Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:02 pm

fcz je napisao/la:
ned mar 05, 2023 5:51 pm
Donekle sam mogao shvatiti podrsku koju je imalo brkato smece. Hajde, osvajali smo trofeje s njim pa je bilo razumljivo da ce raji trebati vremena da shvati ko je i sta je Dabar Osim.

S druge strane, nikako mi ne ide mi u glavu kako i zasto ova neznalica ima toliku podrsku. Nije to samo na forumu - ovdje su oni koji ga podrzavaju jos i suzdrzani pa i blago kriticki nastrojeni prema njemu - nadrealno je koliko raje zdusno zagovara njegov ostanak do daljnjeg. Bas nadrealno. Zar je moguce da toliko ljudi pada na njegovu pijacarsku suplju pricu?
Napisah nekolklo puta kriteriji su nam se srozali samo tako...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:06 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned mar 05, 2023 8:00 pm
Znaci ako ne primimo rano go ubit cemo ih ko mraz paprike...
Jbg, nisam od tebe ovo očekivao... :shisha:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:12 pm

ovo je odlicno sto je sarajevo pobjedilo ovako ubjedljivo u sirokom brijegu. sada je teret na njima i preuzimaju ulogu favorita u derbiju, a u 99% slucajeva favorit ne pobjedjuje. plus imamo ratnika edisa kao trenera a ako neko zna da nahajca igrace onda on. kad se sjetim derbija 2015. kad je sarajevo bilo izraziti favorit i ocekivalo se 4-0 ili 5-0 u derbiju za njih, mi ih klepimo golom cini mi se onog brazila fariasa...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:13 pm

Sjecam se komentara jednog forumasa ovdje pred derbi 2016. na Kosevu kad je slavko bio trener - “pustiti Begana na komsinicu”. Vise od sest godina je proslo a mescini ista strategija ce biti.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:18 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned mar 05, 2023 8:02 pm
fcz je napisao/la:
ned mar 05, 2023 5:51 pm
Donekle sam mogao shvatiti podrsku koju je imalo brkato smece. Hajde, osvajali smo trofeje s njim pa je bilo razumljivo da ce raji trebati vremena da shvati ko je i sta je Dabar Osim.

S druge strane, nikako mi ne ide mi u glavu kako i zasto ova neznalica ima toliku podrsku. Nije to samo na forumu - ovdje su oni koji ga podrzavaju jos i suzdrzani pa i blago kriticki nastrojeni prema njemu - nadrealno je koliko raje zdusno zagovara njegov ostanak do daljnjeg. Bas nadrealno. Zar je moguce da toliko ljudi pada na njegovu pijacarsku suplju pricu?
Napisah nekolklo puta kriteriji su nam se srozali samo tako...
Osim što su nam kriteriji srozani do bola, ne znamo mi baš previše o lopti. Neko napiše da imamo jednu od najboljih ekipa (po imenima ) u ligi, da imamo najbolja krila, a onda da Suljo ne može davati 10+ golova, jer nema ko da mu centrira :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Naša ekipa je totalno neizbalansirana, i nemamo konkurenciju na mnogim pozicijama, pa igrači "ne grizu" i ne bore se za mjesto u prvih 11. Tu dodaj trenera koji nema kvalitetnu ideju u kombinatorici, sistemu, kreiranju napada, i gledamo to što gledamo. Na žalost mi klub ne možemo graditi od trenera, zato je Edis tu, i ne treba ga mjenjati. Ima mnogo većih prioriteta, i stvari se trebaju mnogo kvalitetnije posložiti. Ja bih bio najsretniji da smo vrhunski posloženi, i da nam je trener jedina briga, rješili bi ga preko noći. Na žalost stvari stoje mnogo, mnogo drukčije
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:23 pm

Ma prebit ih na terenu bukvalno, udaraj po nogama pa ce se sasrat. Kod njih 80% ne zna sta je derbi.
Željezničar ante portas !
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:29 pm

Široki igra sezonu iz snova njima je plafon 4 mjesto u ligi. Ekipa ništa specijalno iskoristili početne kikseve, više se provlačili nego da imaju neki kvalitet. Derbi je samo jedna utakmica prvenstvo se gradi na kontinuitetu ko bolje iskoristi mane drugog dobija tekmu. Čak mislim da je Varešanovic lošiji trener od Dudica i da definitivno nece znati zatvoriti naša krila. Priče o nekim analizama Mulalića i Mirze mogu okačiti mačku o rep nijedan ne zna sta prica a ne da provali gdje su mu šanse kod protivnika, to je naša šansa.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:29 pm

Boga mi Siroki danas bez ikakve ambicije, grozno su odigrali utakmicu tako da je Sarajevo izgledalo superiornije nego sto stvarno jeste.
Mi se njih nemamo sta plasiti, ja se samo nas samih bojim i Edisa i njegovih eksperimentisanja.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:46 pm

Ma kreće Edis sa Dženisom, gdje mu daje uputu da izvrne s nogu Vrančića i Ziljkića čim dobiju prvu i drugu loptu. Nadamo se da neće u prva dva faula dobiti karton.
Ukoliko to prođe, to će poremetiti Vrančića i Ziljkića da razmišljaju normalno i da se nerezonski rješavaju lopte.

Ako mislite da se zajebavam, ne zajebavam se.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:54 pm

Dženis treba igrati protiv torpeda, jer je fakat iskoristio šansu u zadnje dvije utakmice na poziji zadnjeg veznog. Trči, bori se, uklizava, izuzetno požrtvovano, i to nam treba u srijedu. Sigurno nam prednost neće biti tehnika, pas igra, kombinatorika. Destrukcija, želja, disciplina i kontre su naši jedini aduti. Naravno ostaje problem U21 kako to iskombinovati. Bekovi su sigurni, i vjerovatno krila. Coca takođe. Sve ostalo se mora nekako "uklopiti"
Je li na tom terenu saveza prava trava ili plastika?
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 8:57 pm

E cuj nije ni Zrinjski nista posebno, zabiju 4 gola iz prekida. A mi nakon nasih 80 kornera i prekida mozemo do gola, ali samo u nasoj mrezi iz kontre.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:06 pm

Britka sablja, heroj, voli najvise a jos vise voli zaplakat, stvarno sve kvalitete posjeduje ovaj Zeljin ratnik, on je cak uspio Drlju u tri utakmice napraviti antitalentom...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:09 pm

Muftic- Galic Drina Cocalic Jasarevic- Beganovic Hodzic Stilic- Santos Krpic Amoah.

U drugom poluvremenu ubaciti Mekica, Drlju i Hodzica
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u ned mar 05, 2023 9:10 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Alea iacta est!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:09 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned mar 05, 2023 8:54 pm
Dženis treba igrati protiv torpeda, jer je fakat iskoristio šansu u zadnje dvije utakmice na poziji zadnjeg veznog. Trči, bori se, uklizava, izuzetno požrtvovano, i to nam treba u srijedu. Sigurno nam prednost neće biti tehnika, pas igra, kombinatorika. Destrukcija, želja, disciplina i kontre su naši jedini aduti. Naravno ostaje problem U21 kako to iskombinovati. Bekovi su sigurni, i vjerovatno krila. Coca takođe. Sve ostalo se mora nekako "uklopiti"
Je li na tom terenu saveza prava trava ili plastika?
Imaju dva terena, jedan je sa prirodnom, a drugi sa vjestackom travom, mislim da ce se igrati na onom prvom, jer
je Krupi onemogucen nastup u PL-u zbog plasticne trave.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:25 pm

cipiripi je napisao/la:
ned mar 05, 2023 9:09 pm
Muftic- Galic Drina Cocalic Jasarevic- Beganovic Hodzic Stilic- Santos Krpic Amoah.

U drugom poluvremenu ubaciti Mekica, Drlju i Hodzica
Ja bih poceo sa Santosom i Drljom na krilima, Amoaha kasnije ubacio. Poceo se on zajebavati malo vise od dozvoljenog.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:27 pm

cipiripi je napisao/la:
ned mar 05, 2023 9:09 pm
Muftic- Galic Drina Cocalic Jasarevic- Beganovic Hodzic Stilic- Santos Krpic Amoah.

U drugom poluvremenu ubaciti Mekica, Drlju i Hodzica
Ja nešto kontam da će Edis sa Acom krenuti i Drljo umjesto Amoaha.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:28 pm

cipiripi je napisao/la:
ned mar 05, 2023 9:09 pm
Muftic- Galic Drina Cocalic Jasarevic- Beganovic Hodzic Stilic- Santos Krpic Amoah.

U drugom poluvremenu ubaciti Mekica, Drlju i Hodzica
Mislim da je malo nezahvalno poceti bez Mekica jer je definitivno najbolji igrac od nastavka prvenstva.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 9:38 pm

Upitni su i Štila i Hodža...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 05, 2023 10:15 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 05, 2023 9:06 pm
Britka sablja, heroj, voli najvise a jos vise voli zaplakat, stvarno sve kvalitete posjeduje ovaj Zeljin ratnik, on je cak uspio Drlju u tri utakmice napraviti antitalentom...
Doslovno se na jednoj poziciji najbolje snalazi
Najmanje na njoj odigrao
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:22 am

Teren na kojem ce se igrati je prava trava.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], Google [Bot], SamoNapad, Ujko i 148 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija