Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 9:55 pm

blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:48 pm
Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:43 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:35 pm

Haj živ bio saberi se malo sam sa sobom. Ako ko podržava Bašića od momenta kad se počeo spominjati kao naš mogući trener, onda sam to ja. Ali da mi je otac rođeni, ako je usrao onda to treba reći. Patimo se mi i s njim kao i s Mulalićem, ali naravno da ne ide preko noći i treba mu dati vrijeme i 1-2 prijelazna roka pa mu suditi.
Sabrao sam se ja i oduzeo jarane. Mi za cijelo proljeće sa Mulalićem nismo napravili šansi kao u 5 tekmi sa Bašićem. A to što si ti napisao u postu je klasično pljuvanje i laganje. Možda ti i podržavaš Bašića ali si jedva dočekao da pljuješ. Kritika je u redu ali reći najgora 3 poluvremena u zadnjih 5 godina je pljuvanje.

Poz.
Opet ne kontaš. Ne tri najgora poluvremena, nego jedno od tri najgora poluvremena u zadnjih pet godina i to odgovorno tvrdim.

Eh sad, ti meni reci koje su to silne šanse bile u prvom poluvremenu, pa da vidimo jesam li ja u pravu ili ti?
Al fakat si uporan u pm. Ja ne kontam a ti kontaš.
Kontam ja da si pljuvač i pljujući ne želiš dobro Želji jer si isti kao i oni što su počeli zviždati u 25 minuti utakmice.
Željo je danas solidno odigrao prvo pouvrijeme imali smo pad od nekih 10 minuta.
A za šanse pogledaj ponovno prvo poluvrijeme molim te.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:03 pm

Kakva atmosfera, kakav pritisak zadnjih 20min :pljesak: :klanjase2: Beca dokazao da nije za ozbiljnog fudbala kao i Ara. Ok shvatam ja stalo pa te ne ide ali daj malo trzni se, potrci, klizni.

Basic za razliku od Mulalica ima viziju sta ne valja i sta treba korigovati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:06 pm

svraka je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:12 pm
Baza87 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:11 pm
svraka je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:03 pm
11 mjesto za Leotar znaci baraz. Mislim da ce uraditi sve da im daju jos jednu sansu za ostanak.
Mi gledati sebe, u Tuzlu po pobjedu.
Kakav baraž nema baraža brate
Bice baraz ako klub iz rs bude 11. Krupa ne ulazi. Ulazi drugoplasirana ekipa.
Bio je clanak na ovom portalu
Bio je onaj trener Krupe u podcastu Meridian.
Mislim da je rekao da hoće oni u PL i da savez treba dati odluku jer oni imaju najbolju plastičnu travu.

Evo pogledaj i sam. Ja sam slušao na poslu pa nisam baš koncentrisan bio i ne mogu se sjetiti skroz.
phpBB [video]
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:10 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:55 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:48 pm
Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:43 pm

Sabrao sam se ja i oduzeo jarane. Mi za cijelo proljeće sa Mulalićem nismo napravili šansi kao u 5 tekmi sa Bašićem. A to što si ti napisao u postu je klasično pljuvanje i laganje. Možda ti i podržavaš Bašića ali si jedva dočekao da pljuješ. Kritika je u redu ali reći najgora 3 poluvremena u zadnjih 5 godina je pljuvanje.

Poz.
Opet ne kontaš. Ne tri najgora poluvremena, nego jedno od tri najgora poluvremena u zadnjih pet godina i to odgovorno tvrdim.

Eh sad, ti meni reci koje su to silne šanse bile u prvom poluvremenu, pa da vidimo jesam li ja u pravu ili ti?
Al fakat si uporan u pm. Ja ne kontam a ti kontaš.
Kontam ja da si pljuvač i pljujući ne želiš dobro Želji jer si isti kao i oni što su počeli zviždati u 25 minuti utakmice.
Željo je danas solidno odigrao prvo pouvrijeme imali smo pad od nekih 10 minuta.
A za šanse pogledaj ponovno prvo poluvrijeme molim te.
E ako je tebi prvo poluvrijeme bilo solidno, izvinit ćeš me al' se u fudbal razumiješ k'o Mara u kriv k***c.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:16 pm

Sto ste agresivni

Nesto sjedim i razmisljam o sudjenju i o tome kako smo sredili sudijiu, zar ima iko da misli da se more barkati oko sudija a da se o tome prvom ne konsultuje sa Vickom, mislim da bi se i struka tu slozila sa mnom

Begane, Hajdare, Ara, jos jedna utakmica i kud koji mili moji, bilo bi fer
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:23 pm

Hodžića i Jašarevića nabiti nogom na kraju sezone..Ne zna se koji je gori danas bio a i tokom čitave sezone..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1322
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:26 pm

Dobra stvar je što smo u poziciji da sami odlučimo o svom plasmanu.

Malo manje dobre stvari su što je i Slobodi naredna utakmica od izuzetnog značaja, što smo ekipa koja do sada nije pokazala dobar karakter u utakmicama pod pritiskom, što će stadion vjerovatno biti dobro ispunjen te će taj pritisak učiniti da sudija dozvoli grubu utakmicu a zna se ko će u tome dominirati, što u defanzivi imamo veliki broj igrača koji igraju ispod nivoa.

ipak ovakve utakmice pokažu i od čega si. A nadat se da će nam pomoći i Leotar iz svojih razloga.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1612
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:27 pm

Zaboravite na utakmicu sa slobodom, to je vec rijeseno. Necemo moci preci centar terena.

Samo se nadati u Leotar…
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:28 pm

Okolele je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:23 pm
Hodžića i Jašarevića nabiti nogom na kraju sezone..Ne zna se koji je gori danas bio a i tokom čitave sezone..
S istoka je danas naša lijeva strana u prvom poluvremenu izgledala kao da su im oni ludi Brazilci uključili skrivenu kameru i pravili smicalice. Ako neko bude imao snage da pogleda ponovo, po danu samo gledati, po noći je to gore od najstrašnijih horora.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:29 pm

blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:10 pm
Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:55 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:48 pm

Opet ne kontaš. Ne tri najgora poluvremena, nego jedno od tri najgora poluvremena u zadnjih pet godina i to odgovorno tvrdim.

Eh sad, ti meni reci koje su to silne šanse bile u prvom poluvremenu, pa da vidimo jesam li ja u pravu ili ti?
Al fakat si uporan u pm. Ja ne kontam a ti kontaš.
Kontam ja da si pljuvač i pljujući ne želiš dobro Želji jer si isti kao i oni što su počeli zviždati u 25 minuti utakmice.
Željo je danas solidno odigrao prvo pouvrijeme imali smo pad od nekih 10 minuta.
A za šanse pogledaj ponovno prvo poluvrijeme molim te.
E ako je tebi prvo poluvrijeme bilo solidno, izvinit ćeš me al' se u fudbal razumiješ k'o Mara u kriv k***c.
Vidim i po tvojim komentarima da si Alex Ferguson. Pamćenje ti je ko kod zlatne ribice ja sam gori što se s tobom o raspravljam nisam odmah skontao da si ti napisao da nas je mnogo ekipa nadigralo ove sezone i to više puta. Ti jarane ili ne gledaš utakmice ili ne vidiš dobro jer to može napisati čovjek koji je slijep ili ,ograničen, .
Molim te ne repliciraj mi jer nemam namjeru se sa tobom cijeli noć raspravljati.
Uz takve navijače nama neprijatelji ne trebaju.
Poz i doviđenja.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u ned maj 21, 2023 10:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:30 pm

Jel nam protiv Slobode fali Mekic??? Neko rece da je skupio kartone.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 578
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:33 pm

Nema Mekica protiv slobode
FCŽ
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2650
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:33 pm

Pogodak u gostima se ne računa dvostruko. Imate dokument iz maja 2022, Propozicije takmičenja, to je izričito navedeno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:35 pm

Brzo ljudi zaboravite da smo mi po 4-5 utakmica u nizu imali bez konkretne prilike. Pa vam odjednom smeta kad u 20 minuta ne bude bar jedna stopostotna.

Odavno baš nisam bio na istoku, ali ovako puna tribina ka se ne sjećam da je ikad bila (bar ono što sam ja bio na njoj). Pa ni ono otvaranje protiv Slobode kad je čak i Asim zec zabio 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:35 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:29 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:10 pm
Zvaka72 je napisao/la:
ned maj 21, 2023 9:55 pm

Al fakat si uporan u pm. Ja ne kontam a ti kontaš.
Kontam ja da si pljuvač i pljujući ne želiš dobro Želji jer si isti kao i oni što su počeli zviždati u 25 minuti utakmice.
Željo je danas solidno odigrao prvo pouvrijeme imali smo pad od nekih 10 minuta.
A za šanse pogledaj ponovno prvo poluvrijeme molim te.
E ako je tebi prvo poluvrijeme bilo solidno, izvinit ćeš me al' se u fudbal razumiješ k'o Mara u kriv k***c.
Vidim i po tvojim komentarima da si Alex Ferguson. Pamćenje ti je ko kod zlatne ribice ja sam gori što se s tobom o raspravljam nisam odmah skontao da si ti napisao da nas je mnogo ekipa nadigralo ove sezone i to više puta. Ti jarane ili ne gledaš utakmice ili ne vidiš dobro jer to može napisati čovjek koji je slijep ili ,ograničen, .
Molim te ne repliciraj mi jer nemam namjeru se sa tobom cijeli noć raspravljati.
Uz takve navijače nama neprijatelji ne trebaju.
Poz i doviđenja.
Opet si fulio 😂, to je drugi čovjek napisao a ja mu baš za to replicirao. Fulio si više nego Krpić danas :rofl1:

Možda te malo tehnologije zezaju.

EDIT: Evo i trener kaže nepovezano prvo poluvrijeme, samo kod tebe sve super. Da nisi neku drugu utakmicu gledao? 😂
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u ned maj 21, 2023 10:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:38 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:33 pm
Pogodak u gostima se ne računa dvostruko. Imate dokument iz maja 2022, Propozicije takmičenja, to je izričito navedeno.
Meni se čini ,kao da sam nekad pročitao da je međusobni omjer ukinut za treći dio prvenstva kad je uveden trokružni sistem, za prva dva dijela važi. Možda griješim, komentarišem na osnovu onog što sam pročitao.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u ned maj 21, 2023 10:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:40 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:33 pm
Pogodak u gostima se ne računa dvostruko. Imate dokument iz maja 2022, Propozicije takmičenja, to je izričito navedeno.
:baklja: :baklja: :baklja:

Eto rupe u sistemu, svaka ti dala hhh


slika

* 4. Propozicije NS/FS BiH
** 4.1. Propozicije m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovne i Kupa BiH 2022-2023.
*** UTVRĐIVANJE PLASMANA, Član 7
Spoiler:
* 3. Pravilnici NS/FS BiH
** 3.6. Pravilnik o takmičenjima
*** Utvrđivanje plasmana
Član 43.
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned maj 21, 2023 10:51 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 578
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:46 pm

Nikada nam vise nisu treneri i navijaci drugih klubova pa i pojedini igraci pljuvali trenera kao sto pljuju Basica... sto li je to tako, nije valjda da im je toliko zaparala usi izjava o busenju lopti ili to nije jedini razlog.
FCŽ
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:49 pm

On je lud, on je jak, on je Željin manijak - Samir Bekrić! Oproštaj kako dolikuje jednom gospodinu u kopačkama, nadajmo se da će biti uspješan na poziciji sportskog direktora i da će raditi najbolje moguće, baš onako kako je i znao na zelenom terenu. Hvala za lijepe trenutke, trofeje, titule, tvoje će ime ostati zapisano u jednoj eri Fudbalskog Kluba Željezničar! Hvala Tuce!

Sretno mi u penziji. :D
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2023 10:49 pm

Jacksparrow je napisao/la:
ned maj 21, 2023 10:46 pm
Nikada nam vise nisu treneri i navijaci drugih klubova pa i pojedini igraci pljuvali trenera kao sto pljuju Basica... sto li je to tako, nije valjda da im je toliko zaparala usi izjava o busenju lopti ili to nije jedini razlog.
Kako je mangupski ukazao na sve krađe i lopovluke a bez da je rekao da je neko lopov.
Bgm od tad su se malo prestale "bušiti naše lopte"
💪
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 200 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija