Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:05 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub sep 16, 2023 7:07 pm
Jacksparrow je napisao/la:
sub sep 16, 2023 6:16 pm
Ne pamtim kad mi ovako rezultatski rijesimo utakmicu kao sto velez rijesi u konjicu.
Nikad, jer nijedna ekipa se nikad nece postaviti isto protiv takvih klubova i protiv nas iz Sarajeva, shvatite to vec jednom. Uostalom velez ima bolju ekipu, pa mozda cak i Igman.

Ma ja eto protiv nas izvedu drugu ekipu, bas to treba da nam bude motiv vise pogotov protiv takvih malih ekipa takozvanih
FCŽ
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:08 pm

Ako se zauvijek rijesimo debelog gmaza i ostanemo u ligi, sezona je uspjesna.

Kurve s lavora su vjerovatno prvaci, svinje i bojac nece ispustiti Evropu, ako se i ove sezone uspijemo nekako izgombati s Podvelezjem i Sirokim za 4. mjesto to je bonus.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:18 pm

Trenira li jos sa nama onaj mali iz Amerike? Benjamin ili kako vec
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:18 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub sep 16, 2023 6:02 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub sep 16, 2023 5:41 pm
Pa trubi vam se mjesecima da se stvara ekipa i da je to dugotrajan proces,da ce biti uspona i padova....Trubi vam se da smo limitarani budzetom za igrace,da bukvalno zivimo od 1 do 1.Da stabilizujemo klub polako ali sigurno.Ja ne kontam sta ste vi ocekivali.....
To je to
Ne stvaramo ekipu, to jednostavno nije istina. Da, preživljavamo, dok vraćamo dugove i to je jedina istina. Da mi imamo 5 standardnih prvotimaca do 22 godine, koji pretenduju da budu nosioci igre, to bi značilo da stvaramo nešto. Ovako sigurno ne.

A očekivali smo napredak u odnosu na prošlu sezonu ili barem da ostanemo na istom nivou. Mi smo puno lošiji. Ekipa koja ima limitiran budžet ne dovodi Turanjanina, Allysona i slične, ne baca pare na to. Joj, ne mogu, kad nešto brate ne valja, ne valja i tačka. Treba priznati greške i raditi na tome da se isprave, a ne to opravdavati, tolerisati, minimizirati i sl.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:19 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:05 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub sep 16, 2023 7:07 pm
Jacksparrow je napisao/la:
sub sep 16, 2023 6:16 pm
Ne pamtim kad mi ovako rezultatski rijesimo utakmicu kao sto velez rijesi u konjicu.
Nikad, jer nijedna ekipa se nikad nece postaviti isto protiv takvih klubova i protiv nas iz Sarajeva, shvatite to vec jednom. Uostalom velez ima bolju ekipu, pa mozda cak i Igman.

Ma ja eto protiv nas izvedu drugu ekipu, bas to treba da nam bude motiv vise pogotov protiv takvih malih ekipa takozvanih
U tome je problem sto smo u iluziji da smo nesto jaci od nekoga..
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:26 pm

Ne znam zasto toliko negative? Nismo za vrh i tacka! Neki drugi su ciljevi ove sezone. Nije ekipa uopste lose odigrala, ali je promasila u kljucnim momentima ono sto se ne smije masiti! Ne smije se psovati nasim igracima! Ionako je kvalitet upitan, a kad mu jos psujes, onda i ono sto zna, izgubi se na terenu! Puna podrska Basicu, a upravi, zasucite rukave! Basic trazi idealnih 11, pokusava, ali zasad ne ide to. Svjestan je da mu nisu doveli sto je htio i sto zahtijeva njegova vizija igre. Nakon Lavora veceras, jasno je da Borac ide na tron, kone su druge, zrinja treci, a cetvrti uski, velez i ako se posreci mi. Zeljo mi te volimo, kako god zavrsilo! Molim forumasa Ocassionally da nam pojasni ovo s terenom, kriminalno! Ubijedjen sam da je bio bolji i bez vode, da bi dobili goska dva ili tri razlike.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:30 pm

Kopiram s društvenih mreža:

Zakonski svako udruženje gradjana može da bude suosnivač privrednog društva kao npr d.d. Radio sam tokom studija seminarski na tu temu i dosta je toga ostalo u glavi 😬 ukratko: Udruženje Željezničar moze putem javnog poziva pokrenuti osnivanje D.D. Tu i oni moraju određeni kapital da unesu. Koliko se sjećam taj kapital ne mora biti nužno novčani već i pokretne i nepokretne stvari koje služe svrsi budućoj djelatnosti dioničkog društva. Prevashodno se donosi odluka o količini dionica (recimo 500.000 kom) i cijeni (recimo 50 KM) iste, stim da tu imaju odredjene donje granice, ali to ne bi trebao da bude problem jer se puca na vise. Na osnovu te odluke se izvrši procjena vrijednosti unesenog kapitala od udruženja (recimo da unesu stadion, neka vozila i neke nekretnine u vrijednosti od 10.000.000 KM) i onda na osnovu toga se stekne slika o količini dionica koje pripadaju u startu inicijalnom osnivaču Udruženju Željezničar. To bi u našem slučaju bilo 200.000 dionica koje ostaju kod Udruženja, tj ono postaje vlasnik istih. Naknadno se vrši javni poziv na osnivanje D.D. (Kako u Zakonu o Privrednim društvima FBiH piše) u kojem se investitori pozivaju na kupovinu ostalih 300.000 dionica tj. Direktan kapital od 15.000.000 KM. Sad, koja je caka kada je udruženje privredno aktivno.. ono mora sav svoj prihod koji ostvari “potrošiti” u ostvarivanje svrhe udruženja .. u našem slučaju bi to bilo u škole fudbala, razvoj sporta, rad sa omladinom Itd. Sto je sutinski idealno jer ako krene sve po planu i Željezničar D.D. Ostvaruje profite, krene isplaćivati dividende Itd. Udruženje Željezničar bi super profitiralo. Sta hoću zaključno da kažem … da, ne postoji način da se od udruženja putem transformacije oblika pravnog lica napravi privredno društvo, ali postoje modeli koje su se i u Njemačkoj pokazali (primjer VFB Stuttgart) u kojem paralelno postoje dva vezana pravna lica koja jedni od drugih profitiraju… to je kao sto sam rekao moguće i po našim zakonskim okvirom.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:40 pm

Haj sve al stvaramo ekipu, šta bolan stvaramo i s kim stvaramo. Pa sa ovim 'pojačanjima' i još nekim igračima koji su to od prije mozes samo stvarati ekipu da iduće sezone gostujemo tošku i stupcanici.
Ne mozes stvarati ekipu sa turunjaninom, rustemovicem, biberom, gasalom,drljom,dubakcicem,alisonom mrtvim, kosoricem, ne mozes stvarati ekipu sa igracima koji imaju 35 godina ko cocalic i stila i krpic 32 godine.
To nije stvaranje ekipe nego samo da se skrpimo da nas ima pa sta bude bude.
Kad kazes da se pravi ekipa to se podrazumijeva da imas neki plan, cilj, viziju da očekuješ da ti igraci vremenom proigraju jer imaju neki talenat pa mozes nesto ocekivati. Sta ces ocekivati od svih nabrojanih gore osim ovih 30+ ? Ništa, krampe će ostati ko što su krampe bili i do sada.
Nedjelima raznoraznih dušmana na čelu sa lojavim i ovim katastrofalnim potezima Samira Bekrića koji je u njima nesto vidio mi smo osuđeni da gledamo ove amatere u Plavom dresu, u nekim normalnijim vremenima ne bi im ni kartu prodao da gledaju Želju a ne da za njega igraju.
Sve razumijem kokuzi smo frontalni, neće nas niko, ne mozemo se nositi sa konkurentima ali nemojte nam muda pod bubrege prodavati da stvaramo ekipu kad je ne stvaramo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:45 pm

Igrači kojima ne ističe ugovor na kraju sljedeće sezone.

slika

Ako je ovo stvaranje ekipe, ko od ovog ekipu stvori kapa dole
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 16, 2023 11:52 pm

LARSSON je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:45 pm
Igrači kojima ne ističe ugovor na kraju sljedeće sezone.

slika

Ako je ovo stvaranje ekipe, ko od ovog ekipu stvori kapa dole
Drlji i Beći do 2025 ugovor 😆😆😆
Bolje bi ramiz zmaj ugovore ispregovarao
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 12:22 am

kvalitet je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:30 pm
Kopiram s društvenih mreža:

Zakonski svako udruženje gradjana može da bude suosnivač privrednog društva kao npr d.d. Radio sam tokom studija seminarski na tu temu i dosta je toga ostalo u glavi 😬 ukratko: Udruženje Željezničar moze putem javnog poziva pokrenuti osnivanje D.D. Tu i oni moraju određeni kapital da unesu. Koliko se sjećam taj kapital ne mora biti nužno novčani već i pokretne i nepokretne stvari koje služe svrsi budućoj djelatnosti dioničkog društva. Prevashodno se donosi odluka o količini dionica (recimo 500.000 kom) i cijeni (recimo 50 KM) iste, stim da tu imaju odredjene donje granice, ali to ne bi trebao da bude problem jer se puca na vise. Na osnovu te odluke se izvrši procjena vrijednosti unesenog kapitala od udruženja (recimo da unesu stadion, neka vozila i neke nekretnine u vrijednosti od 10.000.000 KM) i onda na osnovu toga se stekne slika o količini dionica koje pripadaju u startu inicijalnom osnivaču Udruženju Željezničar. To bi u našem slučaju bilo 200.000 dionica koje ostaju kod Udruženja, tj ono postaje vlasnik istih. Naknadno se vrši javni poziv na osnivanje D.D. (Kako u Zakonu o Privrednim društvima FBiH piše) u kojem se investitori pozivaju na kupovinu ostalih 300.000 dionica tj. Direktan kapital od 15.000.000 KM. Sad, koja je caka kada je udruženje privredno aktivno.. ono mora sav svoj prihod koji ostvari “potrošiti” u ostvarivanje svrhe udruženja .. u našem slučaju bi to bilo u škole fudbala, razvoj sporta, rad sa omladinom Itd. Sto je sutinski idealno jer ako krene sve po planu i Željezničar D.D. Ostvaruje profite, krene isplaćivati dividende Itd. Udruženje Željezničar bi super profitiralo. Sta hoću zaključno da kažem … da, ne postoji način da se od udruženja putem transformacije oblika pravnog lica napravi privredno društvo, ali postoje modeli koje su se i u Njemačkoj pokazali (primjer VFB Stuttgart) u kojem paralelno postoje dva vezana pravna lica koja jedni od drugih profitiraju… to je kao sto sam rekao moguće i po našim zakonskim okvirom.
pa pise u zakonu da dd moze osnovati jedan ili vise osnivaca ili firmi.... i da se mora imati min 4 000 000,00 KM osnivackog kapitala ali ne mora biti u novcu i da treba imati min 40 dionicara.....
mislim da kod nas jos uvijek nema hrabrosti da ovakav pokusaj....
Država Željo
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 12:25 am

Ko će gladat onu skiku i vrisku kad budu titulu slavili mater im ***** šugavu.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 12:58 am

TheBlue je napisao/la:
sub sep 16, 2023 6:01 pm
Nerminu i igracima puna podrska. Ljudi rade u skladu sa svojim mogucnostima i sposobnosti...

Uprava i skupstina pod hitno sjesti i naci model kojim ce pare uci u klub. AKO 80% LIGE IMA COVJEKA KOJI ULAZE, MOZEMO I MI!!!!! Kao UG bez jednog covjeka da se pita nema rezultata. To je jasno ko dan.

Do tada nek se ovi jadovi raduju, psuju igracima i treneru, bas kao sto su tjerali i 2018. Ista bagra, isti maloumnici....
Ne moze prvi dio. Uprava prije dvije godine govori mora se to uspostaviti imaju kontakti sa ljudima, ove godine priznaju da je to suplja.
Ove godine od rada vidim uzasan roster, uzasno odrzavanje stadiona kao u doba Amara, uzasnu organizaciju, skuplje karte, zabranu kospica, tetrapaka, ali baklju mozes unijeti.

Nije to bagra. To su navijaci naseg kluba.
Bagra su oni koji su se radovali golovima koje Zeljo primi jer im se nesto ne svidja. I daje se samo 10 km, puno se vise od toga daje da te neko zajebava.
I 2018 i sad, ima prostora za napredak.
Do sad u ovim situacijama je samo Hasanovic nosio odgovornost i Lendric. Ostali su top, navijaci krivi.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 1:10 am

Diverzant je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:52 pm
LARSSON je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:45 pm
Igrači kojima ne ističe ugovor na kraju sljedeće sezone.

slika

Ako je ovo stvaranje ekipe, ko od ovog ekipu stvori kapa dole
Drlji i Beći do 2025 ugovor 😆😆😆
Bolje bi ramiz zmaj ugovore ispregovarao
Ma suplja se prosipa iz nekog razloga, pa nismo slijepi. Rekao bi covjek nama prosjek 22 godine.
Ako je vec stabilizacija, nema se para, prestani dovoditi polovnjake onda. Daj sansu Musicu i co.
Mene Beca, Drljo, Gasal nece naljutiti ali Turanjanin, Alyson..

Ova nam je ekipa pokazalaa da moze puno puno bolje. Da li su ih te premije uznemirile ne znam. Ali viidim da imamo 25 igraca od kojih imamo par U21 i dosta njih sto neko forsira, a ne vidim razlog za to.

Prije potpisivanja ugovora, dati igracima upustvo za nas klub.
Potpisujete za najtrofejniji i najveci klub u BiH, sa najvise datih reprezentativaca (nase djece i nasih igrac), sa naljepsim stadionom, sa najvecom posjetom, klub sa najvise clanova, klub koji su spasili navijaci koji zive za ovaj klub.
Ako niste spremni da ginete za Zeljeznicar i da licno odgovarate zbog poraza i razocarenja nasih navijaca, ne potpisujte.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 1:33 am

ponosannavas je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:18 pm
Trenira li jos sa nama onaj mali iz Amerike? Benjamin ili kako vec
Cuo sam da je nevjerovatan talenat, ali nije bio spreman, ne vjerujem da je vise sa nama, bio u akamediji sarajeva kidao na jednom derbiju zabio 4 5 golova, ali izgleda nista od njega.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 8:11 am

Pa dal je moguće da se kaze da se ide na stabilizaciju kluba ,a nisu svijesni da samo rezultati mogu stabilizirati klub koji nema para samo rezultati bez uspjeha na sportskom nivou nema ni uspjeha u financijskom to nek je svima jasno.Mi kao klub koji nema nikakav izvor vece količine novca vec od prodaje igraca,prodaje karata i izlazaka i zadržavanja u Europi.
Ako neko misli drugacije vara se.Ja podrzavm i upravu i trenera.
Nema juniora ,a nema prodaje naso igraca ?
Losi rezultati smanjit ce broj navijaca,nema ni zarade od navijaca ?
Ne bori mi se za prva 3 mjesta i nema evrope,a nema ni para od evrope
A nema ni nekog zvanicnog ulgaca ili sponzora?
Pa sad kako stabilizirati financije oni misle ?
Ako mi neko moze to objasnit
Hvala!
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 8:20 am

Bez ulaska kapitala tj investitora nemamo mi sta traziti jer su borac zrinjski i sarajevo vec odmakli u svakom pogledu.Pa samo nam pogledajte omladinsku skolu i sve ce vam biti jasno.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 9:22 am

Pogledajmo rezerve Sarajeva i Zrinjskog, odgovorno tvrdim da bi taj svaki igrac bio zacementiran u prvih 11 kod nas. Tu staje sva prica.

Zvijezda raspala i Sloga su uradili bolji posao od nas sada u Septembru kada su bili slobodni igraci... i sta sad? Kofol evropa cilj...

Govorili smo da smo bili jaci prosle godine i jesmo, za 2 top igraca... Slavili smo evropu ko titulu... ove godine je jos teze barem 50%...

Ne mozemo od Nermina i ovih igraca ocekivati Evropu, jednostavno su drugi bolji... dosta bolji..

MORAMO naci taj model (DD, ili sta vec), ne mozemo ovako biti konkurentni ni za 10 godina... glavni kapital je donacija grada i opcine... jednostavno ne moze... ili moze, ali svake godine od 5. Do 8. Mjesta...

Realnost. Sto prije SVI to shvatimo, lakse ce nam biti...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 9:45 am

kvalitet je napisao/la:
sub sep 16, 2023 11:18 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub sep 16, 2023 6:02 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub sep 16, 2023 5:41 pm
Pa trubi vam se mjesecima da se stvara ekipa i da je to dugotrajan proces,da ce biti uspona i padova....Trubi vam se da smo limitarani budzetom za igrace,da bukvalno zivimo od 1 do 1.Da stabilizujemo klub polako ali sigurno.Ja ne kontam sta ste vi ocekivali.....
To je to
Ne stvaramo ekipu, to jednostavno nije istina. Da, preživljavamo, dok vraćamo dugove i to je jedina istina. Da mi imamo 5 standardnih prvotimaca do 22 godine, koji pretenduju da budu nosioci igre, to bi značilo da stvaramo nešto. Ovako sigurno ne.

A očekivali smo napredak u odnosu na prošlu sezonu ili barem da ostanemo na istom nivou. Mi smo puno lošiji. Ekipa koja ima limitiran budžet ne dovodi Turanjanina, Allysona i slične, ne baca pare na to. Joj, ne mogu, kad nešto brate ne valja, ne valja i tačka. Treba priznati greške i raditi na tome da se isprave, a ne to opravdavati, tolerisati, minimizirati i sl.
Ma ja, ne mozes ti kad nesto nevalja nisi ti takav, ali si zato mogo ratnicku suzu opravdati zivotom, znaci svaki dan si mu ga bar po jednom popusio, kako sad to? Otkud to?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2023 9:48 am

TheBlue je napisao/la:
ned sep 17, 2023 9:22 am
Pogledajmo rezerve Sarajeva i Zrinjskog, odgovorno tvrdim da bi taj svaki igrac bio zacementiran u prvih 11 kod nas. Tu staje sva prica.

Zvijezda raspala i Sloga su uradili bolji posao od nas sada u Septembru kada su bili slobodni igraci... i sta sad? Kofol evropa cilj...

Govorili smo da smo bili jaci prosle godine i jesmo, za 2 top igraca... Slavili smo evropu ko titulu... ove godine je jos teze barem 50%...

Ne mozemo od Nermina i ovih igraca ocekivati Evropu, jednostavno su drugi bolji... dosta bolji..

MORAMO naci taj model (DD, ili sta vec), ne mozemo ovako biti konkurentni ni za 10 godina... glavni kapital je donacija grada i opcine... jednostavno ne moze... ili moze, ali svake godine od 5. Do 8. Mjesta...

Realnost. Sto prije SVI to shvatimo, lakse ce nam biti...
Upravo tako, prvi korak bi bio da se ispuni obećanje i da se opet objavi poziv za strateškog partnera. Svaki dan, 24/7 raditi na tome, tražiti, ići na sastanke, pregovarati, dogovarati… to mora biti, ponavljam se, prioritet svih prioriteta. Sve ovo ostalo je manje važno za dugoročnu stabilnost i uspjeh kluba.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija