Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 1:59 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub apr 15, 2023 1:57 pm
santakuruz je napisao/la:
sub apr 15, 2023 1:16 pm
Mene samo zanima kako smo sa ovako limitiranom ekipom dosli u situaciju da se borimo za trece mjesto i za finale kupa ako taj trener nema ama bas nikakvog pojma.
Vrlo jednostavno, tako sto si u kupu igrao sa sve samim drugoligasima, te jednom ekipom pred ispadanje iz PL protiv koje si igrao kuci sa dva ugraca vise (a i tu je bilo povuci-potegni), a u ligi ti glavni konkurenti pola utakmica ne igraju kod kuce, a neki i vise od toga. Da su svi igrali kuci ne bismo mi cekali Tuzlu da nam zavrsi pricu o Evropi tek u 26 kolu.
plus sto su skoro sve ekipe remont na zimu odradile a mi smo jedini zadrzali istu ekipu.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 2:11 pm

santakuruz je napisao/la:
sub apr 15, 2023 1:16 pm
I bezobrazluk je sad pisati kako kod Edisa nista nije valjalo. Mene samo zanima kako smo sa ovako limitiranom ekipom dosli u situaciju da se borimo za trece mjesto i za finale kupa ako taj trener nema ama bas nikakvog pojma. Ova smjena trenera u ovakvoj situaciji pokazuje samo da klub opet nema pojma ni sta radi ni sta hoce. Ekipa nije imala problem sa motivacijom, voljnim momentom. Imali smo problem sa igrom (ne toliko ni sa rezultatima). Promjena trenera 2 mjeseca prije kraja prvenstva kad se lomi sezona ne moze rijesiti taj problem koji smo imali. Pozitivan sok moze motivisati ekipu ali ih ne moze nauciti da igraju (a budimo realni, malo igraca imamo koji znaju igrati). Bilo je popularno pljuvati Edisa ali njegova smjena nije logican potez. To se trebalo uraditi na kraju polusezone ili cekati sad kraj sezone. U ovim okolnostima, Basic nema sanse da zaradi neki kredit kod navijaca za sljedecu sezone.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Iskreno bezobrazluk je bio kad je covjek krajem prvenstva ostao bez sansi za evropu a nije ekipu pripremio za novu. Nijednog mladog igrača nije afirmisao, ne mozes konstantno pržiti igrače motivacijom to su živa bića koja se emocionalno isprazne. Ovo sto gledamo sad je plod njegovog "drži vodu dok majstori odu", nije nemoguće da je i on sam ovo shvatio u kojem pravcu ide i napustio. Edis Mulalić je željovac i kao takvog ga poštujem ali nas je uništio u dvije sezone u kojima su konkurenti uskraćeni za domace terene. I pored njega kriv je onaj ko je odlucio da se Santos i Hodžić ne prodaju jer ih ovaj trener moze samo unazadit a mi ko klub vjerujem da bi opstanak izborili i bez Santosa. Edis bi bio bivši da smo kojim slučajem dva kola Kupa izvukli protivnike tipa Tuzle ili Širokog. Možemo mi gurati pod tepih sta hocemo činjenice su da si blizu ispadanja iz kupa i da nikog neces prodati. Znaci druga sezona za redom nista nismo uspjeli.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 2:30 pm

Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 2:42 pm

Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 3:12 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:10 am
Veteran1965 je napisao/la:
pet apr 14, 2023 10:07 pm
Al do kada ćemo više slušati priču da smo mi nekoga imali...i ti koje smo imali su popušili 3-0 u 85 minuti. Protiv tog istog Zrinjskog, da smo to dobili uloge njih i nas bi bile zamjenjene. Yebo ba više i tu priču. Hajmo malo probati gledati naprijed, šta mi kao klub, i kao navijači možemo napraviti da se pomaknemo iz ove situacije? Na primjer da ne plačemo jer je tekma u srijedu u 18.30 pa je najveći problem kako iftariti. Na primjer da se organizujemo i napunimo Grbavicu u srijedu? Da podržimo klub, trenera i ekipu u veoma važnom momentu? Da im jasno damo do znanja ko je i šta je Željo, po ko zna koji put. Da im pokažemo i šta mislimo o njima, ili bar onima koji zadnji atom snage ostavljaju na terenu.
Rodila te majka kako nam samo zrelo kontinuirano otvaraš oči...
Pa što ne reče da si ih u tih 85 minuta dole nadigrao (da ne kažem razvalio igrom) i samo zbog neiskustva trenera izgubio 2 boda??? Suština je bolan da si bio u rangu ili bolji od tog zrinjskog zahvaljujući nečijem vođstvu i viziji kluba. Zrinjskom koji je i tad imao politiku i savez iza sebe. TAJ NEKO JE SENAD MISIMOVIĆ, i džaba to godinama pokušavaš minimizirati. Evo da ti ( i božidaru i mulalicu i onom zfc i teatraleu i sl. istomišljenicima) ponovim, nećeš više naći onakvog predsjednika da radi džaba. Nećeš. Tj. nećemo, sve dok smo U.G.
Ovu patetiku iz nastavka posta tipa zbijmo redove, dajmo podršku, napravimo huk s tribina ne bih puno komentarisao. Dajemo evo petu godinu i šta imamo?
Đe su ti silni željovci s vizijom??? Ako ih i ima zadeverani su svojim firmama i poslovima i njihovo vrijeme je jako skupo. Posebno imajući iskustvo koje s nama kao navijačima imaju s kraja 2018. kad smo pokazali kako cijenimo nečiji trud ponašajući se kao obična marva, razularena masa. Đe je sad ona hoćemo titulu, kup ne slavimo i sl.?
Možda da opet zovemo babuku kojeg "traži Dinamo"?
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 3:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm
Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Haracic nikad nije dobio pravu priliku nazalost.
Mozda i najvece pojacanje za ovu sezonu.
Zadnja izmjena: Sulevelicanstveni, dana/u pet jul 28, 2023 6:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 3:24 pm

Valter je napisao/la:
sub apr 15, 2023 8:43 am
Na žalost i u srijedu Bender mora biti opcija na golu. Previše je riskantno u utakmicu koja ti umnogome definiše ovu sezonu gurati mladog Karića na gol. Šta treba momak da napravi neku grešku u tako važnoj utakmici odmah bi izgorio. Nije nemoguče da dođe i do penala pa moraš pokušati odigrati sa ovim iskusnijim. Jedino kada bih u ovakvu utakmicu gurnuo debitanta je da on pokazuje zapaženo samopouzdanje i naravno znaje za poziciju koju igra. Znajuči kakve sve igrače psihološki nepripremljene izbacujemo u zadnje vrijeme iz našeg pogona daj Bože da on može biti iznad.
U katastrofalnoj formi a svakako je limitiran golman, za prvi go protiv Zrinjskog 100% kriv, dopustio da mu lopta padne na peterac, za drugi go ni tamo ni vamo. Linijski golman koji stvara nesigurnost u odbrani kod svakog prekida ili centarsuta, bolje ubaciti i tog Karića nego ovako nastaviti, previse naivnih golova smo primili upravo zbog njegove nesigurnosti.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 3:30 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm
Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Haracic nikad nije dobio pravu priliku nazalost.
Kako ce dobiti, bitnije je Aru vratiti do ljeta u formu da moze naci kakav angazman
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 3:35 pm

Kad skontaš da nismo u 4 tekme gola zabili,sve ti govori koliko imamo jak napad. Strašan! Ali na Instagramu! Malo Dubai,malo "live" iz auta,itd.,itd....Dva šuta protiv Zrinje,sreću smo ispucali,forma trofać,"dobri termini" za tekme,ma sve nam ide na ruku. Jedno fino 7. mjesto na kraju prvenstva,onako sigurno. 😵💫
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:24 pm

Leotar raskiva (nama bi 3 dali do sad kakvi smo baksuzi) ekipu koja je samo na odštetu u jednom prelaznom dala više od milion. Da ne pričamo o platama, naknadama i slično.

Liga je takva da niko osim Zrinjskog ne može uvezati neki niz pobjeda.
Bit će dosta kikseva i kod drugih. Ali eto, mi smo sami sebi napravili nemir i sranje.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:33 pm

Sarajevo povede, bgm se izjednacise sa nama
Željezničar ante portas !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:34 pm

kokoška je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:30 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm


Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Haracic nikad nije dobio pravu priliku nazalost.
Kako ce dobiti, bitnije je Aru vratiti do ljeta u formu da moze naci kakav angazman
Ma nije dobijao pravu priliku i bez Are,ipak je bitniji haver Dzenis bio u napadu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:35 pm

AsharaK je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:33 pm
Sarajevo povede, bgm se izjednacise sa nama
Ja ne mogu da vjerujem. Znači iz ničega.
Sve nam se okrenulo.

Lošije su oni izgledali danas nego mi protiv Leotara ali eto...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:35 pm
AsharaK je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:33 pm
Sarajevo povede, bgm se izjednacise sa nama
Ja ne mogu da vjerujem. Znači iz ničega.
Sve nam se okrenulo.

Lošije su oni izgledali danas nego mi protiv Leotara ali eto...
Poslije Borca imamo 'najlaksi' raspored,tako da nije sve gotovo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:35 pm
AsharaK je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:33 pm
Sarajevo povede, bgm se izjednacise sa nama
Ja ne mogu da vjerujem. Znači iz ničega.
Sve nam se okrenulo.

Lošije su oni izgledali danas nego mi protiv Leotara ali eto...
Velez izgleda jos losije pa dobijaju tekme
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:43 pm

Mi cemo 6. zavrsiti po svemu sudeci
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:47 pm

AsharaK je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:40 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:35 pm
AsharaK je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:33 pm
Sarajevo povede, bgm se izjednacise sa nama
Ja ne mogu da vjerujem. Znači iz ničega.
Sve nam se okrenulo.

Lošije su oni izgledali danas nego mi protiv Leotara ali eto...
Velez izgleda jos losije pa dobijaju tekme
Haman smo u prvoj sezoni ispucali sve. :D

Imam osjećaj da nećemo dobiti nikog do kraja. Jer nama kad krene loše, ne može se zaustaviti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:48 pm

Da je Edis ostao bili bi drugi
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 4:52 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pet apr 14, 2023 10:07 pm
Al do kada ćemo više slušati priču da smo mi nekoga imali...i ti koje smo imali su popušili 3-0 u 85 minuti. Protiv tog istog Zrinjskog, da smo to dobili uloge njih i nas bi bile zamjenjene. Yebo ba više i tu priču. Hajmo malo probati gledati naprijed, šta mi kao klub, i kao navijači možemo napraviti da se pomaknemo iz ove situacije? Na primjer da ne plačemo jer je tekma u srijedu u 18.30 pa je najveći problem kako iftariti. Na primjer da se organizujemo i napunimo Grbavicu u srijedu? Da podržimo klub, trenera i ekipu u veoma važnom momentu? Da im jasno damo do znanja ko je i šta je Željo, po ko zna koji put. Da im pokažemo i šta mislimo o njima, ili bar onima koji zadnji atom snage ostavljaju na terenu.
Majstori smo patetike šbb-kbb. To isto kada bi sada počeli veličati sve ljude u Željinoj novijoj istoriji koji su nešto napravili, i ostavili generacijama na sjećanje. Ali ne, svi slavimo Zubandan, a vrijeđamo i pljujemo onoga po kome je dobio ime uopšte. Dok tako razmišljamo, mi navijači, klub neće i ne može naprijed. Kada se okupimo, i svi zajendno podržimo sve aktivnosti i gledanje unaprijed, onda možemo očekivati nešto. Ovako samo neka destrukcija, plač, crnjaci koji ne vode nigdje.
Ja mislim da nema kluba na svijetu da su navijači strpljiviji, da guraju a da im klub prodaje muda pod bubrege "mi smo Željini, Željo je naš" ali samo dok jedna strana treba gurati. A kad druga treba da misli na svoje navijače, e onda se nekako vazda "poklopi da ne može drugačije"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:01 pm

I mi igramo daleko najgori, najnegledljiviji nogomet u državi. 15 zadnjih minuta provg poluvremena utakmice Igman-Sloboda mi je argument za to. Mi onoliko prilika nismo stvorili za 10 utakmica, onoliko igrača u 16m protivnika mi nemamo ni kad je korner a ne kad je "regularan" napad. Kod nas se igrači uopšte ne kreću, nije im cilj zabiti gol. Pa kako onda i da ga zabiju ? Nas će pokopati "prijašnje zasluge" igrača koji misle da su Bogom dati da igraju jer su nekad bili igrači, imaju neke ranije zasluge i sl. Pa se sad povlače po terenu, mrsko im potrčati, kontaju mogu iz mjesta sve pa i da se ne oznoje protivnik će skinuti gaće i naguziti se. Igra nam je alibi, samo dodaji prvom do sebe, nemoj pokušati povući prema naprijed, otkriti se da ti se doda lopta jer nedo Bog onda možda ispadneš u priliku pa šta ako se promaši. Lakše dodaj ovom do sebe i to kad on stoji onako rekreativno, pa nek se on pati što bi ti...
Daleko smo mi od ozbiljnog kluba, na terenu, u upravi...navijači haj i nekako...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija