Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 11:01 am

Meni je uvijek bilo čudno to da kad se očekuje neka vijest nijedna druga ne valja ili je mazanje očiju. Sad znači treba o svemu šutiti dok se ne sazna šta je sa Diglisićem. Veze s vezom. Čišćenje stolica lijepa vijest. Ništa special alije lijepa. Znači na svaku vijest koja se objavi na fejsu sto komentara koji nisu vezani za tu vijest.
Ljudi obajvili otvoreno pismo vlastima raja o Diglisiću. Još su mi najsmješniji oni koji napišu ne treba vlast kao šta radi uprava. Pa radi uprava. Da nije radila mi bi sad bili kantonalci. NE može se preko noći povjerenje vratiti. Sa druge strane svi gradovi pomažu svoje klubove. Dinamo bi bio k..... da nema Zagreba. Isto je i sa Zvezdom i Partizanom iza kojih stoji država cijela i u fudbalu i u drugim sportovima. Tačno je da je Mamić npr zaradio više nego daje Zagreb ali da nije bilo Zagreba napravio bi k.... I opet i pored toga što je napravio zagreb finansira njih više nego naš grad sve svoje klubove zadnjih pet godina i više. Smiješno kakvih glupana ima na društvenim mrežama.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 11:11 am

Pozdrav raja, vrijeme da se malo aktiviramo. Kao sto ste mogli jucer vidjeti vijest da se pokreno projekat Novo ruho Grbavice zelim vas informisati o planiranim aktivnostima i zamoliti za malu pomoc. Prva faza je zavrsena i momci su brenerima vratili sjaj stolicama na sjeveru. Taj isti poduhvat je planiran i za juznu tribinu. Dizajneri vec rade idejno rjesenje vizualizacije sjeverne tribine pa ako medju vama ima neko ko bi mogao ponuditi neko rjesenje rado cemo uzeti u razmatranje. Plan je da izbrisemo natpis FK ŽELJO, i da ga zamjenimo nekim nasim simbolom, linijama, pixelima odnosno mixom nekih boja i slicno. Treca faza ce biti farbanje stepenica i ograda, odnosno zamjenu žute boje za neku drugu.
Finansijska pomoc nece trebati jer su sve ove aktivnosti planirane i dogovarane sa rukovodstvom kluba, ipak ako neko zeli finansijski pomoci, olaksati to moze i uraditi. Na kraju krajeva uvijek mozemo pocastiti momke icem i picem koji ce fizicki iznijeti planirane aktivnosti. Svi prijedlozi su dobro dosli.

Posto ce nam trebati veci broj ljudi kako bi se posao prije zavrsio i kako se niko ne bi pretjerano umorio zelim da komunicirate prema momcima s kojim ste u svakodnevnom kontaktu i napisete mi okviran broj ljudi koji bi se prikljucili iducim aktivnostima. Termine i sve ostalo cemo dogovarati u hodu, najvjerovatnije bi zapoceli dan dva poslije utakmice sa Tuzlom i uvijek cemo gledati da termini budu iza radnog vremena.

Sve za Željezničar.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3209
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 11:15 am

"Za vrijeme utakmice je došlo i do manjeg incidenta poslije kojeg su tri osobe privedene u policijsku stanicu u Čapljini.

Prema izvještajima došlo je do blažeg fizičkog obračuna između navijača, pa je policija odlučila da privede učesnike ovog incidenta.

Inače, na ovom meču nisu mogli prisustvovati navijači Željezničara, barem ne organizovano jer je Komitet za takmičenje zabranio dolazak gostujućih pristalica na zamjenske stadione."
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 11:57 am

Bosanac1993 je napisao/la:"Za vrijeme utakmice je došlo i do manjeg incidenta poslije kojeg su tri osobe privedene u policijsku stanicu u Čapljini.

Prema izvještajima došlo je do blažeg fizičkog obračuna između navijača, pa je policija odlučila da privede učesnike ovog incidenta.

Inače, na ovom meču nisu mogli prisustvovati navijači Željezničara, barem ne organizovano jer je Komitet za takmičenje zabranio dolazak gostujućih pristalica na zamjenske stadione."
Ispred nas sjedili, psovali Zelju, Osima i mi skocimo kad smo go zabili oni se zaletise na njega. Nas zaobidjose i njega samog pocese udarati. Trojica na jednog. Pickice obicne. Dobro im zapamtiti kad dodju ovamo. slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 12:26 pm

Zrinjski i.pitari odskaču,ovo ostalo se takmici ko je manje los,al majka mu stara ako sa ovom ekipom ne mozes izboriti Evropu sa kojom onda mozes? Ne mogu ni zamisliti kakve bi rezultate imao da mu igra ona ekipa sto je bila na raspolaganju Ivkovicu
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 12:29 pm

Minjore je napisao/la:
uto avg 09, 2022 11:11 am
Pozdrav raja, vrijeme da se malo aktiviramo. Kao sto ste mogli jucer vidjeti vijest da se pokreno projekat Novo ruho Grbavice zelim vas informisati o planiranim aktivnostima i zamoliti za malu pomoc. Prva faza je zavrsena i momci su brenerima vratili sjaj stolicama na sjeveru. Taj isti poduhvat je planiran i za juznu tribinu. Dizajneri vec rade idejno rjesenje vizualizacije sjeverne tribine pa ako medju vama ima neko ko bi mogao ponuditi neko rjesenje rado cemo uzeti u razmatranje. Plan je da izbrisemo natpis FK ŽELJO, i da ga zamjenimo nekim nasim simbolom, linijama, pixelima odnosno mixom nekih boja i slicno. Treca faza ce biti farbanje stepenica i ograda, odnosno zamjenu žute boje za neku drugu.
Finansijska pomoc nece trebati jer su sve ove aktivnosti planirane i dogovarane sa rukovodstvom kluba, ipak ako neko zeli finansijski pomoci, olaksati to moze i uraditi. Na kraju krajeva uvijek mozemo pocastiti momke icem i picem koji ce fizicki iznijeti planirane aktivnosti. Svi prijedlozi su dobro dosli.

Posto ce nam trebati veci broj ljudi kako bi se posao prije zavrsio i kako se niko ne bi pretjerano umorio zelim da komunicirate prema momcima s kojim ste u svakodnevnom kontaktu i napisete mi okviran broj ljudi koji bi se prikljucili iducim aktivnostima. Termine i sve ostalo cemo dogovarati u hodu, najvjerovatnije bi zapoceli dan dva poslije utakmice sa Tuzlom i uvijek cemo gledati da termini budu iza radnog vremena.

Sve za Željezničar.
Umjesto sadasnjeg natpisa FK ZELJO.
Pokusati ispisati 1921 i uraditi tracnice iz grba
Alea iacta est!
 
proha
Postovi: 40
Pridružen/a: ned maj 21, 2017 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 12:35 pm

Trener koji zavisi od Kosorica(ca), a ne od svog znanja i strucnosti nije za nas. Jaranski osnov ne smije biti kriterij po kojem neko igra. Kakvo je to opravdanje sto Kosoric igra za 500KM, drzi svlacionicu mirnom i trpi? On sto prikazuje na terenu nije ni za 50KM. Svaki derbi Ahmetovic ga kao slinu otrese. Novi trener pod hitno, a Edis neka Kosorica, Mekica i Dzenisa vodi s sobom.
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 12:43 pm

Minjore je napisao/la:
uto avg 09, 2022 11:11 am
Pozdrav raja, vrijeme da se malo aktiviramo. Kao sto ste mogli jucer vidjeti vijest da se pokreno projekat Novo ruho Grbavice zelim vas informisati o planiranim aktivnostima i zamoliti za malu pomoc. Prva faza je zavrsena i momci su brenerima vratili sjaj stolicama na sjeveru. Taj isti poduhvat je planiran i za juznu tribinu. Dizajneri vec rade idejno rjesenje vizualizacije sjeverne tribine pa ako medju vama ima neko ko bi mogao ponuditi neko rjesenje rado cemo uzeti u razmatranje. Plan je da izbrisemo natpis FK ŽELJO, i da ga zamjenimo nekim nasim simbolom, linijama, pixelima odnosno mixom nekih boja i slicno. Treca faza ce biti farbanje stepenica i ograda, odnosno zamjenu žute boje za neku drugu.
Finansijska pomoc nece trebati jer su sve ove aktivnosti planirane i dogovarane sa rukovodstvom kluba, ipak ako neko zeli finansijski pomoci, olaksati to moze i uraditi. Na kraju krajeva uvijek mozemo pocastiti momke icem i picem koji ce fizicki iznijeti planirane aktivnosti. Svi prijedlozi su dobro dosli.

Posto ce nam trebati veci broj ljudi kako bi se posao prije zavrsio i kako se niko ne bi pretjerano umorio zelim da komunicirate prema momcima s kojim ste u svakodnevnom kontaktu i napisete mi okviran broj ljudi koji bi se prikljucili iducim aktivnostima. Termine i sve ostalo cemo dogovarati u hodu, najvjerovatnije bi zapoceli dan dva poslije utakmice sa Tuzlom i uvijek cemo gledati da termini budu iza radnog vremena.

Sve za Željezničar.
slika

Samo ove tračnice sa dresa
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 12:57 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
uto avg 09, 2022 11:01 am
Da bi znao da li imaju skivenih namjera daj im par miliona eura da vrte s njima, nema boljeg nacina da se to provjeri.
Zeljo ce nestati ko Vranica ako se ne privatizuje uskoro, to sam mislio prije 10 godina to mislim i sada. Kljucna rijec nije novac, nego odgovornost
Imali su ove godine vec par miliona na raspolaganju al se moralo uplatiti doprinosa 800 hiljada, krediti bankama, rate za poreznu, plate igracima itd
Po meni ova struktura u upravi od odlaska Nurke i Nazifa a pogotovo od dolaska sadašnjeg predsjednika radi jako korektno i pošteno, otvoreni su za savjete i kritike, prihvataju prijedloge članova skupštine dok prije nismo imali ni komunikaciju, izbjegavali su se sastanci, slali lažni izvještaji itd
Volio bi vidjeti ovu grupu ljudi kako radi u nekim normalnim uslovima za klub, jer što sam ja vidio dosad svi su željovci bez daljnjeg i maksimalno se trude.
Zadnja izmjena: milanribar, dana/u uto avg 09, 2022 1:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:04 pm

Sve pohvale za čišćenje stolica, i ne mislim da iko ovdje ima negativan stav, niti daje kritiku na to, nego jednostvno u ovom momentu to nije vijest. Nezadovoljni igrom, rezultatima, trenerom, nervozni zbog situacije sa strateškim partnerom, ne znamo gdje i kako idemo, i onda čišćenje stolica.... Po meni je bolje bilo sačekati tekmu, da raja to prepozna, primjeti, i uputi čestitke i zahvale ekipi koja je to odradila i klubu.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:07 pm

Ma naravno da niko nije zlonamjeran, samo je raja jako nervozna. Ne mozes izaci vani da neko ne prica o investitoru. Sve pohvale za akciju ciscenja. Nas dom je nas obraz.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:42 pm

Radi li shop grupe danas od 15:00 i jel' se moguće učlaniti za drugu osobu ?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:55 pm

Kada se vec rade neke akcije koliko bi kostalo da se na krov istocne tribine stave neonska slova i neki natpis.
Stadion Grbavica.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas ili nesto slicno, neko to bude nas doprinos i da mi to isfinansiramo
Alea iacta est!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 2:16 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto avg 09, 2022 1:42 pm
Radi li shop grupe danas od 15:00 i jel' se moguće učlaniti za drugu osobu ?
Stavili su da radi.
Mozes uclaniti drugu osobu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 2:43 pm

Minjore je napisao/la:
uto avg 09, 2022 11:11 am
Pozdrav raja, vrijeme da se malo aktiviramo. Kao sto ste mogli jucer vidjeti vijest da se pokreno projekat Novo ruho Grbavice zelim vas informisati o planiranim aktivnostima i zamoliti za malu pomoc. Prva faza je zavrsena i momci su brenerima vratili sjaj stolicama na sjeveru. Taj isti poduhvat je planiran i za juznu tribinu. Dizajneri vec rade idejno rjesenje vizualizacije sjeverne tribine pa ako medju vama ima neko ko bi mogao ponuditi neko rjesenje rado cemo uzeti u razmatranje. Plan je da izbrisemo natpis FK ŽELJO, i da ga zamjenimo nekim nasim simbolom, linijama, pixelima odnosno mixom nekih boja i slicno. Treca faza ce biti farbanje stepenica i ograda, odnosno zamjenu žute boje za neku drugu.
Finansijska pomoc nece trebati jer su sve ove aktivnosti planirane i dogovarane sa rukovodstvom kluba, ipak ako neko zeli finansijski pomoci, olaksati to moze i uraditi. Na kraju krajeva uvijek mozemo pocastiti momke icem i picem koji ce fizicki iznijeti planirane aktivnosti. Svi prijedlozi su dobro dosli.

Posto ce nam trebati veci broj ljudi kako bi se posao prije zavrsio i kako se niko ne bi pretjerano umorio zelim da komunicirate prema momcima s kojim ste u svakodnevnom kontaktu i napisete mi okviran broj ljudi koji bi se prikljucili iducim aktivnostima. Termine i sve ostalo cemo dogovarati u hodu, najvjerovatnije bi zapoceli dan dva poslije utakmice sa Tuzlom i uvijek cemo gledati da termini budu iza radnog vremena.

Sve za Željezničar.
Bilo bi lijepo da se pronađe neko riješenje za onaj pijesak ispred juga, jer po meni kvari sliku stadiona. Pohvale u svakom slučaju, lijepo je da se radi.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 2:55 pm

JOŠ JEDAN DAN!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 3:26 pm

Mulalić u službenim utakmicama(samo liga): 4 pobjede, 4 poraza, 10 remija. Ukupno bodova: 22

Ivković(samo liga): 6 pobjeda, 5 poraza, 8 remija. Ukupno bodova: 26

Najgore je što na raspolaganju ima duplo bolju ekipu..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 3:59 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto avg 09, 2022 2:55 pm
JOŠ JEDAN DAN!
Ne budel nista ni sutra, ima da se na aparate prikljucimo :D
Bas je tesko podnijeti ovo cekanje, a mogu tek misliti kako je momcima koji su se uhvatili posla sa investitorom.
Kako god sutra zavrsilo, treba im se znati zahvaliti :)
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 4:16 pm

Imam suhu da ce biti pozitivno
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 4:16 pm

cipiripi je napisao/la:
uto avg 09, 2022 1:55 pm
Kada se vec rade neke akcije koliko bi kostalo da se na krov istocne tribine stave neonska slova i neki natpis.
Stadion Grbavica.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas ili nesto slicno, neko to bude nas doprinos i da mi to isfinansiramo
:palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija