Moderator/ica: storm_raider

 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:34 pm

Jedini krivac zasto mi nismo iza Zrinjskog i vec haman gotovi u Evropi smo sami mi,i ovo apsolutno ne bi bilo nerealno.
Sami sebi smo krivi
Mister izbijac zuba kriv je za Leotar,Slobodu,Siroki,direkt on prosuo bodove u fazonu evo vam ne treba nam.

Tesko je bilo zamisliti da drugi mogu vjecizo kiksati a da i mi usput kiksamo ali smo ipak ispred njih....

Niko ne prima golove koji se ispostave golovima poraza kao mi,protiv Posusja Bender daje svojim rvatima bod,protiv Leotara lopta iz auta pada u petarac,protiv Veleza mi ih drzimo pred njihovim golom,predju centar i iz neke guzve ispada Cocalic i primamo gol,protiv Zrinjskog klocina od lijevog beka pusta covjeka da slobodno centrira a onda jos jaci Bender i Cocalic kao na tv-u isprate loptu u mrezu,drugi gol sa 20m nam lik uvali glavom

300000 puta sam pisao da su nam polovnjaci krivci za dugove i rezultatske probleme ali bi raja jos takvih igraca.
Jednostavno imamo previse polovnjaka za ovu ligu koji se ne mogu prodati a ne igraju ni za sitnis,koliko je Zeljo dao novca na takve debile zadnjih 10god Bog dragi zna samo....


Mi smo bili ozbiljan klub samo u doba Misketa i nikoga vise,ali uocljivo imamo i neki procenat glupih navijaca koji su ga otjerali a i dan danas smatraju da je kriminalac a najveci grobar kluba da je heroj....


Basica mi je zao,vidi se da covjek zna,ali doaao je u katstrofalan raspored sa katstrofalnom odbranom u katastrofalnoj formi


Sol na ranu svega su ovi botovi Edisa Mulalica,haj da si bot bilo koga ali Edisa Mulalica e.... bez rijeci....
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:40 pm

Cekaj, znaci u Trebinju gost ipak moze pobijediti? Zar Vico nije odlucio da... Ne kontam sad nista. Do danas je vazila informacija da dole ni Real ne moze dobiti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:45 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:34 pm
Sol na ranu svega su ovi botovi Edisa Mulalica,haj da si bot bilo koga ali Edisa Mulalica e.... bez rijeci....
Mulalicevi botovi... Ili mozda nisu? Mozda neciji botovi situaciju s Mulalicem vide kao priliku za rusenje uprave koja im stoji na putu?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:46 pm

Braćo ja sam tu da pokušam sad otvoriti svima vama oči, kao sebi samom, a i ljudima u klubu ako do njih dopre. Nije sve tako crno. Ne zezam ozbiljan sam. Dugotrajnim REALNIM računanjem preostalih 7 kola premijer lige ustanovio sam šta nam je potrebno da završimo treći na tabeli. Nemojte sad pričati ma ma kakvi mi nećemo mi uzeti nijednu, znam sve razočaran sam isto kao i vi svi, ali sam pokušao da oraspoložim i sebe i vas. Znam da smo ljuti i razočarani i da smo jednostavno izgubili neke i nade i vjeru, ali sam sasvim REALNE rezultate pisao i došao do toga da smo završili kao treći. Koga zanima nek me proba ispratiti, koga ne nema veze. Nisam natprosječni Bošnjo koji vazda računa sta nam treba za baraž, nego sam kalkulacije odradio sta nam je potrebno je to je to.
Ovako:
Na slici je tabela nakon odigranih 33 kola sa ovim rezultatima:
Navodim samo kikseve, odnosno poraze i remije, utakmice koje su pobijeđene od strane nas i naših rivala nisam naveo,
U prikazanoj tabeli:
Mi smo izgubili od Borca, odigrali neriješeno s Velezom na Grbavici i neriješeno na Koševu

Sarajevo je izgubilo od Zrinjskog, neriješeno s nama, u Banjaluci i u Vrapčićima

Borac neriješeno u Vrapčićima i kuci sa Sarajevom

Široki izgubio u gostima od nas i sarajeva
Neriješeno kuci s velezom, sa slobodom u Tuzli

Velež izgubio kuci od Zrinjskog,
Neriješeno u širokom, kuci sa borcem i Sarajevom i s nama na Grbavici

Dakle, da sumiram, dosta stvari se može obrnuti, ali nama je sasvim dovoljno za treće mjesto ti za evropu abd pobjede kuci protiv Širokog, Igmana i Posušja i u gostima protiv Slobode, kuci neriješeno s Velezom, i na Koševu neriješeno, sa porazom u Banjaluci od Borca
Ovo ako ne možemo uraditi, što zvuči realno za svaku ekipu koja ima i zrno ambicije. Ovdje se mogu neke stvari obrnuti. Stisnimo redove svi, idemo do kraja zajedno, ako ovo prokockamo dobro se zapitati svi i povuci neke poteze. Evropa nam je prijeko potrebna.
slika
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:47 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:12 pm
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
MOMAK, čudi me da uprkos tvojim ,kako kažeš, zrelim godinama nisi razumio suštinu mog komentara. A ona je da se obavezno, al obavezno TI upališ na sami pomen dotičnog što implicira da Ti imaš nešto lično protiv njega, što je neočekivano za tako zrelog gospodina jer fudbal je biznis. Zato i moj komentar kao i svaki put do sad na tvoje "argumente".
Amater u sportu? To je taj argument? To ima neki sa referencom da je "profesionalac u sportu"?
Bio si u rangu zrinjskog, a to ne komentarišeš.
Ponavljam ti bolan, a ti (uprkos godinama i iskustvu, jel) ne kontaš šta ti govorim. To je da nam je sad svaka kuknjava kako smo u dugovima, kako izgledamo kao amateri i neozbiljni licemjerna jer su navijači (poput tebe i nabrojanih) direktno i doveli do ovoga sad. A nikako da ponudite bolje rješenje. Jer "zbijmo redove" nije baš rješenje.
Treba nam poslovni model, a za njega je dovoljan i neki novi "amater u sportu", al profesionalac u biznisu.
P.S. Lijepo je što misliš da si nekome toliko važan da te neko "evidentira" ali hinjaluk vas nekoliko sa foruma je lako pamtljiv svakome ko gleda i hoće da vidi.
Suština je da ćemo se još dugo valjati u blatu upravo zahvaljujući takvima poput tebe. Ne ovakvima poput mene.
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:49 pm

CrazySouth1987 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:46 pm
Braćo ja sam tu da pokušam sad otvoriti svima vama oči, kao sebi samom, a i ljudima u klubu ako do njih dopre. Nije sve tako crno. Ne zezam ozbiljan sam. Dugotrajnim REALNIM računanjem preostalih 7 kola premijer lige ustanovio sam šta nam je potrebno da završimo treći na tabeli. Nemojte sad pričati ma kakvi mi nećemo mi uzeti nijednu, znam sve razočaran sam isto kao i vi svi, ali sam pokušao da oraspoložim i sebe i vas. Znam da smo ljuti i razočarani i da smo jednostavno izgubili neke i nade i vjeru, ali sam sasvim REALNE rezultate pisao i došao do toga da smo završili kao treći. Koga zanima nek me proba ispratiti, koga ne nema veze. Nisam natprosječni Bošnjo koji vazda računa sta nam treba za baraž, nego sam kalkulacije odradio sta nam je potrebno i to je to.
Ovako:
Na slici je tabela nakon odigranih 33 kola sa ovim rezultatima:
Navodim samo kikseve, odnosno poraze i remije, utakmice koje su pobijeđene od strane nas i naših rivala nisam naveo,
U prikazanoj tabeli:
Mi smo izgubili od Borca, odigrali neriješeno s Velezom na Grbavici i neriješeno na Koševu

Sarajevo je izgubilo od Zrinjskog, neriješeno s nama, u Banjaluci i u Vrapčićima

Borac neriješeno u Vrapčićima i kuci sa Sarajevom

Široki izgubio u gostima od nas i sarajeva
Neriješeno kuci s velezom, sa slobodom u Tuzli

Velež izgubio kuci od Zrinjskog,
Neriješeno u širokom, kuci sa borcem i Sarajevom i s nama na Grbavici

Dakle, da sumiram, dosta stvari se može obrnuti, ali nama je sasvim dovoljno za treće mjesto tj. za evropu abd pobjede kuci protiv Širokog, Igmana i Posušja i u gostima protiv Slobode, kuci neriješeno s Velezom, i na Koševu neriješeno, sa porazom u Banjaluci od Borca.
Ovo ako ne možemo uraditi, što zvuči realno za svaku ekipu koja ima i zrno ambicije, onda to ni 1% ne zaslužujemo i to je to. Ovdje se mogu neke stvari obrnuti. Stisnimo redove svi, idemo do kraja zajedno, ako ovo prokockamo dobro se zapitati svi i povuci neke poteze. Evropa nam je prijeko potrebna.
slika
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:57 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:25 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:12 pm
neroazzuro je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:10 am

Rodila te majka kako nam samo zrelo kontinuirano otvaraš oči...
Pa što ne reče da si ih u tih 85 minuta dole nadigrao (da ne kažem razvalio igrom) i samo zbog neiskustva trenera izgubio 2 boda??? Suština je bolan da si bio u rangu ili bolji od tog zrinjskog zahvaljujući nečijem vođstvu i viziji kluba. Zrinjskom koji je i tad imao politiku i savez iza sebe. TAJ NEKO JE SENAD MISIMOVIĆ, i džaba to godinama pokušavaš minimizirati. Evo da ti ( i božidaru i mulalicu i onom zfc i teatraleu i sl. istomišljenicima) ponovim, nećeš više naći onakvog predsjednika da radi džaba. Nećeš. Tj. nećemo, sve dok smo U.G.
Ovu patetiku iz nastavka posta tipa zbijmo redove, dajmo podršku, napravimo huk s tribina ne bih puno komentarisao. Dajemo evo petu godinu i šta imamo?
Đe su ti silni željovci s vizijom??? Ako ih i ima zadeverani su svojim firmama i poslovima i njihovo vrijeme je jako skupo. Posebno imajući iskustvo koje s nama kao navijačima imaju s kraja 2018. kad smo pokazali kako cijenimo nečiji trud ponašajući se kao obična marva, razularena masa. Đe je sad ona hoćemo titulu, kup ne slavimo i sl.?
Možda da opet zovemo babuku kojeg "traži Dinamo"?
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
Svaka čast, sve si napisao kako treba i kako bih i ja. Dosta mi je ove muke oko Želje i još ne smiješ ništa napisati da se ne slažeš s pojedinim koji dižu Misketa u nebesa. Počeli pratiti Želju 2015 g i misle da sve znaju.
A koliko ste vi izbezumljeni u mržnji... Vi bi prije da propadnemo nego da budemo gdje smo bili te 2015... Fuj.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:58 pm

Gagi tm 87 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:31 pm
Kazu na onom tamo forumu na temi zrinjskog santoc ce najvjeroatnije kod njih a mozda i hodzic,ostadosmo bez para za njih a najvjerovatnije i bez evrope,aferim to samo mi mozemo,valja i to znati...
Bekrić nek se odmah pokupi i nek Gradini bude sd
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:00 pm

CrazySouth1987 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:46 pm
Braćo ja sam tu da pokušam sad otvoriti svima vama oči, kao sebi samom, a i ljudima u klubu ako do njih dopre. Nije sve tako crno. Ne zezam ozbiljan sam. Dugotrajnim REALNIM računanjem preostalih 7 kola premijer lige ustanovio sam šta nam je potrebno da završimo treći na tabeli. Nemojte sad pričati ma ma kakvi mi nećemo mi uzeti nijednu, znam sve razočaran sam isto kao i vi svi, ali sam pokušao da oraspoložim i sebe i vas. Znam da smo ljuti i razočarani i da smo jednostavno izgubili neke i nade i vjeru, ali sam sasvim REALNE rezultate pisao i došao do toga da smo završili kao treći. Koga zanima nek me proba ispratiti, koga ne nema veze. Nisam natprosječni Bošnjo koji vazda računa sta nam treba za baraž, nego sam kalkulacije odradio sta nam je potrebno je to je to.
Ovako:
Na slici je tabela nakon odigranih 33 kola sa ovim rezultatima:
Navodim samo kikseve, odnosno poraze i remije, utakmice koje su pobijeđene od strane nas i naših rivala nisam naveo,
U prikazanoj tabeli:
Mi smo izgubili od Borca, odigrali neriješeno s Velezom na Grbavici i neriješeno na Koševu

Sarajevo je izgubilo od Zrinjskog, neriješeno s nama, u Banjaluci i u Vrapčićima

Borac neriješeno u Vrapčićima i kuci sa Sarajevom

Široki izgubio u gostima od nas i sarajeva
Neriješeno kuci s velezom, sa slobodom u Tuzli

Velež izgubio kuci od Zrinjskog,
Neriješeno u širokom, kuci sa borcem i Sarajevom i s nama na Grbavici

Dakle, da sumiram, dosta stvari se može obrnuti, ali nama je sasvim dovoljno za treće mjesto ti za evropu abd pobjede kuci protiv Širokog, Igmana i Posušja i u gostima protiv Slobode, kuci neriješeno s Velezom, i na Koševu neriješeno, sa porazom u Banjaluci od Borca
Ovo ako ne možemo uraditi, što zvuči realno za svaku ekipu koja ima i zrno ambicije. Ovdje se mogu neke stvari obrnuti. Stisnimo redove svi, idemo do kraja zajedno, ako ovo prokockamo dobro se zapitati svi i povuci neke poteze. Evropa nam je prijeko potrebna.
slika
Svaka čast. :palacgore:

Svakako da ima smisla što govoriš. Sve je blizu, može se svašta desiti.
Samo mislim da smo mi sami sebe ogolili. Nismo se zbili na najbolji način.
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:09 pm

Probati nekako izvuci finale, pa neko ludilo da se desi u finalu, i da kobilja glava bude 4-ta, a mi Kup da uzmemo 😂
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:10 pm

Blueee1921 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:09 pm
Probati nekako izvuci finale, pa neko ludilo da se desi u finalu, i da kobilja glava bude 4-ta, a mi Kup da uzmemo 😂
Mogu oni i na drugo mjesto lagano, finale nije nerealno, samo malo jace zapeti..
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:19 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm
Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
hahaha pa imamo i mi oci i vidimo kako igra i znamo sta ocekivati od njega. Hvala Bogu pa jos igra i mozemo gledati tog majstora sa loptom.
Maloprije izjava Rendulica i govori kako nam je Stila najbitiniji igrac ili nas je zamaskirao strucnjak.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:26 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:10 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:09 pm
Probati nekako izvuci finale, pa neko ludilo da se desi u finalu, i da kobilja glava bude 4-ta, a mi Kup da uzmemo 😂
Mogu oni i na drugo mjesto lagano, finale nije nerealno, samo malo jace zapeti..
Ma do rasporeda je ovo sve, vidjet cemo ih kad budu imali derbi do derbija, vuce ih Ziljkic realno
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:40 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:47 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:12 pm
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
MOMAK, čudi me da uprkos tvojim ,kako kažeš, zrelim godinama nisi razumio suštinu mog komentara. A ona je da se obavezno, al obavezno TI upališ na sami pomen dotičnog što implicira da Ti imaš nešto lično protiv njega, što je neočekivano za tako zrelog gospodina jer fudbal je biznis. Zato i moj komentar kao i svaki put do sad na tvoje "argumente".
Amater u sportu? To je taj argument? To ima neki sa referencom da je "profesionalac u sportu"?
Bio si u rangu zrinjskog, a to ne komentarišeš.
Ponavljam ti bolan, a ti (uprkos godinama i iskustvu, jel) ne kontaš šta ti govorim. To je da nam je sad svaka kuknjava kako smo u dugovima, kako izgledamo kao amateri i neozbiljni licemjerna jer su navijači (poput tebe i nabrojanih) direktno i doveli do ovoga sad. A nikako da ponudite bolje rješenje. Jer "zbijmo redove" nije baš rješenje.
Treba nam poslovni model, a za njega je dovoljan i neki novi "amater u sportu", al profesionalac u biznisu.
P.S. Lijepo je što misliš da si nekome toliko važan da te neko "evidentira" ali hinjaluk vas nekoliko sa foruma je lako pamtljiv svakome ko gleda i hoće da vidi.
Suština je da ćemo se još dugo valjati u blatu upravo zahvaljujući takvima poput tebe. Ne ovakvima poput mene.
Dugovi kažeš? Deder ti meni saberi koliko se uvalismo na trenere i igrače u vrijeme te "zlatne ere". Da ne budemo kratke pameti, spomenuću samo Kostića, i ona youtube pojačanja Pozdera, Elsnera, Đermanovića i slične flopove u čuvenoj 4-2-4 formaciji. Molim vas samo se ne kačite na Amara i njegove varijante i uzimanja koji su glavni razlog svih naših problema. Kažem glavni, ali ne i jedini.
I shvatite već jednom da ako se nekome ne sviđa to što je Misimović radio, da nije neprijatelj kluba, da nema ništa lično protiv njega, i da mu se možda više sviđalo šta je radio Almir Gredić kao predsjednik, Vedran Vukotić kao predsjednik, i da se možda zapitamo zašto odoše? A uz to nikada niti jedan od njih ne navode STVARNE razloge odlaska sa pozicije predsjednika kluba? nemojte meni nikoga niti braniti niti glorifikovati i uzdizati, jer ja ne pušim te fore. Znam mnogo toga, mnogo više od većine, i niko mi niti treba niti može objašnjavati šta je bilo, kako je bilo, i ko je šta radio. Ne od 2015, nego mnogo, mnogo unazad.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 7:42 pm

svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:19 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm


Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
hahaha pa imamo i mi oci i vidimo kako igra i znamo sta ocekivati od njega. Hvala Bogu pa jos igra i mozemo gledati tog majstora sa loptom.
Maloprije izjava Rendulica i govori kako nam je Stila najbitiniji igrac ili nas je zamaskirao strucnjak.
Pa Štila u karijeri nije više uklizavao, borio se i trčo nega sada u Želji. Čuj nisu golovi i asistencije reper nečijeg ostvarenja. Svašta.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:18 pm

Hoce li biti stream za finale MNK zeljeznicar?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:24 pm

Jao golmana Sirokog hahahaha eh vidjet cemo ga sljedece sedmice na Grbavici.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:25 pm

Ovi iz Sirokog nas kopiraju sto se tice odbrane...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:27 pm

Postena pobjeda Borca nema sta ali odbrana Sirokog hahah
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:29 pm

Četiri kluba apsolutno ravnopravna u borbi za Evropu, ništa za nas nije izgubljeno u ligi, daleko od toga. Nadam se da su igrači svjesni toga.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija