Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:44 am

Yebeni PSG ne može Mbapea da zadrži a mi se eto čudimo kako mi moramo igrače prodavati. Jeste li realni ljudi, od kad pratite nogomet, konkretno našu ligu.
Sve kontam neka zayebancija ali vidim ne staje se sa kuknjavom.
Sklepao si tim gdje ti igrači imaju plate kakve mogu dobiti u drugoj azerbejđanskoj ligi, normalno da će ljudi težiti da imaju više. Ugovori su takvi da će otići ili sad ili za godinu najdalje, bar ovi ključni. Ali jok, mi bi nešto, "nešto" ....

Što napisa kolega iznad, imaš igrača koji ima godišnje 60k. I nek je ponuda 200k...KM
Eto sve to preusmjeri na novog i na plate, daj te pare Dadi koji će sigurno biti upgrade, i umjesto 5k mjesečno imaćeš 2 igrača od 10k. Ako to nije korak naprijed ja ne znam šta je. Jeste Mekić prekucao europu, ali imamo pamćenje ko ribice očito, pola vas je govorilo treba se rješiti, sad odjednom ako ode gasi klub...ccc
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:51 am

Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet avg 04, 2023 11:37 pm
Niko kao nase 'legende'. Biscevic izjavio kako je Mulalic izgradio pobjednicki tim..
A i on je svasta pricao za tog mulalica, nego je njima svima izgleda bašić kost u grlu. I njemu i onom keru baljiću i omalenom direktoru iz igmana. Voljeli bi oni vidjeti Željin uspjeh al ako je kako moguće da tu mahalaju oko kluba da su ko nesto bitni.
Jos jednom da ponovimo "Blago Zrinjskom kad im je najveća legenda Bilbija"
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 570
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:52 am

Sa pjesmom prodat ako neko nudi bar 400k€ za obojicu 👌 uz solidne zamjene opet mozemo uz Basica finu ekipu imat.
FCŽ
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 1:22 am

Jug ide vjerovatno, zahvaljujući vrlo uspješnoj i agilnoj Vladi KS, ukoliko ne bude srušena do kraja godine, a i našoj Upravi svakako, koja je transparentnim poslovanjem privukla pažnju vlasti. Evo povezuju Mujana sa nama, možda raja lupa po fb, dobro bi nam on došao moje mišljenje, solidan igrač, a nama lijeva strana deficitarna.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 1:30 am

Sky1 je napisao/la:
sub avg 05, 2023 1:22 am
Jug ide vjerovatno, zahvaljujući vrlo uspješnoj i agilnoj Vladi KS, ukoliko ne bude srušena do kraja godine, a i našoj Upravi svakako, koja je transparentnim poslovanjem privukla pažnju vlasti. Evo povezuju Mujana sa nama, možda raja lupa po fb, dobro bi nam on došao moje mišljenje, solidan igrač, a nama lijeva strana deficitarna.
Naci ce i njemu manu, pa i Dadi ako potpise..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 1:31 am

Ma ako neće produžiti ugovore nek se prodaju, zašto ne.

Da hoćeeeee vise liga početi
 
neroazzuro
Postovi: 1918
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 2:39 am

kvalitet je napisao/la:
pet avg 04, 2023 9:51 pm
Znači ne znam u kakvim da smo govnima, dozvoliti da ti odu tri najbolja igrača iz prošle sezone + Mekić je za zatvora.
A ti bi odlazak Santosa i Hodžića spriječio, kako?
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 10:51 am

Živjeli nesvrstani
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:00 am

Imate temu politika oko Zelje pa opletite tamo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:07 am

TheBlue je napisao/la:
pet avg 04, 2023 11:07 pm
Vi znate da sam ja uvijek za full podrsku klubu i upravi (osim kamataru)
Al ako ode jos ijedan igrac od "starih" pogotovo bitan, ja bih to gledao kao samar od strane kluba i uprave...

Evo sve, podrska, akcije, kupovina, i cim se eto ponadas malkice da ces imati malo bolju sezonu od prosle (isti cilj "evropa" sa malo manje stresa) dodje neka ovakva informacija... iskreno se nadam da je neistina i da ce ova dvojica ostati....
Evo citam tvoj post prijatelju i fakat ne kontam vas pojedince. Klub je jos uvijek u stabilizaciji, ova cifra od Evrope em nije dovoljna da nas izbavi iz dugova, em nece jos zadugo biti na racunu. Klub mora prodavati igrace, a da se ne lazeno nijedan igrac kod nas nine nezamjenjiv.Sve to u 5 deka gore dole.Da, slazem se da bi to bio udarac za nas da nam neko iz prvih 11 ode, ali tako ce biti i postojace prilika za takvo nesto sve dok jkub ne bude poslovao pozitivno i ne bude u minusu.Ne mozes postavljati neke uslove, a klub u minusu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:17 am

Jos nesto. Je li katastrofa ako ne izadjemo u Evropu iduce godine?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:24 am

rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:17 am
Jos nesto. Je li katastrofa ako ne izadjemo u Evropu iduce godine?
Ne, ako cemo vratiti dugova kao ove godine.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:33 am

Vidjeli ste koliko Europa donosi. Ne samo UEFA nagrada, vec ispunjen stadion, povecano clanstvo, prihodi fan shopa, generalno dobra atmosfera i jako bitno koeficijent se bar malo jaca.
Nama Europa mora biti prioritet, ali i po mom misljenju nije katastrofa ako ne izadjemo. Treba naci kompromis u ulaganju u igracki kadar s kojim cemo se moci boriti za Europu, a da ne bude veliki teret u slucaju da ne izadjemo.
Mi ako napravimo sistem igre koji ima glavu i rep lako cemo preboljeti odlaske i dolaske igraca, sto je krucijalno u ovoj situaciji kada nismo u mogucnosti da dajemo jace i duze ugovore
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:33 am


SanMan je napisao/la:Imaš ugovore sa igračima koji su na 1-u ili max 2 godine sa mizernom platom. Ako ti bilo ko daje više od toga (da ne govorimo duplo) + igraču to finansiski super odgovara zašto ne pustiti momke.
Npr. Mekić ima platu 5.000 KM i ugovor do ljeta 24-te = 50.000 KM a neka budala ti daje 100.000 i to eura i njemu platu 10.000 eura, pa zašto ga ne pustiti
Pa valjda smo u stanju naći ako ne boljeg onda bar istog ko Mekića za 10.000 KM (i opet smo u plusu 50000 KM), a ne da nam Mekić ode sutra za džaba. Ako nismo u stanju naći boljeg za duplu platu od Mekićeve onda postavljati pitanja Bekriću i upravi što Mekiću nisu dali platu 20.000 KM i ugovor na 3 godine pa ga prodali za milion nećega
Znaci jos samo fali da si grafikon stavio i bukvalno objasnjeno i nacrtano, ali ljudi ce i dalje gurati svoje. slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:44 am

Ovcina se vraca za mjesec dana.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:44 am

rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:17 am
Jos nesto. Je li katastrofa ako ne izadjemo u Evropu iduce godine?
Za mene nije katastrofa ako ne izadjemo u Europu naredne tri godine sve dok ce se raditi na stabilizaciji Kluba i dati Nerminu prilika.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 11:52 am

storm_raider je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:44 am
rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:17 am
Jos nesto. Je li katastrofa ako ne izadjemo u Evropu iduce godine?
Za mene nije katastrofa ako ne izadjemo u Europu naredne tri godine sve dok ce se raditi na stabilizaciji Kluba i dati Nerminu prilika.
Znajuci nas, ako ne izbori Evropu ide otkaz. Sa ovakvom ekipom i trenerom, ocekujem lakse nego prosle godine.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:00 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:52 am
storm_raider je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:44 am
rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 05, 2023 11:17 am
Jos nesto. Je li katastrofa ako ne izadjemo u Evropu iduce godine?
Za mene nije katastrofa ako ne izadjemo u Europu naredne tri godine sve dok ce se raditi na stabilizaciji Kluba i dati Nerminu prilika.
Znajuci nas, ako ne izbori Evropu ide otkaz. Sa ovakvom ekipom i trenerom, ocekujem lakse nego prosle godine.
Pa normalno , Evropa bi MORALA biti pod moranje , igramo BIH premijer ligu , a ne Englesku , vracanje dugova , vracanje dugova , pa onda da promijenimo ime u FK Vracanje dugova , ili FK Stabilizacija , Nek su Sarajevo , Zrinjski i Borac iznad nas al brate 4 mjesto se mora uzeti
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:06 pm

Vidim da su podijeljena misljenja, mislim da se apetiti trebaju spustiti. Ni prosle godine Europa nije bila pod moranjem, ne vidim zasto bi ove.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2023 12:12 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 05, 2023 12:06 pm
Vidim da su podijeljena misljenja, mislim da se apetiti trebaju spustiti. Ni prosle godine Europa nije bila pod moranjem, ne vidim zasto bi ove.
Ako želimo napredovati, Evropa bi trebala biti ultimativni cilj. A valjda je svrha postojanja fudbalskog kluba kontinuitet i(li) napredak.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot], Majkel i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija