Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:03 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:52 pm
Dugo, dugooo još sa ovakvim ciganima nećemo igrati.. Ovo je fuj, cigani pogani odvratni.
Izmedju Turske i Japana zive prljavi, hinjavi, najnizi oblici ljudske vrste. Kad bi se taj dio planete nekako mogao izolovati debelim zidom svijet bi bio puno ljepse mjesto.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:03 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:57 pm
fcz je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:50 pm
Mozemo se mi praviti ludi ali ovi bi pomeli nasu ligu i to ubjedljivo.

Prolazu se iskreno nisam ni nadao, premalo je vremena proslo od ponora u kojem smo bili, nije ni realno da preko noci dodjemo do toga da se udaramo sa Besiktasom.

Samo ne mogu prezaliti sto smo odigrali previse gospodski, barem u ovih zadnjih 15 minuta je trebalo poslati kojeg stakora u invalidsku penziju.
Nikad brate. Oni igraju u ligi gdje jedna ekipa dominira uvjerljivo, a tri ekipe ukupno imaju pozitivnu gol razliku. Ove bi Zrinjski (Jakirevićev pogotovo ) lakoćom riješio. Splet nesretnih okolnosti, evropskog neiskustva, povreda bitnih igrača...i ispadamo, ali da igramo npr. češće s njima u istoj ligi nosili bi se mi itekako s njima.
Njihova 2 krila su bolja od svakog igraca koji je ikad igrao nasu ligu, pogotovo Lebon. Također ovakve kretnje bez lopte nisam nikad vidio u nasoj ligi, cak ni od prošlogodišnjeg Zrinjskog.
Stoji to da nismo imali srece, ali vidi se da su ljudi druga dimenzija.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:04 pm

koji su ovo cigani
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:05 pm

Ne znam sta je raja hvalila ovog Turanjanina.Ova 2 ulaska u ove 2 tekme, nidje ga.Lik ne postoji na terenu.Po meni se ovakvi igraci ne dovode, jer nisu kvalitet iznad onog sto imas.Mozda grijesim u njegovoj procjeni, ali tanko je ovo za sada.

@Salle Muftic svemirski brod za Mulalica po vecerasnjoj predstavi.Decko bez greske.Bukvalno.Ne znam sta si gledao ti?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:05 pm

Kako smo pali fizicki ovo nije normalno. I ovi sto su usli ne mogu meda.

Povratak u realnos i blato najgore lige u svijetu. Nek nam je Bog na pomoci i da se drzimo skupa. Fina je ekipa moze se dobro odigrati, od utakmice do utakmice pa sta Bog da.

Zadrzati ekipu, pokusati dovesti neke mlade igrace, necu sad o pojedincima ali mislim vec od prvog kola trebamo traziti novi stoperski par a ova dvojica im mogu biti mentori.

Volim te Zeljo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:06 pm

I mađarskom fašisti i ovim ciganima raspalim ***** sve sto se zaljuljalo u bešici
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:06 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:03 pm
blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:57 pm
fcz je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:50 pm
Mozemo se mi praviti ludi ali ovi bi pomeli nasu ligu i to ubjedljivo.

Prolazu se iskreno nisam ni nadao, premalo je vremena proslo od ponora u kojem smo bili, nije ni realno da preko noci dodjemo do toga da se udaramo sa Besiktasom.

Samo ne mogu prezaliti sto smo odigrali previse gospodski, barem u ovih zadnjih 15 minuta je trebalo poslati kojeg stakora u invalidsku penziju.
Nikad brate. Oni igraju u ligi gdje jedna ekipa dominira uvjerljivo, a tri ekipe ukupno imaju pozitivnu gol razliku. Ove bi Zrinjski (Jakirevićev pogotovo ) lakoćom riješio. Splet nesretnih okolnosti, evropskog neiskustva, povreda bitnih igrača...i ispadamo, ali da igramo npr. češće s njima u istoj ligi nosili bi se mi itekako s njima.
Njihova 2 krila su bolja od svakog igraca koji je ikad igrao nasu ligu, pogotovo Lebon. Također ovakve kretnje bez lopte nisam nikad vidio u nasoj ligi, cak ni od prošlogodišnjeg Zrinjskog.
Stoji to da nismo imali srece, ali vidi se da su ljudi druga dimenzija.
Ma nisu naši ljudi realni. Čim nemaš nekog ko dribla, probacuje kroz noge i sl. odmah je tanak.
A ljudi imaju sve što treba imati jedan ozbiljan tim. Pozicioniranje, kretnju bez lopte, snagu. Širinu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:07 pm

Jebaji ga, imao sam dojam da smo se predali nakon gola prvog vec.
Idemo se fajtat sa svima i opet evropa ne bi trebala doci u pitanje
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:07 pm

salle86 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:02 pm
I da se pospem pepelom, ipak je Mulalić jači od Mufte. Makar na kornere izlazi boksuje, za razliku od Vede koji ni to ne stigne
Samo kratko da mi objasniš, osim što se vidi da je Mulalić sigurniji s loptom u nogama i ima bolje i duže ispucavanje, šta si vidio da je Muftić konkretno danas pogriješio? A znamo Milalićeve greške u sve tri utakmice.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:09 pm

Muftic mnogo sigurniji od Mulalica.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:10 pm

Uzivali smo u dvije evropske, po atmosferi i svjetske utakmice na Grbavici. Stekli neko iskustvo za dalje.
Ovi jaci puno, za klasu. Mogu jos jedno poluvrijeme odigrati.
Nama fali mirnoce, iskustva i kvalitete.

Odigrali smo maksimalno, hrabro bez bilo kakvog prigovora momcima.
Sudija nas je **** prvu utakmicu na njihovom izvjewtaju se vidi kako je lopta uzeta Drini. Isto ovako 70:30 odnos sudjenja, sude nam gigovici iz Estonije i Madjarske.

Sad se okrenuti ligi. Nadam se da je prva protiv Borca.
Svi na Borac!!

Idemo izboriti jos jednu konferenciju na nasem stadionu!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:10 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:03 pm
blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:57 pm
fcz je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:50 pm
Mozemo se mi praviti ludi ali ovi bi pomeli nasu ligu i to ubjedljivo.

Prolazu se iskreno nisam ni nadao, premalo je vremena proslo od ponora u kojem smo bili, nije ni realno da preko noci dodjemo do toga da se udaramo sa Besiktasom.

Samo ne mogu prezaliti sto smo odigrali previse gospodski, barem u ovih zadnjih 15 minuta je trebalo poslati kojeg stakora u invalidsku penziju.
Nikad brate. Oni igraju u ligi gdje jedna ekipa dominira uvjerljivo, a tri ekipe ukupno imaju pozitivnu gol razliku. Ove bi Zrinjski (Jakirevićev pogotovo ) lakoćom riješio. Splet nesretnih okolnosti, evropskog neiskustva, povreda bitnih igrača...i ispadamo, ali da igramo npr. češće s njima u istoj ligi nosili bi se mi itekako s njima.
Njihova 2 krila su bolja od svakog igraca koji je ikad igrao nasu ligu, pogotovo Lebon. Također ovakve kretnje bez lopte nisam nikad vidio u nasoj ligi, cak ni od prošlogodišnjeg Zrinjskog.
Stoji to da nismo imali srece, ali vidi se da su ljudi druga dimenzija.
Aha. A jedan npr. Janković koji je igrao prošle godine za Zrinjski i sad dominira u Rijeci i u Hrvatskoj ligi i u Evropi, koji je to igrač ovog Neftchija bolji? Valjanje lopte ne računam, jer i Drljo je može valjati po YouTubeu.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:12 pm

to je to, steta svi smo imali zelju da ovo sto duze traje. ali to je to za sada, svaka cast momci. pobili ste se, niko nije ni ovo ocekivao.

sad se nadam odmoru i da ISTO ovako grizete i protiv igmana i da se sl sezone gledamo u konferenciji.
a do tada, uprava, jedno-dva pojacanja ako postoji mogucnost i premije za ovu borbu.

Grbavica puna i svi pjevaju!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:12 pm

Momci prvo, hvala vam na ovome! Nama je Europa nedostajala, i vi i mi smo je ucinili nezaboravnom.
Stvar filozofije 💙
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:12 pm

Zasluženo jbg. Ovaj Nefči bi glat bio prvak naše lige, pa vi pričajte šta hoćete.

Fino smo mi naplatili ovu Evropu, za više nismo imali ni kvaliteta, širine..

Okrenimo se domaćem prvenstvu, probat još pojačat ekipu i opet izboriti Evropu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:13 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:10 pm
Uzivali smo u dvije evropske, po atmosferi i svjetske utakmice na Grbavici. Stekli neko iskustvo za dalje.
Ovi jaci puno, za klasu. Mogu jos jedno poluvrijeme odigrati.
Nama fali mirnoce, iskustva i kvalitete.

Odigrali smo maksimalno, hrabro bez bilo kakvog prigovora momcima.
Sudija nas je **** prvu utakmicu na njihovom izvjewtaju se vidi kako je lopta uzeta Drini.Isto ovako 70:30 odnos sudjenja, sude nam gigovici iz Estonije i Madjarske.

Sad se okrenuti ligi. Nadam se da je prva protiv Borca.
Svi na Borac!!

Idemo izboriti jos jednu konferenciju na nasem stadionu!
Da se razumijemo, ja ono nikad ne bih svirao kao faul nad Drinom. Ali imali smo sad istu situaciju kad je ovaj majmun svirao faul Amoahu nas njihovim stoperom. E to su ti dvostruki aršini.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:15 pm

Šteta, mnogo smo grešaka napravili, sami sebe smo izbacili, ali kako god Željo mi te volimo kako god završilo! slikaslika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:15 pm

exbabilon je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:12 pm
Zasluženo jbg. Ovaj Nefči bi glat bio prvak naše lige, pa vi pričajte šta hoćete.

Fino smo mi naplatili ovu Evropu, za više nismo imali ni kvaliteta, širine..

Okrenimo se domaćem prvenstvu, probat još pojačat ekipu i opet izboriti Evropu.
Ja bih samo volio da se oni nekako sastanu sa Zrinjskim da vidiš kako će proći. Prosječna ekipa koja ima mirnoću i igri kad ima rezultat pa to lijepo izgleda. A isto tako smo mi izgledali protiv Minska zadnjih 20 minuta u Bakuu kad smo ih smirili i stvarali prilike kao od šale.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:16 pm

Dobila nas je tehnički i fizički jača ekipa mi smo očito ispuhali fizički jer maltene nijedan duel nismo dobili. Teško je izdvojiti bilo kojeg igrača jer su svi bili onako. Drljo definitivno večeras igrač manje.
Obaviti regeneraciju pa da vidimo gdje smo u premier ligi.
Podrška svima.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:17 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:13 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:10 pm
Uzivali smo u dvije evropske, po atmosferi i svjetske utakmice na Grbavici. Stekli neko iskustvo za dalje.
Ovi jaci puno, za klasu. Mogu jos jedno poluvrijeme odigrati.
Nama fali mirnoce, iskustva i kvalitete.

Odigrali smo maksimalno, hrabro bez bilo kakvog prigovora momcima.
Sudija nas je **** prvu utakmicu na njihovom izvjewtaju se vidi kako je lopta uzeta Drini.Isto ovako 70:30 odnos sudjenja, sude nam gigovici iz Estonije i Madjarske.

Sad se okrenuti ligi. Nadam se da je prva protiv Borca.
Svi na Borac!!

Idemo izboriti jos jednu konferenciju na nasem stadionu!
Da se razumijemo, ja ono nikad ne bih svirao kao faul nad Drinom. Ali imali smo sad istu situaciju kad je ovaj majmun svirao faul Amoahu nas njihovim stoperom. E to su ti dvostruki aršini.
Kad gledam iz ugla "trebao je ispucati" ne bih ni ja. Ali izbacio ga iz ravnoteze rukama i na kraju podapeo nogom, bez obzira na intenzitet to je faul. Ali hajde.. bilo proslo.
Eh to je to. Oni udaraju nema kartona, nas cim pridje karton.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija