Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:15 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 4:47 pm
Svi treneri i imena koja se spominju su smješni u odnosu na naše ambicije (nerealne) i ono što mi želimo. Prizvianje torpedera je da Bog mili sačuva. Musa trener koji klima glavom, i odličan za namještene utakmice(prvenstva). Priča o Bašiću smješna, reference nikakve.
Ne zalijetati se do kraja sezone, još jednom ponavljam. Ako nas savez ne doživljava ozbiljno nema Europe ni u kakvoj varijanti. Pred nama teške tekme do bola. Uz veliki pesimizam pokušati doći do Europe sa trenutnim kadrom, a poslije završetka sezone tražiti trenera na duže staze.
I ne upasti u zamku odgovornosti više ljudi u vođenju ekipe, kao što se vidi na treninzima. Jedino Tuce može preuzeti punu odgovornost za sve, ostali mogu biti samo pomoćnici (Ćura, Bogi, Hare). Hare ima licencu, i samo zbog toga je tu.
Nemojmo sada upadati u dodatne greške i nebuloze. Edis je trebao otići ili na polusezoni, ili na reprezentativnoj pauzi. Momenat razlaza je više nego amaterski, i dabogda na hajr da izađe sve. Vidjećemo....
A što, hočeš da kažeš da je ostao izašlo bi na hajr.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7558
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:16 pm

Dzezvar je napisao/la:
sub apr 08, 2023 4:50 pm
svraka je napisao/la:
sub apr 08, 2023 4:27 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub apr 08, 2023 2:41 pm


Ja i....kome je najozbiljnija opcija....jel navijacima...
Ljudima u klubu je on prvi pik.
Ja imam drugacije informacije...
i ja.......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:20 pm

Valter je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:15 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 4:47 pm
Svi treneri i imena koja se spominju su smješni u odnosu na naše ambicije (nerealne) i ono što mi želimo. Prizvianje torpedera je da Bog mili sačuva. Musa trener koji klima glavom, i odličan za namještene utakmice(prvenstva). Priča o Bašiću smješna, reference nikakve.
Ne zalijetati se do kraja sezone, još jednom ponavljam. Ako nas savez ne doživljava ozbiljno nema Europe ni u kakvoj varijanti. Pred nama teške tekme do bola. Uz veliki pesimizam pokušati doći do Europe sa trenutnim kadrom, a poslije završetka sezone tražiti trenera na duže staze.
I ne upasti u zamku odgovornosti više ljudi u vođenju ekipe, kao što se vidi na treninzima. Jedino Tuce može preuzeti punu odgovornost za sve, ostali mogu biti samo pomoćnici (Ćura, Bogi, Hare). Hare ima licencu, i samo zbog toga je tu.
Nemojmo sada upadati u dodatne greške i nebuloze. Edis je trebao otići ili na polusezoni, ili na reprezentativnoj pauzi. Momenat razlaza je više nego amaterski, i dabogda na hajr da izađe sve. Vidjećemo....
A što, hočeš da kažeš da je ostao izašlo bi na hajr.
Haj ba čitaj malo šta se piše.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:24 pm

Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:30 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Pa uzmi pogledaj raspored svih ekipa i za sve mozes reci isto. Idemo u goste Zrinjskom i Borcu koji su sigurni u Evropi vjerovatno, ostale cekas kuci. Derby je nebitno gdje igras. Sta je problem u rasporedu?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:31 pm

Ja samo znam da mi je muka od ovih nasih koji vole Zelju... po mogucnosti da nas zaobidju u sirem krugu....


Draze mi je da dodje na klupu neko ko nikad nije cuo za Zelju i da radi posao, neko ovi nasi...

@leone, kao da ti je Mulalic tetak, branis ga bezveze... glavom i bradom, dudic je za njega trenercina... ne kazem da je 3 dimenzije iznad, al trener kao trener, je dosta bolji...

Ja na Grbavici doslovno gledam isti antifudbal godinu dana... nabij na krilo i to je to... cak je Tomo probudio par igraca, ovaj doslovno ni jednog...

Razisli se i to je to. Hvala. Sretno bice placen kao i svi do sada.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:38 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Neće se sigurno izrežirati svaka utakmica u svakom kolu do kraja. Toga nije bilo ni prije 20 godina kad se nije znalo ni ko pije ni ko plaća, pa se sudijama po WC-ima restorana gurale pare u džepove. Sarajevu niko nije kriv što nije vodilo sinoć 4:0 a moralo je, ne bi sigurno niko uspio izrežirati da završi 4:4. Kad je utakmica egal, uvijek će biti tih sudijskih odluka koje će ići na nečiju štetu i po nečijem nalogu. Ali majstore, utrpaj 2-3 komada, pa nek te onda i ošteti za jedan gol, penal, ofsajd...

A ovo boldirano, ako ne želiš da ti neko kulturno replicira imaš opciju "dodaj gnjavatora".
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:39 pm

AsharaK je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:30 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Pa uzmi pogledaj raspored svih ekipa i za sve mozes reci isto. Idemo u goste Zrinjskom i Borcu koji su sigurni u Evropi vjerovatno, ostale cekas kuci. Derby je nebitno gdje igras. Sta je problem u rasporedu?
Vidjećemo kada se crta podvuče šta je problem u rasporedu. Mi smo ovog proljeća izgubili bodove od Igmana i Leotara koji grcaju u borbi za opstanak. Sa druge strane u naredna tri kola (nakon tekme večeras) idemo Zrinjskom i Borcu, a dolazi Široki, koji nam je uvijek problemtičan. Svi znamo u kakvom nam je stanju ekipa psihološki, plus na to dodaj i utakmicu kupa koja upada između ovih utakmica. Jedino pozitivno je eventualna promjena u ekipi odlaskom Edisa, koji je značajno poremetio odnose, da se to okrene na pozitivu. Baš teške naredne 2-3 sedmice su pred nama. Meni ne daju razloge za preveliki optimizam, ali molim Boga da nisam u pravu, i da griješim....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:41 pm

Usro nam je stručnjak motku do te mjere da smo bar po bod uzeli Igman i Leotar sad bi bili s pobjedom večeras u drastično drugačijoj situaciji ali hajde sta mi znamo...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:43 pm

TheBlue je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:31 pm
Ja samo znam da mi je muka od ovih nasih koji vole Zelju... po mogucnosti da nas zaobidju u sirem krugu....


Draze mi je da dodje na klupu neko ko nikad nije cuo za Zelju i da radi posao, neko ovi nasi...

@leone, kao da ti je Mulalic tetak, branis ga bezveze... glavom i bradom, dudic je za njega trenercina... ne kazem da je 3 dimenzije iznad, al trener kao trener, je dosta bolji...

Ja na Grbavici doslovno gledam isti antifudbal godinu dana... nabij na krilo i to je to... cak je Tomo probudio par igraca, ovaj doslovno ni jednog...

Razisli se i to je to. Hvala. Sretno bice placen kao i svi do sada.
Ma gdje ga branim, on je otišao i nema tu se šta braniti sad.
Nisam ga pomenuo osim kad sam rekao da Dudić ima gore izgovore.

A ako je Dudić trenerčina onda nek dođe eto, a ja ću se javiti na pauzi sljedeće sezone da vidimo ko je bio upravu.
I da vidimo jel se šta igra promijenila od tog nabijanja na krilo.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:45 pm

blueboy je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:38 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Neće se sigurno izrežirati svaka utakmica u svakom kolu do kraja. Toga nije bilo ni prije 20 godina kad se nije znalo ni ko pije ni ko plaća, pa se sudijama po WC-ima restorana gurale pare u džepove. Sarajevu niko nije kriv što nije vodilo sinoć 4:0 a moralo je, ne bi sigurno niko uspio izrežirati da završi 4:4. Kad je utakmica egal, uvijek će biti tih sudijskih odluka koje će ići na nečiju štetu i po nečijem nalogu. Ali majstore, utrpaj 2-3 komada, pa nek te onda i ošteti za jedan gol, penal, ofsajd...

A ovo boldirano, ako ne želiš da ti neko kulturno replicira imaš opciju "dodaj gnjavatora".
Mnogo je egal ekipa u ligi, pa su mogućnosti navlačenja mnogo jednostavnije. Vidio si sinoć. Kada dopustiš egal u 90 minuti, onda se dešavaju onakve stvari. Kada ne pritisneš nikakvog Leotara, opališ mu presing i zabiješ 2-3 gola, onda dopuštaš sudiji da sjecka igru, ne svira ti faulove u zoni šuta, dok njima svira i kada ih pogledamo...
Slažem se da ne može šiljiti kontra Zrinjskog koji jeste prejak, ali vidjećemo baš večeras kako to ide.
I nemam problem sa komunikacijom. Ne mora biti ni kulturna, ali prečesto se etiketiraju ljudi ovdje, i to ljudi sa stavom i mišljenjem, jer se neko ne slaže sa tim istim mišljenjem, ili ne odgovara nekome koga zastupaju...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:48 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Kad ne dobijes Igmana i Leotara te u kupu te mrtvi Velez dobije a ti na tri utakmice 3 suta na go, jel tad do trenera?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:53 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:45 pm
blueboy je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:38 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Neće se sigurno izrežirati svaka utakmica u svakom kolu do kraja. Toga nije bilo ni prije 20 godina kad se nije znalo ni ko pije ni ko plaća, pa se sudijama po WC-ima restorana gurale pare u džepove. Sarajevu niko nije kriv što nije vodilo sinoć 4:0 a moralo je, ne bi sigurno niko uspio izrežirati da završi 4:4. Kad je utakmica egal, uvijek će biti tih sudijskih odluka koje će ići na nečiju štetu i po nečijem nalogu. Ali majstore, utrpaj 2-3 komada, pa nek te onda i ošteti za jedan gol, penal, ofsajd...

A ovo boldirano, ako ne želiš da ti neko kulturno replicira imaš opciju "dodaj gnjavatora".
Mnogo je egal ekipa u ligi, pa su mogućnosti navlačenja mnogo jednostavnije. Vidio si sinoć. Kada dopustiš egal u 90 minuti, onda se dešavaju onakve stvari. Kada ne pritisneš nikakvog Leotara, opališ mu presing i zabiješ 2-3 gola, onda dopuštaš sudiji da sjecka igru, ne svira ti faulove u zoni šuta, dok njima svira i kada ih pogledamo...
Slažem se da ne može šiljiti kontra Zrinjskog koji jeste prejak, ali vidjećemo baš večeras kako to ide.
I nemam problem sa komunikacijom. Ne mora biti ni kulturna, ali prečesto se etiketiraju ljudi ovdje, i to ljudi sa stavom i mišljenjem, jer se neko ne slaže sa tim istim mišljenjem, ili ne odgovara nekome koga zastupaju...
Pa oni su dopustili ovaj egal umjesto da vode 4:0. I kad je tako nemoj očekivati penal ili sumnjiv gol u 96. minuti, pogotovo ako su ti protivnici Sloga, Leotar, Borac...to moraš riješiti ranije. Evo mi smo protiv tog Leotara u kupu imali dva igrača više i penal, i opet dali slučajni gol šutem s 30 metara, a nije nas klao sudija. Znači da ima malo i do igre i tvoje izvedbe na terenu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 5:57 pm

kokoška je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:48 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Kad ne dobijes Igmana i Leotara te u kupu te mrtvi Velez dobije a ti na tri utakmice 3 suta na go, jel tad do trenera?
Citate li uopste sta covjek pise....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 6:13 pm

Dzezvar je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:57 pm
kokoška je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:48 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 5:24 pm
Uzmite i pogledajte raspored koji imamo do kraja prvenstva. Onaj ko misli da do trenera kojeg ćemo dovesti ovisi hoćemo li se plasirati u Europu je zaluto ovdje, i ne zna i ne razumije našu ligu.
Sve pametnjakovići koji čekaju da napišeš nešto što im se ne sviđa, pa da napadnu.
Neviđeno smo nerealni....
Kad ne dobijes Igmana i Leotara te u kupu te mrtvi Velez dobije a ti na tri utakmice 3 suta na go, jel tad do trenera?
Citate li uopste sta covjek pise....
Ma Brate Boga mi ne kontaju...i na žalost većina smo takvi. A nije da i u klubu uspjevamo gledati unaprijed imalo. Da znamo Edis bi na kraju jeseni i izgubljenia dva boda protiv Posušja potpisao sporazumni...ali bitna je mahala, insajderske, "jesam li ti reko", ko je sa kim iz uprave dobar, još se prozivaju međusobno. Pišurija oca mi....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 6:19 pm

Nego šta danas očekivati, evo Velež je dobio, dakle imperativ je pobjeda. Ali ne sjećam se kad smo mi odigrali dobro u nekom rasulu.

Ono slučajno, na inat. Teško.
Mi kad smo u kanalu, mi tu ostanemo i dublje tonemo.

Nek je na hajr danas. Ali ne očekujem bodove.
Ne zna se ni ko je trener, Bogi držao treninge. Vjerovatno će tekmu i sastav odrediti Bekrić, Štila, Aco i Coca.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 6:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 08, 2023 6:19 pm
Nego šta danas očekivati, evo Velež je dobio, dakle imperativ je pobjeda. Ali ne sjećam se kad smo mi odigrali dobro u nekom rasulu.

Ono slučajno, na inat. Teško.
Mi kad smo u kanalu, mi tu ostanemo i dublje tonemo.

Nek je na hajr danas. Ali ne očekujem bodove.
Ne zna se ni ko je trener, Bogi držao treninge. Vjerovatno će tekmu i sastav odrediti Bekrić, Štila, Aco i Coca.
Mi ako ne dobijemo večeras bojim se da gubimo priključak, jer su slijedeće tri utakmice u ligi i revanš u kupu dosta teže od večerašnje. Jesmo u lošem momentu, ali možda se nešto desi ovim Mulalićevim odlaskom jer je očigledno bila narušena atmosfera u svlačionici. Ako to prije svih Bekrić uspije povratiti i dozove igrače, trebali bi ovo večeras riješiti, pogotovo što je TC u očajnom stanju.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 6:44 pm

Obavezno napasti novog trenera a vamo podrška Mulaliću bila ko da smo dobili Borca, Zrinjskog. Realnost da nizove bez poraza smo imali protiv loših ekipa. I to smo sad uspjeli zeznut gubilo se od Igmana, Leotara bjezi...
Liga nam se namjestila da budemo glat u evropi, vec sljedeće godine kad svi budu igrali na svojim terenima bit ce teze puno.
Ljudi cekaju veceras kiks da bi opravdali Mulalića, ja garantujem da bi se bolje igrači sami dogovorili nego sto naas on vodi.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 7:05 pm

Pa dragi Ipe, opet si fulio protivnika 😁
slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2023 7:06 pm

Odišemo profesionalizmom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija