Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 10:57 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:57 pm
LARSSON je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:50 pm
Odavno lošiji neko nije bio nego Hodžić, ne znam da li je 2km prešao u toku meča
Ja u drugom poluvremenu kontao da je izašao, nigdje lika. Tek negdje na pola skontah da još igra, kad reče komentaror "Hodžić". Frajer ne postoji na terenu, ni sjena onog iz prve polusezone. Što reče Leon neki dan kad smo pričali o njemu, ko da se čuva za transfera.
Doduše mislio sam na napadača, al i veznjak ga prati. Primi loptu, okrene se jednom i lijevo je gurne i tako 9999 puta
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:08 pm

Dal ćemo mi ikad ovo dočekati

phpBB [video]
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:11 pm

fcz je napisao/la:Je li najveci motivator u istoriji PLBiH veceras dosao na stadion da bodri klub za koji zivi?
slika

Manijak do kraja!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4133
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:12 pm

Valter je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:42 pm
Tim koji ima tako zvučna imena za naše uslove (Štilić, Cocalić, Krpić, Ara) na realnom je putu da doživi četvrti uzastopni poraz u Mostaru u možda najslabijoj ligi u Europi. Šta činiti u budučnosti ?
Sta u buducnosti? Pa prilicno je jednostavno. Sto skorije pronaci nacin da ozbiljna lova udje u klub jer u suprotnom nas klub buducnosti i nema. Ovim tempom, bez nekog velikog zaokreta, mi cemo se brzo ugasiti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:13 pm

Edis i njegova kapitulacija u 26 slika ...u manje od mjesec i pol dana si uspio sve razjebati, treba i to znati i to po drugi put, umjesto da budes drugi veceras, pdnes na 5., mozda i nize iduce kolo, sto bi jedan vrli strucnjak rekao, treba se za to potruditi
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:16 pm

Ne sjećam se da smo ove sezone imali 19 šuteva u utakmici.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:17 pm

igla je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:16 pm
Ne sjećam se da smo ove sezone imali 19 šuteva u utakmici.
Pa vjerovatno najbolje odigrana tekma ove sezone, al jbg gleda se samo rezultat. Cak je izgledalo mnogo bolje i od one tekme protiv Sloge gdje smo ih napunili.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:20 pm

I ko je novi trener na kraju
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:20 pm

exbabilon je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:20 pm
I ko je novi trener na kraju
Pregledo sam galerije, nisam vidio nikog da sjedi na zapadu. Haman niko :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:25 pm

Izgledamo raštrkano na terenu. Imamo bekove koji uglavnom ne pogađaju Krpića u glavu (A sve Pavić nije valjao :kafa:). Krpića koji ne zna da utrčava u "tunele", a krila nam stoje gotovo isključivo uz aut liniju bez korištenja prostora između beka i stopera. Pa ubaci se jednom nek ti je da veznjak pa šutaj iskosa, nije valjda toliki bauk.
Hodžić (18) ni slika ni prilika igrača koji je bio. Ako se čuva za transfer njemu na dušu, Santos barem svaku igra kao da mu je posljednja utakmica u životu.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:33 pm

Ja kad sam vidio da naš bek ima loptu haman na aut-liniji, na protivničkoj polovini, Santos 10 metara naprijed, također haman na aut-liniji, i tako drži Šeha loptu 3, 4 sekunde, Santos se NE POMJERA NIKAKO, jedini mu se otvara nazad Mekić ili Hodžić - e tad mi je bilo jasno da naši igrači ne znaju stajati na terenu. To se vježba na treningu. Na treningu se vježbaju te kretnje, gdje ko treba povući, ko će se ubaciti u taj prostor i slično... tužno je ovo sve. Ako smo rekli Amaru doviđenja i ne vraćaj se, moramo isto reći Harisu i cijelom ovom SS, jer ovo je ODRON.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:35 pm

Nas mentalitet je takav da kad se tone onda se bas tone do kraja,ne ocekujem nista do kraja,ako sta uspiju uradit dobro i jes
 
Amar927
Postovi: 1672
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:35 pm

Navodno izabran novi trener ...ko god da je neka mu je sa srećom jer cu mu itekako biti potrebna ....i puna podrska ...nadam se da ce se objaviti sto prije ko je u pitanju
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 356
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:37 pm

Tryg je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:11 pm
fcz je napisao/la:Je li najveci motivator u istoriji PLBiH veceras dosao na stadion da bodri klub za koji zivi?
slika

Manijak do kraja!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobra slika bas, drugi put se ogrijesismo o covjeka. Neki Zeljovci u zadnje vrijeme iz ovih ili onih razloga izbjegavaju Dolinu, nisu svi na njegovom nivou. Ziv i zdrav bio.

Ne mozemo ocekivati da Zeljo krvari, bori se da prezivi, spasava licencu 5 do 12, a da budemo 2. ili 3. ili osvajaci kupa. Nije to prirodno.

@Igla, ostao sam ti duzan, bio sam ironican za upravu i poznanstva sa njima. Ne znam kako to nisi prepoznao, nije nas Zeljo valjda toliko poremetio…

Leone i Veteran bravo za postove mjesecima unazad. Ima jos par odmjerenih, pametnih forumasa koji se razumiju u fudbal i jos neke stvari te odrzavaju forum na nivou. Nazalost ima ih i koji se momacki trude da isti srozaju na najnizi nivo.

Ja se odjavljujem, nadam se da ce jednog dana forum opet kupovati stolice, farbati reflektore, dijeliti godisnje i sve sto ste godinama radili. Ponosno cu se odazvati na akcije kojim cemo klubu pomagati.

Budite mi pozdravljeni, volim te Zeljo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:38 pm

Ogriješili se o Edisa :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2242
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:39 pm

Ne kontam pljuvačinu po Drini na socijalnim mrežama. Ali izgleda nakon Beće mora se nova golobrada žrtva naći, gdje će se šta Coci, Štili i ostalim reći.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:40 pm

Rezultat i igra nimalo iznenađujući. Sve očekivano. Moramo shvatiti da uz trenera koji je davno dostigao svoje limite, i nije se ni trebao vratiti u Želju uopšte, mi nemamo ekipu za bilo kakvu ozbiljnu priču. Ponavljam često, nemamo balans, nemamo kvalitet za ozbiljnu priču. Prije 5 godina sam govorio da trebamo Fejzića dovesti, a već godinu da nam je golman najtanja pozicija u timu.
Definitivno se ne treba predavati, mada su šanse za bilo šta ozbiljno minimalne. od početka sezone sam stava da nemamo ekipu za Europu, da smo brzo zaboravili kakva nam je startna pozicija bila. Navijači "lože" upravu da bi mogli u Europu, ovi ne znaju, ali se upale, da je to moguće, dovedu neke igrače, ali pogešan pristup, i cijela priča.
Nastaviti finansijsku konsolidaciju, organizaciju, jačanje struktura kluba. Smanjiti očekivanja, i to jasno komunicirati navijačima. Drugu opciju ja ne vidim. Iskreno i realno, to je jedina opcija....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:42 pm

Ogriješili se o Edisa :zid: :zid: :zid: :zid:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:42 pm

Al buraz ne kontam, kako mislis ogrijesili se od covjeka. Pa ko ih trenira godinu ipo dana da se igraci sudaraju na terenu, nemaju automatizam ni jedan, ni jedna uigrana taktika, fakat ne razumijem... Kod tranzicija napadamo sa jednim krilom i jednim napadacem, prilikom svakog auta gubimo po pola minuta na izvodjenje, svaki nas korner zavrsi na prvoj stativi, bekovi ne razvlace u sirinu, napadac kada dodje po loptu i zagradi se nema je kome ostavit, krila nam šire sto bi trebali bekovi radit, ne ulaze uopste u sredinu terena i kamaru drugih situacija. Ne kontam fakat kako neko moze reci da se ogrijesio, fudbal je biznis, a tribine su za ljubav i navijace.
Željezničar ante portas !
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 11:43 pm

Pa de recite ko je trener sta nas razvlacite ovdje

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija