Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 9:31 am

igla je napisao/la:
čet avg 31, 2023 9:06 am
Nema opravdanja jer nije to investicija od par hiljada maraka da postaviš još jednu kabinu i još dva čovjeka.

Kad izbaciš emocije, navijač Želje je kupac Željine usluge i kraj priče. Zamisli odeš u Bingo i kaže ti žena što nisi jutros kupio sir.
Nedjelja na autoputu. mozes cekati pola sata, a ko ima acc prodje odmah kroz naplatne. Tako je i sa godisnjom.

Bilo je vise ljudi na utakmici protiv Borca. Ali znalo se da ce biti potraznja pa istok puko sat pred tekmu. Ljudi dolazili od jutra po karte. Ovdje je raja krenula od 18h po karte, a i tada su kafici u lorisu puni bili. Bolje piti do 18:20 pa po karte i uci. Ne govorim za sve. Vjerujem da je dosta ljudi radilo. Al ako kupujes knap pred tekmu, mislim da treba svako biti svjestan cekanja u redu pa koliko to trajalo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 9:55 am

Protiv Veleza po meni sto vise trkaca, zuca, nek se ganjaju s njima. Na njima je pritisak, oni ce napasti, a na dobrom terenu sa 2-3 prava pasa mozes odigrati kontru za go, samo ako neko ima istrcati. Galic, Jasarevic, Ovčina, Amoah, Ćosić.. sve bih gurnuo u prvih 11. Gasal, Drljo po potrebi u drugom na umornog protivnika.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:01 am

exbabilon je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:14 am
6900 prema savezu. Mislim da je u par stoja, al solidna procjena.

Kakvo kmecanje koalcije Kobilja glava-Vrapcici.

U Mostar s mudima, pa sta bude.
Pa bilo je 8 hiljada kada su svi usli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:04 am

ublehas je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:03 am
roger_bannister4 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:01 am
Ljudi, trivijalni problemi kao što je organizacije prodaje karata se MORAJU RJEŠAVATI u hodu. Ne vjerujem da svi koji su se požalili na to misle loše klubu. Ima nas zainteresovanih za pomoći, dati savjet, predložiti. Na vrlo jednostavne načine možemo ovo da popravimo i iskoristimo pozitivan momentum da pokažemo ljudima koji dolaze na utakmicu da se misli na njih i radimo na tome da kao kolektiv budemo organizovaniji. To je primarni i najefikasniji vid marketinga ka našoj bazi simpatizera. Ljudi vole kad se osjećaju "ispoštovanim".

Već neko vrijeme razmišljam o tome da ponudim klubu pomoć ili savjet oko određenih stvari, pa evo nek ovo bude inicijalni korak. Ako forum čita neko sa moći donošenja odluka ili kanalom komuniciranja ka ljudima koji tu moć imaju - javite se da porazgovaramo.

Danas nije bilo idealno, ali daleko od toga da se neka rapsodija mogla očekivati protiv Igmana. Dobra su ekipa za pojmove našeg fudbala i mislim da bi mogli pretendovati za gornju polovinu tabele, ako mognu izdržati tempo. Muftić najveće iznenađenje do sad, bravo mali. Drljo i Gasal najslabiji ali i dalje ne gubim nadu da bi ih moglo pročepiti. Mekić igra puno zapaženiju ulogu nego ranije i tu dolaze do izražaja njegove kvalitete ( i poneki nedostatak), ali to ide za sad dobro. Novajlije dobri, s obzirom da se od njih nije očekivalo mnogo - možda i odlični.

Biće ovo ok. Još da je preplivat Neretvu za vikend 🔵
Koliko znam, pravi se bilaternica i time bi djelimično trebao biti riješen problem prodaje karata. Ono što neće moći biti riješeno je to što su kod nas svi navikli da dolaze na tekmu u zadnji čas.
Što se tiče pomoći, sumnjam da je problem u idejama i savjetima. Više je u nedostatku para i ljudi.
Radi je dan prijatelju bio, dosta raje je zavrsilo sa poslom u 5, pola 6. Tako je to uvijek bilo i uvijek se kasnilo na utakmice, samo je sada tri puta vise raje na ovim tekmama u pola sedmice. Pa nisam jednom usao u drugom poluvremenu zbog obaveza u toku radnog dana...

Obzirom koliko vise ljudi danas dolazi na utakmice redovno u odnosu na recimo prije 10 godina treba razmisljati i o smanjivanju guzve.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:06 am

Sto se tice Veleza, oni ce biti napaljeni samo tako i izgorice u toj zelji. Udarace nas i bice svega sa tribina, samo zadrzati hladnu glavu i odigrati ovo sto znamo. Ocekujem da Krpic na silu ugura gol za pobjedu. Inace, ne znam je li vidio on Cocu jucer prilikom gola kada je prebacio loptu, ali je nevjerovatnu asistenciju upisao. Nisam vidio da je iko to primjetio ovdje, strasna kontrola lopte. Prava mala majstorija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:09 am

Moram se dotaknuti suđenja.
Jel se vama učinilo il je fakat sudija navlačio za Igman bukvalno ni jedan faul u igri za loptu nam nije svirao dok je našu skoro svaku osvojenu loptu svirao kao faul.
Znam da Drljo voli petljati sa loptom i lahko pasti ali onu kontru su napravili iz prekršaja nad Drljom.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:16 am

storm_raider je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:06 am
Sto se tice Veleza, oni ce biti napaljeni samo tako i izgorice u toj zelji. Udarace nas i bice svega sa tribina, samo zadrzati hladnu glavu i odigrati ovo sto znamo. Ocekujem da Krpic na silu ugura gol za pobjedu. Inace, ne znam je li vidio on Cocu jucer prilikom gola kada je prebacio loptu, ali je nevjerovatnu asistenciju upisao. Nisam vidio da je iko to primjetio ovdje, strasna kontrola lopte. Prava mala majstorija.
Tribine će biti u rangu Zenice i možeš ih ušutkati samo dobrom igrom.
Navijači Veleža lakše podnesu poraz od Zrinjevaca nego od Želje ja ne znam zašto je to tako.
Počeli smo sve žuljati što znači da smo na pravom putu jbg. Nema Tuzlaka i Zeničana pa su kone i Veležovci duplo glasniji. Ali i njih ćemo ućutkati, samo polako i pametno.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:17 am

Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:09 am
Moram se dotaknuti suđenja.
Jel se vama učinilo il je fakat sudija navlačio za Igman bukvalno ni jedan faul u igri za loptu nam nije svirao dok je našu skoro svaku osvojenu loptu svirao kao faul.
Znam da Drljo voli petljati sa loptom i lahko pasti ali onu kontru su napravili iz prekršaja nad Drljom.
De brate lik svirao preko 40 faulova
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:32 am

Problem u odnosu sa Velezom treba traziti u utakmici prije nekih 10tak godina kada su nam izbili titulu i slavili kao da su je oni osvojili, a da ironija bude veca tom pobjedom nad nama su omogucili Zrinjskom titulu. Bilo je to ako se ne varam 2014 godine. Bio sam na utakmici i takav pritisak nisam vidio ni u Zenici, ni u BL. Bice Zeljo k sampion, gadjanje igraca upaljacima i slicne gluposti..., a mrski Zrinjski ti osvaja titulu u Mostaru. Nevjerovatno. I opet nakon svega toga im dozvolis da ti dodju i prepisu model oporavka kluba, besplatno.

Tada sam ih poceo posmatrati kao pitare.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:39 am

"Dobrodošli na još jedno porodično okupljanje"
Nemoj da moramo objašnjavati šta bi to trebalo značiti. Nije samo porodica kad treba uzimati, treba nekad i davati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:41 am

Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:09 am
Moram se dotaknuti suđenja.
Jel se vama učinilo il je fakat sudija navlačio za Igman bukvalno ni jedan faul u igri za loptu nam nije svirao dok je našu skoro svaku osvojenu loptu svirao kao faul.
Znam da Drljo voli petljati sa loptom i lahko pasti ali onu kontru su napravili iz prekršaja nad Drljom.
Tačno, nikad manje faulova u opasnoj zoni nismo imali na Grbavici. On je došao s pritiskom one greske protiv Posusja prosle sezone i uradio je sve da se "opere".
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 10:57 am

Protiv Veleža Ovčina treba naprijed igrati a ne da ga guši na beku..Ovčina na jednoj strani Amoah na drugoj..U sredinu Mekić i Ćosić a nazad Galić,Jašarević,Cocalić i Aco..Krpić i Turunjanin u vrhu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:00 am

Okolele je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:57 am
Protiv Veleža Ovčina treba naprijed igrati a ne da ga guši na beku..Ovčina na jednoj strani Amoah na drugoj..U sredinu Mekić i Ćosić a nazad Galić,Jašarević,Cocalić i Aco..
U21 drug.
Ovcina i Amoah naprijed mogu samo ako je Drina na stoperu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:02 am

Jel Amerikanac još tu?
Plava porodica me ubi u pojam.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:03 am

Ja sam imao lijepo misljenje o rodjenim do jedne utakmice u Mostaru , ne znam tacno koja godina, trener im je tad bio onaj Seslija, citavo vrijeme igracima govorio rezi , mater ebo...mi na onom zidicu stojali ,drzis se za ogradu i gledaš jer nismo mogli svi na onu malu tribinu, a poslije utakmice nas kamenjali, druga u rame pogode, e od tada su za mene stoka u rangu onih iz Lukavice sto su uvijek kamenjali...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:06 am

----------------Muftic-----------------
-Galic-Drina-Cocalic-Jasarevic-
--------Mekic-Rustemovic--------
-----Amoah-Cosic-Ovcina------
-------------------Krpic----------------
Željezničar ante portas !
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:18 am

Od onih nizova poraza opasno su se sve ekipe nameracile da nas dobiju . Sad kad smo se opet digli ko klub tesko prihvatiti. Ko hijene na lava ali dobit ce svi oni na kraju od nas k....
A Velež treba dobit, njihova atmosfera na stadionu ne moze ni blizu sa Grbavicom. Generalno najveci uticaj na rezultat imaju naši navijaci, kod nas 3 tribine nose igrace zato ce uvijek biti zavidnosti prema našoj atmosferi. Kod nas grmi sve i to nije fraza neka nego bukvalno tako .
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:28 am

AsharaK je napisao/la:
čet avg 31, 2023 11:00 am
Okolele je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:57 am
Protiv Veleža Ovčina treba naprijed igrati a ne da ga guši na beku..Ovčina na jednoj strani Amoah na drugoj..U sredinu Mekić i Ćosić a nazad Galić,Jašarević,Cocalić i Aco..
U21 drug.
Ovcina i Amoah naprijed mogu samo ako je Drina na stoperu.
Zar nije muftic u21
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:28 am

storm_raider je napisao/la:
čet avg 31, 2023 10:04 am
ublehas je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:03 am
roger_bannister4 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:01 am
Ljudi, trivijalni problemi kao što je organizacije prodaje karata se MORAJU RJEŠAVATI u hodu. Ne vjerujem da svi koji su se požalili na to misle loše klubu. Ima nas zainteresovanih za pomoći, dati savjet, predložiti. Na vrlo jednostavne načine možemo ovo da popravimo i iskoristimo pozitivan momentum da pokažemo ljudima koji dolaze na utakmicu da se misli na njih i radimo na tome da kao kolektiv budemo organizovaniji. To je primarni i najefikasniji vid marketinga ka našoj bazi simpatizera. Ljudi vole kad se osjećaju "ispoštovanim".

Već neko vrijeme razmišljam o tome da ponudim klubu pomoć ili savjet oko određenih stvari, pa evo nek ovo bude inicijalni korak. Ako forum čita neko sa moći donošenja odluka ili kanalom komuniciranja ka ljudima koji tu moć imaju - javite se da porazgovaramo.

Danas nije bilo idealno, ali daleko od toga da se neka rapsodija mogla očekivati protiv Igmana. Dobra su ekipa za pojmove našeg fudbala i mislim da bi mogli pretendovati za gornju polovinu tabele, ako mognu izdržati tempo. Muftić najveće iznenađenje do sad, bravo mali. Drljo i Gasal najslabiji ali i dalje ne gubim nadu da bi ih moglo pročepiti. Mekić igra puno zapaženiju ulogu nego ranije i tu dolaze do izražaja njegove kvalitete ( i poneki nedostatak), ali to ide za sad dobro. Novajlije dobri, s obzirom da se od njih nije očekivalo mnogo - možda i odlični.

Biće ovo ok. Još da je preplivat Neretvu za vikend 🔵
Koliko znam, pravi se bilaternica i time bi djelimično trebao biti riješen problem prodaje karata. Ono što neće moći biti riješeno je to što su kod nas svi navikli da dolaze na tekmu u zadnji čas.
Što se tiče pomoći, sumnjam da je problem u idejama i savjetima. Više je u nedostatku para i ljudi.
Radi je dan prijatelju bio, dosta raje je zavrsilo sa poslom u 5, pola 6. Tako je to uvijek bilo i uvijek se kasnilo na utakmice, samo je sada tri puta vise raje na ovim tekmama u pola sedmice. Pa nisam jednom usao u drugom poluvremenu zbog obaveza u toku radnog dana...

Obzirom koliko vise ljudi danas dolazi na utakmice redovno u odnosu na recimo prije 10 godina treba razmisljati i o smanjivanju guzve.
Slažem se, između ostalog zato se i pravi bilaternica.

Slažem se da uvijek može bolje, ali mislim da se kod nekih situcija malo pretjeruje. Ja prvi nisam juče išao kući poslije posle jer sam znao da neću komotno stići na tekmu, nego sam ostao da popijem kafu. Prošlu tekmu sam došao direktno sa puta, i fulio prvi go. Nije mi naompalo da idem kući da ne bi puno kasnio na utakmicu...milion je takvih primjera gdje sam, a vjerujem i dosta raje ovdje, stavio Želju ispred svog komfora. Naravno niko ne očekuje da to svi rade, ali treba nekad biti i malo realan.
Razumio bi ovolike frustracije da je neko iz kluba rekao nećemo da vam omogućimo više mjesta za prodaju karate, jeb.ite se, i kraj. Znamo svi da se pravi bilaternica da bi se smanjile gužve. Mislim da se nije problem malo i strpiti nekada.
Sigruan sam da će, ako se opet ponovi utakmica za vikend, i ovo biti bolje riješeno i prije biletarnice.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 11:32 am

Irena sudi u Vrapčićima

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija