Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 3:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2023 2:57 pm
Zato je Dalara najblizi Pjanicu.
Kakvi debili. Kako mu cijenu pumpaju i dizu.
Decko jest fin igrac, ali ima milion mana. Oni ce ga uvaliti za dobre pare sigurno, a ti se Zeljo kupaj. :D
I mi smo to radili kad je Meša bio selektor. :kafa:
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 3:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:00 pm
Sky1 je napisao/la:
sri maj 31, 2023 12:05 pm
Ja nikako da se pomirim sa činjenicim da nećemo uzeti za Santosa i Armina ništa, To bi bil finansijska injekcija bolja od Evrope i svega ali šta je tu je, opet Jovo na novo sasvim očekivano da ne bude zabune.
Isti sam.
Ono kao da su na posudbi bili. Bili i prosli kroz klub.
:( :( :(
Gledaj to na način da su ti donijeli odlazak u evropu poslije jednog sušnog perioda a da su pri tome igrali za skromne plate.
Normalno da je lijepo vezat ih na duži period al zato su vjerovatno i došli kod nas jer smo im ponudili da igraju i da ih ne vežemo na 3-4 godine...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 3:17 pm

milanribar je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:11 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:00 pm
Sky1 je napisao/la:
sri maj 31, 2023 12:05 pm
Ja nikako da se pomirim sa činjenicim da nećemo uzeti za Santosa i Armina ništa, To bi bil finansijska injekcija bolja od Evrope i svega ali šta je tu je, opet Jovo na novo sasvim očekivano da ne bude zabune.
Isti sam.
Ono kao da su na posudbi bili. Bili i prosli kroz klub.
:( :( :(
Gledaj to na način da su ti donijeli odlazak u evropu poslije jednog sušnog perioda a da su pri tome igrali za skromne plate.
Normalno da je lijepo vezat ih na duži period al zato su vjerovatno i došli kod nas jer smo im ponudili da igraju i da ih ne vežemo na 3-4 godine...
Gledam to na način da smo nesposobni naći sponzore da ih zadržimo. Možemo i tako.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 3:19 pm

Svi ovi kratkoročni ugovori su posljedica naše finansijske situacije tada (a i sada). Nisu oni uzrok, već posljedica. Nažalost, svaki produžetak ugovora je za nas premija umjesto da oni budu vezani još dvije godine ugovorom
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 3:26 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:17 pm
milanribar je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:11 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:00 pm


Isti sam.
Ono kao da su na posudbi bili. Bili i prosli kroz klub.
:( :( :(
Gledaj to na način da su ti donijeli odlazak u evropu poslije jednog sušnog perioda a da su pri tome igrali za skromne plate.
Normalno da je lijepo vezat ih na duži period al zato su vjerovatno i došli kod nas jer smo im ponudili da igraju i da ih ne vežemo na 3-4 godine...
Gledam to na način da smo nesposobni naći sponzore da ih zadržimo. Možemo i tako.
pomozi klubu i nađi sponzore i svi ćemo ti biti zahvlani
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:06 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:26 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:17 pm
milanribar je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:11 pm


Gledaj to na način da su ti donijeli odlazak u evropu poslije jednog sušnog perioda a da su pri tome igrali za skromne plate.
Normalno da je lijepo vezat ih na duži period al zato su vjerovatno i došli kod nas jer smo im ponudili da igraju i da ih ne vežemo na 3-4 godine...
Gledam to na način da smo nesposobni naći sponzore da ih zadržimo. Možemo i tako.
pomozi klubu i nađi sponzore i svi ćemo ti biti zahvlani
A zajebite vise tu pricu , sto da on nadze? Jel u upravi? Cim neko napise za upravu da su nesposobni nadze se vas 5 koji pisete bore se , vracaju dugove i branite ih a oni nisu u stanju naci generalnog sponzora , a ne nesto vise ... Za mene je ova uprava blago rečeno losa i nesposobna ...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:06 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:06 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:26 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 31, 2023 3:17 pm


Gledam to na način da smo nesposobni naći sponzore da ih zadržimo. Možemo i tako.
pomozi klubu i nađi sponzore i svi ćemo ti biti zahvlani
A zajebite vise tu pricu , sto da on nadze? Jel u upravi? Cim neko napise za upravu da su nesposobni nadze se vas 5 koji pisete bore se , vracaju dugove i branite ih a oni nisu u stanju naci generalnog sponzora , a ne nesto vise ... Za mene je ova uprava blago rečeno losa i nesposobna ...
Ova uprava nas je odrzala u zivotu a lijepe vijesti tek slijede.
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:07 pm

Sa ovakvom armijom navijača, posjetom , ljubavi koji ljudi pruzaju klubu oni su smiješni ... Nista oni to ne znaju da iskoriste ...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:09 pm

Koje vijesti Asharak ??? Za jug ?? Hajd prosvijetli nas obicne smrtnike da se i mi malo radujemo i kazemo bravo upravi... Ja samo kazem bravo NAVIJACI
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:09 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:07 pm
Sa ovakvom armijom navijača, posjetom , ljubavi koji ljudi pruzaju klubu oni su smiješni ... Nista oni to ne znaju da iskoriste ...
Sta to nisu iskoristili? Prije godinu dana smo bili blizu gasenju vise nego ikada. Kako mislis nesto promjeniti kad nam vecina novca ide na vracanje dugova nego na trenutno poslovanje? Fakat ne razumijem.
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:13 pm

AsharaK je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:09 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:07 pm
Sa ovakvom armijom navijača, posjetom , ljubavi koji ljudi pruzaju klubu oni su smiješni ... Nista oni to ne znaju da iskoriste ...
Sta to nisu iskoristili? Prije godinu dana smo bili blizu gasenju vise nego ikada. Kako mislis nesto promjeniti kad nam vecina novca ide na vracanje dugova nego na trenutno poslovanje? Fakat ne razumijem.
Pa evo rekao sam ti . Nek nadzu za početak generalnog sponzora , Jel mogu bar toliko
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:14 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:09 pm
Koje vijesti Asharak ??? Za jug ?? Hajd prosvijetli nas obicne smrtnike da se i mi malo radujemo i kazemo bravo upravi... Ja samo kazem bravo NAVIJACI
Lobiranjem smo se spasili, od porezne, vracanje dugova poreznoj, moguceg izgradnji juga. Fanshop odlicno radio i radit ce jos bolje. Marketing dosta bolji. Rezultati juniora ovogodisnji su razlog direktorske pozicije Harisa, Curic nista nije mogo promjenit, i tek trebaju polako pocet stizat rezultati vracanjem OP na Grbavicu. Nemoj zezat prijatelju, onda isto mozemo rec i za Misimovica da su navijaci izgradili istocnu tribinu a ne tadasnja uprava. Ocekujte vracanje duga poreskoj do kraja 2022 kao i potpis novog reprograma. Ocekujte bilateralnicu, kao sto je i vrlo moguce izgradnja gostujuceg sektora po svim Evropskim propisima. Ono sto je najveci problem jeste prvi tim. Mi nismo u situaciji da trenutno dajemo visoke plate odredjenim igracima, jer 95% ih igra za minimalan novac i nastala bi velika pobuna u svlacionici. Stali smo na noge, a jos malo stat cemo i na zelenu granu. I da, treba pohvaliti svakako sve one popuste koje su omogucili za aktivne clanove kluba.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:15 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:13 pm
AsharaK je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:09 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:07 pm
Sa ovakvom armijom navijača, posjetom , ljubavi koji ljudi pruzaju klubu oni su smiješni ... Nista oni to ne znaju da iskoriste ...
Sta to nisu iskoristili? Prije godinu dana smo bili blizu gasenju vise nego ikada. Kako mislis nesto promjeniti kad nam vecina novca ide na vracanje dugova nego na trenutno poslovanje? Fakat ne razumijem.
Pa evo rekao sam ti . Nek nadzu za početak generalnog sponzora , Jel mogu bar toliko
Nasli su bili, zbog bear marketa na cryptotrzistu Caizcoin je propao, svejedno ce to na sud ici.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:16 pm

Zaboravio sam samo gore dodati da momci nisu uprava kao u Real Madridu, al im se zelim zahvaliti svakako zbog svega sto su uradili za Zelju.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:17 pm

Jes vala, ne znam što zove Dala (22 godine - 8 golova, prošle godine 4 gola), trebao je zvati Beću (21 godina - 0 golova, prošle godine 1 gol).
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:17 pm

I da ne bude zabune, nisu samo oni nasli tog generalnog sponzora, al su oni dosli na taj problem sa generalnim kojeg oni moraju rijesavati.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:31 pm

Zaboravljaju ljudi ovdje ili ne znaju u kakvoj smo situaciji bili 2021. godine, klub haman pred gašenjem. Isto tako je bilo onda kad smo prošli Lovćena, svi su zaboravili to zbog dobrih rezultata. Strpljenja malo ljudi, ova Uprava nije najbolja moguća, ali je vjerovatno najbolja koju realno možemo imati.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 4:41 pm

BHDragons je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:31 pm
Zaboravljaju ljudi ovdje ili ne znaju u kakvoj smo situaciji bili 2021. godine, klub haman pred gašenjem. Isto tako je bilo onda kad smo prošli Lovćena, svi su zaboravili to zbog dobrih rezultata. Strpljenja malo ljudi, ova Uprava nije najbolja moguća, ali je vjerovatno najbolja koju realno možemo imati.
Ma prihvatit ce svakoga sa parama ko hoce radit, takvi se nikad nece odbiti, samo sto kad nas niko ne zeli da radi, pa smo prinudjeni ovako na mlade momke i navijace u upravi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 5:09 pm

Nama def treba sposobnija uprava, nikakvih novih stvari i vijesti nismo culi dugo vremena, novih sponzora nema, nekih inicijativa i sta znam... Ne vidim kako mozemo uskoro na zelenu granu... Navijaci su jedina svijetla tacka, makar danas niko (valjda) ne krade od kluba...
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2023 5:23 pm

Valter je napisao/la:
sri maj 31, 2023 4:17 pm
Jes vala, ne znam što zove Dala (22 godine - 8 golova, prošle godine 4 gola), trebao je zvati Beću (21 godina - 0 golova, prošle godine 1 gol).
Reprezentacija bi trebala okupljati najbolje igrace iz te drzave. To nije servis za prodaju. Neko ce reci "Hrvatska je tako napravila Dinamo". To nije tako, nasi klubovi su daleko od nivoa Dinama, a pogotov ne na nivou reprezentacija.
"Nece uci svakako". Cemu onda poziv? Mogao je i mene onda pozvati. Selektori nisu u stanju pozvati 20 najboljih BiH igraca da ne bude nekog tala.

On nije najbolji igrac u cetveroplasiranoj ekipi, a ne u ligi. Pazi cetvrta ekipa po bodovima i po svim parametrima osim po platama su cetvrti. Toliko o njegovim kvalitetima i statistici. Stilic sa 35 godina je bolji igrac od njega. Andjusic ima bolju statistiku..
Sta je onda sa igracima Zrinskog, Borca, Zeljeznicara?
Ne pravdajte ovog matorog uhljeba koji da ima sekundu obraza ne bi prihvatio poziv (zbog prvog mandata). I tako jos jedan ciklus pa opet ukrug.
Ovaj iscupao Mesanovica, Milicevica.. samo je tu klupska-menadzerska poveznica.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], neroazzuro i 200 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija