Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:01 pm

Z_1921 je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 2:24 pm
Samo skontajte sa cim se mi borimo....

Borac politicki projekat, 2 M dobiti samo onako, jer im skripi.... a nama se svi natovare na grbacu....
Zrinjski, sta tek reci o njima... toliko dugovanja imaju prema drzavi, a sve papire dobijaju uredno, repgorame i sta sve ne... koliko para od partije i jakih firmi...
Kone, privatni klub, gdje se ogromne pare ubacuju u njega....
Velez, sve vec ispricano o ljudima koji vode klub i koliko je bilo politickih lobija....
Tuzla City, sta reci a ne zaplakati....
Siroki, prava sekta, pravo jakih firmi ih gura....


Mi smo doslovno prepusteni navijacima i dobroj volji... i onaj jedan period kada smo bili dobri i stali na noge, nasli su se "domaci" da nas sje.bu...

I zato sada vise nego ikad trebamo podrzati ovu akciju uclanjivanja i DEFINITIVNO ODRZATI SJEDNICU DA NADJEMO TAJ MODEL, PREKO KOJEG CEMO UBACITI KAPITAL U KLUB.... I IMATI TE NEKE LJUDE KOJI CE VODITI GLAVNU RIJEC... DA LI JE TO DD, ILI NEKI DRUGI MODEL, ALI NESTO SE PROMJENITI MORA.... ne mozemo ovako vjecno.... jednostavno ne mozemo....
Dionicko drustvo odmah otpada kao opcija, jednostavno nije moguce.
Moguce je.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:04 pm

Hoće li to Tuce dogovoriti dugogodišnju želju kartoteke?
Fear of the Maniacs!
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:04 pm

amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm
Z_1921 je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 2:24 pm
Samo skontajte sa cim se mi borimo....

Borac politicki projekat, 2 M dobiti samo onako, jer im skripi.... a nama se svi natovare na grbacu....
Zrinjski, sta tek reci o njima... toliko dugovanja imaju prema drzavi, a sve papire dobijaju uredno, repgorame i sta sve ne... koliko para od partije i jakih firmi...
Kone, privatni klub, gdje se ogromne pare ubacuju u njega....
Velez, sve vec ispricano o ljudima koji vode klub i koliko je bilo politickih lobija....
Tuzla City, sta reci a ne zaplakati....
Siroki, prava sekta, pravo jakih firmi ih gura....


Mi smo doslovno prepusteni navijacima i dobroj volji... i onaj jedan period kada smo bili dobri i stali na noge, nasli su se "domaci" da nas sje.bu...

I zato sada vise nego ikad trebamo podrzati ovu akciju uclanjivanja i DEFINITIVNO ODRZATI SJEDNICU DA NADJEMO TAJ MODEL, PREKO KOJEG CEMO UBACITI KAPITAL U KLUB.... I IMATI TE NEKE LJUDE KOJI CE VODITI GLAVNU RIJEC... DA LI JE TO DD, ILI NEKI DRUGI MODEL, ALI NESTO SE PROMJENITI MORA.... ne mozemo ovako vjecno.... jednostavno ne mozemo....
Dionicko drustvo odmah otpada kao opcija, jednostavno nije moguce.
Moguce je.
Mozes li objasniti na koji nacin? Dosta ljudi koji su u toj struci kazu da to nije ostvarivo. Ja sam laik za to, samo prenosim sta sam cuo. To bi u svakom slucaju bila dobra opcija ako je moguce sprovesti u djelo.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:06 pm

slika

Sve smo price ispricali o povratnicima ali ne da mi djavo mira da opet ne spomenem jer znam da moze pomoci a mi u belaju sa finansijama i sirinom u timu. Leglo bi ovo pravo, moze pokriti krilne, moze odmoriti i Štila ponekad, moze u nekoj nevolji i u napad.
Gledao sam skoro svaku tekmu ove polusezone u 1.FBiH i budala bi vidjela da nije za te lige, da je imao s kim igrati (uz duzno postovanje) imao bi duplo bolju statistiku a i ovako nije losa 5 golova, 5 asistencija.
Za bezveze pare ( a pristao bi igrati za onoliko koliko mu Zeljo trenutno moze dati) dobijes provjerenog igraca i sirinu u ofanzivnom dijelu.
Sirina ce biti neophodna jer nam slijedi pakao od sudija i dusmana na proljece, ali navikli smo na sve pa cemo ih i ovaj put pobjediti.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:13 pm

Sta bi sa onim rokom sto smo dali investitoru?

Zar se Ramovic jos bavi fudbalom? Ja sam kontao da je on zavrsio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3571
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:17 pm

Z_1921 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:04 pm
amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm
Z_1921 je napisao/la:
Dionicko drustvo odmah otpada kao opcija, jednostavno nije moguce.
Moguce je.
Mozes li objasniti na koji nacin? Dosta ljudi koji su u toj struci kazu da to nije ostvarivo. Ja sam laik za to, samo prenosim sta sam cuo. To bi u svakom slucaju bila dobra opcija ako je moguce sprovesti u djelo.
Ja sam siguran da moze preko Zeljo doo. Da bude Zeljo dd.

I da kasnije skupstina izglasa upraljavka prava Zeljo dd.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:19 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:06 pm
slika

Sve smo price ispricali o povratnicima ali ne da mi djavo mira da opet ne spomenem jer znam da moze pomoci a mi u belaju sa finansijama i sirinom u timu. Leglo bi ovo pravo, moze pokriti krilne, moze odmoriti i Štila ponekad, moze u nekoj nevolji i u napad.
Gledao sam skoro svaku tekmu ove polusezone u 1.FBiH i budala bi vidjela da nije za te lige, da je imao s kim igrati (uz duzno postovanje) imao bi duplo bolju statistiku a i ovako nije losa 5 golova, 5 asistencija.
Za bezveze pare ( a pristao bi igrati za onoliko koliko mu Zeljo trenutno moze dati) dobijes provjerenog igraca i sirinu u ofanzivnom dijelu.
Sirina ce biti neophodna jer nam slijedi pakao od sudija i dusmana na proljece, ali navikli smo na sve pa cemo ih i ovaj put pobjediti.
Igrao je prosle godine u Posusju i vidjelo se da nije ni za premijer lige. Gotivim momka, ali treba biti i malo objektivan.
Zamisli da nam dodje neko drugi sa 30 godine i historijom povreda kao Sinan. Sta bi rekao?
Ljudi su skepticni po pitanju Hodzica, a ne Ramovica koji je zadnju dobru utakmicu odigrao u finalu kupa protiv Krupe. Na njegovoj poziciji imamo Stilica, Bekrica, a migu pokriti Mekic, Beca, Beganovic tu poziciju.. visak nam je. To nije sirina, to je gomilanje igraca.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:21 pm

Fićo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:04 pm
Hoće li to Tuce dogovoriti dugogodišnju želju kartoteke?
"Jasar brttttt, blizu nas brtttt. Cuo ja u frizerskom."

U stilu legendarnog Mirse. Brat je to bio.

Tuce dovedi ga molim te, sve cemo ti prastati sljedecih 2 godine. :D
Moze li i Ordaga kako.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:30 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:19 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:06 pm
slika

Sve smo price ispricali o povratnicima ali ne da mi djavo mira da opet ne spomenem jer znam da moze pomoci a mi u belaju sa finansijama i sirinom u timu. Leglo bi ovo pravo, moze pokriti krilne, moze odmoriti i Štila ponekad, moze u nekoj nevolji i u napad.
Gledao sam skoro svaku tekmu ove polusezone u 1.FBiH i budala bi vidjela da nije za te lige, da je imao s kim igrati (uz duzno postovanje) imao bi duplo bolju statistiku a i ovako nije losa 5 golova, 5 asistencija.
Za bezveze pare ( a pristao bi igrati za onoliko koliko mu Zeljo trenutno moze dati) dobijes provjerenog igraca i sirinu u ofanzivnom dijelu.
Sirina ce biti neophodna jer nam slijedi pakao od sudija i dusmana na proljece, ali navikli smo na sve pa cemo ih i ovaj put pobjediti.
Igrao je prosle godine u Posusju i vidjelo se da nije ni za premijer lige. Gotivim momka, ali treba biti i malo objektivan.
Zamisli da nam dodje neko drugi sa 30 godine i historijom povreda kao Sinan. Sta bi rekao?
Ljudi su skepticni po pitanju Hodzica, a ne Ramovica koji je zadnju dobru utakmicu odigrao u finalu kupa protiv Krupe. Na njegovoj poziciji imamo Stilica, Bekrica, a migu pokriti Mekic, Beca, Beganovic tu poziciju.. visak nam je. To nije sirina, to je gomilanje igraca.
Poštujem mišljenje ali se ne slažem za ovaj dio "gomilanje igrača". Na poziciji Stile imamo Štilu i to je to, Bekric je legenda i majstor ali bojim se da ne možemo i ne trebamo previše od njega očekivati jer će se vjerovatno okrenuti novoj poziciji i to je to, Mekić nije pozicija Štile i iskreno ne mislim da može odigrati tu rolu. Beca, a pogotovo Beganovic još manje mogu pokriti tu poziciju.
Donekle se slažem za Posušje, nije bio u formi i to je to.
Ja nisam rekao da Sinanu treba dati ugovor na 2-3 godine, moje misljenje da se moze u ovakvoj situaciji dati ugovor do kraja sezone uz produzenje godinu ako klub bude zadovoljan i to je po meni za klub dosta dobra opcija.

Odigrao je 15 utakmica u polusezoni, u samo dvije utakmice je izasao prije 90. minute, a i to u 84' i 88'. Povrede su proslost, formu je vratio i trenira redovno.


slika
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:42 pm

Nek ga menadjer predlozi Bekricu i Edisu.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:43 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:30 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:19 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:06 pm
slika

Sve smo price ispricali o povratnicima ali ne da mi djavo mira da opet ne spomenem jer znam da moze pomoci a mi u belaju sa finansijama i sirinom u timu. Leglo bi ovo pravo, moze pokriti krilne, moze odmoriti i Štila ponekad, moze u nekoj nevolji i u napad.
Gledao sam skoro svaku tekmu ove polusezone u 1.FBiH i budala bi vidjela da nije za te lige, da je imao s kim igrati (uz duzno postovanje) imao bi duplo bolju statistiku a i ovako nije losa 5 golova, 5 asistencija.
Za bezveze pare ( a pristao bi igrati za onoliko koliko mu Zeljo trenutno moze dati) dobijes provjerenog igraca i sirinu u ofanzivnom dijelu.
Sirina ce biti neophodna jer nam slijedi pakao od sudija i dusmana na proljece, ali navikli smo na sve pa cemo ih i ovaj put pobjediti.
Igrao je prosle godine u Posusju i vidjelo se da nije ni za premijer lige. Gotivim momka, ali treba biti i malo objektivan.
Zamisli da nam dodje neko drugi sa 30 godine i historijom povreda kao Sinan. Sta bi rekao?
Ljudi su skepticni po pitanju Hodzica, a ne Ramovica koji je zadnju dobru utakmicu odigrao u finalu kupa protiv Krupe. Na njegovoj poziciji imamo Stilica, Bekrica, a migu pokriti Mekic, Beca, Beganovic tu poziciju.. visak nam je. To nije sirina, to je gomilanje igraca.
Poštujem mišljenje ali se ne slažem za ovaj dio "gomilanje igrača". Na poziciji Stile imamo Štilu i to je to, Bekric je legenda i majstor ali bojim se da ne možemo i ne trebamo previše od njega očekivati jer će se vjerovatno okrenuti novoj poziciji i to je to, Mekić nije pozicija Štile i iskreno ne mislim da može odigrati tu rolu. Beca, a pogotovo Beganovic još manje mogu pokriti tu poziciju.
Donekle se slažem za Posušje, nije bio u formi i to je to.
Ja nisam rekao da Sinanu treba dati ugovor na 2-3 godine, moje misljenje da se moze u ovakvoj situaciji dati ugovor do kraja sezone uz produzenje godinu ako klub bude zadovoljan i to je po meni za klub dosta dobra opcija.

Odigrao je 15 utakmica u polusezoni, u samo dvije utakmice je izasao prije 90. minute, a i to u 84' i 88'. Povrede su proslost, formu je vratio i trenira redovno.


slika
Velika je razlika izmedju liga. Haracic 28 utakmica 21 gol, kiler pravi reklo bi se. Kod nas izgleda kao teski promasaj, neka losija verzija Ramica. Zato statistika u minutama nije neko mjerilo. Tu ligu igraju amaterski igraci.
Meka je u OP igrao tu poziciju, Beca vec igrao na par utakmica, ali eto vidjet cemo. Ako dodje, dobrodosao.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:45 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:43 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:30 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:19 pm


Igrao je prosle godine u Posusju i vidjelo se da nije ni za premijer lige. Gotivim momka, ali treba biti i malo objektivan.
Zamisli da nam dodje neko drugi sa 30 godine i historijom povreda kao Sinan. Sta bi rekao?
Ljudi su skepticni po pitanju Hodzica, a ne Ramovica koji je zadnju dobru utakmicu odigrao u finalu kupa protiv Krupe. Na njegovoj poziciji imamo Stilica, Bekrica, a migu pokriti Mekic, Beca, Beganovic tu poziciju.. visak nam je. To nije sirina, to je gomilanje igraca.
Poštujem mišljenje ali se ne slažem za ovaj dio "gomilanje igrača". Na poziciji Stile imamo Štilu i to je to, Bekric je legenda i majstor ali bojim se da ne možemo i ne trebamo previše od njega očekivati jer će se vjerovatno okrenuti novoj poziciji i to je to, Mekić nije pozicija Štile i iskreno ne mislim da može odigrati tu rolu. Beca, a pogotovo Beganovic još manje mogu pokriti tu poziciju.
Donekle se slažem za Posušje, nije bio u formi i to je to.
Ja nisam rekao da Sinanu treba dati ugovor na 2-3 godine, moje misljenje da se moze u ovakvoj situaciji dati ugovor do kraja sezone uz produzenje godinu ako klub bude zadovoljan i to je po meni za klub dosta dobra opcija.

Odigrao je 15 utakmica u polusezoni, u samo dvije utakmice je izasao prije 90. minute, a i to u 84' i 88'. Povrede su proslost, formu je vratio i trenira redovno.


slika
Velika je razlika izmedju liga. Haracic 28 utakmica 21 gol, kiler pravi reklo bi se. Kod nas izgleda kao teski promasaj, neka losija verzija Ramica. Zato statistika u minutama nije neko mjerilo. Tu ligu igraju amaterski igraci.
Meka je u OP igrao tu poziciju, Beca vec igrao na par utakmica, ali eto vidjet cemo. Ako dodje, dobrodosao.
Ma jasno, nek bude najbolje za klub pa ko god. Pozdrav
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:42 pm
Nek ga menadjer predlozi Bekricu i Edisu.
Nek se javi Bekriji inek kaze da ga je Asim poslao
Hocemo juznu tribinu !
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 3:55 pm

blueboy je napisao/la:
čet jan 12, 2023 8:44 am
volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 8:04 am
blueboy je napisao/la:
sri jan 11, 2023 11:33 pm

Adžem, koliko god je prolupao u zadnje vrijeme, u shvatanju fudbalske igre, razvoja mladih igrača, je svemirski brod u odnosu na Mulalića. Mulalićev problem je što on nema kapacitet da napreduje u ovom poslu.
Na osnovu cega nema? Karijere govore da Adzem bas i nije trener za prvog tima, samo je Zelju do sad vodio. Dok je Edis kakve takve imao rezultate.
Adzem je imao slicnu situaciju kao Edis, umjesto Beganovica bio Turkovic. Pa je za par godina imao najjacu ekipu u ligi i nije uspio titulu uzeti. Tad je zakacio kup i trebao je trener ostat ali uprava i navijaci nisu bili zadovoljni. Cak je i uhljebio par igraca u tom vaktu tipa Jusufija, veze nismo imali zasto je doveden. E mogu misliti sta bi sad tek radio , vec vidim one afrikance kako ugovore potpisuju..
Eto nek i ovaj zakači makar kup KS, pa ćemo pričati dalje. Gdje je to Mulalić imao neke bajne rezultate? Po Crnoj Gori? Dečić, Pljevlja?
Prije godinu dana sam isto tebi pisao. Kompleks sta li vec, ali neki vas animozitet postoji prema Edisu. Covjek kriv jer Santos fuli 100% sansu, pa sta tu neko moze? Ne mogu ljudi Dembelea da poboljsaju, a mi to ocekujemo od Edisa.
Da bi Adzem bio bolji, jednostavno nema niko argument.
Bolje shvatanje fudbala od 0:3 do 3:3 ili od 2:0 do 2:2?

Kakav god, ima vise karijere od Adzema. Adzem nije trener, Zeljo mu je dao sansu zovnuo bi ga bar Rudar ili neko treci. Sad je menadzer koliko sam upratio. I sretno mu u tom poslu. Ado je Zeljovac od glave do pete. Zasluzuje nas respekt.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:06 pm

Ado ima trofej, Edis nema. Tu se sva prica zavrsava.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:11 pm

Grbavica je napisao/la:
čet jan 12, 2023 4:06 pm
Ado ima trofej, Edis nema. Tu se sva prica zavrsava.
:lol: samo uporedi kakvu je ekipu imao Adzem sa Mulalicevom ekipom. Ubiparip, Zajmovic, Zakaric, Ramovic, Zec, Zeba, Graovac i ostali. Uz sve te igrace, prokockana cista titula. Da ne spominjem njegove blamaze protiv Metalurga, a pogotovo protiv Zrinjskog u Mostaru (svima poznata prica). Edisu bi glavu skinuli zbog kiksa onog tipa.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:12 pm

Z_1921 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 4:11 pm
Grbavica je napisao/la:
čet jan 12, 2023 4:06 pm
Ado ima trofej, Edis nema. Tu se sva prica zavrsava.
:lol: samo uporedi kakvu je ekipu imao Adzem sa Mulalicevom ekipom. Ubiparip, Zajmovic, Zakaric, Ramovic, Zec, Zeba, Graovac i ostali. Uz sve te igrace, prokockana cista titula. Da ne spominjem njegove blamaze protiv Metalurga, a pogotovo protiv Zrinjskog u Mostaru (svima poznata prica). Edisu bi glavu skinuli zbog kiksa onog tipa.
Mislim da je trolao.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:28 pm

Imali smo cak y jednom momentu i Stevanovica, Bekrica, Lendrica, Tiaga, Zahirovica, Zolotica....malo falilo da uzmemo trofej te godine
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:34 pm

Jos malo do 1000 clanova.
Hajde danas da skinemo to.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 12, 2023 4:44 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:42 pm
Nek ga menadjer predlozi Bekricu i Edisu.
Evo sad ću samo kafu da popijem :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija