Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 5:22 pm

Izvor: trust me bro
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 5:57 pm

De unormalite se malo, inat cete 3 mjeseca razglabat o necemu poslije Posusja :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 6:03 pm

Evo sjedim i razmisljam i ne pada mi napamet nijedan moguci razlog da neko uradi ovo sto je djoxxx a da nije strogi dusman kluba. Pa da je sto godina na forumu a ne 6. Slavimo rodjendan, punimo Grbavicu, euforija, on iznosi ove neistine na forum, dva dana pred tekmu. I kako to on upakuje fino kao da godinu nisu primili platu a zna dobro sta je razlog ovog kasnjenja. Jos mu objasne ljudi on se pravi pametan i cinizam neki prosipa. Smijesno.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 6:40 pm

Svi na Jug u subotu. Ide preduga pauza i izgovora nema, a ako rodjendan ovako jake grupe nije poziv za sve onda ne znam stvarno. Pet maraka nije puno da plate i ovi sa sjevera/istoka i pojave se.
Grande Miske 💪
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 6:44 pm

Svi mi odlicno znamo u kakvoj smo situaciji.. Ovdje se pocela potezati prica kao da smo "prodisali", sto nije tacno. Ocekuju se neka pojacanja, najavljuju, pa kad se ne realizuje, smak svijeta, niko ne valja.. A nismo u stanju bog zna sta da realizujemo.. Ako sam to napisao, ne mora znaciti da sam zlonamjeran.. Dugo sam i ja ovdje, nije tesko procitati postove i skontati na kojoj sam strani, ta etiketiranja su bezveze. Da ne bi sad kacio ovdje argumente, ko god misli da sam nesto slagao, ja cu rado s njim razmijeniti licni kontakt i docarati lijepo. Da ne bude opet, ovakav ili onakav
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 7:27 pm

Nisi nista lose napisao. Ne znam sto se hampa digla. Zbog toga je ovo rezultatski uspjeh sto je uradjeno i hvala i igracima i strucnom stabu. A sve to treba potvrditi u subotu. Ne razumijem ni prozivanje bilo kojeg igraca i Edisa a kamoli ismijavanje s obzirom na okolnosti, ali forumi i drstevene mreze su uvijek bili "mjerodavan" glas razuma 😅 . Ne treba se puno obazirati, Zeljini Manijaci slave 35 godina 😎
Ako ne udje u investitor, a aBd hoce bice teska zima. Mi svakako trebamo uraditi ono sto mozemo, 15 hiljada clanova do pocetka prvenstva i ja tako ocekujem da ce biti bez obzira na situaciju.
Grande Miske 💪
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 7:30 pm

djoxxx1921 je napisao/la:Svi mi odlicno znamo u kakvoj smo situaciji.. Ovdje se pocela potezati prica kao da smo "prodisali", sto nije tacno. Ocekuju se neka pojacanja, najavljuju, pa kad se ne realizuje, smak svijeta, niko ne valja.. A nismo u stanju bog zna sta da realizujemo.. Ako sam to napisao, ne mora znaciti da sam zlonamjeran.. Dugo sam i ja ovdje, nije tesko procitati postove i skontati na kojoj sam strani, ta etiketiranja su bezveze. Da ne bi sad kacio ovdje argumente, ko god misli da sam nesto slagao, ja cu rado s njim razmijeniti licni kontakt i docarati lijepo. Da ne bude opet, ovakav ili onakav
Koliko je plata isplaceno u 2022. godini? Kalendarskoj.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 8:02 pm

Ode Jakirovic u Rijeku. Odrazit ce se njegov odlazak i na Zrinjski, ali opet mislim da ce biti prvaci.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 8:07 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 6:44 pm
Svi mi odlicno znamo u kakvoj smo situaciji.. Ovdje se pocela potezati prica kao da smo "prodisali", sto nije tacno. Ocekuju se neka pojacanja, najavljuju, pa kad se ne realizuje, smak svijeta, niko ne valja.. A nismo u stanju bog zna sta da realizujemo.. Ako sam to napisao, ne mora znaciti da sam zlonamjeran.. Dugo sam i ja ovdje, nije tesko procitati postove i skontati na kojoj sam strani, ta etiketiranja su bezveze. Da ne bi sad kacio ovdje argumente, ko god misli da sam nesto slagao, ja cu rado s njim razmijeniti licni kontakt i docarati lijepo. Da ne bude opet, ovakav ili onakav
Vecina nas je svjesna toga. Ima dio raje koji je ubjedjen da smo i doveli igracine i zvijezde. I to su igraci koji igraju u vrhunskim formama, a prije Zelje su bili ocajni. Bez obzira koliko volimo ss.
Haracic(Gosk) Amoah i Santos(Rudar P) Stilic (penzija) Hodzic(macak u vreci bio, momak koji je nakon dvije godine u Evropi imao par nastupa, nismo znali ni kako izgleda) Mekic(Radnik) Malic(Zeljo BL) Coca(penzija) Drina(u21) Galic(ocekivan koristaj igrac) Bender(prvi put je prvi golman negdje). To je prvih 11, ostali Vego, Subasic, Beganovic, Kosoric, Sehic, Beca, Hajdarevic, Tuce, Muftic nikakva pljacka nisu.
Neki su ubjedjeni da smo ravnopravni sa Zrinskim, Sarajevom i Borcem, po rosteru,mogucnostima i platama, jednostavno je tesko prihvatiti istinu. Nadam se da su igraci svjesni.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 8:08 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 17, 2022 4:26 pm
Ne etiketirajte ljude, pogotovo neke koji su tu dugo (preko 5 godina). Nazalost, mahalskih prica ce uvijek biti, ne znaci odmah da neko ima lose namjere. Hajde da mi ispratimo naseg Zelju na zimsku pauzu, pa cemo se uhvatiti onda plata, kamatara i ostalih dogodovstina.
Ne bih rekao da je mjerilo koliko je neko dugo na forumu. Ima moderatora(Nezalaganje) koji nisu navijaci Zeljeznicara i u suprotno me niko ne moze ubjediti.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 8:15 pm

maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 7:30 pm
djoxxx1921 je napisao/la:Svi mi odlicno znamo u kakvoj smo situaciji.. Ovdje se pocela potezati prica kao da smo "prodisali", sto nije tacno. Ocekuju se neka pojacanja, najavljuju, pa kad se ne realizuje, smak svijeta, niko ne valja.. A nismo u stanju bog zna sta da realizujemo.. Ako sam to napisao, ne mora znaciti da sam zlonamjeran.. Dugo sam i ja ovdje, nije tesko procitati postove i skontati na kojoj sam strani, ta etiketiranja su bezveze. Da ne bi sad kacio ovdje argumente, ko god misli da sam nesto slagao, ja cu rado s njim razmijeniti licni kontakt i docarati lijepo. Da ne bude opet, ovakav ili onakav
Koliko je plata isplaceno u 2022. godini? Kalendarskoj.
Zadnja za juli. Cijelih 7 ove god
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 8:59 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet nov 17, 2022 8:08 pm
storm_raider je napisao/la:
čet nov 17, 2022 4:26 pm
Ne etiketirajte ljude, pogotovo neke koji su tu dugo (preko 5 godina). Nazalost, mahalskih prica ce uvijek biti, ne znaci odmah da neko ima lose namjere. Hajde da mi ispratimo naseg Zelju na zimsku pauzu, pa cemo se uhvatiti onda plata, kamatara i ostalih dogodovstina.
Ne bih rekao da je mjerilo koliko je neko dugo na forumu. Ima moderatora(Nezalaganje) koji nisu navijaci Zeljeznicara i u suprotno me niko ne moze ubjediti.
NEZALAGANJE nije moderator vec neko vrijeme i navijac je Zelje, mogao te to neko ili ne ubjediti. Mi koji smo ovdje malo duze ipak se znamo i privatno cesto. Ne slazem se ni ja sa njim u nekim stvarima, ali plav je koliko i svi mi. Naravno da ne mora biti mjerilo, ali sam pisao bas konkretno za ljude kojima lijepite etikete. Manite se toga, moderacija svoj posao radi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 9:01 pm

amar92 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 8:02 pm
Ode Jakirovic u Rijeku. Odrazit ce se njegov odlazak i na Zrinjski, ali opet mislim da ce biti prvaci.
Za ogromne pare, za nase uslove ode...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 9:09 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 7:30 pm
djoxxx1921 je napisao/la:Svi mi odlicno znamo u kakvoj smo situaciji.. Ovdje se pocela potezati prica kao da smo "prodisali", sto nije tacno. Ocekuju se neka pojacanja, najavljuju, pa kad se ne realizuje, smak svijeta, niko ne valja.. A nismo u stanju bog zna sta da realizujemo.. Ako sam to napisao, ne mora znaciti da sam zlonamjeran.. Dugo sam i ja ovdje, nije tesko procitati postove i skontati na kojoj sam strani, ta etiketiranja su bezveze. Da ne bi sad kacio ovdje argumente, ko god misli da sam nesto slagao, ja cu rado s njim razmijeniti licni kontakt i docarati lijepo. Da ne bude opet, ovakav ili onakav
Koliko je plata isplaceno u 2022. godini? Kalendarskoj.
Zadnja za juli. Cijelih 7 ove god
Nije tacno. Nemoj bezveze hajcati raju. Ne kazem da ti iznosis neistine namjerno, mozda tebi namjerno neistine pricaju. Ali nije istina.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 9:10 pm

amar92 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 8:02 pm
Ode Jakirovic u Rijeku. Odrazit ce se njegov odlazak i na Zrinjski, ali opet mislim da ce biti prvaci.
Ne bih rekao. Borac ako osjeti, mogao bi i uraditi to da uzme titulu. Još sad igraju u Mostaru.
Bit će zanimljivo vidjeti ovu sljedeću tekmu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 9:40 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 9:46 pm

maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:09 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 7:30 pm
Koliko je plata isplaceno u 2022. godini? Kalendarskoj.
Zadnja za juli. Cijelih 7 ove god
Nije tacno. Nemoj bezveze hajcati raju. Ne kazem da ti iznosis neistine namjerno, mozda tebi namjerno neistine pricaju. Ali nije istina.
Ako mene lazu 3 igraca, lazem i ja.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 10:40 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:09 pm
djoxxx1921 je napisao/la: Zadnja za juli. Cijelih 7 ove god
Nije tacno. Nemoj bezveze hajcati raju. Ne kazem da ti iznosis neistine namjerno, mozda tebi namjerno neistine pricaju. Ali nije istina.
Ako mene lazu 3 igraca, lazem i ja.
Ko god to kaze laze!

Nazalost pokusava se ponoviti scenario iz 2018. kada odredjene skupine zele da unesu pomutnju u trenutku kada klub ide naprijed. Broj gledalaca, solidan rezultat na terenu, navijaci kao pokretacka snaga, ocito nije svima drago. Samo ovaj put smo mudriji i pametniji.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 10:51 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:46 pm
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:09 pm
djoxxx1921 je napisao/la: Zadnja za juli. Cijelih 7 ove god
Nije tacno. Nemoj bezveze hajcati raju. Ne kazem da ti iznosis neistine namjerno, mozda tebi namjerno neistine pricaju. Ali nije istina.
Ako mene lazu 3 igraca, lazem i ja.
Jel ti stvarno vjerujes da im je 7 plata isplaceno, ulazimo u 12 mjesec i da oni ne reaguju na to. Boze sacuvaj. Od cega bi zivjeli u ovoj krizi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 17, 2022 11:36 pm

svraka je napisao/la:
čet nov 17, 2022 10:51 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:46 pm
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 17, 2022 9:09 pm
Nije tacno. Nemoj bezveze hajcati raju. Ne kazem da ti iznosis neistine namjerno, mozda tebi namjerno neistine pricaju. Ali nije istina.
Ako mene lazu 3 igraca, lazem i ja.
Jel ti stvarno vjerujes da im je 7 plata isplaceno, ulazimo u 12 mjesec i da oni ne reaguju na to. Boze sacuvaj. Od cega bi zivjeli u ovoj krizi.
Čuj od čega 🤣
A dobro evo realno ja bih sad pristao na 7 plata BH telekoma nego 14 ovih mojih hehe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, MiroslavKruzik, SamoNapad i 165 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija