Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 11:36 am

https://fb.watch/mgta0fy3zy/?mibextid=9R9pXO

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 1:49 pm

dzulijano_pike je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:45 am
salle86 je napisao/la:
ned avg 06, 2023 10:13 pm
dzulijano_pike je napisao/la:
ned avg 06, 2023 8:01 pm
Amoah u Svicarsku. Lova extra.
Sve preko 250k € je premija. Nadam se da je makar ta cifra 😁
450 000 €
Bazel
Problem je što su ljudi koji su bili u Bazelu otišli nakon ispadanja od Tobola, pa sada transfer visi.
Mislim da nema nista od toga, to je bila neka muljaza njegovih agenata.. A nije ni stigla zvanicna ponuda
 
ficobahtic
Postovi: 45
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 1:55 pm

Eldar je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:49 pm
dzulijano_pike je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:45 am
salle86 je napisao/la:
ned avg 06, 2023 10:13 pm


Sve preko 250k € je premija. Nadam se da je makar ta cifra 😁
450 000 €
Bazel
Problem je što su ljudi koji su bili u Bazelu otišli nakon ispadanja od Tobola, pa sada transfer visi.
Mislim da nema nista od toga, to je bila neka muljaza njegovih agenata.. A nije ni stigla zvanicna ponuda

Pa zar nije dosla:
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... uba-882628
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 2:06 pm

ficobahtic je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:55 pm
Eldar je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:49 pm
dzulijano_pike je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:45 am


450 000 €
Bazel
Problem je što su ljudi koji su bili u Bazelu otišli nakon ispadanja od Tobola, pa sada transfer visi.
Mislim da nema nista od toga, to je bila neka muljaza njegovih agenata.. A nije ni stigla zvanicna ponuda

Pa zar nije dosla:
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... uba-882628
Moguce je, ne tvrdim da sam upravu. Mozda je doslo do neke promjene u medjuvremenu. Iz kluba je prica, da menadzeri nesto muljaju, lazu, iz kojeg razloga ne znam
 
ficobahtic
Postovi: 45
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 2:17 pm

Eldar je napisao/la:
pon avg 07, 2023 2:06 pm
ficobahtic je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:55 pm
Eldar je napisao/la:
pon avg 07, 2023 1:49 pm

Mislim da nema nista od toga, to je bila neka muljaza njegovih agenata.. A nije ni stigla zvanicna ponuda

Pa zar nije dosla:
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... uba-882628
Moguce je, ne tvrdim da sam upravu. Mozda je doslo do neke promjene u medjuvremenu. Iz kluba je prica, da menadzeri nesto muljaju, lazu, iz kojeg razloga ne znam
Za nadat se da je kako pise. Dobra suma nema sta al sacekajmo jos malo.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 2:34 pm

Preksinoc stigli iz Bakua. Vrhunski grad i vrhunska nasa brojka. Bolja od svih ostalih na papiru jacih grupa. Zeljo borben i dobar, golove primamo jeftino...
Ponosan sam na ovog Zelju, igrace i Basica. Dobili su podrsku i obecano im je strpljenje samo da ovako ostane. Ponude za Amou i Mekica su kao san sto se tice para. Nadam se da ce barem jedan otici. Ovo ljeto nas je pomjerilo 10 koraka sa dna. Jedan ili dva jaka transfera bi nas pomjerila jos koji korak naprijed. Doce sigurno jos 2 igraca, a pregovara se sa 4.
Moramo biti strpljivi i ovom momku na klupi davati podrsku i kad ne ide, o igracima da ne pricam.
Sad mi nastupamo, svi Zeljovci ne samo Manijaci, da podignemo svoje granice na vecu razinu, da protiv Borca svaka stolica bude puna, da sve bude kao na evropskoj tekmi, samo tampon zone prazne. Idemo ludo ! Volim te Zeljo !!!!!!
Uzimajte godisnje...
Grande Miske 💪
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 2:36 pm

Bravo svima koji su otisli za Baku, velika stvar. Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 3:38 pm

brate, kakav lagan zrijeb za lazne mostarce. ovo je istorijska prilika da se plasiraju u grupnu fazu KL barem. ovi to ne smiju da propuste. ako se ne plasiraju, neka se ugase, niko nikad iz bosne nece imati ovaku jednostavnu priliku da se plasira.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 3:39 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pon avg 07, 2023 2:34 pm
Preksinoc stigli iz Bakua. Vrhunski grad i vrhunska nasa brojka. Bolja od svih ostalih na papiru jacih grupa. Zeljo borben i dobar, golove primamo jeftino...
Ponosan sam na ovog Zelju, igrace i Basica. Dobili su podrsku i obecano im je strpljenje samo da ovako ostane. Ponude za Amou i Mekica su kao san sto se tice para. Nadam se da ce barem jedan otici. Ovo ljeto nas je pomjerilo 10 koraka sa dna. Jedan ili dva jaka transfera bi nas pomjerila jos koji korak naprijed. Doce sigurno jos 2 igraca, a pregovara se sa 4.
Moramo biti strpljivi i ovom momku na klupi davati podrsku i kad ne ide, o igracima da ne pricam.
Sad mi nastupamo, svi Zeljovci ne samo Manijaci, da podignemo svoje granice na vecu razinu, da protiv Borca svaka stolica bude puna, da sve bude kao na evropskoj tekmi, samo tampon zone prazne. Idemo ludo ! Volim te Zeljo !!!!!!
Uzimajte godisnje...
Hajmo pokusati i za ovo dici svijest kod navijaca. Bar onih 3000 sto su uvijek tu za pocetak. Sve mora krenuti od onih koji su uvijek tu, pa onda da prebacimo to i na ostale.

Ali svakako da se i klub mora potruditi za promociju istih.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 3:53 pm

Evo sta znaci plasman u evropu. Ovo ljeto smo imali priliv novca najveci jos od Standarda i 2015. godine. Nije samo novac od UEFE, nego od karata, tv prava, sponzora, mrtvog fanshopa (trebali minimalno 5x vise uzeti), potencijalnih transfera, pojacane prodaje godisnjih, preko 2 hiljade novih clanova...
Ali sad se treba skupiti i ponizno nastaviti dalje, sa puno strpljenja i jos vecom podrskom. Sigurno da cemo prve 2,3 tekme imati punu Grbavicu, i to je ozbiljna zarada. Treba nam solidan start za jos neke vece stvari koje slijede. Ide i Jug uskoro. Nadam se da cemo biti mnogo pametniji i strpljiviji sad, a ja sam optimista jer ovakvo zajednistvo nismo nikad imali. Mora u subotu biti krcato. Hrabro i ponosno.
Grande Miske 💪
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 3:55 pm

Da li je nama opstina prebacila 400 hiljada za 2023. godinu. 400 je za pomocni teren, 400 nama?? Nisam nigdje vidio objavu.
Grande Miske 💪
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 4:03 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pon avg 07, 2023 3:53 pm
Evo sta znaci plasman u evropu. Ovo ljeto smo imali priliv novca najveci jos od Standarda i 2015. godine. Nije samo novac od UEFE, nego od karata, tv prava, sponzora, mrtvog fanshopa (trebali minimalno 5x vise uzeti), potencijalnih transfera, pojacane prodaje godisnjih, preko 2 hiljade novih clanova...
Ali sad se treba skupiti i ponizno nastaviti dalje, sa puno strpljenja i jos vecom podrskom. Sigurno da cemo prve 2,3 tekme imati punu Grbavicu, i to je ozbiljna zarada. Treba nam solidan start za jos neke vece stvari koje slijede. Ide i Jug uskoro. Nadam se da cemo biti mnogo pametniji i strpljiviji sad, a ja sam optimista jer ovakvo zajednistvo nismo nikad imali. Mora u subotu biti krcato. Hrabro i ponosno.
Imamo putokaz, samo nastaviti. Strpljiivo pri dovodjenju igraca, sponzora, raditi na nedostatcima.
Prioritet igraci tipa Amoaha i slicnih godina, ako hocemo zarade da imamo.

Cilj da bude 10k prosjek!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 4:21 pm

Godišnje karte Željovci, prva tekma je za par dana. Svakako smo tu osim kad su vanredne okolnosti, nema čekanja u redu, a i godišnja se isplati. :zeljeznicar1:
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 5:27 pm

Sheldon je napisao/la:
ned avg 06, 2023 12:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
ned avg 06, 2023 11:57 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 05, 2023 9:17 pm


Boldirano pominjes vec 2.put ovdje na forumu. Daj dokaze da je to zaista tako, jer bi bilo max.neozbiljno i od naseg trenera i od cijelog kluba da se igrac za takve postupke automatski ne disciplinuje, jer niko nije iznad kluba.

Ko ti je izvor za takvu informaciju? Ovo su ozbiljne optuzbe na njegov racun.Neko ko unosi nemir i ne postuje klub ne odigra cijelo poluvrijeme sa povrijedjenom preponom.
Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
Sve je to u redu, ali to nije razlog da pises sa dva profila, revolt i ludvig leple.
Hahaha, zna Storm ko sam i odakle sam. Revolt nisam, ali jesam neko ko ne podnosi smrdljivce.

Evo fino vam javim dva dana ranije i to vam ne valja. Ponavljam, nabijem na kqrac lažnog crnca koji ko fol plače pred jugom ne bi li kupio poene.

Ako Meka ode žao mi je, a ovaj neka se tjera u 100 pm.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 5:43 pm

Prodati Amoaha , sa stranicima se nije za igrati .Koliko znam njegovi menadžeri nisu bezveze i opet neka saradnja u budućnosti bi valjala. Svakako imamo vremena za dovesti igrače , bolje nego da ode sljedeće godine bez para a da ti glumi nesto jer ga nisi prodao. Nemamo cime trenutno usloviti ni domaceg igraca a ne stranca. Vec sljedece godine ako nastavimo ovim tempom i zaradom možda budemo mogli zaustaviti nekog da ne ode tek onako . Meka je top ovih 3 4 mjeseca ako hoce da ide uzet pare ako nece momku dati platu bolju da ga stimulises da nastavi ovako .
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 5:58 pm

Dati Arapu priliku pa i njega do godine prodati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 6:21 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon avg 07, 2023 5:27 pm
Sheldon je napisao/la:
ned avg 06, 2023 12:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
ned avg 06, 2023 11:57 am


Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
Sve je to u redu, ali to nije razlog da pises sa dva profila, revolt i ludvig leple.
Hahaha, zna Storm ko sam i odakle sam. Revolt nisam, ali jesam neko ko ne podnosi smrdljivce.

Evo fino vam javim dva dana ranije i to vam ne valja. Ponavljam, nabijem na kqrac lažnog crnca koji ko fol plače pred jugom ne bi li kupio poene.

Ako Meka ode žao mi je, a ovaj neka se tjera u 100 pm.
Pa gore covjek pise da si dvaput pisao isti post, ti kazes jesam. U tvojim postovima ima samo jedan, drugi je pod nickom revolt. Nije ni bitno na kraju.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 7:43 pm

Pisam se u stau ovom sto rukovodi transfermarktom za nase područje.. Hiros to Sarajevo 75% ... Fakin
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 7:51 pm

Ovako se stvari zavrse kad imas pare. Golman ti se povrijedi u cetvrtak navece, ti u ponedjeljak potpises novog.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 07, 2023 8:04 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 07, 2023 2:36 pm
Bravo svima koji su otisli za Baku, velika stvar. Volim te Zeljo!
Još da pojedini počnu dolaziti makar na domaće utakmice bilo bi još super( prepoznat će se ti prozvani, ima ih par na forumu ovdje 😁)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija