Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1322
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:15 pm

Može biti da je ova press konferencija bila višak. Al opet i neka je.
Ništa Bekrić nije rekao što bi trebalo dočekati na nož. Slažem se da je neke stvari rekao koje smo i onako znali, al pošto smo mi poznati kao zlatne ribice nije zgoreg nekada i ponoviti. Najlakše je rušiti i ove al hiljadu puta se pokazalo kako može biti i gore. Idemo malo odsaburati (prvi ja). Objektivno velika večina klubova u ligi ne bi imali ništa protiv da im neko dovede Ovčinu i Ćosića.

Nego hajmo se svi okrenuti super bitnoj utakmici protiv Slobode. Nit smo mi toliko slabi, nit je Sloboda Real pa da već prežalimo prolaz dalje. Nermine, Nermine PUNO je i do tebe. Vakat je da i ti više znaš ko da igra, gdje da igra i kako da to sve liči na nešto.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
kb80
Postovi: 303
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:16 pm

Kako je neko napisao, a ovdje sam procitao, da nam sada neko da bezpovratno 20 mil, mi ne bi znali sa tim. Opet bi to otislo u ...inu, jer nemamo SISTEM.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5152
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:18 pm

kb80 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:14 pm
salle86 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:07 pm
I bilo bi poštenije da je umjesto svega ovoga rekao, lupam Muftić, Drina, (pa eto nek su i), Beća, Drljo, Gasal projekti kluba i da oni moraju igrati taman i na uštrb rezultata. Da će se desiti da griješe ali da ih navijači trebaju podržati jer bolje puno od njih ne možemo dovesti ali su zato po 2-3 puta skuplji.
Da navijači treba da stanu uz njih ali da će i oni maksimalno profesionalno da se oduže.

Vjerujem da bi većina to lakše "progutala" i da bi imali više sabura nego do sad.
Slazem se, ali tako jbg svlacionicu remetis, jer neko MORA da igra. Onda nemas zdravu konkurenciju na tim pozicijama.
To je 4-5 mjesta u ekipi. Na te pozicije ne kamaraš polovnjake koji nisu mnogo bolji od te djece.
Ostale pozicije imaš za iskusne ove "naše" i nek se rotiraju.
Ovako se ne zna tačno ni u kakvim smo govnima, a ni plan kako da se izvadimo iz istih. Vrtimo se u krug bez ikakvih ideja
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:21 pm

Ocekivanja izjednaciti sa budzetom za prvi tim i odmah ce vam biti lakse. Nama nema druge nego trpiti. Ko da u klubu ljudi ne bi voljeli da imamo 24 boda iz 8 utakmica.
Klub je prije godinu i po bio u najtežoj situaciji u svojoj istoriji. Sa preko 9 miliona duga. I danas nam je omca oko vrata, samo manja. Od 4 miliona.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:22 pm

Kakva kuknjava...
Prva utakmica, spkier najavljuje borbu za Evropu i u ovoj sezoni. Nanizemo poraze, ne borimo se ni za sta, ide stabilizacija.

Pa kontam da nismo prosli Minsk, mi bi imali manje para od Celika i Stupanice, mozda bi se i ugasili.
 
Ludvig Leple
Postovi: 289
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:24 pm

On nama ništa nije novo rekao, mi ovo sve znamo i nismo debili, ali on je sazvao press kako bi sa sebe skinuo odgovornost, jer se već uveliko okolo priča kako on radi iza leđa Nerminu.
Nermin je svojim posljednjim izjavama probudio strašnu sumnju u navedeno i sad se valja prati.
Što se mene lično tiče Rumeni treba da leti koliko je sad, ostalo ne diraj. Upali smo u gabulu i sad se pokušati vaditi, ali bez njegovog prisustva na klupi pored trenera, uostalom uopšte u Klubu. Treba zasukati rukave i ići po nižim ligama i ganjati neotkrivene talente, pa i polovnjake (naših juniora ni na mapi, niti ih ko spominje niti im ko poklanja pažnje) koji su sigurno bolji od ovih naših, a za manje novaca. On to realno ne radi, samo pokušava da svoj interes nađe u svemu i da se ogradi žičanom ogradom kad god je to moguće.

Konferencija totalno bespotrebna.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:29 pm

Mi se u narednom periodu, dok jos nije kasno, trebamo isprofilisati kao klub koji daje sansu djeci. Nasoj i onoj koja dolazi sa strane. Djeci koja zele da napreduju i prodaju dalje. Da dijete koje dodje, zna da ce dobiti sansu, odredjenu minutažu, da se nametne. A ne da mu jbn Aco Kosoric uzima minute. Kad se procuje da dajemo sansu djeci, doci ce ti dijete i igrac za manje para jer zna da ce dobiti sansu i da ce igrati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:29 pm

exbabilon je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:22 pm
Kakva kuknjava...
Prva utakmica, spkier najavljuje borbu za Evropu i u ovoj sezoni. Nanizemo poraze, ne borimo se ni za sta, ide stabilizacija.

Pa kontam da nismo prosli Minsk, mi bi imali manje para od Celika i Stupanice, mozda bi se i ugasili.
Ionako nema tih para do zime :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6035
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:30 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 26, 2023 12:58 pm
De ti Dzezvaru reci nama sta da ocekujemo, nema hljeba od ove press konferencije :D

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:40 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:30 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 26, 2023 12:58 pm
De ti Dzezvaru reci nama sta da ocekujemo, nema hljeba od ove press konferencije :D

slika
Valjo bi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:47 pm

Ono što je predstavljeno na ovoj pressici,evo moj dojam je da je svaki klub u ligi veći od Želje! I po organizaciji,i po finansijama,i po svemu,osim navijača. U svim klubovima igrači imaju 10+ milja platu,svi imaju stanove,boravak,pripreme,trening centre,sve je idealno,Švica,jedino kod Želje imaju dugovi,jedino u Želje igraju za tanjir graha,itd. Bogam' bolesna priča,jer smo se svi mi nakusali oko priče dugovanja,plata,para,tranzicije,itd. Ali fakat! Jebemu majku izađi tačno sa podacima koliko se kome duguje,imenom i prezimenom,i da jednom za sva vremena te "legende i prijatelje" kluba prekrižiš. Izađi sa podatkom koje si igrače zvao i koliku si im platu nudio,imenom i prezimenom! Ovako si dao igračima alibi da ih boli q da uvežu 18 poraza.
Treba da se izmijeni statut kluba,DD napraviti,ja ću prvi uzeti 1% dionice,i da svako mora pravdati svoje ppstupke,upumpaš ogroman novac u klub preko dionica i vlasništa (49%) da klub bude uvijek većinski vlasnik (primjer Bayerna) a da ti zdravo funkcioniše.
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:48 pm

Je li jos nekome zasmetalo kada je spomenuo da je Mekicu ponudjen novi ugovor na TRI godine. Dakle igracu koji je igrao u Radniku, GOSK-u, Zvijezdi ti nudis novi ugovor na TRI godine.
Igrac koji ima 28 godina, igrac koji najmanje trci, igrac od kojeg u buducnosti neces imati koristi (jer kome ces ga prodati sa 29-30 godina) ti nudis ugovor na TRI godine.
Pa zar nije bolje dovesti dva mladja igraca i njima ponuditi barem dio novca koji ces uloziti u Mekica, jer ces na njima profitirat
Alea iacta est!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4132
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 1:50 pm

cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:48 pm
Je li jos nekome zasmetalo kada je spomenuo da je Mekicu ponudjen novi ugovor na TRI godine. Dakle igracu koji je igrao u Radniku, GOSK-u, Zvijezdi ti nudis novi ugovor na TRI godine.
Igrac koji ima 28 godina, igrac koji najmanje trci, igrac od kojeg u buducnosti neces imati koristi (jer kome ces ga prodati sa 29-30 godina) ti nudis ugovor na TRI godine.
Pa zar nije bolje dovesti dva mladja igraca i njima ponuditi barem dio novca koji ces uloziti u Mekica, jer ces na njima profitirat
Nadam se da je i dalje aktuelna ona prica oko navodne ponude koju je imao ljetos, jedino u tom slucaju novi ugovor ima smisla.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:07 pm

cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:48 pm
Je li jos nekome zasmetalo kada je spomenuo da je Mekicu ponudjen novi ugovor na TRI godine. Dakle igracu koji je igrao u Radniku, GOSK-u, Zvijezdi ti nudis novi ugovor na TRI godine.
Igrac koji ima 28 godina, igrac koji najmanje trci, igrac od kojeg u buducnosti neces imati koristi (jer kome ces ga prodati sa 29-30 godina) ti nudis ugovor na TRI godine.
Pa zar nije bolje dovesti dva mladja igraca i njima ponuditi barem dio novca koji ces uloziti u Mekica, jer ces na njima profitirat
Znači, kad se pričalo da Mekić ima ponudu, bilo je da ni slučajno ne smije otići, da su nesposobni ako ga ne zadrže, da nam je (po)najbolji igrač....
Sad kad mu se nudi ugovor, onda što mu se nudi...

I po čemu zaključuješ da za te pare možeš dovesti dva mlada igrača? Pa fino reče čovjek da je za svakog traženo 50.000-100.000 KM.

I ovdje pričamo o šansi mladim igračima, a jedva čekamo da sve po spisku Muftiću, Drlji, Drini, Gasalu, Beći...Isto se pisalo i za Hrvanovića i za Hrelju i još mnoge sruge, pa kad stasaše u niželigašima i odoše u Zrinjski i Bojac, onda što nisu kod nas.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:16 pm

ublehas je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:07 pm
cipiripi je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:48 pm
Je li jos nekome zasmetalo kada je spomenuo da je Mekicu ponudjen novi ugovor na TRI godine. Dakle igracu koji je igrao u Radniku, GOSK-u, Zvijezdi ti nudis novi ugovor na TRI godine.
Igrac koji ima 28 godina, igrac koji najmanje trci, igrac od kojeg u buducnosti neces imati koristi (jer kome ces ga prodati sa 29-30 godina) ti nudis ugovor na TRI godine.
Pa zar nije bolje dovesti dva mladja igraca i njima ponuditi barem dio novca koji ces uloziti u Mekica, jer ces na njima profitirat
Znači, kad se pričalo da Mekić ima ponudu, bilo je da ni slučajno ne smije otići, da su nesposobni ako ga ne zadrže, da nam je (po)najbolji igrač....
Sad kad mu se nudi ugovor, onda što mu se nudi...

I po čemu zaključuješ da za te pare možeš dovesti dva mlada igrača? Pa fino reče čovjek da je za svakog traženo 50.000-100.000 KM.

I ovdje pričamo o šansi mladim igračima, a jedva čekamo da sve po spisku Muftiću, Drlji, Drini, Gasalu, Beći...Isto se pisalo i za Hrvanovića i za Hrelju i još mnoge sruge, pa kad stasaše u niželigašima i odoše u Zrinjski i Bojac, onda što nisu kod nas.
Koliko me sjecanje sluzi ne tako davno su Basic i Bekric izjavili da za Mekica i Amoaha nikada nije dosla ZVANICNA ponuda u klub.

Uzmimo samo za primjer da Mekic ima platu 3000 KM, za tri godine mi cemo mu bez premija isplatiti 100 000 KM.

Realno kome i za koju cifru mi mozemo prodati Mekica kada bude imao 29-30 godina, igraca koji ne trci i koji nije neka prevaga u danasnjem Zelji.

Puno nam je platiti stanarinu i hranu za PET talentovanih djecaka (koje je Bekric spomenuo), a nije nam puno ULAGATI u Mekica. Nesto mi nema logike ovo kada se gleda dalja buducnost u koju se SD kune. Mekicu bih ponudio ugovor 1+1 i to bi bio maksimum
Alea iacta est!
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:18 pm

Malo sam pregledao još jednom sve našu utakmice sa ocem i nismo neki stručnjaci ali Mekic kada ima s nekim da igra je top igrač za naše lige. Problem je što u zadnjih 4-5 utakmica nema s kim da igra. I oni što se kao kreću i otkrivaju katastrofalne reakcije budu pa time i njegovi pasovi se čine smiješnim. Kada bi imali raspoloženog i odmornog Štilića uz par trkača koji bi davali malo veće znakove života mislim da bi se ovo dosta popravilo. Naravno, ne izmišljati Ćosiću pozicije, nego ga stavi da igra ono što je u Veležu igrao, a s Ovčinom probati malo više prema naprijed, protiv Neftchija je dobro izgledao kada je bio više orjentisan prema naprijed.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:19 pm

Jel moguce da je prosla citava press konferencija i da ni u jednom trenutku nije dao podrsku Basicu???
Ovo nam samo treba biti pokazatelj zasto su nastupili losi rezultati.

Ja ne mogu da vjerujem da razmisljamo o prostorima na istoku, novom jugu itd a ovamo za kifle nemamo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:29 pm

Kako će mu dati podršku, kad će ga poturiti čim ispadne prilika da bi on ostao. Sve izlazi na vidjelo,što se priča i mahala po Grbavici mjesecima šta je radio i koliko je uzimao,ali samo da ne bude kasno. Nadat se nekom magičnom buđenju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:39 pm

revolt je napisao/la:
uto sep 26, 2023 2:29 pm
Kako će mu dati podršku, kad će ga poturiti čim ispadne prilika da bi on ostao. Sve izlazi na vidjelo,što se priča i mahala po Grbavici mjesecima šta je radio i koliko je uzimao,ali samo da ne bude kasno. Nadat se nekom magičnom buđenju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Sta je uzimao, pojasni nam??
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 2:46 pm

Znaci potpiso crnogorac ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija