Moderator/ica: storm_raider

 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2022 11:57 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:46 pm
Samo me zanima kako bi ova gospoda reagovala kada bi lopov usao u njihovu kucu i pred njihovim ocima im krao stvari iz kuce, dal bi ga ispratili sa bonbonjerom i cvijecem?
I lopovu nalogodavac policija.
Opet bi gospoda okrivila sebe.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2022 11:58 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
ned nov 06, 2022 12:49 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
ned nov 06, 2022 12:35 pm
Drugovi jeste spremni za Vegu
Dvojice se večeras bojim, sudije i Vege.
:kafa:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2022 11:59 pm

Cuj Dodik se javio na twiteru 😂😂 jasno ko dan. Treba govna iz saveza rastjerati!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:00 am

volimtezeljo je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:57 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:46 pm
Samo me zanima kako bi ova gospoda reagovala kada bi lopov usao u njihovu kucu i pred njihovim ocima im krao stvari iz kuce, dal bi ga ispratili sa bonbonjerom i cvijecem?
I lopovu nalogodavac policija.
Opet bi gospoda okrivila sebe.
Od Bijeljine i onog penala se ovo kuha.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:00 am

Satro nismo kulturni dovoljno, ***** im mrtve kosti cetnicke, nema mira sa bandom dok ih ne otjeramo u sumu nema druge, bogalji nas guze godinama i ne mozes im kofol odgovoriti jer nije gospodski, svaka cast muriji pendreci vam se pozlatili pogotovo onom prvom kralju sto je sam među njih usao. Ceracemo se jos, nema od pomirenja nista.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:05 am

Ljudi moji, ja ne mogu da dođem sebi, ovo me baš bacilo u knockdown. Nisam dobar nikako. Jel moguće ovo, da se neko ovako drznuo, skupio muda, da dođe na Grbavicu, pred pun stadion, pred ovoliko ljudi, i uradi ovo, nama pred očima, ovakvu lakrdiju napravi i pokrade nas ? Pola života mi je skraćeno večeras. Gigović je za ovog mala maca, ni on ovo ne bi uradio. Ne vratio se kući Bilbija, i ti i ovi smradovi. Kulašinu obje noge slomiti, pizda mala, ono došlo provocirati, trebali su ga nogama izgazati u tunelu na poluvremenu.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:06 am

Ali kad je braca sa juga ispalise :zeljeznicar1:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:07 am

Eh jedino zalim sto neko od nasih nije crveni zaradio na Kulasinu. Malom smradu se veceras trebala karijera zavrsit.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:10 am

Goru utakmicu u životu svom nisam gledao, definitivno. Ovo nema ni u Somaliji. Tačno čekaju da padne mrtva glava, a nije daleko od toga ako ovako nastave. Ovo večeras je bilo gore od one utakmice protiv Veleža sa Sabrijom (koji je interesantno, večeras bio četvrti sudac), koja je rezultirala upadanjem navijača na teren i ganjanje do Jablanice i paljenja auta sudiji u tunelu.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:13 am

.
Zadnja izmjena: kokoška, dana/u pon nov 07, 2022 12:22 am, ukupno mijenjano 4 puta.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:14 am

Hajde raja da se pokrene akcija, da skupimo pare (30.000) i da pokrenemo postupak pred UEFA-om. Čisto da znamo na čemu smo. Ako oni ovo odobravaju, ovakve sudije i krađe istih, onda stvarno ne znam. Red je da vide s čim se mi ovdje borimo, snimak ove utakmice im poslati nekako. Nek Meša pomogne ako ima kakve veze u UEFA-i.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:25 am

Maestro_1921 je napisao/la:
pon nov 07, 2022 12:10 am
Goru utakmicu u životu svom nisam gledao, definitivno. Ovo nema ni u Somaliji. Tačno čekaju da padne mrtva glava, a nije daleko od toga ako ovako nastave. Ovo večeras je bilo gore od one utakmice protiv Veleža sa Sabrijom (koji je interesantno, večeras bio četvrti sudac), koja je rezultirala upadanjem navijača na teren i ganjanje do Jablanice i paljenja auta sudiji u tunelu.
Pa njemu je savez (Vico ) kupio drugi auto, i to bolji nego što je imao.
Otprilike smo znali šta nas čeka po pitanju suđenja, i Bilbija je sudio isto kao i protiv Širokog. Nije auta niti najmanjeg faula svirao za nas. Njima jeste kada smo ih pogledom ispratili. Realno crveni je čist ko suza (mada je predhosio faul na Santosu) i faul kod Cocinog gola je diskutabilan.
Ono što želim naglasiti da smo mi na terenu totalno nespremni ušli u utakmicu. Oni su bolje izgledali u sredini, Ninković je paklen igrač. A mi smo od prve minute bili nervozni, i fokusirani na sudijske odluke ( i na terenu, i n klupi, ali i na tribinama) a ne na igru, kombinatoriku, akcije. Borbenosti i angažovanja nije nedostajalo, ali se lijepo vidjelo da mnogo toga fali u našoj ekipi. I u prvih 11 i na klupi. Do gola smo i pokušavali nešto, ali čim smo zabili, stali smo i tu nam je bio kraj. Ostatak svađe, rasprave, diskusije, bez fokusa na igru. Klupa užasno nervozna, i bez obzira na suđenje, to nije put kojim mi moramo i trebamo ići. Zbog tog smo izgubili utakmicu. Činjenica je da smo se i digli, i da su nam očekivanja i neralna i previsoka. Nemamo ekipu koja može napraviti ozbiljan iskorak, i uključiti se u borbu za vrh, niti igrački, ali niti van terena, što je jako bitno.
Sigurno će nas ova nervoza koštati, i biće po džepu, a možda i suspenzija stadiona, a to je ono što nam u ovom momentu najmanje treba.
Borac dosta kvalitetnija ekipa od nas, ali bez obzira našim momcima, cijelom timu ne možemo nipta prigovoriti na borbenost, trku, volju, angažovanje. Biće još ovakvih tekmi, a na nama je da iz svake nešto naučimo, i drugi put budemo pametniji. I na terenu, i na klupi, i na tribinama.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:30 am

cala je napisao/la:
pon nov 07, 2022 12:07 am
Eh jedino zalim sto neko od nasih nije crveni zaradio na Kulasinu. Malom smradu se veceras trebala karijera zavrsit.
Sta ce mali smrdo.
Grande Miske 💪
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:33 am

Uzmu nam 2 titule, treba biti gospoda..
Prekinu prvenstvo, daju pitarima titulu, opet treba biti gospoda...
U ovoj sezoni nas nekoliko puta sudije 'zakolju', treba biti gospoda..
I dođe čovjek koji od prve minute navlači za Borac na Grbavici pred 10 hiljada ljudi i stvarno neko misli da se može kontrolisati emocija nakon svih ovih ranije nabrojanih stvari.
Nisu nas pokrali prvi put, drugi put..Nisu nas krali samo ove sezone, nego godinama unazad.
Nismo mi uletili u teren i kamenovali gostujuće navijače, nego su to Manijaci doživjeli u Banja Luci.

Enveru Kulašinu želim otvoreni prelom noge!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:36 am

Ljudi u Evropi ono ne bi bio crveni. Jbg ljudi imaju var. Tako da bi bio faul nad Santosom
Cuva Bog Zelju svog!
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 12:51 am

Maestro_1921 je napisao/la:
pon nov 07, 2022 12:14 am
Hajde raja da se pokrene akcija, da skupimo pare (30.000) i da pokrenemo postupak pred UEFA-om. Čisto da znamo na čemu smo. Ako oni ovo odobravaju, ovakve sudije i krađe istih, onda stvarno ne znam. Red je da vide s čim se mi ovdje borimo, snimak ove utakmice im poslati nekako. Nek Meša pomogne ako ima kakve veze u UEFA-i.
Naravno da odobravaj, pa smetljari daju neke plakete gici, pa delegiraju gigovica u evropi. Uzas, ista govna ko i ovi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 1:16 am

Diverzant je napisao/la:
pon nov 07, 2022 12:51 am
Maestro_1921 je napisao/la:
pon nov 07, 2022 12:14 am
Hajde raja da se pokrene akcija, da skupimo pare (30.000) i da pokrenemo postupak pred UEFA-om. Čisto da znamo na čemu smo. Ako oni ovo odobravaju, ovakve sudije i krađe istih, onda stvarno ne znam. Red je da vide s čim se mi ovdje borimo, snimak ove utakmice im poslati nekako. Nek Meša pomogne ako ima kakve veze u UEFA-i.
Naravno da odobravaj, pa smetljari daju neke plakete gici, pa delegiraju gigovica u evropi. Uzas, ista govna ko i ovi
Znam brate, sve znam... Ali moramo nešto uraditi po ovom pitanju, ovo se ne smije prešutiti, ne može na ovome ostati. Ovo ako im prođe, ako ostane samo na zvižducima s tribina, njima je super, i desit će nam se opet, možda i gore od ovoga, jer vide da mogu. Nešto se mora poduzeti, definitivno, imaju veće instance od ovog smrdljivog korumpiranog saveza. Sve što imamo utjecajnih ljudi trebamo iskoristiti. Zašto ne i Džeku, ako je iko poštovan u svijetu fudbala on je, jedan od najboljih strijelaca u 21. stoljeću. Imamo i Mešu, bar to može, da se zauzme, ima konekcije po Francuskoj svakako.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 1:24 am

Dzezvar je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:02 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned nov 06, 2022 10:39 pm
Jedan malo realniji komentar, posto su nam svi krivi, a samo mi nismo....

Odem na utakmicu nakon duuuuugo vremena (inace ne idem od ranije zbog odredjenih principa) na nagovor raje, hajc ovo-ono, borba za Evropu, par finih igraca, bitna tekma itd.

I imadoh sta da vidim...Atmosfera na maximali, je.bavanje svega i svacega od 1.minute, a dolazak navijaca Borca bio je samo "slag na tortu". Hajd kontam, navijacki je, rivalitet, njih se gura, pa mi i nekako razumljivo...Odvedose ih brzo, pa se atmosfera malo i primiri.
Pocinje tekma, mi pritisli, igraci rastrcani i u tom svemu i pored prekida mi dajemo go.Haos na tribinama, sve odlicno. Nakon toga, Zeljo prestaje da postoji na terenu.Bukvalno.Borac iz nekakve poluprilike daje go i to ga dade nase dijete.Igrac ko igrac se raduje, a onda salva uvreda kakve u zivotu nisam cuo, a cuo sam dobro obzirom da sam bio uz aut liniju.Kao da je decko kriv sto igra za koga igra i sto smo mi dopustili da izgubimo talenta, po ko zna koji put.Gadjanje svim i svacim, Bog zna sta sve leti na teren.Na to sve, je.be se sudiji sve zivo iako (ovo cu napisati, pa nek se ljute pojedinci koliko hoce) je frajer imao 2 ozbiljnije greske, a to je odmah na pocetku prekid za Borac blizu 16m i karton Hodzicu, te nedavanje kartona igracu Borca nakon pustene prednosti na Santosu.Crveni ko suza, ponisten go ko suza.Al sudija nam ne kriv i Vico. :oops1:

I dok mi je sve razumljivo da navijaci prave atmosferu kakvu prave i razna sra.nja znajuci nase drustvo, totalno je neshvatljivo sta je "bijesni majmun na klupi" (drugacije se ne moze ni nazvati) radio da bi pripremio ekipu za sve ovo?? Ocigledno nije nista, od poznate izjave da cemo "izginuti na terenu", do toga da se izgleda uopste nije pricalo o magnitudi ovog meca i da se ne izgori u svemu tome.A izgorjeli smo.Pobijedili sami sebe.Uz "vruce glave" s tribina i majmunovo skakanje uz klupu, Mekic dobija karton jos na zagrijavanju ko kakav amater, a treba uci u igru i unijeti energiju i agresivnost. :zid: Potom Santos udara covjeka iz cista mira.Crveni karton i fakticki kraj tekme za nas.Nakon toga, ljudi totalno preuzeli inicijativu i pored datog gola, imali i zicer kad je Coca izbi sa gol linije.

Sve u svemu, ovo je veceras bila slika i prilika amaterizma koji izbija iz svake pore naseg kluba.Ovako se ne odradjuju mecevi koji ti potencijalno donose Evropu.Rekao bih da je i to ok, da cemo mi nesto nauciti, ali necemo, jer nista nismo naucili iz ranijeg derbija za Zrinjskim Naprotiv.Daj Boze da i mi krenemo nekad naprijed.
Kulasinu se treba jebavati sve od do....
Majstore zabio si go i to je ok....
Proslavio ga i to je ok...
Ali otici direktno na istok i provocirati navijace na nacin kako je to on ucinoo je krajnje bezobrazno....
Nadam se da ce ga neko sresti na ulici i polomiti mi obadvije noge....
Mater mu ja ***** u picku....seljacku....
Imamo li mi kakvog mesara u ekipi kojeg bismo mogli upotrijebiti za lomljenje noge onom govnu od covjeka u nekoj od narednih utakmica bilo bi vrlo pozeljeno.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 1:27 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:17 pm
fcz je napisao/la:
ned nov 06, 2022 11:13 pm
Durgo je napisao/la:
ned nov 06, 2022 10:53 pm
Ma ja sam sje.ban iskreno...
Ne znam sta bih nspisao....

Cemu da se mi nadamo? Eto cemu?

Pa nismo mi ba kvalitet da mozemo protov sistema.
Nismo prodane pic.ke ko pitari, da se lizemo za pisljivu titulu...

Daj Boze da izadjemo u evropu... daj Boze....

Sa ovim veceras sam izgubio svu nadu...

Al ako nista OSTAJEMO PROTIV UDBE I SISTEMA... TO JE ZELJO!!!!

MATER IM JE.BEM PO 100 PUTA SVIMA JOS JEDNOM....
Ja ni jutros nisam mislio da imamo kvalitet da se borimo protiv sistema. I da nije sistema nama bi sanse za Evropu bile minimalne. Jedini spas je famozni Diglisic ili neko takav. To je ono cemu se trebamo nadati a jos jedna izgubljena sezona u nizu je najmanji problem.

Tek kad neko udari prave temelje (nadam se da su to ljudi koji se trenutno bore) i kad se klub podigne na svim nivoima trebamo poceti razmisljati o Evropama i trofejima. Dotad, nase je da punimo Grbavicu i volimo svog Zelju.
Ma kakav brate Diglisic, zar se jos u njega nadamo i vjerujemo?
Dobro si rekao mitski covjek, ne znam ko se njemu još nada. Daj moli Misketa jbg vise opcije, jedini izasao sa konkretnim prijedlogom i mi nesto cekamo, a gori nam pod nogama, nismo u poziciji da ista cekamo i pustimo se prica ide to ka daljoj polarizaciji i slicno.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2022 2:01 am

Pa brate nekakav Nam iz Vijetnama posudi pitarima 5.5 miliona nikad cuo za njih i na kraju im vecinu toga duga otpise.m, a ovamo se neki Eldin nateze hoce li ili nece i Bog zna postoji li uopste taj covjek. Daj 3 miliona odmah, pa se natezi koliko hoces poslije.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Blueee1921, BrUDA, Eldar, Maestro_1921, Majkel, Meha87 i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija