Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1779
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 11:28 am

Grbavica je napisao/la:
pon maj 08, 2023 11:26 am
Treba i malog Muftica pohvaliti, jako je siguran u zadnje vrijeme.
Steta sto nije desetak cm visociji.
Brani momak odlično
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 11:48 am

Njega smo trebali i prije istrpiti ima odlicne reflekse uz malo sigurniju odbranu mogao bi biti dobro rjesenje, al svakako da treba dobra konkurencija.
FCŽ
 
SamoNapad
Postovi: 405
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:30 pm

Ali koja propaganda kod pitara i veleža znaci suti se kad se drugi kolju a kad njima se desi pisi sastave, video snimke.
Ima li negdje podatak o posjeti?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:36 pm

SamoNapad je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:30 pm
Ali koja propaganda kod pitara i veleža znaci suti se kad se drugi kolju a kad njima se desi pisi sastave, video snimke.
Ima li negdje podatak o posjeti?
Prema zvanicnom zapisniku savezovog delegata 7100 navijaca.

https://www.nfsbih.ba/takmicenja/nogome ... r-fk-velez
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:39 pm

SamoNapad je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:30 pm
Ali koja propaganda kod pitara i veleža znaci suti se kad se drugi kolju a kad njima se desi pisi sastave, video snimke.
Ima li negdje podatak o posjeti?
7100 po savezu, mada je to na 8k sigurno
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:42 pm

Igru briši bodove piši. Loša igra pogotovo u drugom poluvremenu , ali to me ne čudi jer realno od početka polusezone loše igramo .
Ako budemo imali srece kao protiv Veleza možemo doći do pozitivnog rezultata. Realno Sarajevo je u puno boljoj formi , imaju bolji igrački kadar, prednost domaćeg terena.
Sto se tice Bašića nemam nikakvo mišljenje o njemu. Nikada nisam bio za to da otjeramo trenera nakon par kola. Smatram da čovjeku treba pružiti maksimalnu šansu i sljedeće sezone bez obzira kako završio. Jer to je jedino ispravan način da dođemo do nekog uspjeha. Ali nažalost mi smo narod koji ne uci na svojim greškama tako da mislim u slučaju da ne izbori Evropu mu je noga u dupe. I opet idemo u novi začarani krug
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:51 pm

Najvise navijaca i najvise ujedno i neprijatelja u drzavi, Veliki Željezničar. Velež od simpaticnog kluba do pitarskog smeća, Jusufbegovic malo reci seljačina. Kako bi volio da ih klub sve popiša nekim saopstenjem...
FCŽ
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 12:53 pm

Čitam pohvale Krpiću pa preispitujem svoje poznavanje fudbala. Jest da je imao par "spuštanja" lopte al često protivničkim igračima. Ostalo "0" bodova. Drago mi je da je Bašić prepoznao najlošije pojedince pa ih je prve zamijenio (Krpić, Štilić, Galić). Nisam siguran šta izvesti protiv pitara, al sa Krpićem ne bih počeo meč. Možda se više naloži gledajući sa klupe pa pokušati u drugom. Tako bih i sa Štilićem, a molim Boga da njemu, Coci i Aci ovo bude zadnja sezona u kojoj će biti prva opcija. Štila i Coca rezerve (ako pristaju), a Aci hvala za sve. I moram opet reči ovo, Drina baš, baš loš, može biti i zbog defanzivno katastrofalnog beka (Galić).

Opcija koja nam garantuje Europu su sve tri pobjede do kraja. Da vidimo kako to izgleda u realnosti: Željo-Sarajevo 2:2, Sarajevo-Željo 0:0 (ni jedna na Koševu); Posušje-Željo 1:2, Željo-Posušje 1:1; Sloboda-Željo 1:1, Željo-Sloboda 1:0. Dakle u 6 utakmica dvije pobjede, s tim da nismo dobili ni jednu na terenima gdje će se igrati naredne tri. Navijači i treba da vjeruju da je to moguće, a dal to mogu ovi igrači budemo vidjeli.

PS. Treči minut utakmice i par baklji na Jugu. I onda čemo plakati kako nam deru kazne. Ma ja, je.bo par milja kazne. Ima se, može se.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 1:26 pm

Samopouzdanje nam je još na 0, nevjerovatno mi je da nismo zadnje 3-4 utakmice imali šuta van 16, ni pokušaja jednog. Imamo igrače koji to mogu od Štilića, Mekića pa i Hodžića, niko ni da pogleda prema golu van 16. Šta je u njihovim glavama to samo oni znaju, ovo po meni što igraju nije ni 30% mogućnost jer smo gledali ovu istu ekipu u prvoj polusezoni i ni blizu ovako stisnuti nisu bili i bezidejni.
Pojačanja Krpić- Hodžić nemam riječi, neću više nikad reći za nekog da je pojačanje il da ga treba dovest poslije ovog. Jednostavno treba dovoditi profile igrača kakvi nam fale i koji nam trebaju a ne samo gledati imena. Nažalost moramo se ugledati na Zrinjski konačno...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 1:42 pm

Diverzant je napisao/la:
ned maj 07, 2023 11:17 pm
Jeebo li ti klaun sve one sto je trava preko njih izrasla
Cuj ti smetljara smrdljivog sta on prica.
Srest cemo se mi jusufbegovicu, a valja se i pozdraviti sto bi ćelo rekao
Jusufbegović da ima mozga kao što nema, ne bi ismijavao Bašića zbog izjave jer je ironično kritikovao Savez. Umjesto da ismijava i kritikuje Savez zbog kriminalnih sudija, lakrdije, on ulazi u verbalno prepucavanje i obračune sa trenerom.

Jusufbegovicu danas ti, sutra mi, kada ćeš shvatiti glupane da si sa ovakvim izjavama samo sluga Saveza, jer jedino njima u prilog idu prepucavanja trenera i klubova na racun suđenja.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 1:43 pm

milanribar je napisao/la:
pon maj 08, 2023 1:26 pm
Samopouzdanje nam je još na 0, nevjerovatno mi je da nismo zadnje 3-4 utakmice imali šuta van 16, ni pokušaja jednog. Imamo igrače koji to mogu od Štilića, Mekića pa i Hodžića, niko ni da pogleda prema golu van 16. Šta je u njihovim glavama to samo oni znaju, ovo po meni što igraju nije ni 30% mogućnost jer smo gledali ovu istu ekipu u prvoj polusezoni i ni blizu ovako stisnuti nisu bili i bezidejni.
Pojačanja Krpić- Hodžić nemam riječi, neću više nikad reći za nekog da je pojačanje il da ga treba dovest poslije ovog. Jednostavno treba dovoditi profile igrača kakvi nam fale i koji nam trebaju a ne samo gledati imena. Nažalost moramo se ugledati na Zrinjski konačno...
Nije bas da nismo imali suteva van 16, evo onako na prvu sinoc je Santos pucao iz daljine kad je golman ispod precke skrenuo u korner a u prosloj protiv Igmana je Seha opalio onu bombu iz daljine a Ceman cudesno odbranio.

Bilo je vjerovatno jos, ovo je "na prvu", samo iz dvije zadnje utakmice i to bas oba kvalitetna suta.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 1:53 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned maj 07, 2023 10:59 pm
pestabudimpesta je napisao/la:
ned maj 07, 2023 10:55 pm
Jel ovo Basic spusta loptu, ili nesto drugo da ocekujemo?
I mene zanima sta je zelio da kaze
Vidis da pokusava da smanji pritisak i psiholoski razvaljenu ekipu bar malo rastereti. Od kad je dosao to konstantno radi, ima on oko sebe ljude koji nisu u klubu sa kojima se savjetuje.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:19 pm

milanribar je napisao/la:
pon maj 08, 2023 1:26 pm
Samopouzdanje nam je još na 0, nevjerovatno mi je da nismo zadnje 3-4 utakmice imali šuta van 16, ni pokušaja jednog. Imamo igrače koji to mogu od Štilića, Mekića pa i Hodžića, niko ni da pogleda prema golu van 16. Šta je u njihovim glavama to samo oni znaju, ovo po meni što igraju nije ni 30% mogućnost jer smo gledali ovu istu ekipu u prvoj polusezoni i ni blizu ovako stisnuti nisu bili i bezidejni.
Pojačanja Krpić- Hodžić nemam riječi, neću više nikad reći za nekog da je pojačanje il da ga treba dovest poslije ovog. Jednostavno treba dovoditi profile igrača kakvi nam fale i koji nam trebaju a ne samo gledati imena. Nažalost moramo se ugledati na Zrinjski konačno...
Mislim da si ti upravo informiraniji od mnogih, znaš da se takva pojačanja i dogovaraju za ljetni rok, shvatili smo napokon, što mi je drago da ćemo se od ljeta kretati u tom pravcu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:21 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon maj 08, 2023 1:42 pm
Diverzant je napisao/la:
ned maj 07, 2023 11:17 pm
Jeebo li ti klaun sve one sto je trava preko njih izrasla
Cuj ti smetljara smrdljivog sta on prica.
Srest cemo se mi jusufbegovicu, a valja se i pozdraviti sto bi ćelo rekao
Jusufbegović da ima mozga kao što nema, ne bi ismijavao Bašića zbog izjave jer je ironično kritikovao Savez. Umjesto da ismijava i kritikuje Savez zbog kriminalnih sudija, lakrdije, on ulazi u verbalno prepucavanje i obračune sa trenerom.

Jusufbegovicu danas ti, sutra mi, kada ćeš shvatiti glupane da si sa ovakvim izjavama samo sluga Saveza, jer jedino njima u prilog idu prepucavanja trenera i klubova na racun suđenja.
Baš tako. Savezu odgovara ovo da se "naši" međusobno kolju i napadaju. A ova borba za Evropu je idealno za to.

Samo ne mogu da vjerujem kako se svaki put nađe opravdanje kad se pogura neki drugi klub. Kao to je zbog Borca, Sloge, petog desetog. Nije radi njih, oni su tu samo ispali sretni. A kad ide na našu stranu tad se plače i sere sa saopštenjima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:22 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:39 pm
SamoNapad je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:30 pm
Ali koja propaganda kod pitara i veleža znaci suti se kad se drugi kolju a kad njima se desi pisi sastave, video snimke.
Ima li negdje podatak o posjeti?
7100 po savezu, mada je to na 8k sigurno
Prošlu tekmu su nam pisali 8k. Nema šanse da je bilo, pogotovo kad se poredi s ovom tekmom. Ne može sad biti manje nego protiv Igmana. Nema šanse.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:23 pm

Valter je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:53 pm
Čitam pohvale Krpiću pa preispitujem svoje poznavanje fudbala. Jest da je imao par "spuštanja" lopte al često protivničkim igračima. Ostalo "0" bodova. Drago mi je da je Bašić prepoznao najlošije pojedince pa ih je prve zamijenio (Krpić, Štilić, Galić). Nisam siguran šta izvesti protiv pitara, al sa Krpićem ne bih počeo meč. Možda se više naloži gledajući sa klupe pa pokušati u drugom. Tako bih i sa Štilićem, a molim Boga da njemu, Coci i Aci ovo bude zadnja sezona u kojoj će biti prva opcija. Štila i Coca rezerve (ako pristaju), a Aci hvala za sve. I moram opet reči ovo, Drina baš, baš loš, može biti i zbog defanzivno katastrofalnog beka (Galić).

Opcija koja nam garantuje Europu su sve tri pobjede do kraja. Da vidimo kako to izgleda u realnosti: Željo-Sarajevo 2:2, Sarajevo-Željo 0:0 (ni jedna na Koševu); Posušje-Željo 1:2, Željo-Posušje 1:1; Sloboda-Željo 1:1, Željo-Sloboda 1:0. Dakle u 6 utakmica dvije pobjede, s tim da nismo dobili ni jednu na terenima gdje će se igrati naredne tri. Navijači i treba da vjeruju da je to moguće, a dal to mogu ovi igrači budemo vidjeli.

PS. Treči minut utakmice i par baklji na Jugu. I onda čemo plakati kako nam deru kazne. Ma ja, je.bo par milja kazne. Ima se, može se.
Ko treba poceti umjesto Stilica, zalizani?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:34 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
pon maj 08, 2023 2:23 pm
Valter je napisao/la:
pon maj 08, 2023 12:53 pm
Čitam pohvale Krpiću pa preispitujem svoje poznavanje fudbala. Jest da je imao par "spuštanja" lopte al često protivničkim igračima. Ostalo "0" bodova. Drago mi je da je Bašić prepoznao najlošije pojedince pa ih je prve zamijenio (Krpić, Štilić, Galić). Nisam siguran šta izvesti protiv pitara, al sa Krpićem ne bih počeo meč. Možda se više naloži gledajući sa klupe pa pokušati u drugom. Tako bih i sa Štilićem, a molim Boga da njemu, Coci i Aci ovo bude zadnja sezona u kojoj će biti prva opcija. Štila i Coca rezerve (ako pristaju), a Aci hvala za sve. I moram opet reči ovo, Drina baš, baš loš, može biti i zbog defanzivno katastrofalnog beka (Galić).

Opcija koja nam garantuje Europu su sve tri pobjede do kraja. Da vidimo kako to izgleda u realnosti: Željo-Sarajevo 2:2, Sarajevo-Željo 0:0 (ni jedna na Koševu); Posušje-Željo 1:2, Željo-Posušje 1:1; Sloboda-Željo 1:1, Željo-Sloboda 1:0. Dakle u 6 utakmica dvije pobjede, s tim da nismo dobili ni jednu na terenima gdje će se igrati naredne tri. Navijači i treba da vjeruju da je to moguće, a dal to mogu ovi igrači budemo vidjeli.

PS. Treči minut utakmice i par baklji na Jugu. I onda čemo plakati kako nam deru kazne. Ma ja, je.bo par milja kazne. Ima se, može se.
Ko treba poceti umjesto Stilica, zalizani?
Pa valjda bi to trebao znati "stručnjak" registrovan prije tri mjeseca.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:44 pm

Kakva god forma bila Hodzic, Stilic, Santos su nasa 3 najbolja igraca trenutno uz Mekica. Haracic bi trebalo da dobije priliku od prve minute, bar jednu utakmicu. Aco je sinoc isto odigrao odlicno.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 2:49 pm

kokoška je napisao/la:
pon maj 08, 2023 1:53 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned maj 07, 2023 10:59 pm
pestabudimpesta je napisao/la:
ned maj 07, 2023 10:55 pm
Jel ovo Basic spusta loptu, ili nesto drugo da ocekujemo?
I mene zanima sta je zelio da kaze
Vidis da pokusava da smanji pritisak i psiholoski razvaljenu ekipu bar malo rastereti. Od kad je dosao to konstantno radi, ima on oko sebe ljude koji nisu u klubu sa kojima se savjetuje.
Malo mi je samo cudno jer je nekako govorio borit cemo se, mozemo sve pobjediti, pa cemo ici u Evropu. Ne kazem da je ovako od rijeci do rijeci. Samo me strah da se necemo povuci na derbiju. Ali znamo i mi da cemo jako tesko u Evropu
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 08, 2023 3:01 pm

Mi smo najveci debili na dunjaluku, na nasoj zvanicnoj vecina komentarise kako nas je sudija pocastioz U nasoj ligi, gdje se krade toliko ofirno i tendeciozno mi se nasli pricati kako nas je poguro. A vecina nas i dan danas misli da je protiv Borca recimo ponisten cist gol, a ovaj je meni 100 puta cistiji. Ovdje je golman intervenisao i izbio loptu, te naskocio na naseg igraca. Ne znam sta je tu toliko ocito kao faul napadaca? Ovo je u najgorem slucaju neka situacija gdje mozes svirati, a ne moras, ali nikakva ocita ili tendeciozna pljacka koliko svi kukakju, a mi kao najveci debili pomazemo u tome.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 163 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija