Moderator/ica: storm_raider

 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 12:33 am

Ja nisam za smjenu nikoga izuzev par igraca kojima treba dati papire na zimu. Nismo nasli adekvatne zamjene za dva najbolja igraca prosle sezone. Basic je malo tvrdoglav. Njegova ideje i zamisli su okej, ali nemas ekipu da nekad ides od golmana, drzis loptu i napadas. Kreni cvrsto, muski, pa ako koja zaluta. Tri gostujuce utakmice u ovoj sezoni su nesto najgore sto sam vidio od Zelje u zadnjih nekoliko godina. Ja sam danas od prve minute znao sta nas ceka.
Igraci se moraju dobro zapitati, pogledati u ogledalo i pitati sami sebe sto ih je od 7 utakmica u 5 protivnik natrcao, naklizao, izotimao, u zadnjim minutama pobijedio. Protivnik koji je sa sela i kojeg samo bliza rodbina gleda. To se vise ne smije desavati. Sve je redovno, idu ozbiljne premije od evrope. Ne moze Zeljin igrac biti pickica. Sakrivat se i mahat rukama. To tako vise nece ici.
Kakav je kvalitet igraca govori cinjenica da roviti 36 godisnji Stilic kad udje napravi sanse/kornere na petama i dva na sat trcanjem. Cosic ne moze biti prednji vezni ni u Stupcanici. Ovcina mora na krilo, a nema potrebe da uvodi Turanjanina jer onda prica o sistemu i strpljenju pada u vodu. Igraci do 21 godine su bruka i sramota. Rustemovic mora dobiti papire sto prije dok nije izmaklo kontroli. Neka se dobro zapitaju. Amoa i Mekic idu na 80 posto. Kad dodju skauti onda pojacaju. To tako ne moze u Zelji ici.
Grande Miske 💪
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 12:42 am

Mora se promjeniti pristup sto prije i obaviti detaljan razgovor sa svima. Na Zrinjskom se ne mozes vaditi, ali mozes odigrati borbeno i freneticno. Da ne zaboravim, Jasar se ponovo pretvorio u debila, a Muftic opet grijesi kao kad smo mu predlagali fakultet da upise. Cocalic dekoncentrisan. Obavezno zatvorit se u prostoriie i citav dan pricati dok nije izmaklo kontroli. Ne treba analizirati tekme jer oni ne igraju nego nastupaju.
Grande Miske 💪
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 2:12 am

Mi jednostavno imamo pickast stav na gostovanjima. Da mi je docekati da od prve minute krenemo jako i napadnemo, pa makar pet komada primili do kraja.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 3:23 am

ubaceni element je napisao/la:
čet sep 21, 2023 2:12 am
Mi jednostavno imamo pickast stav na gostovanjima. Da mi je docekati da od prve minute krenemo jako i napadnemo, pa makar pet komada primili do kraja.
I ja sam to kontao, ali ovo nesto nije dobro, nismo ovako bezvoljno nikad djelovali.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 7:36 am

Nije to samo na gostovanjima, osim Borca sve smo bodove nekako izvukli jedva, Igman, Tuzla i to uz fino sudjenje.

Nesto ne stima, ok Coca pas golmanu, ok lose ispucavanje Muftica, to je sve nekvalitet pojedinaca kojeg smo svjesni, ali sta je frapantno je reakcija odbrane na igraca s loptom, ono je izgledalo kao ove namjestene utakmice Borca, ispratise Jovica pogledima u trku prema golu gdje neometano pogadja raslje. Uzas.

Nesto opasno ne stima, a ne mogu nikako da se otmem dojmu da je Hajdar bio u onoj sistuaciji umjesto Rustema npr da bi Jovic tako lako prosao, da je Dzenis umjesto Turanjanina tu da bi to izgledalo bolje, da je Suba umjesto Drlje/Gasala itd.. Lako smo se odrekli svojih a doveli ublehe.
Jel moguce da su Drina i Beca sa 18 godina bili bolji igraci nego sada a da s druge strane Kosoric koji nam nije valjo prije 6 godina sada nam valja ?

Mi smo u nekoj kvazi fazi stabilizacije, obicno tu gledas afirmaciju mladih, a mi necemo nikoga afirmisati ove godine, svi su zavaljeni, trener koji ce pod pritiskom vrlikog kluba gurati starije, stariji koji to ne mogu iznijet, mladi koji kad udju nemaju rutinu za vazne utakmice itd.

Ne izgleda dobro, treba rasteretiti trenera potpuno i skinuti breme nekog cilja, nama ne moze bit cilj borba za Evropu, nama treba biti cilj sredina tabele, na vrijeme osigurat opstanak i afirmacija mladjih igraca koji pokazuju neku vrijednost. Bez pritiska velikog kluba i nekog cilja mozda i progigraju pa i dodjemo i situaciju da nesto racunamo i ganjamo na kraju, al ne smije biti obaveza.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 7:46 am

Prije mjesec dana Amar na nasoj utakmic, Bekric i Amar dobri haveri jos od transfera, Bekric SD ima uticaj na igrace, da li me neka paranoja puca ili se nesto ozbiljno desava.
U jedno sam siguran ovdje nisu cista posla sto se tice igraca.
Basicu imas PODRSKU i zato "stegni kais".
Klupiraj Amoaha,Muftica i jos neke igrace
Alea iacta est!
 
drenko
Postovi: 58
Pridružen/a: pon jul 10, 2023 1:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 8:18 am

ma kakvi smo dobit cemo zrinjski 🤣
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 8:33 am

Što se mene tiče, ako otpuste Bašića, onda niko više nema šta tražiti u klubu.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 8:45 am

Zvijezda 09 posljednja na tabeli sa tri boda i gol razlikom -12. E ta Zvijezda je u gostima postigla 6 golova a mi ni jedan bez i jedne šanse, Pa valjda nije sve do Bekrića, mora nešta biti i do Nermina.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 8:48 am

Sto se ovog sastanla jutrosnjeg tice,uveliko se prica da je Nermin bivsi.Znaci prica se nije nikakva provjerena info...Ali gdje ima dima mozda bude i vatre.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 8:50 am

A Bekrić će, ONAJ, ostati, ONAJ?
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:08 am

Treba poslije svakog poraza mijenjati trenera. Fuj.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:14 am

Hajde da vidimo hoce li uopste biti to....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:25 am

Sastanak bi trebao oko 10 početi. Mislim da Bašić poslijepodne neće biti trener Želje, ta priča nije samo od sinoć ili jutros, još od prošle utakmice se proširila priča da sigurno neće ostati u slučaju da izgubimo u Doboju. Sačekajmo najprije, mada mislim da je ishod jasan.
Fear of the Maniacs!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:27 am

Koga će nam dovesti, glavatog feđu dudića, mozda adžema ako nađe tri žiranta za kredit ili da nam vrate suzu ratničku.
Ma najbolje amara osima, mi njega zaslužujemo i nikog drugog sa ovakvim mentalitetom.
Ako ko treba da ide, to je rumeni i niko drugi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:33 am

Imao je Basić fula, ali nista mi nećemo riješiti ako sve ostane na tjeranju Nermina. Ona bezvoljnost, držanje, stav... nije to tek tako, nešto veće ne štima.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:35 am

Ništa postići nećemo ako mu damo nogu, ništa, problemi su druge prirode
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:36 am

exbabilon je napisao/la:
čet sep 21, 2023 9:33 am
Imao je Basić fula, ali nista mi nećemo riješiti ako sve ostane na tjeranju Nermina. Ona bezvoljnost, držanje, stav... nije to tek tako, nešto veće ne štima.
Ma neko minira covjeka to je očigledno, problem je sto se ranije nisu nikome otvarale glave za to pa svi misle da mogu, treba od danas uvesti tu praksu pa bi se u budućnosti znatno smanjilo to miniranje trenera uprave itd
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:39 am

Problem je što nemamo para. Ja ne vidim da za iste pare možeš imati boljeg od Nermina.
Opet mislim da smo mogli dovesti bolje od Turanjanina, Rustemovića i ostalih. Pogotovo to što nismo zamjene doveli za dva najbolja igrača, ali nikakve.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2023 9:46 am

Sve je ovo već viđeno više puta, ali eto ono što je svježe je miniranje Odovića od strane Suze ratničke uz par prvotimaca. Ako nekome nije jasno da je sad ista stvar u pitanju i to od strane Amarovog velikog druga (transfer Austrija) onda ste stvarno i pored očiju slijepi.

– Nakon utakmice u Mostaru, sklonio me iz početne postave, a svi znaju kako sam istu odigrao. Nama je ovaj “veliki trener” pred utakmicu rekao da se povučemo na 30 metara, a svi koji se bar malo razumiju u fudbal znaju da ukoliko se protiv Zrinjskog povučete da ste izgubili utakmicu. Međutim, mi igrači smo se dogovorili da napadnemo Zrinjski od prve minute, a ova odluka je rezultirala visokom pobjedom. Nakon iste, trener se hvalio, i naravno pohvalio je sve osim igrača koji su mu donijeli pobjedu – rekao je popularni Tuce i osvrnuo se na Petrovićev rad na pripremama.

Realno "razumi se" brat u struku!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija