Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3214
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 4:38 pm

Fićo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 3:03 pm
Ko misli da zna i da može bolje bujrum odmah u klubu, vjerujem da niko neće odbiti pomoć.
Pokušano pomoći sa izuzetno jako dobrim i iskusnim golmanom da zamijeni Bendera a onda da bude i njegova zamjena, golman sa reprezentativnim potencijalom...i šta se desilo, ODBIJENI jer smatraju da im ne treba, da imaju 5 boljih rješenja od tog golmana.

I tako je za sve, u biti, guraju se rješenja po jaranskoj liniji i "ti meni ja cu tebi", Željo služi kao odskočna daska za buduće menadzerstvo i konekcije.

Ne pitaju se časni momci u Upravi mnogo toga jer su ucijenjeni ne(radom), ne(isplatama), dugovima i onda ulogu preuzima družina na čelu sa trenerom koji sam kaže da nemaju igrači za hljeba ali se eto bacaju na glavu. I onda odeš vidiš koliko je pobjeda zabiljezio, nasmiješ se od muke.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 4:41 pm

Senad1921 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:25 pm
Od cega bolje? De mi Boga ti u kratkim crtama sta su uradili da vidim znam li bolje da se prijavim
- uz pomoć navijača osigurali licencu
- isplatili tužbe
- dogovorili reprograme i prolongirali isplate dugovanja
- uplaćuju doprinose
- dogovorili produženje ugovora sa nekim sponzorima
- zadržali okosnicu ekipe

Jedino je mrlja što se još uvijek nisu oglasili po pitanju strateškog partnera. Možda ne rade onako kako bi mi željeli ali puno se prigovara, ja se recimo sad ne bih smio usuditi da radim ili da obavljam neku funkciju u klubu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 4:46 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:28 pm
Hoce vjeruj mi odbit ce sigurno....
Nudjena pomoc i nikada se niko nije javio....
Moguće je, ja sam nudio da budem sponzor dok je na čelu kluba bio Hasanbegović međutim tada se niko nije ni udostojio da odgovori na ponudu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 4:47 pm

Fićo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:41 pm
Senad1921 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:25 pm
Od cega bolje? De mi Boga ti u kratkim crtama sta su uradili da vidim znam li bolje da se prijavim
- uz pomoć navijača osigurali licencu
- isplatili tužbe
- dogovorili reprograme i prolongirali isplate dugovanja
- uplaćuju doprinose
- dogovorili produženje ugovora sa nekim sponzorima
- zadržali okosnicu ekipe

Jedino je mrlja što se još uvijek nisu oglasili po pitanju strateškog partnera. Možda ne rade onako kako bi mi željeli ali puno se prigovara, ja se recimo sad ne bih smio usuditi da radim ili da obavljam neku funkciju u klubu.
Ja mislim da se ceka da istekne probijanje roka i da se ocituju o Eldinu i u faktoru izadje clanak da je puno para da bi sta propalo ili se odustalo.sacekajmo jos koji dan.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:18 pm

Fićo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 3:12 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 3:09 pm
Al' hoće odbit' Zukanovića. 😂
Ovo je napisano za ove što pljuju upravu i skupštinu, a za Zukanovića ćemo još vidjeti, nije to još gotovo.
Ma znam, šalim se. :D
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:32 pm

Fićo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:41 pm
Senad1921 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:25 pm
Od cega bolje? De mi Boga ti u kratkim crtama sta su uradili da vidim znam li bolje da se prijavim
- uz pomoć navijača osigurali licencu
- isplatili tužbe
- dogovorili reprograme i prolongirali isplate dugovanja
- uplaćuju doprinose
- dogovorili produženje ugovora sa nekim sponzorima
- zadržali okosnicu ekipe

Jedino je mrlja što se još uvijek nisu oglasili po pitanju strateškog partnera. Možda ne rade onako kako bi mi željeli ali puno se prigovara, ja se recimo sad ne bih smio usuditi da radim ili da obavljam neku funkciju u klubu.


Druze, neka te... Procitaj jos par puta sta si napiso...
Svaka cast za pomalo truda, al ne ide ovo. Pitanje je minute kad cemo doziviti kolaps i bez porezne.
Neozbiljno je stvarno pisati da je neko zadrzo okosnicu ekipe, jos samo da si napisao da su zadrzali trenera.
Licenca i navijaci, neka te... Tuzbe nisu isplacene, vec samo njih par gorucih zbog licence, a spoznori ko sponzori tu su haman uvijek isti.
Nisu sposobni namaci pare, nisu kapacitet da vode Zelju, nisu cak kapacitet da se postave kao autoritet nad trenerom.
Oni trebaju sjesti i traziti sposobne ljude da udju u klub, to bi im trebao biti prioritet. Iz dana u dan, jedno te isto traziti. Napraviti snazu ekipu ljudi, pa ce onda ici sve lakse. Do tad, fore ko moze bolje i sl, evo odmah i bla bla su djecije stvari.
Krivina Jug
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 460
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:52 pm

blueboy je napisao/la:
pon avg 08, 2022 2:55 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pon avg 08, 2022 1:32 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon avg 08, 2022 1:27 pm


Ne znam kako se radi i ne bih to radio.
Volim Zelju i pomazem kad god mogu i kad god je neka akcija bila. Zato mi glupo ovo da nas nidje kad treba pomoc.

A ako cemo tim rezonom, onda i ti otidji u klub i reci ja znam bolje od Edisa, jer vidim kritikujes ga i pametujes.
Za razliku od tebe koji se u sve razumije ja sam igrao fudbal prije rata u Novom Gradu i poprilično se razumijem u fudbal.
Pomoć kakva treba Želji sad ne odnosi se na zeleni teren, tako da to što si nekad igrao fudbal ne pije vode, a i da pije, vjeruj mi fudbal se toliko promijenio od vremena kad si ga ti igrao, da su to sad skoro dva različita sporta. Igrao sam i ja prije deset godina, i neuporediv je fudbal sad i prije deset godina, a kamoli prije rata. Helem nejse, Želji treba pomoć na drugim poljima, ne na terenu.
Ma brate ja se uopšte nesmatram stručnjakom. I što kažeš fudbal nekad i sad ko da se u putu nisu sreli. Al neke stvari vidiš golim okom kao npr da igrači nisu svježi, da ti se sva taktika svodi na nabij brazilcu pa sta Bog da, da nemozes dva pasa povezati, da ti stoper dijagonale šalje itd itd
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:52 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon avg 08, 2022 4:28 pm
Fićo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 3:03 pm
Ko misli da zna i da može bolje bujrum odmah u klubu, vjerujem da niko neće odbiti pomoć.
Hoce vjeruj mi odbit ce sigurno....
Nudjena pomoc i nikada se niko nije javio....
U vise navrata.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:56 pm

Ako je ovaj saziv skupstine posten i ako je decko iz amerike odustao inda je pravo vrijeme da se objave brojevi tabelarno.
Koliko smo duzni za poreze
Koliko i kome i za sta dok se ne dobije ta famozna cifra 7 ili 10 ili 12 miliona ukupno.
Klub nije privatni i
Udruzenje gradzana ima potpuno pravo da zna te informacije
Ako skupstina to ne uradi onda su korumpirani i kriju informacije da se stvar razvodni dok ne bude prekasno.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1855
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:58 pm

salle86 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 3:19 pm
Prvi korak koji mi moramo povući je ili halaliti sve do sad i krenuti od nule tj. "zaboraviti"...ili imena javno pa se ćerat'
A ovako preljevati iz šupljeg u prazno godinu za godinom...to nije nikakav pomak, čak ni tapkanje u mjestu
U sridu!!!! Nema ba posla na pola!! Ili-ili!! Sve nesto sto bi mi kao presutno rijesili, pada u vodu. Odmah.

Zalosno je sto to raja ne konta, ali ja vec 2 godine pisem da nas to ceka.Kad-tad.Ovo stanje postojece je neizdrzivo ili ce nas uzeti neki "investitor" lopatom, pa ces opet doci na isto, ali ovaj put bez imovine.Do tada, sjedim i cekam, hoce li se pravi Zeljo pojaviti, pa da se to opet podrzi.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 5:59 pm

Pisem, brisem, pisem, brisem. Evo 20 puta. Pleme sa svim svojim primitivnim uredjenjima i neurednostima.

Ko zna da cita, procitao je ovo davno. Ko ne zna, nece mu pomoci ni da se nacrta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:07 pm

Oni o stolicama 😂😂majke mi place mi se
Cuva Bog Zelju svog!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1746
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:09 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:07 pm
Oni o stolicama 😂😂majke mi place mi se
Ma evo i po komentarima na FB vidim gube ljudi zivce
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:11 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:09 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:07 pm
Oni o stolicama 😂😂majke mi place mi se
Ma evo i po komentarima na FB vidim gube ljudi zivce
Neznam kakav je problem izaci u javnost i reci istinu.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:15 pm

Lijepo je ovo da se osvježi stadion, zategnu neke stvari.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:16 pm

Majkel je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:15 pm
Lijepo je ovo da se osvježi stadion, zategnu neke stvari.
O cemu Vi, moze li se znati ako nije problem?

Vidio sam, do mene.

Nije ovo lose.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:20 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:09 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:07 pm
Oni o stolicama slikaslikamajke mi place mi se
Ma evo i po komentarima na FB vidim gube ljudi zivce
Neznam kakav je problem izaci u javnost i reci istinu.
A dal ste mozda kontali da mozda postoji neki ugovor i da se ne smije iznositi nista u javnost do nekog odredjenog datuma? Pa ne kupuje se kilo kupusa na pijaci, nego je prica o milionskoj investiciji.
Kad covjek ove postove cita tacno bi pomislio da ovdje pisu sve sami biznismeni, milioneri, firmasi koji obrcu pare, a ustvari prica je drugacija.
Evo ljudi stadion ocistili, ne morate ba hvaliti ali majku mu yebem pa nemojte ni kuditi sve zivo. Tacno nekad imam osjecaj ko da neke nedoyebane tetke pisu po forumu.

Kad ovo ovako citam sjetim se cwille kad je piso ovdje koliko je nezahvalno raditi u Zelji i ja prvi nikad u svom zivotu nikad ne bih radio u klubu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 08, 2022 5:59 pm
Pisem, brisem, pisem, brisem. Evo 20 puta. Pleme sa svim svojim primitivnim uredjenjima i neurednostima.

Ko zna da cita, procitao je ovo davno. Ko ne zna, nece mu pomoci ni da se nacrta.
Je li to Eldin propao ili sta??
 
Avatar
fcz
Postovi: 4133
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:30 pm

Grbavica je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:20 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:09 pm


Ma evo i po komentarima na FB vidim gube ljudi zivce
Neznam kakav je problem izaci u javnost i reci istinu.
A dal ste mozda kontali da mozda postoji neki ugovor i da se ne smije iznositi nista u javnost do nekog odredjenog datuma? Pa ne kupuje se kilo kupusa na pijaci, nego je prica o milionskoj investiciji.
Kad covjek ove postove cita tacno bi pomislio da ovdje pisu sve sami biznismeni, milioneri, firmasi koji obrcu pare, a ustvari prica je drugacija.
Evo ljudi stadion ocistili, ne morate ba hvaliti ali majku mu yebem pa nemojte ni kuditi sve zivo. Tacno nekad imam osjecaj ko da neke nedoyebane tetke pisu po forumu.

Kad ovo ovako citam sjetim se cwille kad je piso ovdje koliko je nezahvalno raditi u Zelji i ja prvi nikad u svom zivotu nikad ne bih radio u klubu.
Ma naravno da postoji ugovor, pa to je u prvobitnom clanku na zvanicnoj stranici jasno istaknuto.
... a u tom procesu vršit će se razmjena podataka koja je striktno definisana ugovorom o povjerljivosti koji je u ime Kluba potpisao predsjednik Skupštine, Edin Cernica.
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... rom/46858/

Problem je sto je sam klub objavio rok a buduci da je isti probijen s pravom mislimo da se situacija ne razvija dobro i strahujemo da ce dogovor propasti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 6:48 pm

Majkel je napisao/la:
pon avg 08, 2022 6:15 pm
Lijepo je ovo da se osvježi stadion, zategnu neke stvari.
Da. Malo pokosit, ofarbat, staviti možda onaj plavi tepih.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija