. Ono sto me zanima da vidim da klub napreduje iz godine u godinu sve ostalo bi doslo samo po sebi. Na koji nacin je to ostvarivo je nesto drugo i koje je vrijeme potrebno ali koraci prema organizovanijem i boljem klubu moraju postojati.
Treba pogleda usmjeriti ne na ovu sezonu nego tamo negdje za tri sezone sta i kakvi bi trebali biti i izgledati. Dugogodisnje planiranje svega pa i ekipe i ustroja kluba a ne iz sezone u sezonu stihijski, to je ono sto bi htio vidjeti.
Bravo majstore!
...sta nam je alternativa...da opet sve rastjerujemo?
Pa ljudi nismo valjda toliki glupani.
...
Juce sam na TVSA gledao federalnog ministra sporta kako najavljuje skoro izglasavanje zakona o sportu...i da...kaze on da postoji napokon veliko suglasje sa Hrvatima da i u domu naroda taj zakon prodje.
To bi DRASTICNO povecalo sanse da napokon neko ozbiljan investira u klub.
Pa bit ce otprilike tako, trojka njima izborni zakon, hdz trojci da prodje zakon o sportu.
I manje gledaj tvsa, vjeruj mi hahahaha
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:09 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto okt 10, 2023 10:37 am
Za ove sto "objektivno" gledaju na Basica i analiziraju njegov rad kroz rezultate....

Ljudi dragi, njemu se ne daje samo podrska zato sto konacno zelimo da "istrpimo" nekog trenera, pa ima bezuslovnu podrsku bez obzira na rezultat!! Skinite malo roze naocale i shvatite da je Nermin BASTION odbrane od napada pojedinaca koji su opet ispuzali iz svojih rupa i koji bi opet da udju u klub sa svojim necasnim namjerama, dok se klub nije stabilizovao i ojacao.Njima nije u interesu da Zeljo "dodje sebi"!!

Nermin je tu i da se pokaze da ga ne mogu minirati ni igraci na terenu, a Boga mi ni sportski direktor i da nece takav tip mahale opet mijenjati stvari u klubu kako to oni pozele i kako su navikli.

E zato su se oni svi uskomesali, zato se Nermin napada svim silama, jer znaju da ako on "padne", slijedeci korak je Uprava.Nezasticena, na vjetrometini, bez prava na kiks.

Pamet u glavu!!
Odlicno receno, ovaj post staviti na vrh svake stranice. Ne bi oni dugo cekali da napadnu upravu. Cim taj neki potencijalni naredni trener dozivi prvi poraz pocele bi price ovi ne znaju dovesti trenera, ovo je "football club" nije d.o.o. gdje se u rezultat ubraja samo vracanje dugova, itd. (kao sto je to onomad bilo sa gradjevinskom firmom).
Nema nazad i nema posustajanja, inace smo opet donji i mi normalni ponovno ispadamo MAGARCI!
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:32 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto okt 10, 2023 1:06 pm
MATORI je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:20 am
Ja sam jedan od rijetkih koji misli da i ekipe sa ozbiljnim budzetima fule sa igracima zato se uvijek trude da u prelaznom roku dodje 3-4-5 igraca ne vise a logicno je da se to desi i u nasem slucaju kada je budzet za igrace smijesan mogucnost greske je jos veca. Kada fulis sa 3-4 igraca odna je manje oscilacija u igri nego kada dovedes 11 kao mi. Drugo i ne manje bitno je sta urade ozbiljne ekipe kada im se tako nesto desi: odgule sezonu do kraja, isfiltriraju igracki kadar i dovedu par novih igraca, novu krv koja promjeni ekipu.
Zato sam misljenja da ne treba nikoga dirati neka ide kako ide, s tim sto bi doveo igraca kako valja sada polusezoni zadnjeg veznog i probao par omladinaca novih kako se snalaze u igri.
Nekad se sjetim da nas je ekpa Zmaja od Bosne znala oduciti od fudbala nabiti ko kontu, mi smo poslije harali ligom a oni nisu postojali a ekipa kod nas je bila manje vise sastavljena od istih igraca.
Ne vidim sta bi nam tjeranje bilo koga posebno donijelo u bilo kojem smislu. Ljudi naprave milionske transfere pa fule a ne u jadu kakva je nasa liga. Mora se jednostavno dati sansa i Bekricu da dodje na neki veci nivo i Nerminu da proba svoje zamisli i upravi da vraca dug nemamo alternativu.
Kao i sve ovo je posljedicna zaostavstina proslih vremena, treba mijenjati navike i nacine na koji smo radili stvari jer tako ocigledno ne ide.
Mene kao navijaca FK Zeljeznicar ne zanima ni titula ni trener ni uprava ni sta je bilo u proslosti. Ono sto me zanima da vidim da klub napreduje iz godine u godinu sve ostalo bi doslo samo po sebi. Na koji nacin je to ostvarivo je nesto drugo i koje je vrijeme potrebno ali koraci prema organizovanijem i boljem klubu moraju postojati.
Treba pogleda usmjeriti ne na ovu sezonu nego tamo negdje za tri sezone sta i kakvi bi trebali biti i izgledati. Dugogodisnje planiranje svega pa i ekipe i ustroja kluba a ne iz sezone u sezonu stihijski, to je ono sto bi htio vidjeti.
Bravo majstore!
...sta nam je alternativa...da opet sve rastjerujemo?
Pa ljudi nismo valjda toliki glupani.
...
Juce sam na TVSA gledao federalnog ministra sporta kako najavljuje skoro izglasavanje zakona o sportu...i da...kaze on da postoji napokon veliko suglasje sa Hrvatima da i u domu naroda taj zakon prodje.
To bi DRASTICNO povecalo sanse da napokon neko ozbiljan investira u klub.
Pa bit ce otprilike tako, trojka njima izborni zakon, hdz trojci da prodje zakon o sportu.
I manje gledaj tvsa, vjeruj mi hahahaha
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Puno si ti mlad da mene savjetujes sta i kad da gledam...ali ...da ne budes u zabludi...
Nisam ja ni za ove koje ti simpatises niti sam za one druge....
Razloge sam ovdje pisao jednom - ali mi je administracija obrisala post.
Vratimo se na temu, najbolje je za sviju.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:33 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
uto okt 10, 2023 2:09 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
uto okt 10, 2023 10:37 am
Za ove sto "objektivno" gledaju na Basica i analiziraju njegov rad kroz rezultate....

Ljudi dragi, njemu se ne daje samo podrska zato sto konacno zelimo da "istrpimo" nekog trenera, pa ima bezuslovnu podrsku bez obzira na rezultat!! Skinite malo roze naocale i shvatite da je Nermin BASTION odbrane od napada pojedinaca koji su opet ispuzali iz svojih rupa i koji bi opet da udju u klub sa svojim necasnim namjerama, dok se klub nije stabilizovao i ojacao.Njima nije u interesu da Zeljo "dodje sebi"!!

Nermin je tu i da se pokaze da ga ne mogu minirati ni igraci na terenu, a Boga mi ni sportski direktor i da nece takav tip mahale opet mijenjati stvari u klubu kako to oni pozele i kako su navikli.

E zato su se oni svi uskomesali, zato se Nermin napada svim silama, jer znaju da ako on "padne", slijedeci korak je Uprava.Nezasticena, na vjetrometini, bez prava na kiks.

Pamet u glavu!!
Odlicno receno, ovaj post staviti na vrh svake stranice. Ne bi oni dugo cekali da napadnu upravu. Cim taj neki potencijalni naredni trener dozivi prvi poraz pocele bi price ovi ne znaju dovesti trenera, ovo je "football club" nije d.o.o. gdje se u rezultat ubraja samo vracanje dugova, itd. (kao sto je to onomad bilo sa gradjevinskom firmom).
Nema nazad i nema posustajanja, inace smo opet donji i mi normalni ponovno ispadamo MAGARCI!
Pa imas tu pripremu vec u vidu psovaca majki i mrtve djece na zapadu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:34 pm

MATORI je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto okt 10, 2023 1:06 pm
MATORI je napisao/la: Bravo majstore!
...sta nam je alternativa...da opet sve rastjerujemo?
Pa ljudi nismo valjda toliki glupani.
...
Juce sam na TVSA gledao federalnog ministra sporta kako najavljuje skoro izglasavanje zakona o sportu...i da...kaze on da postoji napokon veliko suglasje sa Hrvatima da i u domu naroda taj zakon prodje.
To bi DRASTICNO povecalo sanse da napokon neko ozbiljan investira u klub.
Pa bit ce otprilike tako, trojka njima izborni zakon, hdz trojci da prodje zakon o sportu.
I manje gledaj tvsa, vjeruj mi hahahaha
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Puno si ti mlad da mene savjetujes sta i kad da gledam...ali ...da ne budes u zabludi...
Nisam ja ni za ove koje ti simpatises niti sam za one druge....
Razloge sam ovdje pisao jednom - ali mi je administracija obrisala post.
Vratimo se na temu, najbolje je za sviju.
Slazem se, najbolje je biti politicki nesvrstan.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:44 pm

Nego jesu li se nasi igraci lijepo odmorili ipak su imali prezahtjevnu utakmicu gdje su svi pretrcali 10+ kilometara.

Jesu li se vratili treninzima ili su jos na odmoru, je li u planu kakav rafting ili gadjanje. E moj Nermine svaka ti cast pokusavas od ovh nasih "igraca" napraviti igrace i stvoriti TIM ali tesko ide.
Molim te sljedeci put kada budes zelio da im predstavis moderne metode i neki Team building, molim te odustani od toga i odvedi ih na Igman neka krv i znoj propisaju. Dosta je vise finjaka sa njima, krajnje je vrijeme da im pokazes da si ti GLAVNI jer podrsku Uprave i navijaca imas.

Uvedi im PUNO RADNO VRIJEME, neka na stadionu provode najmanje 5-6 sati sa pauzom za obrok, dosta je vise njihovih marifetluka, sve sto si bolji prema njima, oni su GORI PREMA NAMA.
Dva dana su prosla od derbija a mi jos sebi nismo dosli
Alea iacta est!
 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 2:44 pm

Basic je imao podrsku kao ni jedan trener do sada, kada je dolazio pricao je o napadackom fudbalu a realno mi se i dalje patimo da uputimo sut u okvir gola i taj problem traje vec 2-3 godine. Ako vec ne mozemo kroz igru barem da vjezbaju prekide koliko samo bezveznih kornera ove sezone a narocito u derbiju. Igra do protivnickog 16erca je dobra al cim se priblize golu pocinju izmisljati i centrirati napamet kao da prvi put zajedno igraju.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:02 pm

U subotu protiv Zrinjskog u Mostaru.
Valjda posluzi svrsi utakmica, da vide ove nove igrace..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:42 pm

Ovi sto brane ovaj "rad" Basica. Gdje je on to prije napravio tim i imao uspjeh neki?
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:43 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:24 am
LARSSON je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:20 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:45 pm


Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
Pa reci nam ko si, možda ćeš biti više poštovan ovdje.

Ja bih tebi dao mjesto sportskog direktora, vidi se da si iskusan u ovom poslu, a Edisa ti za trenera staviti, pa da on odlučuje o tvojoj sudbini a ti o njegovoj.
A bas si fakin brate da ti kažem, nema potrebe za sta ce meni neko ovdje izigravati ha hu divljina negdje drugo.

Drugo, s obzirom da si se sada sam izradio jer napisa da nisi bio pod tim nickom, znaci da si u jednom momentu popusio permanentno banovanje pa si bio primoran kreirati nove naloge sto ide uz klasifikaciju u koju te svrstava 98% foruma ovdje.

Treće, koga ba pravis budalama, provaljen si nema potrebe za glumom, neće ljudi da se peru s tobom, tebi nije Željo broj 1 tebi je interes broj jedan, tvoj ili nečiji ne znam.

Četvrto smrdis na šampanjac.
Psovso qoleru i nezalaganju jer su slavili sto smo gol primili.
Posteno ko je kriv tu?

Tsmo banovan jer sam Amara kritikovao, kad su mnogi imali njegove slike na profilu.
Zadnja izmjena: volimtezeljo, dana/u uto okt 10, 2023 3:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:45 pm

Dobro covjek napisa i to je cinjenica 100%. "NE BRANI SE NERMIN ZATO STO JE FERGUSON, VEC ZATO STO PREDSTAVLJA OTPOR SISTEMU KOJI NAS JE RUSIO GODINAMA"

Covjek radi posteno i daje sve od sebe. Pliva u bari punoj krokodila, mahalasa, interesdzija, kriminalaca, seljačina i pljuvača sa zapada, sportskih korumpiranih novinara, gradjevinske mafije i svih ostalih lešinara koji kruze Grbavicom.... Nasa podrška NERMINU i UPRAVI je borba protiv ovih gore, jer svi oni jedva cekaju da se mi srozamo i da mogu raditi sta zele.

Zapamtite: NIKADA VISE, NIKADA! OVAJ PUT JUG ČVRSTO STOJI UZ OVA SISTEM i vi se MOZETE JEBATI!

A svi oni koji to ne vide, ili su slijepi ili muljaju pomenutom barom...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:45 pm

Blueee1921 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:44 am
slika
Postava Igmana iz Konjica iz prethodnog kola.
Imaju bruku poraza u nizu, samo 9 bodova.
Uporedimo njihov i nas roster, i nek mi neko kaze kakva je to spektakularna razlika u kvaliteti rostera dvije navedene ekipe?
Mozda bi Besagic kod nas igrao.
Ostalo su vecina veterani.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:46 pm

TheBlue je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:45 pm
Dobro covjek napisa i to je cinjenica 100%. "NE BRANI SE NERMIN ZATO STO JE FERGUSON, VEC ZATO STO PREDSTAVLJA OTPOR SISTEMU KOJI NAS JE RUSIO GODINAMA"

Covjek radi posteno i daje sve od sebe. Pliva u bari punoj krokodila, mahalasa, interesdzija, kriminalaca, seljačina i pljuvača sa zapada, sportskih korumpiranih novinara, gradjevinske mafije i svih ostalih lešinara koji kruze Grbavicom.... Nasa podrška NERMINU i UPRAVI je borba protiv ovih gore, jer svi oni jedva cekaju da se mi srozamo i da mogu raditi sta zele.

Zapamtite: NIKADA VISE, NIKADA! OVAJ PUT JUG ČVRSTO STOJI UZ OVA SISTEM i vi se MOZETE JEBATI!

A svi oni koji to ne vide, ili su slijepi ili muljaju pomenutom barom...
Ima ljud koji rade, ali nemaju rezultata.
Meni je uvijek drazi onaj koji manje radi, a isporucuje rezultat.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:49 pm

Valter je napisao/la:
uto okt 10, 2023 9:25 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm


Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Spadam u one koji misle da kvalitet Bašića treba dobro preispitati i ne vidim baš potrebu za bezuslovnom podrškom. Jedino ko treba imati bezuslovnu podršku je Uprava. Dok ne dođu bolji ali koji zaista vole Želju. Ali ne kao neki koji stave nick "volimtezeljo" ne bi li tako prikrili stvarni razlog svojih pisanja. Da se razumijemo da nisi jedini na ova dva foruma koji piše sa nekim drugim razlogom od brige prema Želji. Barem si mogao u nicku napisati zeljo velikim slovom. Dakle kakva god bila sudbina Bašića u našem klubu do daljeg STOP svim bivšim igračima Želje na bilo kojoj funkciji osim u mlađim pogonima. Ali vama ustvari i nije meta Bašić nego Uprava. Nadam se da nismo toliko glupi da vam do dozvolimo.
Upravi dajem totalnu podrsku, za njih bi bilo malo bolje da prestanu slusati navijace.

Dok god posluju po zakonu, ne zavaljuju nas u dugove, maksimalnu podrsku imaju.
A Basicu? Kako da mu dam podrsku jos malo imat cemo broj kola jednak sa brojem bodova.

Ovdje ego ljudima ne dozvoljava da priznaju. Edisu su jebavali od do pobjedio/izgubio. I zbog njegovih igara i rezultata smo Evropu vidjeli.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 159 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija