Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:14 pm

Fićo je napisao/la:
pon jul 11, 2022 2:32 pm
Stranac se ne računa kao U21.
Ali se zato racuna kojekakvi srbi/hrvati kao domaci igraci koji su imali nekog djeda koji je prije 50 godina zivio na tlu danasnje BiH. :zid:
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:19 pm

Dajte Sulju i Muju da izginemo
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:28 pm

Hare79 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:19 pm
Dajte Sulju i Muju da izginemo
A refko i čombe....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:42 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:28 pm
Hare79 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:19 pm
Dajte Sulju i Muju da izginemo
A refko i čombe....
Bacaju bombe.
Kao gavran i fico :kafa:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:49 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:28 pm
Hare79 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:19 pm
Dajte Sulju i Muju da izginemo
A refko i čombe....
Hahaha
Mujo preskup
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 9:56 pm

Nema nama selameta dok je nama Bekric sportski direktor i odlučujuća osoba za transfere
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 10:49 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:56 pm
Nema nama selameta dok je nama Bekric sportski direktor i odlučujuća osoba za transfere
Budući da stičem dojam nisi baš upućen u stanje u klubu, dozvolit ćeš da ti pojasnim neke stvari o Samiru Bekriću.

Samir Bekrić je klubu oprostio pozamašnu cifru koju je potraživao, ne pita kada će plata. Zbog Samira Bekrića (i drugih starijih igrača u klubu) imamo fantastičnu atmosferu u svlačionici. Samir Bekrić je direktni "krivac" zašto trenutno u rosteru imamo Armina Hodžića, igrača kojeg je naša "struka" smatrala nekvalitetnim igračem za Želju. Zahvaljujući Samiru Bekriću produžili smo ugovore sa istim tim Hodžićem i Marinom Galićem. Istog tog Samira Bekrića svakodevno zovu svakakvi "menadžeri" da nam uvaljuju nekakve poluigrače. Hvala Bogu pa takav igrač, a nadam se za par godina dobar trener/menadžer, ima sposobnost i iskustvo da odluči kada kojeg prevaranta udaljiti od kluba. Da smo prošle godine u ova doba u klubu imali barem 5 osoba ljudskog kvaliteta kao Bekrić, davno bi klub stao na "zdrave noge". Slažem se da je Bekrić u prošlosti imao par nekorektnih poteza, ali u ovim trenucima do izražaja dolaze njegove ljudske kvalitete.

Nadam se da sam ti malo približio kakvu ljudsku gromadu trenutno imamo u klubu i svlačionici.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 10:54 pm

Jest nama svima krivo sto zbog Bekrica izgubismo titulu , sto ga za slobodu zabi na Grbavici , al nije to razlog da pljujemo velikog Zeljovca i dobrog lika, ne smijemo trositi olako nase ljude , nasu bracu i gaziti po njima ...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:01 pm

kemo je napisao/la:
pon jul 11, 2022 10:49 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:56 pm
Nema nama selameta dok je nama Bekric sportski direktor i odlučujuća osoba za transfere
Budući da stičem dojam nisi baš upućen u stanje u klubu, dozvolit ćeš da ti pojasnim neke stvari o Samiru Bekriću.

Samir Bekrić je klubu oprostio pozamašnu cifru koju je potraživao, ne pita kada će plata. Zbog Samira Bekrića (i drugih starijih igrača u klubu) imamo fantastičnu atmosferu u svlačionici. Samir Bekrić je direktni "krivac" zašto trenutno u rosteru imamo Armina Hodžića, igrača kojeg je naša "struka" smatrala nekvalitetnim igračem za Želju. Zahvaljujući Samiru Bekriću produžili smo ugovore sa istim tim Hodžićem i Marinom Galićem. Istog tog Samira Bekrića svakodevno zovu svakakvi "menadžeri" da nam uvaljuju nekakve poluigrače. Hvala Bogu pa takav igrač, a nadam se za par godina dobar trener/menadžer, ima sposobnost i iskustvo da odluči kada kojeg prevaranta udaljiti od kluba. Da smo prošle godine u ova doba u klubu imali barem 5 osoba ljudskog kvaliteta kao Bekrić, davno bi klub stao na "zdrave noge". Slažem se da je Bekrić u prošlosti imao par nekorektnih poteza, ali u ovim trenucima do izražaja dolaze njegove ljudske kvalitete.

Nadam se da sam ti malo približio kakvu ljudsku gromadu trenutno imamo u klubu i svlačionici.
Buduci da ja sticem dojam da ti nisi bas upucen u stanje u klubu, dozvolit ces da ti pojasnim neke stvari o Samiru Bekricu. To je jedan obicni prevarant i lazovcina. Davno provaljen, cak ga i ti njegovi suigraci sprdaju i pljuju.. E to ti je Samir Bekric.. Kad me vec vuces za jezik, i ispade on neka moralna vertikala
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:02 pm

kemo je napisao/la:
pon jul 11, 2022 10:49 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 9:56 pm
Nema nama selameta dok je nama Bekric sportski direktor i odlučujuća osoba za transfere
Budući da stičem dojam nisi baš upućen u stanje u klubu, dozvolit ćeš da ti pojasnim neke stvari o Samiru Bekriću.

Samir Bekrić je klubu oprostio pozamašnu cifru koju je potraživao, ne pita kada će plata. Zbog Samira Bekrića (i drugih starijih igrača u klubu) imamo fantastičnu atmosferu u svlačionici. Samir Bekrić je direktni "krivac" zašto trenutno u rosteru imamo Armina Hodžića, igrača kojeg je naša "struka" smatrala nekvalitetnim igračem za Želju. Zahvaljujući Samiru Bekriću produžili smo ugovore sa istim tim Hodžićem i Marinom Galićem. Istog tog Samira Bekrića svakodevno zovu svakakvi "menadžeri" da nam uvaljuju nekakve poluigrače. Hvala Bogu pa takav igrač, a nadam se za par godina dobar trener/menadžer, ima sposobnost i iskustvo da odluči kada kojeg prevaranta udaljiti od kluba. Da smo prošle godine u ova doba u klubu imali barem 5 osoba ljudskog kvaliteta kao Bekrić, davno bi klub stao na "zdrave noge". Slažem se da je Bekrić u prošlosti imao par nekorektnih poteza, ali u ovim trenucima do izražaja dolaze njegove ljudske kvalitete.

Nadam se da sam ti malo približio kakvu ljudsku gromadu trenutno imamo u klubu i svlačionici.
Nisi trebao,ali hvala ti na pokušaju da približiš od Samira Bekrica napraviti novog Amara Osima...i to si zaboravio, te dilove i menadzerstvo koje navodis, nemoj molim te da pocinjemo teme. Za Hodzica je bio garancija jer ga poznaje iz vremena dok je bio u Slobodi, a to je i Hodzicu valjalo jer poslije avanture u Spaniji najbolji izbor mu je i bio za karijeru Željo. Nemoj molim te da pravis od bilo koga od njih vecim od Kluba, jer njima Željo treba za karijeru koju ce stvoriti ili ozivjeti.

Poštujem ja Bekrica kao igraca na terenu gdje god je igrao ali ti nisi razumio da ovaj post nije kritika Bekricu nego klubu koji je dosao do tog stepena da mu o transfer politici odlucuje osoba koja je u proslosti zajedno sa Amarom putem transfera ostetila klub, odnos sa Petrovicem itd.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:02 pm

Baš ga to od prije etiketira da nije baš povjerljiva osoba.
Jbg teško je vratiti povjerenje kad se jednom izgubi. Nisu bezveze rekli, ko se jednom o mlijeko oprži i u jogurt puše.

Kad mu Ivica reće da je prokiso. :D
Prije 5 godina.

Generalno za neki ozbiljan klub mi se moramo riješiti tog, ovaj valjao jer je oprostio 3 plate, ovaj dijete kluba, ovaj valjao ovako. Možda je u ovom trenutku to od koristi jer smo u govnima, ali bolje je kad je to profesionalan odnos u svakom smislu, odmah nema ni mahale.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:05 pm

Diverzant je napisao/la:
sri apr 27, 2022 7:33 am
Dzezvar je napisao/la:
uto apr 26, 2022 11:11 pm
"Kako trener nogama i rukama devastira i unistava klub???

Transfer Bekric je omogucio treneru da inkasira 300.000 €. Novac je iz Juzne Koreje uplacen na trenerov privatni racun u Austriji.

Tadasnje predsjednistvo kluba je izdalo nalog banci u Juznoj Koreji da izvrsi prebacivanje novca ,a kao podlogu za transfer novca prilozili su odluku kluba gdje se navodi da je klub pozajmio novac od trenera.

To je fiktivna odluka jer ta pozajmica nikada nije realizirana i ne postoji ugovor o pozajmici.

Na transakcijiski racun kluba, a ni na blagajnu kluba nikada nije uplacena pozajmica trenera Amara Osima.

Od ukupno prebacenih 300.000 € na privatni racun Amara Osima 35% iznosa je trebalo uplatiti menadzeru Samira Bekrica. Ta uplata nikada nije izvrsena, menadzer je tuzio klub i dobio spor protiv kluba. Klub je na ime glavnice po presudi uplatio 200.000 KM na racun menadzera.

U tom iznosu od 300.000 € bio je ukljucen i iznos od 72.000 KM koje je klub dugovao treneru po presudi iz 2003 godine.

Ovaj iznos je zbog toga sto klub nije imao informaciju da je vec izvrsena uplata prebacivanjem novca iz Juzne Koreje jos jednom 2015. godine uplatio iznos od 72.000 KM na racun Amara Osima.

Dug od 72.000 KM uplacen je dva puta.
Bez obzira na to trener je obracunao kamatu u iznosu od 128.000 KM i kroz tuzbeni zahjev zaplijenio novac na racunu kluba. Angazovana je advokatska kancelarija koja je trebala uloziti prigovor. Iako je cijela struktura kluba (Selimovic i kompanija) znala da se treba potpisati punomoc advokatskoj kancelariji koja ce stititi intetes kluba u sporu sa Amarom Osimom ta punomoc nije potpisana i trener je naplatio 29.000 KM.

Za ovaj stetan posao za klub odgovoran je direktor kluba, predsjednik kluba i cijeli upravni odbor na celu sa Selimovicem.

Po odluci uprave ostatak duga za obracunatu kamatu na dva puta uplacenu glavnicu ce se isplacivati sa licnim primanjima trenera.

Licna primanja trenera iznose 8.000 KM neto, odnosno 13.600 KM bruto.
U ugovoru trenera Amara Osima koji je odobrila uprava na celu sa Selimovicem stoji da je klub u slucaju otkaza ugovora o radu treneru duzan isplatiti sve zaostale place do kraja trajanja ugovora koji je potpisan na 3.5 godine.

U prosloj godini u klub je stigla nova tuzba Amara Osima na iznos od 397.423 KM

Klub u sporu protiv Amara Osima zastupa advokatska kancelarija Ademovic-Filipovic. Cudna je koincidencija da je bas taj advokat Kenan Ademovic sadasnji clan uprave kluba.

Kuriozitet je da je pomenutoj advokatskoj kancelariji punomoc potpisao tadasnji v.d. direktora Jasmin Badjak, iako je znao da njegov potpis nije registrovan u ministarstvu pravde potpisuje punomoc. Bivsi predsjednik Selimovic koji ima registrovan potpis nije potpisao punomoc i time je otvorio mogucnost zajedno sa Jasminom Badjakom da Amar Osim dobije spor zbog propustanja za pozajmicu koja nikada nije registrovana u klubu i za koju ne postoji validna dokumentacija."
Svaka čast, argumentima ih dzezvare!
Pisao je dzezvar o tome, jednom dijelu olicenja i postenja
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 11, 2022 11:02 pm
Baš ga to od prije etiketira da nije baš povjerljiva osoba.
Jbg teško je vratiti povjerenje kad se jednom izgubi. Nisu bezveze rekli, ko se jednom o mlijeko oprži i u jogurt puše.

Kad mu Ivica reće da je prokiso. :D
Prije 5 godina.

Generalno za neki ozbiljan klub mi se moramo riješiti tog, ovaj valjao jer je oprostio 3 plate, ovaj dijete kluba, ovaj valjao ovako. Možda je u ovom trenutku to od koristi jer smo u govnima, ali bolje je kad je to profesionalan odnos u svakom smislu, odmah nema ni mahale.
Zar par godina će ponovo Amara prizivati u Klub jer nam nije ponovo aktivirao tuzbu i blokadu racuna kluba dobricina naš i Željovac, dijete Kluba, osvojio titule itd.. to je taj podanicki mentalitet, kupis ga za jedan dres i na foru
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:10 pm

Pitanje za administraciju. Ne znam, ali bih volio znati iz kojeg razloga se brisu moji postovi kad god odgovorim ovome forumskom botu? Isto tako ne vidim razlog da on ne bude udaljen sa foruma zbog iznosenja lazi na javnom forumu i pljuvanja svih ljudi u i oko Zelje. Ne znam na koji nacin jos uvijek pise i degradira sve Zeljovce koji trenutno drze Zelju na kakvim takvim nogama. Zbog ovakvih kao sto je on forum je spao na to da pise 5 nickova. Ako vam je to cilj onda vam cestitam.
P.S. Bosanac yebo te miske tvoj, a ove druge yebo amar najveci grobar kluba.
Zivjeli i ne morate vise brisati postove, lakse vam je banovati me.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:18 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 11:10 pm
Pitanje za administraciju. Ne znam, ali bih volio znati iz kojeg razloga se brisu moji postovi kad god odgovorim ovome forumskom botu? Isto tako ne vidim razlog da on ne bude udaljen sa foruma zbog iznosenja lazi na javnom forumu i pljuvanja svih ljudi u i oko Zelje. Ne znam na koji nacin jos uvijek pise i degradira sve Zeljovce koji trenutno drze Zelju na kakvim takvim nogama. Zbog ovakvih kao sto je on forum je spao na to da pise 5 nickova. Ako vam je to cilj onda vam cestitam.
P.S. Bosanac yebo te miske tvoj, a ove druge yebo amar najveci grobar kluba.
Zivjeli i ne morate vise brisati postove, lakse vam je banovati me.
Koje lazi i pljuvanje, a da nisu istinite i dokazane? I ovo optuzivanje da ovo sto mi napisemo direktno utice na aktivnost na forumu je vaša matrica koju iznova koristite da napravite žrtvom vaše ideologije...piši, ko ti smeta i ne dopušta, zar sam ja i svi ostali krivi što o klubu nemaš šta pisati danima na forumu jer je toliko srozan od onih koji otjerase ovog sto ga psujes. Kriv je Misimovic i Bosanac sto nema pisanja na forumu, bravo, nova zanimljiva činjenica.

Prije ste proturali tezu nemojte smarati o Amaru i Misketu, sad proturate tezu nemojte o Bekricu ili bilo kome ko je zloupotrijebio klub, on je nas zaduzio nekim senzacionalistickim potezima
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:28 pm

Pustas ovdje informacije kao da zivis preko puta stadiona, a ne cca 130km. Poceo si davno sa epskom bljuvotinom o viber grupama pa do dan danas nisi stao. Ja kad sam bio za Misimovica na stadionu, na juznoj tribini, dok je kop skandirao protiv, ti si vjerovatno u kuci svojoj bio i gluposti pisao po forumima. Odmori, nemas pojma uopce sta se desava u klubu koliko god mislio da znas.

EDIT: Bez ružnih riječi.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:40 pm

A fakat je dosadilo pljuvanje, svaki dan neko drugi. :D
Kako god da hoće počet više, jedva čekam da zagrmi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:45 pm

Pozivam javno Bosanca da dodje na Grbavicu, karta i pice ti je na mene, samo se pojavi da popijemo pice i razmijenimo misljenja UZIVO.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:50 pm

Pozivam ja tebe na utakmicu pa uzivo da vidimo ko je za koga. Mozda si prestao ici na tekme nakon Misketa? Mozda je bolje pitanje jesi li ikad isao na utakmice?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2022 11:51 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon jul 11, 2022 11:45 pm
Pozivam javno Bosanca da dodje na Grbavicu, karta i pice ti je na mene, samo se pojavi da popijemo pice i razmijenimo misljenja UZIVO.
Mogul i ja ako je sve free, vjerujem da bi se i gavran pridružio :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija